23:4400
SON DAKİKA KALABA HABERLERİ

Son Dakika Kalaba Haberleri

   

  AK Parti Nevşehir 5. Olağan İl Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "(Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde) Bin 272 kişi sınavla alınıyor, geri kalanların puanları yükseltilerek, 3 bin 209 kişi sınavsız bir şekilde üstü tamamlanıyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Jandarma Uzman Çavuş Ölü Bulundu

  Jandarma Uzman Çavuş Ölü Bulundu

  Adana Jandarma Özel Harekat Komutanlığı'nda görevli olan ve bir süredir Van'da görev yapan yeni evli Uzman çavuş Murat Çığşar (22) kaldığı evde ölü bulundu. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Nevşehir'de 77 Okula Müdür Ataması Yapıldı

  Nevşehir'de 77 Okula Müdür Ataması Yapıldı

  Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğünde, uzun süredir tartışmalara neden olan atamalar tamamlandı. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Keçiören'de 12 Noktada Kurbanlık Kesilecek

  Keçiören Belediyesi vatandaşların rahat kurban kesimi yapabilmelerini sağlamak amacı ile 12 ayrı noktayı kesim alanı olarak belirledi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Estergon Kalesi'nde Konser ve Motorlu Yamaç Paraşütü Gösterisi

  AB Proje Ofisi olan Keçiören Belediyesi, ilçedeki gençleri Eurodesk, Avrupa fırsatları ve Türkiye Ulusal Ajansı hakkında bilgilendirmek için Estergon Kalesi'nde konser ve motorlu yamaç paraşütü gösterisi düzenledi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Deik, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Ağırladı

  DEİK Türk Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Taşkın: "İnancımıza göre Zambiya ile yeni ortaklıklar kurabilir, ikili ticaretimizi çeşitli projeler ve sektörlerle artırabiliriz" Zambiya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Kalaba: "Zambiya'da çok büyük işler doğacak. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Gül, Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile yapacağı görüşme için Ankara’ya gitti. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanını Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanını Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkü’nde kabul etti. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Gül, Zambiya Heyetini Kabul Etti

  Gül, Zambiya Heyetini Kabul Etti

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkünde kabul etti. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 23:44:45. #1.12#