SON DAKİKA KADİR BOY HABERLERİ

Son Dakika Kadir Boy Haberleri

17:17
Tv8 Seçim Kervanı Tekirdağ'da tv8 Seçim Kervanı'nın Tekirdağ'daki konukları CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Boy, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Güray, Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Beste Emre Güngör...
Tv8 Seçim Kervanı Tekirdağ'da
16:57
Tersane Patlamasında Yaralanan 2 İşçi Darıca'ya Sevk Edildi Tuzla tersaneler bölgesindeki Mengi Yay Tersanesi'nde meydana gelen patlamada yaralanan 2 işçi, Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.
Tersane Patlamasında Yaralanan 2 İşçi Darıca'ya Sevk Edildi
16:21
Tersanedeki Patlamada Yaralananların Tedavisi Sürüyor Tuzla tersaneler bölgesindeki Mengi Yay Tersanesi'nde meydana gelen patlamada yaralanan 4 kişinin tedavisi sürüyor.
Tersanedeki Patlamada Yaralananların Tedavisi Sürüyor
23:50
MHP Minibüsüne Saldırı Olay, saat 21. 00 sıralarında Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi'nde meydana geldi.
MHP Minibüsüne Saldırı
23:10
Kadıköy'de MHP Aracına Sopalı Saldırı Yaklaşık 30 kişinin sopalarla saldırdığı MHP'nin seçim minibüsünde maddi hasar meydana geldi.
Kadıköy'de MHP Aracına Sopalı Saldırı
19:30
Mhp Milletvekili Aday Listesi(3) MHP'nin 12 Haziran genel seçimleri için aday listesi şöyle.
18:30
MHP Milletvekili Adayları Listesi MHP 12 Haziran milletvekili seçimlerinda aday listesini YSK'ya verdi. eğitim ve mesleklere göre adayların adları şöyle.
18:00
MHP'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu Milliyetçi Hareket Partisi'nin Yüksek Seçim Kurulu'na sunduğu, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerdeki milletvekili aday listesi açıklandı.
MHP'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
12:21
Kayseri - Amerikan Güreşi Nefes Kesti Amerikan Güreşi'nin Türkiye Versiyonu Olan Turkish Power Wrestling (Tpw) Ekibinin Yaptığı Şov İlgiyle İzlendi.
Kayseri - Amerikan Güreşi Nefes Kesti
12:43
Güreşçilerin Gösterisi Nefes Kesti Turkish Power Wrestling Ekibinin Kayseri'deki Gösterisi Nefes Kesti.
Güreşçilerin Gösterisi Nefes Kesti
11:11
Dha Spor - Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de Dha Spor - Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de
Dha Spor - Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de
20:04
Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de Turkish Power Wrestling Ekibi Bugün Kayseri'de Gösteri Yaptı.
Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de
18:21
Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de
Türkiye'nin En Güçlü Adamları Kayseri'de
11:47
Kayseri'de İş Kazaları: 2 Yaralı Kayseri'de Meydana Gelen 2 Ayrı İş Kazasında 2 Kişi Yaralandı
15:50
Yeni Müzelere İlgi Daha Fazla Yeni Yapılan Müzeler, Ziyaretçi Bakımından Tarihi Müzelere Rakip Oldu.
Yeni Müzelere İlgi Daha Fazla
11:08
Yeni Müzeler, Tarihi Müzelerin Tahtını Sallıyor (Özel) Gelişen Teknolojiyle Birlikte Yeni Yapılan Müzeler, Ziyaretçi Bakımından Tarihi Müzelere Rakip Oldu. İstanbul'da Miniatürk, Panorama 1453 Tarih Müzesi Gibi Müzeler, Ziyaretçi Sayısı Bakımından Türk İslam Eserleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Kariye Müzesi Gibi Pek Çok Tarihi Müzeyi Geride Bıraktı.
13:17
Tafarel Florya'da Taffarel, Metin Oktay Tesisleri'ne Gelerek Eski Takım Arkadaşı Hagi'nin Göreve Gelişini Kutladı.
Tafarel Florya'da
15:53
Aliağaspor Şampiyonluk Kupası Sevinci İzmir 2. Amatör Küme 1. Grup'ta geçen yıl şampiyon olan Aliağaspor Futbol Takımı şampiyonluk kupasına kavuştu.
