SON DAKİKA KALABA HABERLERİ

Son Dakika Kalaba Haberleri

11:31
Minik Öğrencilerin Karnelerini Başkan Ak Verdi Keçiören İlkokulu öğrencileri 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilk dönem karnelerini Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın elinden aldı.
14:26
AK Parti Nevşehir 5. Olağan İl Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "(Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde) Bin 272 kişi sınavla alınıyor, geri kalanların puanları yükseltilerek, 3 bin 209 kişi sınavsız bir şekilde üstü tamamlanıyor.
19:09
Jandarma Uzman Çavuş Ölü Bulundu Adana Jandarma Özel Harekat Komutanlığı'nda görevli olan ve bir süredir Van'da görev yapan yeni evli Uzman çavuş Murat Çığşar (22) kaldığı evde ölü bulundu.
Jandarma Uzman Çavuş Ölü Bulundu
09:46
Nevşehir'de 77 Okula Müdür Ataması Yapıldı Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğünde, uzun süredir tartışmalara neden olan atamalar tamamlandı.
Nevşehir'de 77 Okula Müdür Ataması Yapıldı
18:37
Çin ile Nijerya Arasında 12 Milyar Dolarlık Dev Anlaşma İmzalandı Çin’in devlete ait Çin Demiryolu İnşaat Şirketi (CRCC), Nijerya'yla demiryolu inşa projesi için 11,97 milyar dolarlık dev anlaşma imzaladı.
09:12
Belediye Başkanlarına "Sosyal Güvenlik Hak ve Hükümlülükleri " Eğitimi Verildi Nevşehir’de ilçe ve belde belediye başkanları için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ‘Sosyal Güvenlik hak ve hükümlülükleri’ konulu eğitim toplantısı düzenlendi.
Belediye Başkanlarına 'Sosyal Güvenlik Hak ve Hükümlülükleri ' Eğitimi Verildi
17:01
Kavak'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Kavak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
12:38
Keçiören'de 12 Noktada Kurbanlık Kesilecek Keçiören Belediyesi vatandaşların rahat kurban kesimi yapabilmelerini sağlamak amacı ile 12 ayrı noktayı kesim alanı olarak belirledi.
12:44
Estergon Kalesi'nde Konser ve Motorlu Yamaç Paraşütü Gösterisi AB Proje Ofisi olan Keçiören Belediyesi, ilçedeki gençleri Eurodesk, Avrupa fırsatları ve Türkiye Ulusal Ajansı hakkında bilgilendirmek için Estergon Kalesi'nde konser ve motorlu yamaç paraşütü gösterisi düzenledi.
16:38
Deik, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Ağırladı DEİK Türk Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Taşkın: "İnancımıza göre Zambiya ile yeni ortaklıklar kurabilir, ikili ticaretimizi çeşitli projeler ve sektörlerle artırabiliriz" Zambiya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Kalaba: "Zambiya'da çok büyük işler doğacak.
16:11
Cumhurbaşkanı Gül, Ankara'ya Gitti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile yapacağı görüşme için Ankara’ya gitti.
Cumhurbaşkanı Gül, Ankara'ya Gitti
15:49
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanını Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkü’nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanını Kabul Etti
15:05
Gül, Zambiya Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkünde kabul etti.
Gül, Zambiya Heyetini Kabul Etti
14:42
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı ile Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkü'nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı ile Görüştü
13:47
Cumhurbaşkanı Gül'ün Kabulü Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba ve beraberindeki heyeti kabul etti.
13:37
Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya'da Davutoğlu ile Görüşecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül bugün ki görüşme proğramına sonradan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu da ekledi.
09:02
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkünde kabul edecek.
Cumhurbaşkanı Gül, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Kabul Edecek
00:07
Gündem Özeti / 9 Temmuz 2014
19:13
Bakan Eker, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba'yı Kabul Etti Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Mutabakat zaptının iki ülke arasındaki tarım, hayvancılık, balıkçılık ve kırsal kalkınma ile ilgili önemli bir süreci başlatacağını düşünüyoruz" dedi.
