SON DAKİKA KADINHANI HABERLERİ

Son Dakika Kadınhanı Haberleri

 • 11:33 Konya'da Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Konya'nın Yunak ilçesinde çıkan bıçaklı kavgada bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • 17:20 Trafik Kazaları: 1 Ölü, 9 Yaralı Konya, Amasya ve Balıkesir'de meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.
 • 11:44 Kamyonla Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü Konya'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
 • 15:16 Konya'da Üç Alt Bölgenin Nazım İmar Planı Askıya Çıktı Konya'da Üç Alt Bölgenin Nazım İmar Planı Askıya Çıktı Konya Büyükşehir Belediyesi, şehrin tüm ilçeleriyle geleceğinin planlandığı 2043 yılını hedef alan 1/100.000 ölçekli Konya İli Çevre Düzeni Planı çalışmalarının bir sonraki adımı olan 1/25.000 ölçekli Alt Bölge Nazım İmar Planlama çalışmalarını başlattı.
 • 15:28 Akşehir'deki Doğalgaz Çalışmaları AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir'de sürdürülen doğalgaz çalışmalarını inceledi.
 • 12:33 Akşehir'de Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor Akşehir'de Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor Konya’nın Akşehir ilçesinde ENERJA şirketi Doğalgaz Dağıtım Hattı inşaatı çalışmalarına devam ediyor.
 • 09:04 Anadolu'ya Adını Veren Kadınlar 3. Baskısıyla Okurla Buluşuyor Folklor, halk bilimi özellikle de kadınlarla ilgili üzerine yaptığı çalışmalarıyla tanınan Gülenay Pınarbaşı, Anadolu'ya Adını Veren Kadınlar adlı kitabının 3. baskısıyla okurlarla buluşuyor.
 • 18:01 Kulu'da 3. Geleneksel Çocuk Oyunları Yapıldı Kulu'da 3. Geleneksel Çocuk Oyunları Yapıldı Konya’nın Kulu ilçesinde, 3. Geleneksel Çocuk Oyunları gerçekleştirildi.
 • 10:08 Hoca Ahmed Yesevi Konferansları Başladı Hoca Ahmed Yesevi Konferansları Başladı UNESCO’nın 2016 yılını ’Hoca Ahmed Yesevi Yılı’ ilan etmesi dolayısıyla Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı tarafından, Türkiye’de Hoca Ahmet Yesevi’nin adını taşıyan ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda Ahmed Yesevi’nin hayatı, eserleri, menkıbeleri ve hikmetlerinin konu edileceği ’Hoca Ahmed Yesevi’ konferanslarına Ankara’da başlandı.
 • 15:35 Kayıp Taksicinin Cesedinin Kanalda Bulunması Konya'da sulama kanalında cesedi bulunan taksi şoförü Ramazan Işık'ın meslektaşları, oluşturdukları konvoyla olayı protesto etti.
 • 21:54 Konya'da Trafik Kazası Konya'nın Kadınhanı çıkışında meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandı.
 • 12:07 Kayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında Bulundu Kayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında Bulundu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cesedin bulunduğu sulama kanalı Polis ve diğer ekiplerin cesedi sudan çıkarma çalışmaları Cesedin çıkartılması Polisin incelemeleri Zanlıların sağlık kontrolü için hastaneye getirilmesi Kayıp taksicinin cesedi sulama kanalında bulundu Konya'da 2 haftadır haber alınamayan ve cesedi sulama kanalında bulunan taksicinin av tüfeğiyle öldürüldüğü belirlendi Gözaltına alınan 2 zanlı, tutuklandı Konya'da bir taksiciyi av tüfeğiyle öldürüp sulama kanalına attığı gerekçesiyle 2 zanlı tutuklandı.
 • 11:48 Kayıp Taksici Cinayete Kurban Gitmiş Kayıp Taksici Cinayete Kurban Gitmiş Konya’da, kendisinden iki haftadır haber alınamayan üniversite öğrencisi taksi şoförü Ramazan Işık’ın, yolcu olarak aldığı cezaevi firarisi bir kişi ve arkadaşı tarafından pompalı tüfekle öldürüldükten sonra cesedinin bir dereye atıldığı ortaya çıktı.
 • 11:08 Kayıp Taksicinin Cesedi Sulama Kanalında Bulundu Konya'da bir taksiciyi av tüfeğiyle öldürüp sulama kanalına attığı gerekçesiyle 2 zanlı tutuklandı.