17:48
Sivasspor: 1 Gaziantepspor: 1 (Maç Sonucu) Fotolar Eklenerek İkinci Defa Geçiliyor) Stat: Sivas 4 Eylül Hakemler: Halis Özkahya, Adil Sinem, Ali Saygın Ögel, Volkan Bayarslan Sivasspor: Akın Vardar 7, Deniss İvanovs 6, Abdurahman 6, Diallo 6, Hayrettin Yerlikaya 6, Saido 6, Kadir 6, Mehmet Nas 5 ( Dk. 46 Zita 5), Cihan Yılmaz 4 (Dk. 46 Ceyhun Eriş 5), Erman Kılıç 4 (Dk.
11:28
Gırgır Avı Tatmin Etmedi, Umutlar Denizin Dibinde Aranacak Gırgır Ağları ile Yeterli Balık Avı Gerçekleştiremeyen Balıkçılar, Trol Ağları ile Denizin Dibinde Umut Arayacak. Denizlerde Avlanma Sezonunun 1 Eylül'de Başlamasıyla Birlikte Yeterli Avlanmayı Gerçekleştiremeyen Balıkçılar, Bu Gece Trol Ağları ile Denize Açılacak.
20:23
"Adam Gibi Adamsan Dokunulmazlıkları Kaldırırsın" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Recep Bey, Ankara'dan Sesleniyorum: Adam Gibi Adamsan, Yiğit Adamsan, Gerçekten de Kasımpaşalıysan Dokunulmazlıkları Kaldırırsın. Ben de Derim Ki Bravo Recep'e, Helal Olsun, Dokunulmazlıkları Kaldırdı' Dedi.
19:38
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kocaeli'nde: Barış Gündoğan - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Siz 'Başbakan Kemal' Deyince Ankara'da Recep Bey'in Ezberi Bozuluyor
14:38
Referanduma Doğru MHP Mersin Milletvekili Kadir Ural, Silifke İlçesinde 'Referanduma Hayır' Çalışmalarına Devam Ediyor
15:08
MHP'li Kutluata: İktidar, Kurumlar ve Müesseseleri Alt Üst Etme Sevdasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Münir Kutluata, Yüksek Askeri Şura (Yaş) Toplantısı'nda Alınan Kararlarla İlgili Olarak, İktidarın, Türkiye'nin Bütün Kurumları ve Bütün Müesseselerini Alt Üst Etme Sevdasında Olduğunu İddia Etti.
12:53
'Devler'e Özel Yatak Dünya Basketbol Şampiyonası (a) Grubu Maçlarının Oynanacağı Kayseri'de, Sporcuların Konaklayacağı Otellerde Hazırlıklar Sürüyor
13:57
Altınkemer Güngör Ekin'in Güngör Ekin Karamürsel Altınkemer 29. Yağlı Pehlivan Güreşlerinde Başpehlivanlığı Aldı.
15:57
Anayasa Değişikliği Postmodern Darbe Yarsav Başkanı Emine Ülker Tarhan, Son Anayasa Değişikliğini Postmodern Darbe Olarak Nitelendirirdi
Anayasa Değişikliği Postmodern Darbe
15:40
Anayasa Değişikliğine Darbe Dedi YARSAV Başkanı Tarhan, Son Anayasa Değişikliğini 'Postmodern Darbe' Olarak Niteledi.
Anayasa Değişikliğine Darbe Dedi
12:07
Yarsav Başkanı Tarhan'dan Anayasa Değişikliğine, 'Postmodern Darbe' Benzetmesi Yarsav Başkanı Emine Ülker Tarhan, Son Anayasa Değişikliğini Postmodern Darbe Olarak Niteledi. HSYK Başkanı Kadir Özbek İse Anayasa Değişikliği Sürecinde AB'nin Türk Yargısına Karşı Kullanıldığını Öne Sürdü.
18:47
Nevşehir'de 'Beslenme ve Sağlık Araştırması Tamamlandı Türkiye'de Besin, Beslenme ve Sağlık Politikalarının Oluşturulması İçin Gerekli Olan Verilerin Temini Amacıyla Yürürlüğe Konulan 'Türkiye Beslenme ve Sağlık Araştırması' Kapsamında Nevşehir'de de Sağlık Araştırması Yapıldı.
