SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ

Son Dakika Kadınhanı Haberleri

 • 11:42Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri PaylaştıSavcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri PaylaştıKızı, hakimlik sınavında 90 puan üzeri alan ancak mülakatta düşük puan verilerek elenen Savcı Menderes Arıcan, sosyal medya hesabından adliye yazı işleri personel alımıyla ilgili yeni torpil listesi paylaştı.
 • 17:09Kadınhanı'na Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiMilli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası" çerçevesinde, hayırsever bir vatandaşın katkısıyla Kadınhanı'na yapılacak 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi için mutabakat zaptı, valilik binasında düzenlenen törenle imzalandı.
 • 14:18Kadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiKadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiMilli Eğitim Bakanlığı’nca başlatılan Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kadınhanı ilçesine yapılacak olan 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin protokol imza töreni Konya Valiliğinde gerçekleşti.
 • 14:54AK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi GerçekleştirildiAK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi GerçekleştirildiKonya’nın Akşehir ilçesinde AK Parti 51. Danışma Meclisi gerçekleştirildi.
 • 14:11AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na TepkiAK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na Tepki51. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İlçe Danışma Meclisleri başladı.
 • 15:01Komek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma ÖrneğiKomek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma ÖrneğiSosyal Belediyecilik alanında Türkiye’ye örnek çalışmalar gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren KOMEK ve Hanım Lokalleri ile mezunları derneği, ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal duyarlılık oluşturan çok sayıda projeyi yürüterek örnek oluyor.
 • 09:18Epdk KararıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Enerya Konya Gaz Dağıtım Anonim Şirketi'nin 2016 yılı için yatırım tavanını 8 milyon 72 bin 346 lira olarak belirledi.
 • 16:2619 İlçede 162 Adet Su Deposuna Bakım YapıldıKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 13:17Konya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım YapıldıKonya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım YapıldıKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 15:00Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerGalibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, haftasonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin lirayı bir hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 11:52Futbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdiFutbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdiKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyesporlu futbolcular, deplasman galibiyetinden elde ettikleri 3 bin TL’lik primi, geçen hafta evi yanan aileye teslim etti.
 • 11:19Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerGalibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, hafta sonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin TL'yi geçen hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 15:46Akyürek: Akyürek: "2016 Asfalt ve Altyapı Yılı Olacak"Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt, yol ve altyapı yılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyük bir seferberlik başlattıklarını söyledi.
 • 15:1616 Asfalt ve Altyapıda Atılım YılıKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt, yol ve altyapılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyük bir seferberlik başlattıklarını söyledi.
 • 12:15Kadınhanı ve Altınekin'de 4 Mahalle Suya KavuştuKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, su temin çalışmaları kapsamında Kadınhanı ve Altınekin ilçelerine bağlı mahallelerde sondaj kuyuları açtı.
 • 12:10Kadınhanı ve Altınekin'in 4 Mahallesi Daha Yeterli Suya KavuştuKadınhanı ve Altınekin'in 4 Mahallesi Daha Yeterli Suya KavuştuKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Kadınhanı ve Altınekin ilçesinde içme suyu yetersiz olan 4 yerleşim biriminde sondaj kuyuları açarak yeterli ve sürekli içme suyu sağladı.
 • 20:37Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıKonya'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 10:01"Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" Projesi TanıtıldıSelçuk Üniversitesinin hazırladığı "Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" projesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye layık görülen 35 projeden birisi oldu.
 • 12:54Konya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçe ve 752 yeni mahallede bulunan bin 614 mezarlıkta temizlik, bakım ve çevre düzenlemesi yaparken bazı ilçelerde yeni mezarlıklar da oluşturuyor.
 • 17:46Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha KavuşuyorAkşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha KavuşuyorKonya’nın Akşehir ilçesi, doğal gaz dağıtım şebekesinin ilgili mevzuata uygun olarak planlanması, projelendirilmesi, inşası, işletilmesi, bakımı, genişletilmesi ve bu şebeke ile doğal gazın abone ve serbest tüketicilere teslim edilmek üzere nakdi ve perakende satışı ile müşteri hizmetlerini yerine getirmesi faaliyetleri için lisans verilen ENERYA şirketi yetkilileri ile BOTAŞ yetkilileri Adsız Mahallesi’ndeki Doğal gaz Ana İletim Noktasında incelemelerde bulundu.
