SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ

Son Dakika Kadınhanı Haberleri

 • 20:37Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıKonya'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 10:01"Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" Projesi TanıtıldıSelçuk Üniversitesinin hazırladığı "Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" projesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye layık görülen 35 projeden birisi oldu.
 • 12:54Konya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık KalmadıKonya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçe ve 752 yeni mahallede bulunan bin 614 mezarlıkta temizlik, bakım ve çevre düzenlemesi yaparken bazı ilçelerde yeni mezarlıklar da oluşturuyor.
 • 17:46Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha KavuşuyorAkşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha KavuşuyorKonya’nın Akşehir ilçesi, doğal gaz dağıtım şebekesinin ilgili mevzuata uygun olarak planlanması, projelendirilmesi, inşası, işletilmesi, bakımı, genişletilmesi ve bu şebeke ile doğal gazın abone ve serbest tüketicilere teslim edilmek üzere nakdi ve perakende satışı ile müşteri hizmetlerini yerine getirmesi faaliyetleri için lisans verilen ENERYA şirketi yetkilileri ile BOTAŞ yetkilileri Adsız Mahallesi’ndeki Doğal gaz Ana İletim Noktasında incelemelerde bulundu.
 • 10:10Konyalı Doğal Gaza AlıştıKonyalı Doğal Gaza AlıştıEnerya Konya Bölge Müdürü Arif Kösen, hem ucuzluk hem de konfor bakımından Konyalının doğal gaza önem verdiğini söyledi.
 • 19:48Hsyk: 137 Adli, 19 İdari Hakim ve Savcının Görev Yerleri DeğiştiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi'nin adli ve idari yargı kararnameleri kapsamında yapılan açıklamaya göre, 137 adli, 19'u idari hakim ve savcının görev yerleri değişti.
 • 18:58Hysk 137 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 137 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.
 • 18:35HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini DeğiştirdiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, adli yargı kararnamesiyle 137, idari yargı kararnamesiyle 19 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi.
 • 10:12Etis, Tarım Lojistiğinde Büyüyor Bu yıl dağıtım lojistiğindeki büyüme adımlarıyla güçlenen Etis Lojistik, dağıtımın alt uzmanlık sahalarından olan tarım lojistiği alanında da atağa geçti.
 • 17:46Tarihi Eserler Büyükşehir Koruması AltındaTarihi Eserler Büyükşehir Koruması Altındaİlçelerdeki yatırım programlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tüm hizmetleri ‘Lider Ülke Türkiye, Lider Şehir Konya hedefiyle gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 16:03Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, ilçelerin geleceğinin planlandığı Nazım İmar Planı'nı hazırlamaya başladı.
 • 15:15Konya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya'da İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın tüm ilçeleriyle birlikte planlandığı Çevre Düzeni Planı’nın ardından ilçelerin geleceğinin planlanacağı Nazım İmar Planı’nı hazırlıyor.
 • 14:43İlçelerin Geleceği PlanlanıyorKonya Çevre Düzeni Planı çalışmasının devamı niteliğinde olacak 1/25.000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışması, ilçelerin 30 yıllık geleceğini etkileyecek.
 • 11:55Kadınhanı'nda "Mevlana'dan İzler" Sergisi AçılacakKadınhanı'nda düzenlenecek 2. Tahinli Pide Festivali ve Raziye Hatun Buluşması etkinliği kapsamında, "Tuval Üzerine Yağlı Boya Resim ve Mevlana'dan İzler" sergisi açılacak.
 • 12:01Terör Saldırılarına Yönelik TepkilerHakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları, Ereğli, Kulu, Ilgın, Akşehir, Kadınhanı ve Çeltik ilçelerinde protesto edildi.
 • 21:54Dağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli OlduDağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli OlduDağlıca'da PKK'nın hain saldırısında şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 21:3816 Şehidin İsimleri ve Memleketleri Belli OlduDağlıca’daki hain saldırıda şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 16:42Akşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıAkşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıKonya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir ilçesinde Konya Çevre Düzeni Planı Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı yapılıyor.
 • 15:48AK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri SürüyorAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nın, ilçe ve mahalle teşkilatlarının son çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerin geldiği son noktaların ele alınması ile ülke gündeminin ele alınması amacıyla yaptığı İlçe Danışma Meclisleri’nin 46’ncısı sürüyor.
 • 14:45Konya'da Tekeri Kopan Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 3 YaralıKonya'da Tekeri Kopan Otomobil Takla Attı: 1 Ölü, 3 YaralıKonya'da, seyir halindeyken tekeri kopan otomobilin takla atması sonucu araçtan fırlayan Dilek Acıerik hayatını kaybetti. 3 kişi ise yaralandı.