22:06
Milas - Ekgmilas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ndeki Hain Saldırıda Şehit Düşen Er Sabahattin Derin'in (21) Cenazesi, Muğla'nın Milas İlçesi'nde Yaklaşık 10 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa Verildi. PKK'ya Lanet Yağdırılan ve Gözyaşlarının Sel Olduğu Törende, Öfkeli Kalabalık, 'hükümet İstifa' ve 'tayyip'in Oğlu Asker Ocağı'na' Şeklinde Sloganlar Attı.
Milas - Ekgmilas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı
19:31
Milas - 2Milas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ndeki Hain Saldırıda Şehit Düşen Er Sabahattin Derin'in (21) Cenazesi, Muğla'nın Milas İlçesi'nde Yaklaşık 10 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa Verildi. PKK'ya Lanet Yağdırılan ve Gözyaşlarının Sel Olduğu Törende, Öfkeli Kalabalık, 'hükümet İstifa' ve 'tayyip'in Oğlu Asker Ocağı'na' Şeklinde Sloganlar Attı.
Milas - 2Milas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı
19:30
Milas - 1Milas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ndeki Hain Saldırıda Şehit Düşen Er Sabahattin Derin'in (21) Cenazesi, Muğla'nın Milas İlçesi'nde Yaklaşık 10 Bin Kişinin Katıldığı Törenle Toprağa Verildi. PKK'ya Lanet Yağdırılan ve Gözyaşlarının Sel Olduğu Törende, Öfkeli Kalabalık, 'hükümet İstifa' ve 'tayyip'in Oğlu Asker Ocağı'na' Şeklinde Sloganlar Attı.
Milas - 1Milas'taki Şehit Cenazesine Yaklaşık 10 Bin Kişi Katıldı
11:51
Kültür Köprüleri Programında Mercan Dede ve Elif Şafak'ta Yer Alıyor Essen/Ruhr Ve İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başkenti Kutlamaları Çerçevesinde Goethe-Enstitüsü, "Sounds Of Love" Başlığı Altında Mercan Dede Topluluğu Tarafından Verilecek Sıradışı Bir Gala Konseri Düzenliyor.
10:37
18. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri Kaş'ın Üzümlü Köyünde Düzenlenen 18
09:47
Cihan Haber Ajansı Gündemi 02.04.2010 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Pakistan Temaslarının Son Gününde Lahor Kentinde, Ülkenin Önde Gelen Kanaat Önderleri ve Medya Temsilcileriyle Çalışma Kahvaltısında Bir Araya Gelecek. Bugün Türkiye'ye Dönecek Olan Gül, Esenboğa Havalimanı'nda Basın Toplantısı Yapacak.
11:37
"Danıştay'ın Katsayı Kararı 'Kafes'in Bir Parçası" Danıştay 8. Dairesi'nin Yükseköğretim Kurulu (YÖK)'nun Üniversiteye Girişte Farklı Katsayı Uygulanmasına İlişkin 17 Aralık 2009 Tarihinde Aldığı Kararın Yürütmesini Oy Birliğiyle Durdurması Tepkiyle Karşılandı. Diyarbakır İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı İbrahim Gökdemir, Danıştay'ın Tavrının Kafes Eylem Planıyla Örtüştüğünü Savundu.
17:45
Bahçeli'den Erdoğan'a: Kötü Söz, Sahibine Misliyle Aittir Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kendisine Hakaret Ettiğini İddia Ettiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Sert Şekilde Eleştirdi. Bahçeli, "Tarih, Başbakan Erdoğan'ı Ağzı Bozuk Edep ve Hayadan Nasibini Almamış, Vaatten Başka Bir Şey Bilmeyen, Beceriksiz Bir Kişi Olarak Yazacaktır." Dedi.
Bahçeli'den Erdoğan'a: Kötü Söz, Sahibine Misliyle Aittir
17:51
MHP Kurultayı Sona Erdi MHP'nin 9'ncu Olağan Büyük Kurultay'ı Yapılan Myk ve Mdk Seçimlerinin Ardından Sona Erdi.
