SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ

Son Dakika Kadınhanı Haberleri

 • 15:07En Büyük Suç Örgütü Olduğunu Yaşayarak Öğrendim"İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen MİT tırları soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan ve Çorum'da teslim olan FETÖ'nün jandarma imamlarından Hasan Bektaş, FETÖ'nün en büyük suç örgütlerinden biri olduğunu belirtti.
 • 22:33Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturmada, Konya'da, bir ilçe müftüsünün de aralarında bulunduğu 10 kamu çalışanı görevden uzaklaştırıldı.
 • 13:10Fetö'nün Darbe Girişimi - 23 Asker ve İki İlçe Emniyet Müdürü TutuklandıFetö'nün Darbe Girişimi - 23 Asker ve İki İlçe Emniyet Müdürü TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ceza infaz kurumu araçlarının adliyeye gelmesi Eşofman giyen askerlerin ceza infaz kurumu araçlarına bindirilmesi Araçların ayrılması FETÖ'nün darbe girişimi Konya'da adliyeye sevk edilen 31 askerden, aralarında Konya Bölge Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu'nun da bulunduğu 23 kişi tutuklandı, 8 kişi adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı Operasyon kapsamında gözaltına alınan Kadınhanı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Demir ile Ilgın İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Kambur da tutuklandı Tutuklanan askerler, üniformaları çıkarıldıktan sonra eşofman giydirilerek cezaevine gönderildi Konya'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 31 askerden, aralarında Konya Bölge Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu'nun da bulunduğu 23 kişi ile iki ilçe emniyet müdürü tutuklandı.
 • 12:01Konya'da 32 Hakim ve Savcı, 25 Asker, 2 Emniyet Müdürü TutuklandıKonya'da 32 Hakim ve Savcı, 25 Asker, 2 Emniyet Müdürü TutuklandıKonya'da 32 hakim ve savcı, 25 asker, 2 emniyet müdürü tutuklandıDarbe girişiminin ardından Konya'da 25 rütbeli asker, 32 savcı ve hakim ile 2 emniyet müdürü tutuklandı.
 • 11:06Konya'da 32 Hakim ve Savcı, 25 Asker, 2 Emniyet Müdürü TutuklandıKonya'da 32 Hakim ve Savcı, 25 Asker, 2 Emniyet Müdürü TutuklandıDarbe girişiminin ardından Konya'da 25 rütbeli asker, 32 savcı ve hakim ile 2 emniyet müdürü tutuklandı.
 • 10:59Konya'da Gözaltındaki Askerlerden 25'i TutuklandıKonya'da Gözaltındaki Askerlerden 25'i TutuklandıFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Konya Jandarma Bölge Komuntalığı ve 3. Ana Jet Üs Komutanlığı’ndan gözaltına alınan askerlerden 25’i çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • 09:53Fetö'nün Darbe GirişimiKonya'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 31 askerden, aralarında Konya Bölge Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu'nun da bulunduğu 23 kişi ile iki ilçe emniyet müdürü tutuklandı.
 • 15:08Konya'da 30 Hakim ve Savcı Adliyeye Sevk EdildiKonya'da 30 Hakim ve Savcı Adliyeye Sevk EdildiKonya'da 30 hakim ve savcı adliyeye sevk edildiKONYA'da darbe girişimi soruşturmasında haklarında yakalama kararı çıkan 44 hakimden gözaltına alınan 30 hakim ve savcı yapılan sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi.
 • 12:58Konya'da 30 Hakim ve Savcı Adliyeye Sevk EdildiKonya'da 30 Hakim ve Savcı Adliyeye Sevk EdildiKonya'da darbe girişimi soruşturmasında haklarında yakalama kararı çıkan 44 hakimden gözaltına alınan 30 hakim ve savcı, sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi.
 • 15:53Konya'da 3 General Hakkında Yakalama KararıKonya'da 3 General Hakkında Yakalama KararıKonya'da 3 general hakkında yakalama kararıKONYA'da, darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmada 3'üncü Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Haluk Şahar hakkında da yakalama kararı çıkarılmıştı.
 • 14:56Konya'da 3 General Hakkında Yakalama KararıKonya'da 3 General Hakkında Yakalama KararıCumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında Konya’da görevli 3 general hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • 14:42Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili Konya'da sürdürülen operasyon kapsamında Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Orhan Gündüz ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Timurcan Ermiş hakkında yakalama kararı çıkartıldığı bildirildi.
 • 11:41Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili Konya'da sürdürülen operasyonda, aralarında Konya Bölge Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu'nun da bulunduğu 2'si polis 7 kişi gözaltına alındı.
