12:3800
SON DAKİKA KAHTALI MIÇI HABERLERİ

Son Dakika Kahtalı Mıçı Haberleri

 

  Adana'da İntihar Girişimi

  Adana'da, Çocuğunun Tedavisi İçin Gerekli Parayı Bulamadığını İleri Süren Bir Kişi, İntihar Girişiminde Bulundu (31 Ekim 2010 Pazar )

   

  Gazipaşa'da Bayram Şöleni

  Gazipaşa'da Bayramın Birinci Günü Bayram Şöleni Düzenlendi (07 Eylül 2010 Salı )

   

  Halaylı, Horonlu Birlik Mesajı

  Halaylı, Horonlu Birlik Mesajı

  Esenler Belediyesi'de Düzenlenen Yöresel Gecelerde, Çekilen Halaylar Ve Tepilen Horonlarla Birlik Ve Beraberlik Mesajları Veriliyor. (30 Ağustos 2010 Pazartesi )

   

  17. Kommegene Festivali Başladı

  17. Uluslararası Kahta Kommegene Festivali Başladı. Adıyaman Kahta Kaymakamlığı Önünde Düzenlenen Tören Yoğun İlgi Gördü. Festival Şehitlerden Dolayı Müzik ve Folk Gösterileri İptal Edildi. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile Başlayan Program Konuşmalarla Devam Etti. (23 Haziran 2010 Çarşamba )

   

  Yaz Spor Okulları Yarışması'na 23 İl Katılacak

  Adıyaman İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Ev Sahipliğini Yapacağı Yaz Spor Okulları Yarışması'nın Valilik Toplantı Salonunda Konuşan Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Bu Yarışmanın Çok Önemli Olduğunu Kaydetti. Yarışmaya 23 İlin Katılacağını Belirten Vali Sodan, "Bu Yarışmalara Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesinden 23 İl Katılacak. (17 Haziran 2010 Perşembe )

   

  Adıyamanlılar, İftar Yemeğinde Buluştu

  İstanbul'da Yaşayan Adıyamanlılar, İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi. Ünlü Türkücü 'Kâhtalı Mıçı'nın Söylediği Türkülerle Renklenen Gecede Adıyamanlılar Hasret Giderdi. (23 Ağustos 2009 Pazar )

   

  Ebru Yaşar'ın Kiraz Festivalindeki Konseri İlgi Gördü

  Malatya'nın Yeşilyurt İlçesinde Yapılan 14. Kiraz Kültür ve Spor Şenlikleri Kapsamında Düzenlenen Konsere Katılan Ebru Yaşar, Hayranlarını Coşturdu. (29 Haziran 2008 Pazar )

   

  Uluslararası Kommagene Festivali Çoşkulu Başladı

  Uluslararası Kommagene Festivali Çoşkulu Başladı

  Adıyaman'ın Kahta İlçesinde Bu Yıl 16.'sı Düzenlenen Uluslararası Kahta Kommagene Festivali Coşkulu Başladı. (28 Haziran 2008 Cumartesi )

   

  Kahta Kommagene Festivali'nin Tarihi Belirlendi

  Kahta Kommagene Festivali'nin Tarihi Belirlendi

  Adıyaman'ın Kahta İlçesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Kutlanan Uluslararası Kahta Kommagene Festivali, Bu Yıl da Kahta Belediyesi Tarafından Organize Edilecek. (20 Haziran 2008 Cuma )

   

  Yeşilyurt, Kiraz Şenliklerine Hazırlanıyor

  Yeşilyurt, Kiraz Şenliklerine Hazırlanıyor

  Malatya'nın Yeşilyurt İlçesinde Bu Yıl 14'ncüsü Düzenlenecek Olan Kiraz, Kültür ve Spor Şenlikleri İçin Hazırlıklar Son Aşamaya Geldi. (16 Haziran 2008 Pazartesi )

   

  Kır Saçlı Erkek İstiyor!

  Kır Saçlı Erkek İstiyor!

  Podyumların Seksi İsmi Nilasy Dorsa, İdeal Erkek Kriterlerini Açıkladı. Dorsa, 'Ben Erkeğin Kır Saçlısını Severim' Dedi.. (15 Şubat 2008 Cuma )

   

  Eğlencenin Duayenleri Anlattı!