 • 11:47 Selçuklu ve Osmanlı Eserleri Restore Ediliyor Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Konya ve çevresindeki Selçuklu, beylikler ve Osmanlı dönemine ait tarihi yapılar, aslına uygun restorasyon çalışmalarıyla adeta küllerinden doğuyor.
 • 11:42 Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri Paylaştı Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri Paylaştı Kızı, hakimlik sınavında 90 puan üzeri alan ancak mülakatta düşük puan verilerek elenen Savcı Menderes Arıcan, sosyal medya hesabından adliye yazı işleri personel alımıyla ilgili yeni torpil listesi paylaştı.
 • 17:09 Kadınhanı'na Yeni Anadolu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası" çerçevesinde, hayırsever bir vatandaşın katkısıyla Kadınhanı'na yapılacak 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi için mutabakat zaptı, valilik binasında düzenlenen törenle imzalandı.
 • 14:18 Kadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip Lisesi Kadınhanı İlçesine Hayırseverden Yeni Anadolu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanlığı’nca başlatılan Eğitime Yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kadınhanı ilçesine yapılacak olan 12 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin protokol imza töreni Konya Valiliğinde gerçekleşti.
 • 14:54 AK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi Gerçekleştirildi AK Parti Akşehir 51. Danışma Meclisi Gerçekleştirildi Konya’nın Akşehir ilçesinde AK Parti 51. Danışma Meclisi gerçekleştirildi.
 • 14:11 AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na Tepki AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'tan Kılıçdaroğlu'na Tepki 51. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İlçe Danışma Meclisleri başladı.
 • 15:01 Komek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma Örneği Komek Mensupları ve Mezunlarından Sosyal Dayanışma Örneği Sosyal Belediyecilik alanında Türkiye’ye örnek çalışmalar gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren KOMEK ve Hanım Lokalleri ile mezunları derneği, ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal duyarlılık oluşturan çok sayıda projeyi yürüterek örnek oluyor.
 • 09:18 Epdk Kararı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Enerya Konya Gaz Dağıtım Anonim Şirketi'nin 2016 yılı için yatırım tavanını 8 milyon 72 bin 346 lira olarak belirledi.
 • 16:26 19 İlçede 162 Adet Su Deposuna Bakım Yapıldı Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 13:17 Konya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım Yapıldı Konya'nın İlçelerindeki Su Depolarına Bakım Yapıldı Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında su depolarında da bakım ve revizyon çalışması yapıyor.
 • 15:00 Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdiler Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdiler Konya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, haftasonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin lirayı bir hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 11:52 Futbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdi Futbolcular, Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdi Konya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyesporlu futbolcular, deplasman galibiyetinden elde ettikleri 3 bin TL’lik primi, geçen hafta evi yanan aileye teslim etti.
 • 11:19 Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdiler Galibiyet Primlerini Evi Yanan Aileye Verdiler Konya amatör kümede mücadele eden Kadınhanı Belediyespor oyuncuları, hafta sonu oynadıkları ve 3-0 galip geldikleri maç sonrası kulüp tarafından galibiyet primi olarak kendilerine verilen yaklaşık 3 bin TL'yi geçen hafta önce evi yanan aileye verdi.
 • 15:46 Akyürek: Akyürek: "2016 Asfalt ve Altyapı Yılı Olacak" Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt, yol ve altyapı yılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyük bir seferberlik başlattıklarını söyledi.
 • 15:16 16 Asfalt ve Altyapıda Atılım Yılı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 2016 yılının Konya için asfalt, yol ve altyapılı olacağını, bu konuda şehir genelinde büyük bir seferberlik başlattıklarını söyledi.
 • 12:15 Kadınhanı ve Altınekin'de 4 Mahalle Suya Kavuştu Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, su temin çalışmaları kapsamında Kadınhanı ve Altınekin ilçelerine bağlı mahallelerde sondaj kuyuları açtı.
 • 12:10 Kadınhanı ve Altınekin'in 4 Mahallesi Daha Yeterli Suya Kavuştu Kadınhanı ve Altınekin'in 4 Mahallesi Daha Yeterli Suya Kavuştu Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Kadınhanı ve Altınekin ilçesinde içme suyu yetersiz olan 4 yerleşim biriminde sondaj kuyuları açarak yeterli ve sürekli içme suyu sağladı.
 • 20:37 Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Konya'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 10:01 "Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" Projesi Tanıtıldı Selçuk Üniversitesinin hazırladığı "Girişimci Bireyden Gelişmiş Topluma" projesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye layık görülen 35 projeden birisi oldu.