 • 16:46Konya Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Kardeşinden Dışişleri Bakanı?na; 'Gözümün İçine Bak Kardeşimin...Konya Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Kardeşinden Dışişleri Bakanı?na; 'Gözümün İçine Bak Kardeşimin...Şehit uzman çavuş Veli Ateş'in kardeşinden Dışişleri Bakanı'na; 'Gözümün içine bak kardeşimin kanını al' Bingöl'ün Genç İlçesi'nde PKK'lı teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen patlayıcı madde imha uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı İlçesi'nde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
 • 16:30Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın cenaze alanına gelişleri- Aileye taziye ziyaretinde bulunmaları ve kardeşlerinin konuşmaları- Cenaze alanına giderken şehit yakınının eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan ile konuşması Şehit uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin, olaydan önce telefonla aradığı annesinden, göreve çıkacağını söyleyerek helallik istediği, "Gitme oğlum" yanıtını alması üzerine; "Anne gitmek zorundayım. Bu benim görevim. Hakkını helal et" diye cevap verdiği öğrenildi- Törene Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da katıldı Bingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 16:24Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (4)Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı (4)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan'ın şehidin evine girişleri, - Cenaze aracının görüntüsü, - Şehit yakınlarının ağlamaları, - Polis kıyafeti giymiş ve polis şapkası takmış şehit çocuğunun görüntüsü, - Şehit yakınlarının cenaze aracı yakınında baygınlık geçirmeleri, Şehit uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ateş'in cenazesi, memleketi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Şehidin, olaydan önce telefonla aradığı annesinden, göreve çıkacağını söyleyerek helallik istediği, "Gitme oğlum" yanıtını alması üzerine; "Anne gitmek zorundayım. Bu benim görevim. Hakkını helal et" diye cevap verdiği öğrenildi- Törene Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da katıldı Bingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 15:58Şehidin Ablasından Bakan'a Tepki: Gözümün İçine Bak Kardeşimin Kanını AlŞehidin Ablasından Bakan'a Tepki: Gözümün İçine Bak Kardeşimin Kanını AlBakan Çavuşoğlu, şehit uzman çavuş Veli Ateş'in cenazesine katıldı. Cenazede feryat eden abla "Yanıyor benim ciğerim. Gözüme bir daha bak kardeşimin kanını al." dedi.
 • 15:25Babadan Şehit Oğluna Son BakışBabadan Şehit Oğluna Son BakışBingöl’de PKK’lılar tarafından demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş, memleketi Konya’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:48Şehit Uzman Çavuş Son Yolculuğuna UğurlandıBingöl'ün Genç ilçesinde, dün bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi Konya'nın Kadınhanı ilçesinde defnedildi.
 • 12:18Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (1)Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi'nin Konya Havaalanı'nda Garnizon Komutanlığı tören kıtasıyla askeri ve mülkü erkan tarafından karşılanması, - Şehidin uçaktan indirilmesi, - Karşılanması, - Şehit yakınlarının ağlaması, Şehit Uzman Çavuş Ateş son yolculuğuna uğurlanıyor- Bingöl'ün Genç ilçesinde demiryoluna yerleştirilen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi uçakla Konya'ya getirildi Bingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca demiryoluna döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, uçakla memleketi Konya'ya getirildi.
 • 12:10Şehit Uzman Çavuş Ateş Son Yolculuğuna UğurlanıyorBingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca demiryoluna döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in cenazesi, uçakla memleketi Konya'ya getirildi.
 • 11:48Şehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Baba OcağıŞehit Uzman Çavuş Veli Ateş'in Baba OcağıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Caddeye asılan Türk Bayrağından detay, - Kurulan çadırlarda oturan yakınlarından detaylar, - Baba Abdurrahman Ateş'ten detaylar, Demiryoluna konulan bombanın patlatılması- Bingöl'de demiryoluna döşenen bombanın uzaktan patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evinde yas var- Şehit babasının yakınlarına, 2 gün önce oğlunu rüyasında gördüğünü ve şehit olacağını hissettiğini anlattığı öğrenildi Bingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evine ateş düştü.
 • 00:42Şehit Uzman Çavuşun Konya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit Uzman Çavuşun Konya'daki Baba Ocağına Ateş DüştüBingöl’ün Genç ilçesi Suveren mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu şehit düşen 38 yaşındaki patlayıcı madde imha uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş’in baba evine ateş düştü.
 • 23:50Konya - Şehit Uzman Çavuş?un Konya?daki Baba Evinde YasKonya - Şehit Uzman Çavuş?un Konya?daki Baba Evinde YasŞehit Uzman Çavuş'un Konya'daki baba evinde yas Bingöl'ün Genç ilçesi Suveren Mahallesi mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 38 yaşındaki Patlayıcı Madde İmha Uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in Konya'nın Kadınhanı İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 23:36Şehit Uzman Çavuş'un Konya'daki Baba Evinde YasŞehit Uzman Çavuş'un Konya'daki Baba Evinde YasBingöl'ün Genç ilçesi Suveren Mahallesi mevkiinde teröristlerce demiryoluna döşenen el yapımı bombanın uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen 38 yaşındaki Patlayıcı Madde İmha Uzmanı Jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in Konya'nın Kadınhanı İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 23:28Konya'ya Şehit Ateşi DüştüKonya'ya Şehit Ateşi DüştüBingöl’de terör örgütü PKK tarafından tren raylarına döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Veli Ateş’in memleketi Konya’nın Kadınhanı ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 21:30Demiryoluna Konulan Bombanın PatlatılmasıBingöl'ün Genç ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen uzaktan kumandalı el yapımı bombanın patlatılması sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş Veli Ateş'in, Konya'nın Kadınhanı ilçesindeki baba evine ateş düştü.
