SON DAKİKA KAĞIZMAN HABERLERİ

Son Dakika Kağızman Haberleri

09:45
Kağızman'da Hes'e Saldıran 3 PKK'lı Öldürüldü Kars'ın Kağızman ilçesinde hidroelektrik santraline saldırıda bulunan 4 teröristten 3'ü öldürüldü.
Kağızman'da Hes'e Saldıran 3 PKK'lı Öldürüldü
08:58
Kağızman'da 3 Terörist Öldürüldü Kars’ın Kağızman ilçesinde güvenlik güçlerine ateş açan 3 terörist öldürüldü.
Kağızman'da 3 Terörist Öldürüldü
08:25
Kağızman'da Çatışma: 3 PKK'lı Öldü Kars'ın Kağızman ilçesinde hidroelektrik santraline saldırı düzenleyen PKK'lı 4 teröristten 3'ü çatışmada öldü.
Kağızman'da Çatışma: 3 PKK'lı Öldü
08:18
Kars'ta 3 Teröristin Etkisiz Hale Getirilmesi Kağızman ilçesinde jandarma ekiplerince 3 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda, araçta yapılan aramada 4 kaleşnikof ile çok sayıda el bombası ele geçirildi.
Kars'ta 3 Teröristin Etkisiz Hale Getirilmesi
23:51
Kars'ta Hidroelektrik Santraline Saldıran 3 Terörist Öldürüldü Kars'ın Kağızman ilçesinde bir hidroelektrik santraline saldıran terör örgütü mensuplarıyla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, 3 terörist ölü ele geçirildi.
Kars'ta Hidroelektrik Santraline Saldıran 3 Terörist Öldürüldü
18:02
Trafik Polislerinin Yaka Kamerası Görüntüleri Delil Sayılacak Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığının, 'Trafik Hizmetlerinde Şeffaflık ve Güven Projesi' kapsamında, 81 il emniyet müdürlüğü trafik birimlerine gönderdiği yaka kameralarının Kars'a ulaştığını açıkladı.
17:57
Ağrı ve Civarı Depreme Hazır Mı?" Paneli Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından, "Ağrı ve Civarı Depreme Hazır mı?" paneli düzenlendi.
14:57
Ağrı'da Deprem Paneli Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde ‘Ağrı ve civarı depreme hazır mı?’ konulu bir panel düzenlendi.
Ağrı'da Deprem Paneli
12:00
'AĞRI Ve Civarı Depreme Hazır Mı? Paneli Gerçekleştirildi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde 'Ağrı ve Civarı Depreme Hazır mı?' paneli gerçekleştirildi.
10:10
Kağızman'dan Kobaniye 1 Tır Yardım Kağızman'da esnaf ve vatandaşlar, toplanan 1 tır dolusu gıda ve yaşam malzemelerini Kobani halkına gönderdi.
Kağızman'dan Kobaniye 1 Tır Yardım
12:08
Serhat Şehirleri Balıyla Kaşarıyla Yörex'te Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı, serhat şehirleri Kars, Iğdır ve Ağrı’nın yöresel ürünlerine ev sahipliği yapacak.
Serhat Şehirleri Balıyla Kaşarıyla Yörex'te
11:44
Kağızman Kaymakamı Üçgül, Göreve Başladı Kağızman Kaymakamlığına atanan Musa Üçgül, göreve başladı.
16:27
PKK'lılar, Hidroelektrik Santrali Sistem Odasını Ateşe Verdi Kars'ta inşaatı devam eden hidroelektrik santraline ait kumanda odası, dün gece PKK'lı teröristler tarafından yakıldı. Tesiste büyük zarar meydana geldi.
PKK'lılar, Hidroelektrik Santrali Sistem Odasını Ateşe Verdi
13:39
Teröristler, Hidroelektrik Santrali Sistem Odasını Ateşe Verdi Bölücü terör örgütü mensupları Kars'ın Kağızman ilçe sınırları içerisinde bulunan bir hidroelektrik santralinin sistem odasını ateşe verdi, özel enerji firmasına ait bir kamyoneti de gasp etti.
12:07
Kağızman'da Hes Kumanda Odası Ateşe Verildi Kars’ın Kağızman ilçesinde, Kobani’de yaşananlara tepki olarak başlayan yürüyüşlerin ardından çıkan olaylar devam ediyor.
Kağızman'da Hes Kumanda Odası Ateşe Verildi
23:21
Kağızman'da Patlayıcı ile Yakalanan 3 Kişi Tutuklandı Kars'ın Kağızman ilçesinde el yapımı patlayıcıyla yakalanan 4 kişiden 3'ü tutuklandı.