18:43
Davutoğlu-Kalaba Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Davutoğlu: "Biz bütün Ortadoğu bölgesini kardeş halkların ve toplulukların yaşadığı barış ve istikrar bölgesi olma hedefini hep öne çıkardık" "Maalesef son dönemde Irak'ta takip edilen politikalar sonucunda ciddi bir mezhebi ve etnik ayrışma gözleniyor.
18:24
Bakan Davutoğlu ve Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'nın Ortak Basın Toplantısı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Irak Bölgesel Yönetimi Lideri Mesut Barzani’nin demeçlerine ilişkin, “Biz bütün Ortadoğu bölgesinin, kardeş halkların yaşadığı bu bölgenin barış ve istikrar bölgesi olması hedefini öne çıkardık.
17:40
Ahmet Davutoğlu: Ümidimiz, Irak'ın Toprak Bütünlüğü İçinde Yaşamasıdır Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin Ortadoğu’da, ülkelerin toprak bütünlüğü içerisinde refahını prensip olarak benimsediğini belirterek, “Ümidimiz, Irak’ın toprak bütünlüğü içinde bütün halkların barış içinde yaşamasıdır.
17:11
Davutoğlu'ndan İhsanoğlu'na eleştiri Dışişleri Bakanı Davutoğlu, cumhurbaşkanı adaylarından İhsanoğlu'nun "Türkiye'nin Ortadoğu'daki meselelerde taraf olmaması gerektiği" yönündeki sözlerini eleştirdi.
Davutoğlu'ndan İhsanoğlu'na eleştiri
10:43
Deik, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Ağırlayacak Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türk Afrika İş Konseyleri, Zambiya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Harry Kalaba'yı konuk edecek.
Deik, Zambiya Dışişleri Bakanı Kalaba'yı Ağırlayacak
12:44
Zambiya Dısişleri Bakanı Kalaba Ankara'ya Geliyor Dışişleri Bakanlığı, Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba'nın Dısişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetine icabetle, beraberinde bir heyetle 7-10 Temmuz 2014 tarihlerinde bir ziyaret gerçekleştireceğini açıkladı.
12:12
Zambiya Dışişleri Bakanı Türkiye'ye Geliyor Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetine icabetle, beraberindeki bir heyetle bugün Türkiye'ye gelecek.
12:12
Zambiya'dan Bir İlk Afrika açılımını sürdüren Türkiye, bu hafta bir ilke tanık olacak.
12:07
Zambiya Dışişleri Bakanı, Türkiye'ye Üç Günlük Ziyarette Bulunacak Zambiya Dışişleri Bakanı Harry Kalaba, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun davetiyle bugün Türkiye’ye geliyor.
11:26
Suriye'de Yaşadığı Toprakları Terketmeyen Türkmenlerin Dramı İç savaşın devam ettiği Suriye'de, yaşadıkları toprakları canı pahasına terk etmeyen Türkmenler, büyük bir dram yaşıyor.
Suriye'de Yaşadığı Toprakları Terketmeyen Türkmenlerin Dramı
08:53
NTB'de Un Sektör Toplantısı Yapıldı Nevşehir Ticaret Borsasının düzenlediği Un Sektör Toplantısında, sektörün geleceğine yönelik önemli kararlar alındı.
10:53
Vali Ceylan, Kalaba Belediye Başkanı Köroğlu'nu Ziyaret Etti Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ile birlikte Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu'nu ziyaret etti.
Vali Ceylan, Kalaba Belediye Başkanı Köroğlu'nu Ziyaret Etti
12:36
Ak Partili Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Üyelerinden Vali Ceylan'a Ziyaret Nevşehir’in Avanos ilçesindeki AK Partili Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Üyeleri Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti.
Ak Partili Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Üyelerinden Vali Ceylan'a Ziyaret
15:09
Karaman'da Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından projelendirilen ve uygulamaya koyulan "Çiftçi Tarla Okulu" eğitimleri Karaman merkez Bayır ve Kalaba köylerinde, Kiraz Entegre Mücadele Projesi ise Çukurbağ köyünde yapıldı.