 • 10:10Konyalı Doğal Gaza AlıştıKonyalı Doğal Gaza AlıştıEnerya Konya Bölge Müdürü Arif Kösen, hem ucuzluk hem de konfor bakımından Konyalının doğal gaza önem verdiğini söyledi.
 • 19:48Hsyk: 137 Adli, 19 İdari Hakim ve Savcının Görev Yerleri DeğiştiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi'nin adli ve idari yargı kararnameleri kapsamında yapılan açıklamaya göre, 137 adli, 19'u idari hakim ve savcının görev yerleri değişti.
 • 18:58Hysk 137 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 137 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.
 • 18:35HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, adli yargı kararnamesiyle 137, idari yargı kararnamesiyle 19 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi.
 • 10:12Etis, Tarım Lojistiğinde Büyüyor Bu yıl dağıtım lojistiğindeki büyüme adımlarıyla güçlenen Etis Lojistik, dağıtımın alt uzmanlık sahalarından olan tarım lojistiği alanında da atağa geçti.
 • 17:46Tarihi Eserler Büyükşehir Koruması AltındaTarihi Eserler Büyükşehir Koruması Altındaİlçelerdeki yatırım programlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tüm hizmetleri ‘Lider Ülke Türkiye, Lider Şehir Konya hedefiyle gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 16:03Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, ilçelerin geleceğinin planlandığı Nazım İmar Planı'nı hazırlamaya başladı.
 • 15:15Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın tüm ilçeleriyle birlikte planlandığı Çevre Düzeni Planı’nın ardından ilçelerin geleceğinin planlanacağı Nazım İmar Planı’nı hazırlıyor.
 • 14:43İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Çevre Düzeni Planı çalışmasının devamı niteliğinde olacak 1/25.000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışması, ilçelerin 30 yıllık geleceğini etkileyecek.
 • 11:55Kadınhanı'nda "Mevlana'dan İzler" Sergisi AçılacakKadınhanı'nda düzenlenecek 2. Tahinli Pide Festivali ve Raziye Hatun Buluşması etkinliği kapsamında, "Tuval Üzerine Yağlı Boya Resim ve Mevlana'dan İzler" sergisi açılacak.
 • 12:01Terör Saldırılarına Yönelik TepkilerHakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları, Ereğli, Kulu, Ilgın, Akşehir, Kadınhanı ve Çeltik ilçelerinde protesto edildi.
 • 21:54Dağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli OlduDağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli OlduDağlıca'da PKK'nın hain saldırısında şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 21:3816 Şehidin İsimleri ve Memleketleri Belli OlduDağlıca’daki hain saldırıda şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 16:42Akşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıAkşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıKonya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir ilçesinde Konya Çevre Düzeni Planı Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı yapılıyor.
 • 15:48AK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nın, ilçe ve mahalle teşkilatlarının son çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerin geldiği son noktaların ele alınması ile ülke gündeminin ele alınması amacıyla yaptığı İlçe Danışma Meclisleri’nin 46’ncısı sürüyor.
 • 14:45Konya'da Tekeri Kopan Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 3 YaralıKonya'da Tekeri Kopan Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 3 YaralıKonya'da, seyir halindeyken tekeri kopan otomobilin takla atması sonucu araçtan fırlayan Dilek Acıerik hayatını kaybetti. 3 kişi ise yaralandı.
