23:0500
SON DAKİKA KAMER GENÇ HABERLERİ

Son Dakika Kamer Genç Haberleri

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'li Öztürk'ün "Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın Ölüm Cezalarının Yerine Getirilmesine Dair Kanun"un yürürlükten kaldırılmasına ilişkin kanun teklifinin doğrudan gündeme alınması önerisi kabul edilmedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap

  Kamer Genç'e AK Parti'li Bostancı'dan Cevap

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili eleştirilerde bulunan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Her konuşmasında arkadaşlarımız o kadar onu sevme arzusu ile doluyorlar ki, kürsüde konuşurken bile kendisini öperek kutlamak istiyorlar” dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: "Dersim ile Kerbela'nın aynı kategoride tutulması söz konusu olamaz" "Eğer TBMM gerçekten Dersim meselesini gün yüzüne çıkarmak istiyorsa bir komisyon kuralım" HDP İstanbul Milletvekili Tüzel: "Dersim katliamı meselesi Türkiye'nin tarihinde bir gerçekliktir" AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Biz kendisini (Kamer Genç) çok seviyoruz. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor

  CHP'li Genç, Adalet Bakanı Bozdağ'a "Soruşturmayı kapatması için İzmir Cumhuriyet Başasavcısına telefon ettin mi, etmedin mi?" diye sordu Bekir Bozdağ, Genç'e "(Gidin onu görevden alın) lafını benim söylediğimi ispat etmeyen namussuz ve şerefsizdir. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Kit Komisyonu

  TBMM Kit Komisyonu

  Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz: "2014 yılı brüt karının 1 milyar lira olmasını hedefliyoruz. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  TBMM Kit Komisyonu

  TBMM Kit Komisyonu

  Halbank'ın ve bağlı iştiraklerinin 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları TBMM KİT Komisyonu toplantısında görüşülerek genel görüşe sunuldu Toplantının büyük bölümünde seramik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler grubuna kullandırılan krediye ilişkin iddialar tartışıldı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Akademik Personele Zam Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda

  CHP İstanbul Milletvekili Öğüt, "Hala kendini Başbakan sanan Cumhurbaşkanı şimdi de devlet hastanelerindeki doktorlara doçentlik, profesörlük imkanı verelim diyor." dedi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Meclis Kit Komisyonu'nda Süleyman Arslan Tartışması Çıktı

  Halk Bankası’nın 2011 ve 2012 yılı hesaplarının ele alındığı Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu’nda, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında evindeki aramada ayakkabı kutusu içinde 4,5 milyon dolar bulunan eski Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Arslan’ın sağlığını mazeret göstererek komisyona gelmemesi tartışma çıkardı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması

  Meclis'te Süleyman Aslan Tartışması

  Halkbankası'nın Aslan döneminde; karşılıksız çekleri, protestolu senedi olan, kredi kartlarını ödeyemeyen bir patrona 575 milyon dolar kredi verdiği ortaya çıktı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  ?CHP'li Çıray'ın "Peşmergenin Türkiye'den geçmesi ve Peşmergeyi Yunan ordusuna benzetmesi" ile ilgili sözleri tartışmaya neden oldu. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Kamer Genç: Benim Paramı Yiyorsun, Allah Burnundan Getirecek

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ve Kamu Denetçiliği Kurumunun 2015 yılı bütçelerinin görüşülmesine başlandı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  CHP'nin Antalya Kampında Son Gün

  CHP'nin Antalya Kampında Son Gün

  CHP milletvekilleri, Antalya'daki kampın son gününe sabah sporuyla başladı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  CHP Tunceli Milletvekili Genç Açıklaması

  "İçişleri Bakanı Ala'nın bakanlığa getirilmesi, Türkiye'de başlı başına terörün azdırılması için neden" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı

  AK Parti Manisa Milletvekili Tanrıvredi Düğün Törenine Katıldı

  AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Sarıgöl’de genç çiftin düğün törenine katıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  TBMM Kit Komisyonu Toplantısı

  TEMSAN'ın 2011 ve 2012 yıllarına ilişkin bilançoları ibra edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gaziantep Milletvekili, Genç Birlik'te Gündemi Değerlendirdi

  Birlik Vakfı'nın gençlik kuruluşu olarak bilinen Gaziantep Genç Birlik Vakfı'nı ziyaret eden Ak parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Gaziantep Genç Birlik Vakfı Başkanı Mehmet Fatih Aslan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 23:05:52. #1.12#