 • 15:08Konyalı'nın Sağlıklı Suya Kavuşması İçin 82 Kuyu AçılacakKonyalı'nın Sağlıklı Suya Kavuşması İçin 82 Kuyu AçılacakKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’da bulunan tüm yerleşim birimlerinin suya kavuşması amacıyla, toplam uzunluğu 14 bin 380 metre olan 82 kuyunun açımını gerçekleştirip yerleşim birimlerini standartlara uygun hale getireceklerini söyledi.
 • 11:29Konya'nın 4 İlçesi Raybüs ile Yht Hattına BağlandıKonya'nın 4 İlçesi Raybüs ile Yht Hattına BağlandıKonya’nın Afyonkarahisar yönünde demiryolu üzerinde bulunan 4 ilçesinin faydalanacağı Raybüs seferleri başlatıldı.
 • 20:12Konya-Akşehir Konya-Akşehir "Raybüs" Seferleri BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Raybüs'den görüntüler- Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya'nın konuşması- TCDD Bölge Müdürü Enver Timurboğa'nın konuşması- Akşehir İlçe Müftüsü Karabey Özdemir'in konuşması Konya-Akşehir "raybüs" seferleri başladı Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından hazırlanan proje çerçevesinde Konya ile Akşehir ilçesinde raybüs seferlerinin başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 19:15Akşehir Konya Arasındaki Raybüs Seferleri BaşladıAkşehir Konya Arasındaki Raybüs Seferleri BaşladıKonya’daki Yüksek Hızlı Tren ile koordineli olarak çalışacak, Akşehir ve diğer ilçelerdeki vatandaşları Yüksek Hızlı Tren imkanından faydalandırmak amacıyla başlatılan Akşehir-Konya arasındaki Raybüs seferleri Akşehir’de düzenlenen törenle başladı.
 • 18:57Konya-Akşehir "Raybüs" Seferleri BaşladıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından hazırlanan proje çerçevesinde Konya ile Akşehir ilçesinde raybüs seferlerinin başlaması dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 12:30Konya-Akşehir Raybüs Seferleri BaşlıyorAK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan tarafından hazırlanan Konya-Akşehir Arası Raybüs Projesi'nde sona gelindiğini söyledi.
 • 12:21Konya-akşehir Arası Raybüs Seferleri BaşlıyorKonya-akşehir Arası Raybüs Seferleri BaşlıyorAK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Konya-Akşehir arası Raybüs seferlerinin önümüzdeki Çarşamba günü başlayacağını söyledi.
 • 17:32Konya'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 2 YaralıKonya'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 2 YaralıKonya'da kamyonetin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi ağır yaralandı.
 • 10:48Haşhaşta Hazine'nin de Görüşü AlınacakHaşhaşta Hazine'nin de Görüşü AlınacakHaşhaş kapsülü kademeli alım fiyatlarını, morfin oranları ve diğer kalite kıstasları çerçevesinde Hazine'nin görüşünü alarak Toprak Mahsulleri Ofisi belirleyecek.
 • 11:58Ilgın'da Tayini Çıkan Savcı ve Hakimlere Veda YemeğiIlgın'da, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun yaz kararnamesi ile görev yerleri değişen savcı ve hakimler için veda yemeği düzenlendi.
 • 12:28Karapınar'da Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ToplantısıKarapınar'da, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 6. Bölge Birliği Başkanlığı Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 16:52Konya Selçuklu 2015 genel seçim sonuçları (Selçuklu sandıkları)Konya Selçuklu 2015 genel seçim sonuçları. Konya Selçuklu İlçesi genel seçim oy dağılımı. Selçuklu 2015 genel seçim sonuçları sonrası detaylı oy dağılımı. 7 Haziran Pazar akşamı bölgeden sıcak gelişmeler.
 • 16:46Konya genel seçim sonuçları, 2015 Konya il ve ilçe sonuç ekranı Konya genel seçim sonuçları, 2015 Konya il ve ilçe sonuç ekranıKonya ili ve ilçeleri genel seçim sonuçları. Türkiye'nin yüzölçümü en büyük illerimizden biri olan Konya'da seçim sonuçları. Konya ili ve ilçelerine ayrılmış Türkiye genel seçim sonuçları için bizden ayrılmayın.
 • 11:45MHP Adayı Gönen İlçelere Çıkarma YaptıMHP Adayı Gönen İlçelere Çıkarma YaptıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Adayı Sait Gönen, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı ilçelerini ziyaret etti.