 • 10:56Konya'da 1 Tümgeneral Aranıyor, 1 Albay ve 2 Emniyet Müdürü Gözaltına AlındıDarbe girişiminin ardından Konya 3. Ana Jet Üs Komutanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Hava Pilot Tümgeneral Haluk Şahar hakkında yakalama kararı çıkarılırken, Konya Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu, Kadınhanı İlçe Emniyet Müdür Mehmet Demir, Ilgın İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Kambur gözaltına alındı.
 • 11:54Grafikli - Bayramda Trafik Kazalarının Bilançosu Ağır OlduRamazan Bayramı tatilinde, alınan tedbirler ve yapılan uyarılara rağmen yurdun çeşitli bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarında 135 kişi yaşamını yitirdi, 981 kişi yaralandı.
 • 17:33Derleme Gün İçinde Yurt Genelinde Meydana Gelen "Trafik Kazaları" ile İlgili Haberlerimizi...Ramazan Bayramı tatilinin sekizinci gününde yurdun çeşitli bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarında 11 kişi yaşamını yitirdi, 111 kişi yaralandı.
 • 12:18Konya'da Otomobil Römorka Çarptı: 3 Ölü, 4 YaralıKonya'nın Kadınhanı ilçesinde otomobilin traktör römorkuna çarpması sonucu 3 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı.
 • 00:27Konya'da Otomobil Römorka Çarptı: 2 ÖlüKadınhanı ilçesinde otomobilin traktör römorkuna çarpması sonucu 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 10:43Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıTrafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yerinden görüntü Konya'da trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı Konya'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 10:18Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıKonya'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 12:54Muhalif Liseliler Sonbaharı Bekliyor: Haklarımızı Aramaya Devam EdeceğizMuhalif Liseliler Sonbaharı Bekliyor: Haklarımızı Aramaya Devam EdeceğizOkulların kapanmasına yakın yüzlerce lisedeki muhalif öğrencilerin yayınladığı bildiriler, okulların açılmasıyla birlikte yeniden gündeme gelecek.
 • 13:0112 İlçenin Daha Nazım İmar Planı Askıya Çıktı12 İlçenin Daha Nazım İmar Planı Askıya ÇıktıKonya Büyükşehir Belediyesi, şehrin tüm ilçeleriyle geleceğinin planlandığı Konya İli Çevre Düzeni Planı kapsamında Alt Bölge Nazım İmar Planlama çalışmalarını sürdürüyor.
 • 11:33Konya'da Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 YaralıKonya'nın Yunak ilçesinde çıkan bıçaklı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • 17:20Trafik Kazaları: 1 Ölü, 9 YaralıKonya, Amasya ve Balıkesir'de meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.
 • 11:44Kamyonla Çarpışan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKonya'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 15:16Konya'da Üç Alt Bölgenin Nazım İmar Planı Askıya ÇıktıKonya'da Üç Alt Bölgenin Nazım İmar Planı Askıya ÇıktıKonya Büyükşehir Belediyesi, şehrin tüm ilçeleriyle geleceğinin planlandığı 2043 yılını hedef alan 1/100.000 ölçekli Konya İli Çevre Düzeni Planı çalışmalarının bir sonraki adımı olan 1/25.000 ölçekli Alt Bölge Nazım İmar Planlama çalışmalarını başlattı.
 • 15:28Akşehir'deki Doğalgaz ÇalışmalarıAK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir'de sürdürülen doğalgaz çalışmalarını inceledi.
 • 12:33Akşehir'de Doğalgaz Çalışmaları Devam EdiyorAkşehir'de Doğalgaz Çalışmaları Devam EdiyorKonya’nın Akşehir ilçesinde ENERJA şirketi Doğalgaz Dağıtım Hattı inşaatı çalışmalarına devam ediyor.
 • 09:04Anadolu'ya Adını Veren Kadınlar 3. Baskısıyla Okurla BuluşuyorFolklor, halk bilimi özellikle de kadınlarla ilgili üzerine yaptığı çalışmalarıyla tanınan Gülenay Pınarbaşı, Anadolu'ya Adını Veren Kadınlar adlı kitabının 3. baskısıyla okurlarla buluşuyor.
 • 18:01Kulu'da 3. Geleneksel Çocuk Oyunları YapıldıKulu'da 3. Geleneksel Çocuk Oyunları YapıldıKonya’nın Kulu ilçesinde, 3. Geleneksel Çocuk Oyunları gerçekleştirildi.
 • 10:08Hoca Ahmed Yesevi Konferansları BaşladıHoca Ahmed Yesevi Konferansları BaşladıUNESCO’nın 2016 yılını ’Hoca Ahmed Yesevi Yılı’ ilan etmesi dolayısıyla Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı tarafından, Türkiye’de Hoca Ahmet Yesevi’nin adını taşıyan ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda Ahmed Yesevi’nin hayatı, eserleri, menkıbeleri ve hikmetlerinin konu edileceği ’Hoca Ahmed Yesevi’ konferanslarına Ankara’da başlandı.
