SON DAKİKA KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kahramanmaraş Haberleri

 • 03:09Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Başbakan Yardımcısı KaynakFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Başbakan Yardımcısı KaynakBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "İdam milletimizin ortak talebi. Patron millettir biz o patronun talebini yerine getirmek zorundayız. Şahsen söylüyorum ki idam bu ülke için gereklidir.
 • 02:37Başbakan Yardımcısı Kaynak, Başbakan Yardımcısı Kaynak, "İdam Bu Ülke İçin Gereklidir"Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş’ta katıldığı demokrasi nöbetinde, “Bir başbakan yardımcısı olarak görüş ifade etmiyorum ama şahsen ifade ediyorum ki; idam bu ülke için gereklidir” dedi.
 • 02:24Başbakan Yardımcısı Kaynak AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "İdam milletimizin ortak talebi. Patron millettir biz o patronun talebini yerine getirmek zorundayız. Şahsen söylüyorum ki idam bu ülke için gereklidir.
 • 20:25Başbakan Yardımcısı Kaynak Kahramanmaraş'taBaşbakan Yardımcısı Kaynak Kahramanmaraş'taBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Merkezine yapılan hava saldırısında şehit olan polis memuru Niyazi Ergüven'in babaevini ziyaret etti.
 • 20:11Kahramanmaraş Veysi Kaynak Milletin Vicdanını Tatmin Etmezsek, İradesinin Bekçiliğinden VazgeçerKahramanmaraş Veysi Kaynak Milletin Vicdanını Tatmin Etmezsek, İradesinin Bekçiliğinden VazgeçerVeysi Kaynak Milletin vicdanını tatmin etmezsek, iradesinin bekçiliğinden vazgeçerBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, darbe girişiminin ardından herkesin bu teşebbüste bulunanların idam edilmesini istediğini söyledi.
 • 20:05Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Şehit Ailesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Şehit Ailesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, şehit ailesini ziyaret etti.
 • 19:14Veysi Kaynak: Milletin Vicdanını Tatmin Etmezsek, İradesinin Bekçiliğinden VazgeçerVeysi Kaynak: Milletin Vicdanını Tatmin Etmezsek, İradesinin Bekçiliğinden VazgeçerBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, darbe girişiminin ardından herkesin bu teşebbüste bulunanların idam edilmesini istediğini söyledi.
 • 18:47Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Kahramanmaraş'taBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Kahramanmaraş'taBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “Darbeci şerefsizleri izzetsiz bir şekilde bir elbise dolabında yakalandı.
 • 18:45Başbakan Yardımcısı Kaynak Kahramanmaraş'taBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Merkezine yapılan hava saldırısında şehit olan polis memuru Niyazi Ergüven'in babaevini ziyaret etti.
 • 17:56Başbakan Yardımcısı Kaynak AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından idam cezanın gelmesi tartışmalarına ilişkin, "Eğer biz millet vicdanını tatmin etmezsek, millet kendi temsilcilerini kendi iradesinin bekçiliğinden vazgeçer. Benim düşüncem budur.
 • 15:07Fetö'nün Darbe GirişimiGaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Kilis, Şanlıurfa ve Adıyaman'da, Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname (KHK) çerçevesinde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibatlı oldukları belirlenen 59 özel okul, 7 öğrenci yurdu, 13 sağlık kuruluşu, 8 etüt merkezi, 1 vakıf, 13 dernek ve 1 kurs merkezi mühürlendi.
 • 03:14Kahramanmaraş'ta Kaza 3'ü Ağır 5 YaralıKahramanmaraş'ta Kaza 3'ü Ağır 5 YaralıKahramanmaraş’ta hatalı sollama nedeniyle meydana gelen trafik kazasında 3’ü ağır 5 yaralı.Kaza, gece Kahramanmaraş-Kayseri yolu 12. kilometresinde meydana geldi.
 • 19:29Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAlperen Ocakları Kahramanmaraş Şubesi tarafından "Gülen'nin iadesi ve vatan hainlerinin idamı için imza kampanyası" başlatıldı.
 • 18:53Doğaka,osmaniye'nin Bir Projesini Daha Kabul EttiDoğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) 2016 yılı doğrudan faaliyet desteği sonuçlarını açıkladı.
 • 15:50Cuma Hutbesinde "Birlik Mesajı"Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Kilis ve Malatya'daki camilerde verilen cuma hutbesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri darbe girişiminden dolayı yaşanılan sıkıntılara karşı birlik olma mesajı verildi.
 • 14:52Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini gerçekleştiren askerler arasında bulunan 5. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcısı Albay Uzay Şahin'in Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde memur olan eşi Sevgi Şahin, görevinden uzaklaştırıldı.
 • 14:09Albay Uzay Şahin'in Eşi ile 3 Kişi Açığa AlındıKahramanmaraş'ta darbe girişimi soruşturması kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan aralarında Garnizon Komutanı Albay Uzay Şahin'in memur olan eşi Sevgi Şahin'in de bulunduğu 4 kişi görevden uzaklaştırıldı.