23:07
Kars'ta 15 El Yapımı Patlayıcının Ele Geçirilmesi Olaya ilişkin gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.
18:54
Kağızman'da 3 Terörist Patlayıcılarla Yakalandı Kars'ın Kağızman İlçesi'nde 1'i kadın 3 terörist, 3 kilo C4 patlayıcı ile yakalandı.
18:04
Kağızman'da 15 Adet El Yapımı Patlayıcı Yakalandı Kars'ın Kağızman ilçesinde asayiş kontrolü yapan emniyet mensupları, bir araçta toplam 4 kişi ile birlikte 15 adet el yapımı patlayıcı ele geçirdi.
17:16
Kağızman'da 15 Adet El Yapımı Bomba Ele Geçirildi Kars’ın Kağızman ilçesinde şüphe üzerine operasyonla durdurulan otomobilde yapılan aramada, 15 adet el yapımı patlamaya hazır el bombası ele geçirildi.
10:33
Kağızman'da Göstericiler Polisle Çatıştı Kars’ın Kağızman ilçesinde yüzleri maskeli bir grup ile polis çatıştı.
Kağızman'da Göstericiler Polisle Çatıştı
20:20
Tarsus Emniyet Müdürü Çelik, Elinden Yaralandı Tarsus'ta terör örgütü IŞİD'i bahane ederek düzenlenen izinsiz gösteriler sırasında açılan ateşte ilçe emniyet müdürü elinden yaralandı.
Tarsus Emniyet Müdürü Çelik, Elinden Yaralandı
16:26
Kağızman'da Kobani İçin Yürüyüş Kars’ın Kağızman ilçesinde BDP tarafından Kobani’ye destek yürüyüşü yapıldı.
Kağızman'da Kobani İçin Yürüyüş
12:10
Kars'ta 18 Molotofkokteyli Ele Geçirildi Kars'ın Kağızman ilçesinde kullanıma hazır 18 molotofkokteyli, 3 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.
19:45
Mahsun Kırmızıgül'ün Son Filminin Fragmanı Çıktı Mahsun Kırmızıgül'ün, Ege'li bir öğretmeninin Anadolu'nun ücra bir köşesine sürgüne gidişini anlattığı "Mucize" adlı filminin fragmanı sinemalarda gösterilmeye başlandı.
09:23
Kars Emniyet Müdürlüğü Bayram Tedbirlerini Aldı Kars Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramında, vatandaşların huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmeleri için bir takım tedbirler aldı.
Kars Emniyet Müdürlüğü Bayram Tedbirlerini Aldı
14:36
Okul Önlerinde Hız Yavaşlatma Setlerinin Yapımı Devam Ediyor Ağrı Belediyesi hayvan borsasında alt yapı çalışmalarını ve tamiratları ile okulların önündeki yollarda ise hız yavaşlatma setlerinin yapımına devam ediyor.
16:17
Kaymakam Duru, Kağızman'a Veda Etti Kağızman Kaymakamlığından Nevşehir ilçesi Kozaklı Kaymakamlığına atanan Kemal Duru, ilçeye veda etti.
Kaymakam Duru, Kağızman'a Veda Etti
09:17
Serka, Kars ve İlçelerinde Girişimcilik Eğitimi Verecek Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle Kars ve ilçelerinde ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek.
09:22
Kaymakam Duru'ya Veda Yemeği Kağızman’dan Nevşehir Kozan’a tayini çıkan Kaymakam Kemal Duru için Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlık personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.
Kaymakam Duru'ya Veda Yemeği
15:41
Uzun Elma" Markalaşma Yolunda - Kars Kağızman ilçesinde yetiştirilen ve aromasının yanı sıra şekliyle ön plana çıkan uzun elmanın patenti alınarak, tescillenmesi hedefleniyor.
11:41
Uzun Elma Markalaşma Yolunda Kağızman'da yetiştirilen ve aromasının yanı sıra şekliyle ön plana çıkan uzun elmanın patenti alınarak, tescillenmesi hedefleniyor.
Uzun Elma Markalaşma Yolunda
15:40
Kağızman Ziraat Odasın'dan Çiftçilere Kepçe Desteği Kağızman Ziraat Odası Başkanlığı Kağızman’da bulunan çiftçilere destek amaçlı 1 adet kepçe alarak hizmete koydu.
