14:1200
SON DAKİKA KAMER GENÇ HABERLERİ

Son Dakika Kamer Genç Haberleri


KAMER GENÇ

Farklı ortamlarda ve partilerde siyaset yapmış olmakla birlikte, ismi Tunceli ile özdeşlemiş ilginç ve renkli bir politikacıdır. XVIII., XIX., XX.,XXI ve XXIII. Dönem Tunceli Milletvekilidir.

1940'da Tunceli'nin Nazimiye ilçesine bağlı Ramazan köyünde doğdu. Dargelirli bir ailenin çocuğu... Devamı

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan: "AKP iktidarının geliştirdiği eğitim politikaları sorunları çözeceği yerde her yıl yeni sorunları ve bu sorunlarla birlikte yeni eşitsizlikler, mağduriyetler yaratmaktadır" HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: "17 ve 25 Aralık'ta ortaya çıkan durumun, Türkiye'de demokrasi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın bütçelerinin görüşülmesine başlandı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

 

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'li Öztürk'ün "Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın Ölüm Cezalarının Yerine Getirilmesine Dair Kanun"un yürürlükten kaldırılmasına ilişkin kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önerisi kabul edilmedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap

  Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili eleştirilerde bulunan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Her konuşmasında arkadaşlarımız o kadar onu sevme arzusu ile doluyorlar ki, kürsüde konuşurken bile kendisini öperek kutlamak istiyorlar” dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: "Dersim ile Kerbela'nın aynı kategoride tutulması söz konusu olamaz" "Eğer TBMM gerçekten Dersim meselesini gün yüzüne çıkarmak istiyorsa bir komisyon kuralım" HDP İstanbul Milletvekili Tüzel: "Dersim katliamı meselesi Türkiye'nin tarihinde bir gerçekliktir" AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Biz kendisini (Kamer Genç) çok seviyoruz. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kamer Genç: Emine Hanım Dünkü Çocuk

  Kamer Genç: Emine Hanım Dünkü Çocuk

  CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den ayrılarak yeni bir parti kurmasıyla ilgili; "Emine Hanım daha dünkü çocuk" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İstanbul'da

  Şahkulu Sultan Dergahı'nı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, vatandaşlara aşure dağıttı Kılıçdaroğlu: "Zulme karşı direnmek, mazlumun yanında olmak, hepimizin ortak görevidir. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: Allah'ımız Bir, Peygamberimiz Bir; Ayrılmayacağız

  Kılıçdaroğlu: Allah'ımız Bir, Peygamberimiz Bir; Ayrılmayacağız

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu söyleyeceğiz her yerde, 'Allah'ımız bir, peygamberimiz bir, kitabımız bir, ehlibeytimiz bir. Ayrılmayacağız" dedi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: O Taleplerin Tümüne Siyasilerin Cevap Vermesi Lazım

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şahkulu Sultan Dergahını ziyaret ederek aşure ve lokma dağıtımına katıldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması

  CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması

  "Artık vatandaşın uyanması lazım. Devlet bu kadar talan edilirken, biz bunları dile getirirken vatandaşın da hesabını soracağına inanıyorum" (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kamer Genç ile Bekir Bozdağ Meclis'te Birbirine Girdi

  Kamer Genç ile Bekir Bozdağ Meclis'te Birbirine Girdi

  17-25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili gelişmeler ve "AK Saray" tartışmaları TBMM'de CHP'li Kamer Genç ile Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı karşı karşıya getirdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor

  CHP'li Genç, Adalet Bakanı Bozdağ'a "Soruşturmayı kapatması için İzmir Cumhuriyet Başasavcısına telefon ettin mi, etmedin mi?" diye sordu Bekir Bozdağ, Genç'e "(Gidin onu görevden alın) lafını benim söylediğimi ispat etmeyen namussuz ve şerefsizdir. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Kit Komisyonu

  TBMM Kit Komisyonu

  Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz: "2014 yılı brüt karının 1 milyar lira olmasını hedefliyoruz. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Kit Komisyonu

  TBMM Kit Komisyonu

  Halbank'ın ve bağlı iştiraklerinin 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları TBMM KİT Komisyonu toplantısında görüşülerek genel görüşe sunuldu Toplantının büyük bölümünde seramik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler grubuna kullandırılan krediye ilişkin iddialar tartışıldı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Akademik Personele Zam Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda

  CHP İstanbul Milletvekili Öğüt, "Hala kendini Başbakan sanan Cumhurbaşkanı şimdi de devlet hastanelerindeki doktorlara doçentlik, profesörlük imkanı verelim diyor." dedi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Meclis Kit Komisyonu'nda Süleyman Arslan Tartışması Çıktı

  Halk Bankası’nın 2011 ve 2012 yılı hesaplarının ele alındığı Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu’nda, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında evindeki aramada ayakkabı kutusu içinde 4,5 milyon dolar bulunan eski Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Arslan’ın sağlığını mazeret göstererek komisyona gelmemesi tartışma çıkardı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması

  Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması

  Halkbankası'nın Aslan döneminde; karşılıksız çekleri, protestolu senedi olan, kredi kartlarını ödeyemeyen bir patrona 575 milyon dolar kredi verdiği ortaya çıktı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  ?CHP'li Çıray'ın "Peşmergenin Türkiye'den geçmesi ve Peşmergeyi Yunan ordusuna benzetmesi" ile ilgili sözleri tartışmaya neden oldu. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Kamer Genç: Benim Paramı Yiyorsun, Allah Burnundan Getirecek

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ve Kamu Denetçiliği Kurumunun 2015 yılı bütçelerinin görüşülmesine başlandı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  CHP'nin Antalya Kampında Son Gün

  CHP'nin Antalya Kampında Son Gün

  CHP milletvekilleri, Antalya'daki kampın son gününe sabah sporuyla başladı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması

  "İçişleri Bakanı Ala'nın bakanlığa getirilmesi, Türkiye'de başlı başına terörün azdırılması için neden" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı

  AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı

  AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Sarıgöl’de genç çiftin düğün törenine katıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  TBMM Kit Komisyonu Toplantısı

  TEMSAN'ın 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları ibra edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gaziantep Milletvekili, Genç Birlik'te Gündemi Değerlendirdi

  Birlik Vakfı'nın gençlik kuruluşu olarak bilinen Gaziantep Genç Birlik Vakfı'nı ziyaret eden Ak parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Gaziantep Genç Birlik Vakfı Başkanı Mehmet Fatih Aslan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'lilerden Adliye Önünde Eylem

  CHP'lilerden Adliye Önünde Eylem

  Kayseri, Sivas, Tokat, Tunceli, Nevşehir, Erzincan, Malatya, Kırıkkale ve Kırşehir'de CHP İl başkanlıklarınca adliyeler önüne siyah çelenk bırakıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tunceli,Elazığ ve Bingöl'de CHP'den Adliyelere Siyah Çelenk

  Tunceli,Elazığ ve Bingöl'de CHP'den Adliyelere Siyah Çelenk

  CHP,Tunceli,Elazığ ve Bingöl il örgütleri 17 ve 25 Aralık operasyon dosyalarına takipsizlik kararı verilmesini,illerin adliyelerine siyah çelenk bırakarak protesto etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'lilerden Adliye Önünde Eylem

  CHP il örgütleri, İstanbul merkezli 17 ve 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili takipsizlik kararı verilmesini adliye binalarının önüne siyah çelenk bırakarak protesto etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 14:12:09. #1.13#