 • 16:46Konya Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Kardeşinden Dışişleri Bakanı?na; 'Gözümün İçine Bak Kardeşimin...Konya Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Kardeşinden Dışişleri Bakanı?na; 'Gözümün İçine Bak Kardeşimin...Şehit uzman çavuş Veli Ateş'in kardeşinden Dışişleri Bakanı'na; 'Gözümün içine bak kardeşimin kanını al' Bingöl'ün Genç İlçesi'nde PKK'lı teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen patlayıcı madde imha uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı İlçesi'nde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
 • 16:30Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın cenaze alanına gelişleri- Aileye taziye ziyaretinde bulunmaları ve kardeşlerinin konuşmaları- Cenaze alanına giderken şehit yakınının eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan ile konuşması Şehit uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin, olaydan önce telefonla aradığı annesinden, göreve çıkacağını söyleyerek helallik istediği, "Gitme oğlum" yanıtını alması üzerine; "Anne gitmek zorundayım. Bu benim görevim. Hakkını helal et" diye cevap verdiği öğrenildi- Törene Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da katıldı Bingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 16:24Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (4)Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (4)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın şehidin evine girişleri, - Cenaze aracının görüntüsü, - Şehit yakınlarının ağlamaları, - Polis kıyafeti giymiş ve polis şapkası takmış şehit çocuğunun görüntüsü, - Şehit yakınlarının cenaze aracı yakınında baygınlık geçirmeleri, Şehit uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin, olaydan önce telefonla aradığı annesinden, göreve çıkacağını söyleyerek helallik istediği, "Gitme oğlum" yanıtını alması üzerine; "Anne gitmek zorundayım. Bu benim görevim. Hakkını helal et" diye cevap verdiği öğrenildi- Törene Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da katıldı Bingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 15:58Şehidin Ablasından Bakan'a Tepki: Gözümün İçine Bak Kardeşimin Kanını AlŞehidin Ablasından Bakan'a Tepki: Gözümün İçine Bak Kardeşimin Kanını AlBakan Çavuşoğlu, şehit uzman çavuş Veli Ateş'in cenazesine katıldı. Cenazede feryat eden abla "Yanıyor benim ciğerim. Gözüme bir daha bak kardeşimin kanını al." dedi.
 • 15:25Babadan Şehit Oğluna Son BakışBabadan Şehit Oğluna Son BakışBingöl’de PKK’lılar tarafından demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş, memleketi Konya’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:48Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna UğurlandıBingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 12:18Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (1)Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi'nin Konya Havaalanı'nda Garnizon Komutanlığı tören kıtasıyla askeri ve mülkü erkan tarafından karşılanması, - Şehidin uçaktan indirilmesi, - Karşılanması, - Şehit yakınlarının ağlaması, Şehit Uzman Çavuş Ateş son yolculuğuna uğurlanıyor- Bingöl'ün Genç ilçesinde demiryoluna yerleştirilen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi uçakla Konya'ya getirildi Bingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca demiryoluna döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, uçakla memleketi Konya'ya getirildi.
 • 12:10Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna UğurlanıyorBingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca demiryoluna döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, uçakla memleketi Konya'ya getirildi.
 • 11:48Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Baba OcağıŞehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Baba OcağıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Caddeye asılan Türk Bayrağından detay, - Kurulan çadırlarda oturan yakınlarından detaylar, - Baba Abdurrahman Ateş'ten detaylar, Demiryoluna konulan bombanın patlatılması- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evinde yas var- Şehit babasının yakınlarına, 2 gün önce oğlunu rüyasında gördüğünü ve şehit olacağını hissettiğini anlattığı öğrenildi Bingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evine ateş düştü.
 • 00:42Şehit Uzman Çavuşun Konya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit Uzman Çavuşun Konya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüBingöl’ün Genç ilçesi Suveren mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu şehit düşen 38 yaşındaki patlayıcı madde imha uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş’in baba evine ateş düştü.
 • 23:50Konya - Şehit Uzman Çavuş?un Konya?daki Baba Evinde YasKonya - Şehit Uzman Çavuş?un Konya?daki Baba Evinde YasŞehit Uzman Çavuş'un Konya'daki baba evinde yas Bingöl'ün Genç ilçesi Suveren Mahallesi mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 38 yaşındaki Patlayıcı Madde İmha Uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in Konya'nın Kadınhanı İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 23:36Şehit Uzman Çavuş'un Konya'daki Baba Evinde YasŞehit Uzman Çavuş'un Konya'daki Baba Evinde YasBingöl'ün Genç ilçesi Suveren Mahallesi mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 38 yaşındaki Patlayıcı Madde İmha Uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in Konya'nın Kadınhanı İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 23:28Konya'ya Şehit Ateşi DüştüKonya'ya Şehit Ateşi DüştüBingöl’de terör örgütü PKK tarafından tren raylarına döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Veli Ateş’in memleketi Konya’nın Kadınhanı ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 21:30Demiryoluna Konulan Bombanın PatlatılmasıBingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evine ateş düştü.