SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ

Son Dakika Kadınhanı Haberleri

   

  Konya Smmmo'dan İlk Mezuniyet Töreni

  Konya Smmmo'dan İlk Mezuniyet Töreni

  Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) arasında yaklaşık 2 yıl önce imzalanan ve oda üyelerinin yüksek lisans eğitimine imkan tanıyan tezsiz yüksek lisans eğitimi ve işbirliği protokolü meyvelerini verdi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Türkiye 'Kar'ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı

  Türkiye "Kar"ın Esiri Oldu, Yolları Kapandı

  Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Kar Yağışı ve Tipi

  Kar Yağışı ve Tipi

  Yurtta kış- Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı- Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Konya'nın Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray ile karayolu ulaşımı kesildi. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli

  Konya'da Ulaşıma Kar ve Fırtına Engeli

  Konya’da, kar yağışı nedeniyle birçok yol ulaşıma kapanırken okullar 8 ocak perşembe günü de tatil edildi. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Yurtta Kış

  Yurtta Kış

  Yoğun kar ve tipini nedeniyle Konya'yı Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta ve Aksaray'a bağlayan yollar kapandı Yolların yeniden trafiğe açılabilmesi için çalışmalar yoğun şekilde sürüyor. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Konya Beyaza Büründü

  Konya Beyaza Büründü

  Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. (06 Ocak 2015 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 10:24:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ
[Hata Bildir]