 • 09:52Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Demokrasi Nöbetinden detaylar Tarihi Ulu Camide saban namazı Cami çıkışı çorba ve simit ikramı FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Kahramanmaraş Kalesi önünde bir haftadır her akşam toplanan vatandaşlar, geceyi burada geçirip sabah namazını topluca kılarak "demokrasi nöbeti"ni tamamlıyor Kahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşların başlattığı "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 06:24Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşların başlattığı "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 06:23Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - -Meydandan detay görüntüler -AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Metin Doğan'ın konuşması -Davulcuların caddelerde gösterisi -Abdal Halil Ağa'nın torunların adına Tekin Göçkünler'in açıklaması FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler İstiklal şehri Kahramanmaraş'ta, kenti işgale gelen Fransız askerlerini karşılamak için Ermenilerce davul çaldırılmak istenen davulcu Abdal Halil Ağa'nın torunları, yaklaşık 1 asır sonra FETÖ darbe girişimine karşı, kent meydanında davul çalarak tepkisini gösteriyor Abdal Halil Ağa'nın torunu Göçkünler: "Ülkemize canımız feda olsun. Din bahsi ve vatanımız için meydanlardayız" Kahramanmaraş'ı işgale gelen Fransız askerlerini karşılamak için Ermenilerce davul çaldırılmak istenen davulcu Abdal Halil Ağa'nın torunları, şimdi de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı, kent meydanında davul çalarak tepkisini gösteriyor.
 • 00:17Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlar, Kent Meydanı'ında "Demokrasi nöbeti" tutmaya devam ediyor.
 • 23:17Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş'ı işgale gelen Fransız askerlerini karşılamak için Ermenilerce davul çaldırılmak istenen davulcu Abdal Halil Ağa'nın torunları, şimdi de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı, kent meydanında davul çalarak tepkisini gösteriyor.
 • 20:14Dağcılar Darbecileri Erciyes'in Zirvesinden LanetlediDağcılar Darbecileri Erciyes'in Zirvesinden LanetlediKahramanmaraşlı bir grup dağcı, darbecileri Erciyes Dağı’nın zirvesinden lanetledi.
 • 17:50Zabun: Zabun: "Ülkemiz Bir Daha Böyle Ağır Travma Yaşamasın"KMTSO Başkanı Serdar Zabun, “Umarım ülkemiz bir daha böyle ağır travma yaşamaz ve zihinlerden uzun yıllar silinmeyecek acılara maruz kalmaz” dedi.
 • 17:15Ak Partili Kılıç: Şeytanın Yuvası OlmazFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında Meclis'te bulunan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Meclis TV mikrofonlarına şunları söyledi: "Milletimize devletimize karşı karanlık odaklar bir darbe girişiminde bulunmuşlardır.
 • 16:31Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Antakya, Adıyaman, Kilis ve Osmaniye ticaret ve sanayi odaları tarafından oluşturulan "Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu", Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimini kınadı.
 • 15:31Bölge Odaları Darbecilere Karşı Tek Yürek OlduGaziantep Ticaret Odası (GTO) önderliğinde oluşturulan, “Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu” darbe girişimine karşı tek yürek olduBölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu’nun 11’inci toplantısı, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Antakya, Kilis ve Osmaniye’nin ticaret ve sanayi odası başkanları ve kalkınma ajansları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.
 • 05:07Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Meydandan detay görüntü 105 yaşındaki Zeynep Bekereci ile 77 yaşındaki Sultan Akdeniz'den detay Vatandaşların Cumhurbaşkanı'nı izlemesi FETÖ'nün darbe girişimine tepkiler Kahramanmaraş, Malatya ve Kilis'te "demokrasi nöbeti" tutan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamaları dev ekranlardan takip etti Kahramanmaraş, Malatya ve Kilis'te vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlattıkları "demokrasi nöbetleri"ni sürdürüyor.
 • 02:26Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş, Malatya ve Kilis'te vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlattıkları "demokrasi nöbetleri"ni sürdürüyor.
 • 21:55Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla, kanaat önderleri, belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla, "Demokrasi Yürüyüşü" düzenlendi.
 • 21:41Kahramanmaraş'ta 30 Bin Kişi Demokrasi İçin YürüdüKahramanmaraş'ta 30 Bin Kişi Demokrasi İçin YürüdüKahramanmaraş'ta 30 bin kişi demokrasi için yürüdüKAHRAMANMARAŞ'ta, yöneticiler, siyasi parti, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık 30 bin kişi darbe girişimini yürüyüş ve birlikte İstiklal Marşı okuyarak protesto etti.
 • 20:37Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, kentte faaliyet gösteren engelli dernekleri ve üyeleri tepki gösterdi.
 • 20:12Kahramanmaraş Tek Yürek OlduKahramanmaraş Tek Yürek OlduFethullahçı terör örgütü tarafından yapılan darbe kalkışmasının püskürtülmesiyle demokrasi nöbetinde Kahramanmaraş kent meydanında bir araya gelen binlerce kişi, darbecilere karşı tek yürek oldu.
