SON DAKİKA KAMER GENÇ HABERLERİ

Son Dakika Kamer Genç Haberleri


KAMER GENÇ

Farklı ortamlarda ve partilerde siyaset yapmış olmakla birlikte, ismi Tunceli ile özdeşlemiş ilginç ve renkli bir politikacıdır. XVIII., XIX., XX.,XXI ve XXIII. Dönem Tunceli Milletvekilidir.

1940'da Tunceli'nin Nazimiye ilçesine bağlı Ramazan köyünde doğdu. Dargelirli bir ailenin çocuğu... Devamı

17:58
CHP Tunceli İl Koordinasyon Toplantısı CHP Tunceli İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı.
17:20
"Silah Kullanacaklarsa Onların Anladığı Dilden Konuşacağız" CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "Silah kullanacaklarsa bundan sonra bizler de onların anladığı dilden konuşacağız." dedi.
'Silah Kullanacaklarsa Onların Anladığı Dilden Konuşacağız'
10:06
TBMM'de 2014 Böyle Geçti CHP ve MHP, ortak adayları Ekmeleddin İhsanoğlu'nu cumhurbaşkanlığına aday gösteren dilekçelerini, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e sundu.
16:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek:"Dedikodu üzerine inceleme yapmam, yapamam" "Hiçkimseye bir arazi verilmemiştir.
14:20
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir.
13:04
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan: "AKP iktidarının geliştirdiği eğitim politikaları sorunları çözeceği yerde her yıl yeni sorunları ve bu sorunlarla birlikte yeni eşitsizlikler, mağduriyetler yaratmaktadır" HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: "17 ve 25 Aralık'ta ortaya çıkan durumun, Türkiye'de demokrasi.
11:42
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
16:31
Tuncelililer Askerin Nüfusa Eklenmesinden Memnun Birliklerde, vatani hizmetlerini yerine getiren askerlerin bulundukları il ve ilçe nüfusuna eklenecek olması eğitim tugayının bulunduğu Tunceli’de olumlu karşılandı.
Tuncelililer Askerin Nüfusa Eklenmesinden Memnun
07:15
Askerlerin Sayısı Bulundukları İlin Nüfusuna Eklenecek, İllere Para Yağacak Vatani hizmetini yapan askerlerin sayısı bulundukları ilin nüfusuna eklenecek. Böylece söz konusu yerlerin nüfusu yükselecek ve İller Bankası'ndan daha fazla para alacak.
Askerlerin Sayısı Bulundukları İlin Nüfusuna Eklenecek, İllere Para Yağacak
23:27
Arınç: (Kpss İddiaları) Hepsi Yalandır Diyemem, Bir Kısmı Doğrudur Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KPSS sınavına girmeden bazı kadrolara AK Partililer tarafından atama yapıldığı iddialarını "kısmen" doğruladı.
Arınç: (Kpss İddiaları) Hepsi Yalandır Diyemem, Bir Kısmı Doğrudur
18:46
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda TBMM Genel Kurulu'nda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Başbakanlık, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay ile bağlı kurumların bütçelerinin görüşmeleri sürüyor.
17:26
Aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve AK Parti milletvekillerine birbirlerinin üzerine yürüdü.
Aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı
17:18
2'aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve AK Parti milletvekillerine birbirlerinin üzerine yürüdü.
2'aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı
17:12
1'aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı TBMM Genel Kurulu'nda CHP ve AK Parti milletvekillerine birbirlerinin üzerine yürüdü.
1'aleviler İşe Alınmıyor' İddiası Genel Kurul'u Karıştırdı
16:49
Meclis'te AK Partili ve CHP'li Vekiller Birbirine Girdi TBMM Genel Kurulu'nda birbirlerinin üzerine yürüyen CHP'li ve AK Parti'li milletvekillerinin tartışmasında hakaretler havada uçuştu.
Meclis'te AK Partili ve CHP'li Vekiller Birbirine Girdi
16:34
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkan Vekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
15:56
TBMM Genel Kurulunda Gerginlik CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in Alevi vatandaşların devlet kurumlarında işe alınmadığına ilişkin sözleri TBMM Genel Kurulunda gerginliğe neden oldu.
15:06