Karaman'da Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor
13:19
16 Yaşındaki Sürücü Aşırı Hız Yaptı: 1 Ölü, 5 Yaralı Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Kalaba beldesinde 16 yaşındaki sürücünün aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi nedeniyle yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı.
16 Yaşındaki Sürücü Aşırı Hız Yaptı: 1 Ölü, 5 Yaralı
09:22
Hani'de Muhtarlık Seçimleri İptal Edildi Diyarbakır'ın Hani ilçesine bağlı Kalaba köyünde muhtarlık seçimleri iptal edildi.
Hani'de Muhtarlık Seçimleri İptal Edildi
15:24
2014 Yerel Seçim Sonuçları Nevşehir'de 2014 yerel seçimlerinin ardından resmi olmayan sonuçlara göre 3 ilçe ve 5 belde belediyesi el değiştirdi.
12:02
2014 Yerel Seçim Sonuçları AK Parti, Nevşehir belediye başkanlığı ile 2 ilçe ve 13 beldede seçimleri kazanırken MHP 3 ilçe ile 2 belde, CHP ise 2 ilçede sandıktan birinci çıktı.
09:29
AK Parti Nevşehir'de 23 Belediyeden 16'sını Kazandı Mahalli İdareler Seçimlerinde, Nevşehir'de AK Parti 23 belediye başkanlığından 16'sını kazandı.
AK Parti Nevşehir'de 23 Belediyeden 16'sını Kazandı
16:58
AK Parti Yenifakılı Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut Açıklaması AK Parti Yozgat’ın Yenifakılı İlçe Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut, Yenifakılı’yı çamurdan kurtarıp, modern bir ilçe yapacaklarını söyledi.
AK Parti Yenifakılı Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut Açıklaması
14:41
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Operasyon medya ile eş zamanlı olarak yürümüştür.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Açıklaması
09:05
Gündem / 19 Şubat 2014
00:05
Gündem Özeti / 19 Şubat 2014
11:29
Kadınların İkinci Evi Yonca Yaşam Merkezi Görünümünü 3 yapraklı yoncadan alan Yonca Yaşam Merkezi, Keçiörenli kadınların sosyal hayatına renk getirdi.
Kadınların İkinci Evi Yonca Yaşam Merkezi
10:25
Gökçek: "Keçiören Metrosuna Bu Yıl Sonunda Kavuşuyor" Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Keçiören’de düzenlediği Hanımlar Matinesi'nin konuğu olan Başkan Melih Gökçek, yapılan ve yapılacak yatırımları anlattı.
Gökçek: 'Keçiören Metrosuna Bu Yıl Sonunda Kavuşuyor'
14:30
Sp Nevşehir Belediye Başkan Adaylarını Belirledi Sadet Partisi (SP) Nevşehir İl Başkanlığı tarafından Nevşehir il merkezinin yanı sıra ilçe ve beldelerdeki belediye başkan adayları belirlendi.
12:34
Melih Gökçek: Mustafa Ak ile Kaderimiz Ortak Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a övgüler dizen Gökçek "Ben Karayalçın'ın borçlarını ödedim, Mustafa da Altınok'un borçlarını ödedi" dedi.
Melih Gökçek: Mustafa Ak ile Kaderimiz Ortak
14:05
CHP Çat Belediye Başkan Adayı Adaylığından Çekildi Nevşehir’de CHP’nin Çat Belediye Başkan Adayı Mehmet Kart adaylıktan çekildi.
09:33
CHP Nevşehir'de 4 Beldede Belediye Başkan Adayı Çıkartmadı Yaklaşan 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde CHP'nin Nevşehir genelindeki belediye başkan adayları belli oldu.
13:03
AK Parti'den İstifa Eden Şakir Nuhoğlu, Saadet Partisi'nden Aday Oldu AK Parti’den istifa eden Mardin'in Kalaba belde Belediye Başkanı Şakir Nuhoğlu, Saadet Partisi'nden (SP) Artuklu ilçe belediye başkan adayı oldu.
AK Parti'den İstifa Eden Şakir Nuhoğlu, Saadet Partisi'nden Aday Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 05:59:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KALABA HABERLERİ
[Hata Bildir]