 • 18:47Engelli Vatandaşlar Demokrasi NöbetindeEngelli Vatandaşlar Demokrasi Nöbetinde-Fethullahçı terör örgütünün darbe kalkışmasının ardından demokrasi nöbetinde olan Kahramanmaraşlı engelli vatandaşlar, terör saldırılarını lanetledi.
 • 18:14Aksaray'da Fetö/pdy'nin Finans Sorumlusu Tutuklandı15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrası gerçekleştirilen operasyonlar sonucu örgütün Aksaray'daki üst düzey yöneticilerinden olan bir kişi akşam saatlerinde tutuklandı.
 • 16:35Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin "Bizim evlatlarımızın üzerine bizim verdiğimiz parayla, silahla lav püskürtmeleri sonucunda bunların gerçek yüzü ortaya çıkmıştır.
 • 16:21Kmtso ile 65 Stk'dan Ortak Darbe DeklarasyonuKmtso ile 65 Stk'dan Ortak Darbe DeklarasyonuKahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ile 65 sivil toplum kuruluşu temsilcisi, 15 Temmuz Cuma günü hain darbe girişimini gerçekleştiren Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) bağlantılı askerleri ortak basın açıklaması yaparak lanetledi.
 • 15:05Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Kahramanmaraş'ta 133 emniyet mensubu açığa alındı.
 • 14:37Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz akşamı darbe girişiminde bulunması, Kahramanmaraş'taki 65 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) tarafından ortak basın açıklamasıyla kınandı.
 • 14:34Başkan Okay: Başkan Okay: "Demokrasi Nöbeti İkinci Bir Emre Kadar Sürecek"Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içerisine yuvalanan bir grup Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesinin kalkıştığı darbe teşebbüsü sonrasında Kahramanmaraş kent meydanında başlayan demokrasi nöbetinin ikinci bir emre kadar devam edeceğini söyledi.
 • 11:35Gençlik Merkezinde Öğrencilere Cüz Seti ve Türk BayrağıKahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki Gençlik Merkezi Müdürlüğünde yaz spor okullarına katılan ve Kuran-ı Kerim öğrenen öğrencilere cüz seti ve Türk bayrağı dağıtıldı.
 • 09:20Mahçiçek: Mahçiçek: "Fetö'cü Teröristler Hezimete Uğratıldı"Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Milletimiz kendi iradesine sahip çıkarak, cunta heveslisi FETÖ’cü teröristleri hezimete uğratmıştır” dedi.
 • 02:18Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Nasıl Kurtuluş Savaşı'nda başka milletlere örnek olmuşsak, nasıl işgale son vermişsek, dünyanın dev ordularını yenmişsek, bu darbeci ve cuntacılara karşı da dünyaya örnek bir başarı kazandık.
 • 00:58Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKurtuluş Savaşı'nda Anadolu'ya bağımsızlık için umut ışığı olan "istiklal" şehri Kahramanmaraş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından toplumun bütün kesimlerinden insanların katılımıyla il ve ilçelerdeki "demokrasi nöbeti" devam ediyor.
 • 00:04Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bölgenin kanaat önderlerinden Pazarcık ilçesinden Alevi Dedesi Mehmet Ocak'ın konuşması Kanaat önderlerinden Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven'in konuşması Çınarlı Mahallesi Muhtarı Mustafa Çılgı'nın konuşması Eski Akdemir Mahallesi Muhtarı İbrahim Ongan'ın konuşması Kahramanmaraş Valisi Vandettin Özkan'ın konuşması Detaylar Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Topları da olsa, tüfekleri de olsa, helikopterleri de olsa, uçakları da olsa bu insanların topyekün mukabelesi karşısında sinek gibi yok olup gitmişlerdir.
 • 21:06Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerKahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Topları da olsa, tüfekleri de olsa, helikopterleri de olsa, uçakları da olsa bu insanların topyekün mukabelesi karşısında sinek gibi yok olup gitmişlerdir.
 • 20:50Fetö'nün Darbe GirişimiKAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş ve Adıyaman'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Vergi Dairesi ile Defterdarlık çalışan 16 kişi görevinden uzaklaştırıldı.
 • 20:10Kahramanmaraş Valisi Özkan: Kahramanmaraş Valisi Özkan: "Darbeciler Sinek Gibi Yok Oldu"KAHRAMANMARAŞ (İHA) – Kahramanmaraş’ta Alevi kanaat önderleriyle bir araya gelen Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, “Darbe kalkışmasını medeniyetimize mensup bütün insanlarla top yekun dur demiştir ve bu top yekun tepki karşısında topları da olsa, tüfekleri de olsa, helikopterleri de olsa, uçakları da olsa bu insanların mukabelesi karşısında sinek gibi yok olup gitmişlerdir” dedi.
 • 18:50Fetö'nün Darbe GirişimiGaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, İnönü, Adıyaman ve Harran üniversitelerindeki tüm dekan ve dekan vekilleri istifalarını sundu.
 • 18:27Fetö'nün Darbe GirişimiKahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlar, şehitler ve vatanın selameti için Kuran-ı Kerim okuyup, gıyabi cenaze namazı kıldı.