07:3100
SON DAKİKA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Haberleri

  Zayıflama Hayali Canından Etti! Ameliyattan 5 Gün Sonra Öldü

  Zayıflama Hayali Canından Etti! Ameliyattan 5 Gün Sonra Öldü

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Hastanesi'nde mide küçültme ameliyatı olan Hülya Ekren, ameliyat olduktan 5 gün sonra öldü. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Üniversite Öğrencilerine Burs ve İş Garantisi

  KMTSO, KSÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünü tercih eden 10 öğrenciye aylık 300 lira burs verecek, mezun olduktan sonra da bir tekstil fabrikasında istihdam edilmesini sağlayacak. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Afşin Myo Akademik Yıl Açılışı

  Afşin Myo Akademik Yıl Açılışı

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Afşin Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yeni eğitim ve öğretim yılı, düzenlenen törenle başladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Üniversite Yönetimi İzinleri Alınmış Yurt Afişlerini Alelacele Kaldırdı

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Avşar Kampüsü'nde, özel yurt ve pansiyon tanıtımlarının yer aldığı afişlerin üniversite yönetimi tarafından ‘Görseli uygun değil’ bahanesiyle kaldırıldı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Elbistan Myo, 24.kez Eğitim-Öğretim Yılına 'Merhaba' Dedi

  Elbistan Myo, 24.kez Eğitim-Öğretim Yılına 'Merhaba' Dedi

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elbistan Meslek Yüksekokulu’nda (EMYO), 2014-2015 eğitim-öğretim yılı düzenlenen törenle resmen başladı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Emyo'da Yeni Eğitim Dönemi Törenle Açıldı

  Emyo'da Yeni Eğitim Dönemi Törenle Açıldı

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elbistan Meslek Yüksekokulu’nda (EMYO), 2014-2015 eğitim-öğretim yılı törenle başladı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kırmızı Ceviz Üretildi

  Kırmızı Ceviz Üretildi

  KAHRAMANMARAŞ (İHA) – Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Ziraat Fakültesi bünyesinde Doç. Dr. Mehmet Sütyemez tarafından yürütülen ceviz ıslah programı çerçevesinde yapılan çalışmalar kapsamında önemli bir ilerleme kaydedildi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin İlk Renkli Cevizi Sofralara Geliyor

  Türkiye'nin İlk Renkli Cevizi Sofralara Geliyor

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde 16 yıllık çalışmayla doğal yollarla tarıma kazandırılan Türkiye'de ilk olduğu belirtilen içi kırmızı cevizin, önümüzdeki yıl bahçelerde üretilmesi amaçlanıyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  'KSÜ Dünya Üniversiteleri ile Rekabet Edebilir Hale Gelecek'

  "KSÜ Dünya Üniversiteleri ile Rekabet Edebilir Hale Gelecek"

  Sütçü İmam Üniversitesi Rektör adayı Prof.Dr. Sami Özgül, hedefinin KSÜ'yü, dünya üniversiteleri ile rekabet edebilen bir standarda getirmek olduğunu söyledi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 07:31:35. #1.12#