Kağızman Ziraat Odasın'dan Çiftçilere Kepçe Desteği
12:36
Milletvekili Arslan Kağızman'da Okulları Ziyaret Etti AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kağızman'da yeni eğitim dönemi nedeniyle bazı okulları ziyaret etti.
Milletvekili Arslan Kağızman'da Okulları Ziyaret Etti
15:08
Kars'a 100 Yataklı Yoğun Bakım Ünitesi Kuruluyor Ak Parti Kars milletvekili Ahmet Arslan, Kars’ın en büyük sorunlarından birisi olan yoğun bakım ünitesi eksikliğini tamamlayarak Türkiye’de birçok ilden daha fazla sayı olan 100 yataklı yoğun bakım ünitelerinin Kars’a kurulacağı söyledi.
Kars'a 100 Yataklı Yoğun Bakım Ünitesi Kuruluyor
11:34
Kağızman 2014-2014 Yeni Eğitim Dönemine Başladı Kağızman’da 2014-2014 yeni eğitim ve öğretim dönemi düzenlenen törenle start aldı.
Kağızman 2014-2014 Yeni Eğitim Dönemine Başladı
13:07
Kars'ta Organik Elma Hasadına Başlandı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yılın ilk organik elma hasadına başlandı.
Kars'ta Organik Elma Hasadına Başlandı
11:49
Nevşehir'de Beş İlçeye Yeni Kaymakam Atandı Nevşehir'in beş ilçesine yeni kaymakam atandı.
16:26
Vali Yardımcıları ve Kaymakam Atamaları İçişleri Bakanlığı'nın Vali yardımcıları ve Kaymakam atamaları kararnamesi kapsamında Kars'ta 2 vali yardımcısı ile 3 kaymakamın görev yeri değişti.
Vali Yardımcıları ve Kaymakam Atamaları
11:05
Kars Emniyet'inden Örnek Davranış Kafkas Üniversitesi (KAÜ)’ye kayıt yaptırmak üzere aileleriyle birlikte Kars’a gelen öğrencilere polis yardımcı oluyor.
Kars Emniyet'inden Örnek Davranış
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
12:50
Kağızman Yeni Eğitim ve Öğretim Yılına Hazır... Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce öğretmenlere yönelik düzenlenen 2014-2015 eğitim öğretim yılı seminerleri başladı.
Kağızman Yeni Eğitim ve Öğretim Yılına Hazır...
10:05
Kağızman'da 5 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kars’ın Kağızman İlçesi’nde yolcu otobüsünde yapılan aramada 5 bin 950 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Kağızman'da 5 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
15:23
Kağızman'da Köylüler Tarım Binasına Yürüdü Kağızman’da köylüler ilçe gıda tarım ve hayvancılık ilçe müdürlüğü çalışanlarınca mağdur edildikleri iddiasıyla tarım binasına yürüdü.
19:28
PKK Kars'ta Şantiye Bastı Kars'ın Kağızman ilçesi Karabağ ve İncesu mevkiinde iki şantiye basan PKK'lılar, şantiyeyi kullanılamaz hale getirdi.
PKK Kars'ta Şantiye Bastı
16:09
Bölücü Teröristler Propaganda Yayıp Araç Yaktı Genelkurmay Başkanlığı, bölücü teröristlerin örgütün propagandasını yapıp, araç yaktığını bildirdi.
11:46
Tkdk Yatırımcıları Desteklemeye Devam Ediyor Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kars İl Koordinatörlüğüne 12. çağrı döneminde proje sunan ve incelemeleri tamamlanan proje sahiplerinin 10'u ile sözleşme imzalandığı bildirildi.
Tkdk Yatırımcıları Desteklemeye Devam Ediyor
11:26
Erzurumlu Gençler Gitara Merak Sardı Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Gençlik Merkezinde verilen gitar kursu, gençlerden yoğun ilgi gördü.
Erzurumlu Gençler Gitara Merak Sardı
09:51
Tkdk Kars Yatırımcılarını Desteklemeye Devam Ediyor Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kars İl Koordinatörlüğü’ne 12. çağrı döneminde proje sunan ve incelemeleri tamamlanan proje sahiplerinin 10’u ile Temmuz ayında sözleşme imzalandı.
Tkdk Kars Yatırımcılarını Desteklemeye Devam Ediyor
12:07
Kars AK Parti'de Zafer Coşkusu AK Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleriyle DSİ Salonu’nda bir araya gelerek seçimi değerlendirdiler.
Kars AK Parti'de Zafer Coşkusu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:56:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAĞIZMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]