 • 12:54 Konya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık Kalmadı Konya'nın 31 İlçesinde Bakımsız Mezarlık Kalmadı Konya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçe ve 752 yeni mahallede bulunan bin 614 mezarlıkta temizlik, bakım ve çevre düzenlemesi yaparken bazı ilçelerde yeni mezarlıklar da oluşturuyor.
 • 17:46 Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha Kavuşuyor Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı Bir Hayaline Daha Kavuşuyor Konya’nın Akşehir ilçesi, doğal gaz dağıtım şebekesinin ilgili mevzuata uygun olarak planlanması, projelendirilmesi, inşası, işletilmesi, bakımı, genişletilmesi ve bu şebeke ile doğal gazın abone ve serbest tüketicilere teslim edilmek üzere nakdi ve perakende satışı ile müşteri hizmetlerini yerine getirmesi faaliyetleri için lisans verilen ENERYA şirketi yetkilileri ile BOTAŞ yetkilileri Adsız Mahallesi’ndeki Doğal gaz Ana İletim Noktasında incelemelerde bulundu.
 • 10:10 Konyalı Doğal Gaza Alıştı Konyalı Doğal Gaza Alıştı Enerya Konya Bölge Müdürü Arif Kösen, hem ucuzluk hem de konfor bakımından Konyalının doğal gaza önem verdiğini söyledi.
 • 19:48 Hsyk: 137 Adli, 19 İdari Hakim ve Savcının Görev Yerleri Değişti Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi'nin adli ve idari yargı kararnameleri kapsamında yapılan açıklamaya göre, 137 adli, 19'u idari hakim ve savcının görev yerleri değişti.
 • 18:58 Hysk 137 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 137 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.
 • 18:35 HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, adli yargı kararnamesiyle 137, idari yargı kararnamesiyle 19 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi.
 • 10:12 Etis, Tarım Lojistiğinde Büyüyor Bu yıl dağıtım lojistiğindeki büyüme adımlarıyla güçlenen Etis Lojistik, dağıtımın alt uzmanlık sahalarından olan tarım lojistiği alanında da atağa geçti.
 • 17:46 Tarihi Eserler Büyükşehir Koruması Altında Tarihi Eserler Büyükşehir Koruması Altında İlçelerdeki yatırım programlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tüm hizmetleri ‘Lider Ülke Türkiye, Lider Şehir Konya hedefiyle gerçekleştirdiklerini söyledi.
 • 16:03 Konya'da İlçelerin Geleceği Planlanıyor Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, ilçelerin geleceğinin planlandığı Nazım İmar Planı'nı hazırlamaya başladı.
 • 15:15 Konya'da İlçelerin Geleceği Planlanıyor Konya'da İlçelerin Geleceği Planlanıyor Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın tüm ilçeleriyle birlikte planlandığı Çevre Düzeni Planı’nın ardından ilçelerin geleceğinin planlanacağı Nazım İmar Planı’nı hazırlıyor.
 • 14:43 İlçelerin Geleceği Planlanıyor Konya Çevre Düzeni Planı çalışmasının devamı niteliğinde olacak 1/25.000 ölçekli Nazım İmar Planı çalışması, ilçelerin 30 yıllık geleceğini etkileyecek.
 • 11:55 Kadınhanı'nda "Mevlana'dan İzler" Sergisi Açılacak Kadınhanı'nda düzenlenecek 2. Tahinli Pide Festivali ve Raziye Hatun Buluşması etkinliği kapsamında, "Tuval Üzerine Yağlı Boya Resim ve Mevlana'dan İzler" sergisi açılacak.
 • 12:01 Terör Saldırılarına Yönelik Tepkiler Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları, Ereğli, Kulu, Ilgın, Akşehir, Kadınhanı ve Çeltik ilçelerinde protesto edildi.
 • 21:54 Dağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli Oldu Dağlıca'da Şehit Edilen 16 Askerin Kimliği Belli Oldu Dağlıca'da PKK'nın hain saldırısında şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 21:38 16 Şehidin İsimleri ve Memleketleri Belli Oldu Dağlıca’daki hain saldırıda şehit olan askerlerin kimlikleri ve memleketleri belli oldu.
 • 16:42 Akşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı Akşehir'de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir ilçesinde Konya Çevre Düzeni Planı Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı yapılıyor.
 • 15:48 AK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri Sürüyor AK Parti Konya'da 46. İlçe Danışma Meclisleri Sürüyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nın, ilçe ve mahalle teşkilatlarının son çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerin geldiği son noktaların ele alınması ile ülke gündeminin ele alınması amacıyla yaptığı İlçe Danışma Meclisleri’nin 46’ncısı sürüyor.