 • 15:35Kayıp Taksicinin Cesedinin Kanalda BulunmasıKonya'da sulama kanalında cesedi bulunan taksi şoförü Ramazan Işık'ın meslektaşları, oluşturdukları konvoyla olayı protesto etti.
 • 21:54Konya'da Trafik KazasıKonya'nın Kadınhanı çıkışında meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandı.
 • 12:07Kayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında BulunduKayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cesedin bulunduğu sulama kanalı Polis ve diğer ekiplerin cesedi sudan çıkarma çalışmaları Cesedin çıkartılması Polisin incelemeleri Zanlıların sağlık kontrolü için hastaneye getirilmesi Kayıp taksicinin cesedi sulama kanalında bulundu Konya'da 2 haftadır haber alınamayan ve cesedi sulama kanalında bulunan taksicinin av tüfeğiyle öldürüldüğü belirlendi Gözaltına alınan 2 zanlı, tutuklandı Konya'da bir taksiciyi av tüfeğiyle öldürüp sulama kanalına attığı gerekçesiyle 2 zanlı tutuklandı.
 • 11:48Kayıp Taksici Cinayete Kurban GitmişKayıp Taksici Cinayete Kurban GitmişKonya’da, kendisinden iki haftadır haber alınamayan üniversite öğrencisi taksi şoförü Ramazan Işık’ın, yolcu olarak aldığı cezaevi firarisi bir kişi ve arkadaşı tarafından pompalı tüfekle öldürüldükten sonra cesedinin bir dereye atıldığı ortaya çıktı.
 • 11:08Kayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında BulunduKonya'da bir taksiciyi av tüfeğiyle öldürüp sulama kanalına attığı gerekçesiyle 2 zanlı tutuklandı.
 • 11:47Selçuklu ve Osmanlı Eserleri Restore EdiliyorBirçok medeniyete ev sahipliği yapan Konya ve çevresindeki Selçuklu, beylikler ve Osmanlı dönemine ait tarihi yapılar, aslına uygun restorasyon çalışmalarıyla adeta küllerinden doğuyor.
 • 11:42Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri PaylaştıSavcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri PaylaştıKızı, hakimlik sınavında 90 puan üzeri alan ancak mülakatta düşük puan verilerek elenen Savcı Menderes Arıcan, sosyal medya hesabından adliye yazı işleri personel alımıyla ilgili yeni torpil listesi paylaştı.
 • 17:09Kadınhanı'na Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiMilli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası" çerçevesinde, hayırsever bir vatandaşın katkısıyla Kadınhanı'na yapılacak 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi için mutabakat zaptı, valilik binasında düzenlenen törenle imzalandı.
 • 14:18Kadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiKadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip LisesiMilli Eğitim Bakanlığı’nca başlatılan Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kadınhanı ilçesine yapılacak olan 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin protokol imza töreni Konya Valiliğinde gerçekleşti.
 • 14:54AK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi GerçekleştirildiAK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi GerçekleştirildiKonya’nın Akşehir ilçesinde AK Parti 51. Danışma Meclisi gerçekleştirildi.
 • 14:11AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na TepkiAK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na Tepki51. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İlçe Danışma Meclisleri başladı.
 • 15:01Komek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma ÖrneğiKomek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma ÖrneğiSosyal Belediyecilik alanında Türkiye’ye örnek çalışmalar gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren KOMEK ve Hanım Lokalleri ile mezunları derneği, ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal duyarlılık oluşturan çok sayıda projeyi yürüterek örnek oluyor.
 • 09:18Epdk KararıEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Enerya Konya Gaz Dağıtım Anonim Şirketi'nin 2016 yılı için yatırım tavanını 8 milyon 72 bin 346 lira olarak belirledi.
 • 16:2619 İlçede 162 Adet Su Deposuna Bakım YapıldıKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 13:17Konya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım YapıldıKonya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım YapıldıKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 15:00Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerGalibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, haftasonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin lirayı bir hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 11:52Futbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdiFutbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdiKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyesporlu futbolcular, deplasman galibiyetinden elde ettikleri 3 bin TL’lik primi, geçen hafta evi yanan aileye teslim etti.
 • 11:19Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerGalibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye VerdilerKonya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, hafta sonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin TL'yi geçen hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 15:46Akyürek: Akyürek: "2016 Asfalt ve Altyapı Yılı Olacak"Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt, yol ve altyapı yılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyük bir seferberlik başlattıklarını söyledi.