Sütlüoğlu, Asılsız İddiaları Cevapladı ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ÇAYKUR’un altın dönemi yaşadığını belirterek “Maalesef bazı çevreler bundan rahatsız olarak aslı astarı olmayan açıklamalarla kurumumuzu yıpratmaya çalışıyorlar” dedi.
Sütlüoğlu, Asılsız İddiaları Cevapladı
14:22
Çaykur Genel Müdürü Sütlüoğlu Açıklaması "Beyaz çayda JP53 kodlu bir madde tespit edildi.
12:33
CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması "AYM, hak ihlalini doğuran, yüzde 10 barajı getiren kanun maddesini resen nazara almak suretiyle iptal edebilir"
22:22
Meclis'te Genç ve Kuzu Arasında "Adam Değilsin" Tartışması TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li Kamer Genç ile AK Partili Burhan Kuzu arasında "Beynin çalışmıyor" ve "Adam değilsin" tartışması yaşandı.
Meclis'te Genç ve Kuzu Arasında 'Adam Değilsin' Tartışması
18:00
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da Kılıçdaroğlu: (2) "Bir de, 'CHP çözüm sürecine karşı' diyorlar.
17:20
Kılıçdaroğlu: "Hep CHP'yi Suçlamak Gibi Bir Alışkanlık Var" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da- Kılıçdaroğlu: (2) "Bir de, 'CHP çözüm sürecine karşı' diyorlar.
Kılıçdaroğlu: 'Hep CHP'yi Suçlamak Gibi Bir Alışkanlık Var'
21:54
"Sayın Davutoğlu, Sen Bir Fotokopisin" CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Davutoğlu'na, "Bir demokratik mücadeleyle değil, bir vesayet ışınlamasıyla başbakanlık fotokopiliğine atanan bir kişidir." dedi.
'Sayın Davutoğlu, Sen Bir Fotokopisin'
21:34
Haluk Koç: Davutoğlu Sen Bir Fotokopisin CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Davutoğlu’nun demokratik bir mücadeleyle Başbakanlık makamına gelmediğini ve tepeden vesayetle indiğini söyledi.
20:49
"CHP'yi Tartışacaklar, Tartıştıracaklar" CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "CHP'yi tartışacaklar, tartıştıracaklar." dedi.
11:48
CHP'li Gençler Kılıçdaroğlu ile Buluştu Manisa'nın CHP Kırkağaç Gençlik Kolları, Ankara'ya bir gezi düzenleyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.
CHP'li Gençler Kılıçdaroğlu ile Buluştu
11:02
Kamer Genç'i Öperek Kutlamak İstiyoruz TBMM Genel Kurulu'nda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Başbakan Davutoğlu'nu eleştirdi.
Kamer Genç'i Öperek Kutlamak İstiyoruz
23:52
Ak Partili Bostancı: Kamer Genç'i Öperek Kutlamak İstiyoruz TBMM Genel Kurulu'nda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu eleştirdi.
Ak Partili Bostancı: Kamer Genç'i Öperek Kutlamak İstiyoruz
19:42
TBMM Genel Kurulu CHP'li Öztürk'ün "Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın Ölüm Cezalarının Yerine Getirilmesine Dair Kanun"un yürürlükten kaldırılmasına ilişkin kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önerisi kabul edilmedi.
19:10
Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili eleştirilerde bulunan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Her konuşmasında arkadaşlarımız o kadar onu sevme arzusu ile doluyorlar ki, kürsüde konuşurken bile kendisini öperek kutlamak istiyorlar” dedi.
Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap
18:59
TBMM Genel Kurulu MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: "Dersim ile Kerbela'nın aynı kategoride tutulması söz konusu olamaz" "Eğer TBMM gerçekten Dersim meselesini gün yüzüne çıkarmak istiyorsa bir komisyon kuralım" HDP İstanbul Milletvekili Tüzel: "Dersim katliamı meselesi Türkiye'nin tarihinde bir gerçekliktir" AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Biz kendisini (Kamer Genç) çok seviyoruz.
11:03
Kamer Genç: Emine Hanım Dünkü Çocuk CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den ayrılarak yeni bir parti kurmasıyla ilgili; "Emine Hanım daha dünkü çocuk" dedi.
Kamer Genç: Emine Hanım Dünkü Çocuk
15:14
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İstanbul'da Şahkulu Sultan Dergahı'nı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, vatandaşlara aşure dağıttı Kılıçdaroğlu: "Zulme karşı direnmek, mazlumun yanında olmak, hepimizin ortak görevidir.
14:39