17:47
MHP'nin Myk'sı Belirlendi MHP 9. Olağan Büyük Kongresi'nde MYK ve Merkez Disiplin Kurulu Üyelikleri Seçimleri de Yapıldı.
MHP'nin Myk'sı Belirlendi
17:11
MHP'de Myk ve Mdk Üyeleri Seçildi MHP 9. Olağan Büyük Kongresi'nde MYK ve Merkez Disiplin Kurulu Üyelikleri İçin Seçim Yapıldı.
03:12
"Böyle Hatalı Rapor ve Ceza Görmedim" Eski İstanbul Defterdarı Kadir Boy, "6 Yıl Defterdarlık Yaptım Ben Böyle Bir Raporu Ne Gördüm, Ne Duydum; Bu, Bize Öğretilen Herşeye Ters" Dedi.
'Böyle Hatalı Rapor ve Ceza Görmedim'
01:40
Eserleriyle Uğurlandı İstanbul' da 87 Yaşında Yaşamını Yitiren Gazeteci -Yazar Nezihe Araz'ın Son Yolculuğuna Uğurlandığı Kenter Tiyatrosu'ndaki Törende, Kitaplarının Büyük Boy Kapakları Sahneyi Süsledi.
Eserleriyle Uğurlandı
09:55
Aşık Olunca Leyla Olurum Saadet Işıl Aksoy, All Dergisine Verdiği Röportajda Rıza Kocaoğlu ile İlişkisini Anlattı.
19:36
Partilerde Adaylık Yarışı Sürüyor: Gözler Büyükşehirlerde 2009 Mart Ayında Yapılacak Yerel Seçimler Öncesinde Siyasi Partilerde Adaylık Yarışı ve Aday Belirleme Çalışmaları Sürüyor.
19:04
Seçim Öncesi Hac Ziyareti: MHP'li Aday Hacca Gitti MHP'de Aday Belirleme Çalışmaları Sürerken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin En Güçlü Aday Olarak Gösterilen Eski İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Seçim Çalışmalarını Bir Kenara Bırakarak Hacca Gitti.
01:32
MHP, Ünlü Reklamcıya İstanbul'u Teklif Etti Ünlü Reklamcı Alinur Velidedeoğlu'na MHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı Teklifi Yapıldı.
MHP, Ünlü Reklamcıya İstanbul'u Teklif Etti
09:56
Cihan Haber Ajansı Gündemi Başbakan Erdoğan Eğirdir'de Komando Okulunu Ziyaret Edecek
23:25
Manavgat Belediyesi, 3 Gün Önce Bayramlaştı Antalya Manavgat Belediyesi, Personel Arasında Bayramlaşma Töreni Düzenledi. Belediye Başkanı Zeynel Şenol'un Makamında Yapılan Bayramlaşma da Başkan Yardımcıları Mustafa Erol ile Necmettin Özaslan Hazır Bulundu. Bayramlaşma Öncesi Başkan Şenol, İslam Âleminin Kadir Gecesini Tebrik Ederek Tüm İnsanlığa Hayırlara Vesile Olması Dileğinde Bulundu. Dini ve Milli Bayramlarda 10 Yıldır Manavgat Belediyesi'nde Bayramlaşmanın Gelenek Haline Geldiğini Belirten Şenol, Ramazan Bayramı'nda Herkesin Küs
Manavgat Belediyesi, 3 Gün Önce Bayramlaştı
18:04
Madida: Beyaz Şahin'e Bindim, Kara Kartal'ı Uçurdum 1992'de Kadıköy'deki Fenerbahçe Maçında Oyuna Girdikten 10 Saniye Sonra Gol Atınca Adına Besteler Yapıldı. Ferdinand'dan Sonra Bu Sevgiye Layık Görülen İkinci Yabancıydı. Rakiplerin Sol Kanadını Çökerten Bu Sırım Gibi Oyuncu, Feyyaz ve Ali'nin de Gol Asistanıydı.
Madida: Beyaz Şahin'e Bindim, Kara Kartal'ı Uçurdum
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:28:24. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KADİR BOY HABERLERİ
[Hata Bildir]