15:3200
SON DAKİKA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Haberleri

   

  Öğrencilerden "Ver Bana Elini, Kaldıralım Engelleri Projesi"

  Kahramanmaraş'ta üniversite öğrencileri, toplumun engellilere bakış açısı değiştirmek ve engellilerle mutlu yaşayabilmeleri amacıyla "Ver Bana Elini, Kaldıralım Engelleri" projesini hazırladı Proje hazırlayan öğrencilerinde Aydemir: "Engelliler bizden sevgi istiyor, başka hiç bir şey istemiyorlar" (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ksü'de Yeni Müdür Atamaları

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde (KSÜ) yüksekokul, meslek yüksekokulu, enstitüler ile ÜSKİM'e yeni müdür atamaları yapıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  KSÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde Görev Değişimi

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne, Doç. Dr. Mustafa Şekkeli getirildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Koç'un Memur Atamalarına İlişkin İddiası

  Eski AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sezal: "Sayın Haluk Koç'u iyi araştırmaya ve ciddiyete davet ediyorum" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Rönesans Holding, Ksü'de

  Rönesans Holding, Ksü'de

  Rönesans Holding tarafından üniversiteler arasında “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” sloganıyla düzenlenen proje yarışması, bu kez Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi öğrencilerine tanıtıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Amcasının Fabrikasında Kolunu Yük Taşıma Bandına Kaptırıp Öldü

  Amcasının Fabrikasında Kolunu Yük Taşıma Bandına Kaptırıp Öldü

  Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde amcasının çimento fabrikasında santral operatörü olarak çalışan 33 yaşındaki Atacan Alptekin, kolunu yük taşıma bandına kaptırıp öldü. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ayvalık'ta Yük Bandına Kolunu Kaptıran İşçi Öldü

  Ayvalık'ta Yük Bandına Kolunu Kaptıran İşçi Öldü

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, çalıştığı çimento fabrikasında kolunu yük taşıma bandına kaptıran İşçi Atacan Alptekin hayatını kaybetti. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Anadolu'nun En Büyük Kitap Fuarı Kahramanlar Şehrinde Açılıyor!

  Şiirin başkenti, şairler ve yazarlar kenti Kahramanmaraş Anadolu'nun en büyük kitap fuarını 12 Aralık'ta kitap dostlarına açıyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kalbi Delik Bebek Erken Müdahaleyle Hayata Tutundu

  Kahramanmaraş'ta, kalp yetmezliği teşhisi konulan 8 günlük bebeğin delik kalbi, yapılan anjiyonun ardından kateter yöntemi kullanılarak kapatıldı KSÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Dilber: "Dünyada ilk kez 8 günlük bebeğe böyle bir müdahale yapıldı" Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doç. Dr. Demir: "Dünyada bu şekilde en erken kapatılan vakalar tıp tarihinde 12 günlük olarak biliniyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Arınç'tan Bir İsim Değişikliği Önerisi Daha

  Arınç'tan Bir İsim Değişikliği Önerisi Daha

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'daki üniversitenin adında kentin isminin yer almamasının sıkıntı oluşturduğunu söyledi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Arınç'dan Bir İsim Değişikliği Önerisi de Üniversiteye

  Arınç'dan Bir İsim Değişikliği Önerisi de Üniversiteye

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Manisa’daki son ziyaretini Celal Bayar Üniversitesi’nin yeni Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi’ye gerçekleştirdi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş Üniversite Hastanesine 8 Milyon Liralık Cihaz

  Kahramanmaraş Üniversite Hastanesine 8 Milyon Liralık Cihaz

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi, manyetik rezonans (MR) cihazının ardından bünyesine ikinci tomografi sistemini ve maddi değeri 8 milyon TL olan radyasyon onkolojisi cihazının kurulumu için çalışmalara başladı. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 15:32:03. #1.13#