Kılıçdaroğlu: Allah'ımız Bir, Peygamberimiz Bir; Ayrılmayacağız CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu söyleyeceğiz her yerde, 'Allah'ımız bir, peygamberimiz bir, kitabımız bir, ehlibeytimiz bir. Ayrılmayacağız" dedi.
Kılıçdaroğlu: Allah'ımız Bir, Peygamberimiz Bir; Ayrılmayacağız
13:38
Kılıçdaroğlu: O Taleplerin Tümüne Siyasilerin Cevap Vermesi Lazım CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şahkulu Sultan Dergahını ziyaret ederek aşure ve lokma dağıtımına katıldı.
16:19
CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması "Artık vatandaşın uyanması lazım. Devlet bu kadar talan edilirken, biz bunları dile getirirken vatandaşın da hesabını soracağına inanıyorum"
CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması
21:03
Kamer Genç ile Bekir Bozdağ Meclis'te Birbirine Girdi 17-25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili gelişmeler ve "AK Saray" tartışmaları TBMM'de CHP'li Kamer Genç ile Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı karşı karşıya getirdi.
Kamer Genç ile Bekir Bozdağ Meclis'te Birbirine Girdi
19:54
İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor CHP'li Genç, Adalet Bakanı Bozdağ'a "Soruşturmayı kapatması için İzmir Cumhuriyet Başasavcısına telefon ettin mi, etmedin mi?" diye sordu Bekir Bozdağ, Genç'e "(Gidin onu görevden alın) lafını benim söylediğimi ispat etmeyen namussuz ve şerefsizdir.
14:47
TBMM Kit Komisyonu Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz: "2014 yılı brüt karının 1 milyar lira olmasını hedefliyoruz.
TBMM Kit Komisyonu
20:07
TBMM Kit Komisyonu Halbank'ın ve bağlı iştiraklerinin 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları TBMM KİT Komisyonu toplantısında görüşülerek genel görüşe sunuldu Toplantının büyük bölümünde seramik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler grubuna kullandırılan krediye ilişkin iddialar tartışıldı.
TBMM Kit Komisyonu
19:47
Akademik Personele Zam Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda CHP İstanbul Milletvekili Öğüt, "Hala kendini Başbakan sanan Cumhurbaşkanı şimdi de devlet hastanelerindeki doktorlara doçentlik, profesörlük imkanı verelim diyor." dedi.
17:29
Meclis Kit Komisyonu'nda Süleyman Arslan Tartışması Çıktı Halk Bankası’nın 2011 ve 2012 yılı hesaplarının ele alındığı Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu’nda, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında evindeki aramada ayakkabı kutusu içinde 4,5 milyon dolar bulunan eski Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Arslan’ın sağlığını mazeret göstererek komisyona gelmemesi tartışma çıkardı.
16:09
Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması Halkbankası'nın Aslan döneminde; karşılıksız çekleri, protestolu senedi olan, kredi kartlarını ödeyemeyen bir patrona 575 milyon dolar kredi verdiği ortaya çıktı.
Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması
19:54
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda ?CHP'li Çıray'ın "Peşmergenin Türkiye'den geçmesi ve Peşmergeyi Yunan ordusuna benzetmesi" ile ilgili sözleri tartışmaya neden oldu.
18:50
Kamer Genç: Benim Paramı Yiyorsun, Allah Burnundan Getirecek TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ve Kamu Denetçiliği Kurumunun 2015 yılı bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
10:42
CHP'nin Antalya Kampında Son Gün CHP milletvekilleri, Antalya'daki kampın son gününe sabah sporuyla başladı.
CHP'nin Antalya Kampında Son Gün
13:11
CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması "İçişleri Bakanı Ala'nın bakanlığa getirilmesi, Türkiye'de başlı başına terörün azdırılması için neden"
13:08
AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Sarıgöl’de genç çiftin düğün törenine katıldı.
AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı
19:33
TBMM Kit Komisyonu Toplantısı TEMSAN'ın 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları ibra edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:06:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAMER GENÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]