02:3700
SON DAKİKA KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

Son Dakika Kahramanmaraş Haberleri

   

  Atama Kararları

  Başbakan Yardımcılığı ile Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Maliye bakanlıklarına atama yapıldı. (Bugün 01:41)

   

  Ramazan da Bizim, Muharrem de Bizim' İftarı

  Ramazan da Bizim, Muharrem de Bizim" İftarı

  Kahramanmaraş'ta Alevi ve Sünniler iftar yemeğinde buluştu. (Bugün 00:56)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, il yönetim yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler, belediye başkanları ve bazı sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, Başbakan Erdoğan'ın kampanya bağış hesabına para havale etti. (Dün 17:46)

   

  Dar Gelirliler Bayramı Konutlarında Geçirecek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca dar gelirli aileler için yaptırılan, 750 konutun sahipleri, ramazan bayramını evlerinde karşılayabilecek. (Dün 17:42)

   

  İsrail Ürünlerine Boykot

  Gazze'ye yönelik saldırısını protesto eden Kahramanmaraşlı esnaf, satışa sunduğu bazı ürünlere "İsrail malı olduğu için satılık değildir" yazısı astı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Siverek Belediyesi sosyal tesislerde İsrail menşeli ürünlerin satışını durdurdu. (Dün 17:33)

   

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Boykot Kararı Aldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Boykot Kararı Aldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, zulme sessiz kalmayacaklarını ifade ederek, İsrail ürünlerini boykot kararı aldıklarını söyledi. (Dün 16:43)

   

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  KASKİ Genel Müdürü Uzunlar: "Vatandaşlarımız şebekeye verdiğimiz suyu gönül rahatlığıyla içibilirler. (Dün 16:15)

   

  Kahramanmaraş Belediyesinden İsrail Ürünlerini Boykot Kararı

  Kahramanmaraş Belediyesinden İsrail Ürünlerini Boykot Kararı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Fatih Mehmet Erkoç, tüm sosyal tesislerde İsrail ürünlerini boykot etme kararı aldıklarını söyledi. (Dün 16:12)

   

  AK Parti Grup Toplantısı

  AK Parti Grup Toplantısı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kürecik Radar istasyonu ile ilgili ‘İsrail’e bilgi veriliyor’ iddialarına cevap vererek, “Çıkmış Kılıçdaroğlu ne diyor ‘Kürecik’deki radar İsrail’e bilgi veriyormuş.’ Vay Gafil... Bu ne cehalet ya. Omurgalı olun omurgalı. Şerefli olun, şerefli. Ecdadınız gibi dik durun, dik durmayı öğrenin. (Dün 15:28)

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "İsrail'e nöbetçi hükümet, nöbetçe cumhurbaşkanı çıkarmak için yapılan tüm tuzaklara göğsümüzü siper edeceğiz" "Biz susarsak, biz susturulursak bilin ki kaybeden sadece Gazze değil, kaybeden Türkiye'nin bağımsızlığı olur. (Dün 14:58)

   

  Kahramanmaraş'ta Yabancı Plakalı Araçlar Takipte

  Kahramanmaraş'ta Yabancı Plakalı Araçlar Takipte

  Kahramanmaraş'ta, Suriyelilere ve tatilcilere ait yabancı plakalı araçlara yönelik denetimlerinin artırılacağı bildirildi. (Dün 14:43)

   

  ERDOĞAN'DAN VEDA KONUŞMASI ! ERDOĞAN PARTİLİLERLE VEDALAŞTI (VİDEO İZLE)

  ERDOĞAN'DAN VEDA KONUŞMASI ! ERDOĞAN PARTİLİLERLE VEDALAŞTI (VİDEO İZLE)

  Başbakan Erdoğan, parti grubunda konuşmasına başlamadan önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Savaş Ay'ın programına konuk olduğu arşiv görüntülerini izlettirdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan parti grup toplantısının sonunda AK Partililere veda etti. (Dün 14:26)

   

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliği ve Taşınmaz Satışına Onay

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kahramanmaraş, Nevşehir ve İzmir'de yer alan taşınmazların imar planı değişikliklerini onayladı. (Dün 09:55)

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), özelleştirme kapsamındaki bazı taşınmazlara ilişkin nazım ve uygulama imar planı değişiklikleri ile Gayrimenkul AŞ adına kayıtlı kimi taşınmazların satışını onayladı. (Dün 09:12)

   

  Başbakan Erdoğan Alevi Dernek Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Başbakan Erdoğan Alevi Dernek Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı Alevi dernek temsilcileri ve ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. (Dün 00:17)

   

  Başbakan, Alevi Dernekleriyle Bir Araya Geldi

  Başbakan, Alevi Dernekleriyle Bir Araya Geldi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle Ankara Palas'ta düzenlenen iftarda bir araya geldi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 02:37:48. #1.12#