SON DAKİKA KADRO HABERLERİ

Son Dakika Kadro Haberleri

  • 17:25Zabıtalardan, Kadıoğlu'na Tam Kadro ZiyaretZabıtalardan, Kadıoğlu'na Tam Kadro ZiyaretZabıta Teşkilatı’nın 189’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlerini makamında kabul eden, Yunusemre Belediye Başkan Vekili İsmail Kadıoğlu, “Şehrimizin ve insanlarımızın, güvenliği ve huzurunun sağlanması için gece gündüz çalışan zabıtalarımızın 189’uncu kuruluş yıldönümü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • 11:33Gelişim Koleji Tam Kadro HazırGelişim Koleji yönetici ve öğretmenleri "Öğrenen Liderler" kişisel gelişim ve eğitim programıyla yeni eğitim öğretim yılına hazır…
  • 09:29Karayolları'nda Taşeron İşçilerin Kadro SevinciKarayolları'nda Taşeron İşçilerin Kadro SevinciKarayolları 87. Şube Şefliği’nde çalışan taşeron işçiler kadroya geçiş sözleşmelerini imzaladı.
  • 16:16Burhaniye Belediye Sporda Kadro TamamBurhaniye Belediye Sporda Kadro TamamBalıkesir’in Burhaniye ilçesinde, bu yıl Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Burhaniye Belediyespor’da iç ve dış transferler tamamlanırken, tüm sporcular imzayı attı.
  • 20:14Hasan Kadro Dışı Berkan SatılıyorBalıkesirspor yönetimi Hasan Hatipoğlu'nu disiplinsiz davranışlarda bulunduğu gerekçesiyle Teknik Direktör Erkan Sözeri'nin raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bıraktı.
  • 10:09Savunma Sanayi 30 Ağustos'da Tam KadroHer yıl geleneksel olarak düzenlenen 30 Ağustos geçit töreni ile ilgili Genelkurmay Başkanlığı koordinesinde yeni bir düzenlemeye gidildi.
  • 12:42Mersin İdmanyurdu'nda Servet ve Nihat'a Kadro UmuduSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nda sözleşmesi yenilenmeyen Servet Çetin'in durumunun yeniden ele alınacağı, kadro dışı bırakılan kaleci Nihat Şahin'in de yakın zamanda affedilebileceği bildirildi.