  Eğlencenin Duayenleri Anlattı!

  Ele Aldığı Konuları ve Birbirinden Keyifli Konukları ile Cuma Akşamlarının Vazgeçilmez İkilisi Demet Akbağ ve Kadir Çöpdemir Bu Hafta "Eğlence Hayatı"nı Konuşacak... Programın Konukları Arasında Dj Suat Ateşdağlı, Didem Erol, İşletmeci Nedim Binler, Ebru Drew, Nedim Binler, Cem Mirap, Kahtalı Mıçı ve Ümit Besen Bulunuyor... (18 Ocak 2008 Cuma )

   

  Devlet-vatandaş İşbirliği ile Yapılan Yol Törenle Hizmete Açıldı

  Malatya'nın Pütürge İlçesinde Devlet-vatandaş İşbirliği ile Yapılan Yol, Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı. (09 Eylül 2007 Pazar )

   

  Adıyamanlılar geleneksel piknikte buluştu

  Adıyamanlılar geleneksel piknikte buluştu

  Merkezi İstanbul'da bulunan Adıyamanlılar Vakfı ile birlikte birçok dernek-vakıf işbirliği ile her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve binlerce Adıyamanlının bir araya geldiği piknik, İstanbul Arnavutköy, Taşoluk Belediyesi Piknik alanında yapıldı. (26 Haziran 2007 Salı )

   

  İbo Seda Buluşuyor

  İbo Seda Buluşuyor

  Aralarında Soğuk Rüzgârlar Esen İbrahim Tatlıses ile Seda Sayan Bu Gecce 'İbo Show'da Biraraya Geliyor.. (15 Nisan 2007 Pazar )

   

  Beynelmilel Berlin'e Gidiyor

  Beynelmilel Berlin'e Gidiyor

  Beynelmilel, Seyircinin Yoğun İlgisiyle Yolculuğuna Devam Ediyor. İşte Bayramda En Çok İzlenen Filmin Fragmanı.. (09 Ocak 2007 Salı )

   

  Beynelmilel Bir Şey İşte

  Beynelmilel Bir Şey İşte

  1982 Yılında Adıyaman'da Bir Grup Yerel Müzisyenin Başına Gelen Traji-komik Olayları Ele Alan "Beynelmilel", 29 Aralık'ta Vizyonda. (11 Aralık 2006 Pazartesi )

   

  Adıyaman: Dünya Medeniyetleri Güzellik Yarışması

  Adıyaman: Dünya Medeniyetleri Güzellik Yarışması

  Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde Düzenlenen "Dünya Medeniyetleri Güzellik Yarışması"nda (Miss Civilization Of The World 2006), Güzeller Kıyafetleriyle Büyük İlgi Görürken, "Dünya Medeniyetleri Güzeli" Letonya Güzeli Kristina Ajackenzo Seçildi. (31 Ekim 2006 Salı )

   

  Mersin: 'Beynelmilel' Filmine Yevmiyeyle Figüran Aranıyor

  Mersin: "Beynelmilel" Filmine Yevmiyeyle Figüran Aranıyor

  Mersin'in Tarsus İlçesi'nde çekimlerine 3 ay önce başlanan "Beynelmilel" adlı film için yevmiyeli figüran aranıyor. (09 Ağustos 2006 Çarşamba )

   

  Adıyaman: Adıyamanlılar İstanbul'da Buluşuyor

  Adıyaman: Adıyamanlılar İstanbul'da Buluşuyor

  İstanbul'da bulunan Adıyamanlılar, 2 Temmuz Pazar günü Arnavutköy-Terkos yolu Taha Kadın Piknik Alanı'nda buluşacak. (30 Haziran 2006 Cuma )

   

  Adıyaman: Adıyamanlı Mahalli Sanatçıdan Albüm

  Adıyaman: Adıyamanlı Mahalli Sanatçıdan Albüm

  Adıyaman'ın mahalli sanatçısı Tuncay Okutan'ın ilk profesyonel albümü olan "Yar yar" adlı albüm, bu ay sonunda piyasaya çıkıyor. (15 Haziran 2006 Perşembe )

   

Manşet Haberleri