08:2500
SON DAKİKA KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kahramanmaraş Haberleri

   

  Atama Kararları Resmi Gazete'de

  Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (Bugün 08:00)

   

  Alevi ve Sünni Vatandaşlardan Barış ve Kardeşlik Mesajı

  Alevi ve Sünni Vatandaşlardan Barış ve Kardeşlik Mesajı

  Kahramanmaraş'ta Alevi ve Sünni vatandaşlar, 'Ramazan da bizim, Muharrem de bizim' temalı iftar programında bir araya geldi. (Bugün 05:34)

   

  Başbakanlık ile 9 Bakanlığa Atamalar Yapıldı

  Başbakanlık ile 9 Bakanlığa Atamalar Yapıldı

  Başbakan Yardımcılığı ile 9 bakanlığa bazı atamalar yapıldı, bazı isimler de görevden alındı. Karar, resmi gazetede yayımlandı. (Bugün 01:41)

   

  Ramazan da Bizim, Muharrem de Bizim' İftarı

  Ramazan da Bizim, Muharrem de Bizim" İftarı

  Kahramanmaraş'ta Alevi ve Sünniler iftar yemeğinde buluştu. (Bugün 00:56)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, il yönetim yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler, belediye başkanları ve bazı sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, Başbakan Erdoğan'ın kampanya bağış hesabına para havale etti. (Dün 17:46)

   

  Dar Gelirliler Bayramı Konutlarında Geçirecek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca dar gelirli aileler için yaptırılan, 750 konutun sahipleri, ramazan bayramını evlerinde karşılayabilecek. (Dün 17:42)

   

  İsrail Ürünlerine Boykot

  Gazze'ye yönelik saldırısını protesto eden Kahramanmaraşlı esnaf, satışa sunduğu bazı ürünlere "İsrail malı olduğu için satılık değildir" yazısı astı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Siverek Belediyesi sosyal tesislerde İsrail menşeli ürünlerin satışını durdurdu. (Dün 17:33)

   

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Boykot Kararı Aldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Boykot Kararı Aldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, zulme sessiz kalmayacaklarını ifade ederek, İsrail ürünlerini boykot kararı aldıklarını söyledi. (Dün 16:43)

   

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  KASKİ Genel Müdürü Uzunlar: "Vatandaşlarımız şebekeye verdiğimiz suyu gönül rahatlığıyla içibilirler. (Dün 16:15)

   

  Kahramanmaraş Belediyesinden İsrail Ürünlerini Boykot Kararı

  Kahramanmaraş Belediyesinden İsrail Ürünlerini Boykot Kararı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Fatih Mehmet Erkoç, tüm sosyal tesislerde İsrail ürünlerini boykot etme kararı aldıklarını söyledi. (Dün 16:12)

   

  AK Parti Grup Toplantısı

  AK Parti Grup Toplantısı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kürecik Radar istasyonu ile ilgili ‘İsrail’e bilgi veriliyor’ iddialarına cevap vererek, “Çıkmış Kılıçdaroğlu ne diyor ‘Kürecik’deki radar İsrail’e bilgi veriyormuş.’ Vay Gafil... Bu ne cehalet ya. Omurgalı olun omurgalı. Şerefli olun, şerefli. Ecdadınız gibi dik durun, dik durmayı öğrenin. (Dün 15:28)

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "İsrail'e nöbetçi hükümet, nöbetçe cumhurbaşkanı çıkarmak için yapılan tüm tuzaklara göğsümüzü siper edeceğiz" "Biz susarsak, biz susturulursak bilin ki kaybeden sadece Gazze değil, kaybeden Türkiye'nin bağımsızlığı olur. (Dün 14:58)

   

  Bayrak: 'Adana Turizmini Sağlık Sektörü Taçlandıracak'

  Bayrak: "Adana Turizmini Sağlık Sektörü Taçlandıracak"

  Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Halis Bayrak, turizmden bugüne kadar umduğunu bulamayan Adana’nın sağlık turizmini geliştirerek bu konuda söz sahibi olabileceğini, bunun için de uluslararası havaalanına ihtiyaç olduğunu söyledi. (Dün 11:03)

   

  Çerkezköy Başsavcısı Göreve Başladı

  Çerkezköy Başsavcısı Göreve Başladı

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine atanan Başsavcı Mehmet Nadir Yağcı, görevine başladı. (Dün 10:01)

   

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliği ve Taşınmaz Satışına Onay

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kahramanmaraş, Nevşehir ve İzmir'de yer alan taşınmazların imar planı değişikliklerini onayladı. (Dün 09:55)

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazlara ilişkin nazım ve uygulama imar planı değişiklikleri ile Gayrimenkul AŞ adına kayıtlı kimi taşınmazların satışını onayladı. (Dün 09:12)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 08:25:19. #1.12#