SON DAKİKA KAMİL KOÇ HABERLERİ

Son Dakika Kamil Koç Haberleri

14:02
Şengül Balcı Mete 10 Yıllık Deneyimiyle Satış Direktörü Oldu Türkiye'nin önde gelen patent ve marka tescili vekil kuruluşlarından olan Destek Patent'in yeni Satış Direktörü firmada 10 yıldır görev yapan Şengül Balcı Mete oldu.
Şengül Balcı Mete 10 Yıllık Deneyimiyle Satış Direktörü Oldu
13:14
Kurban Bayramı'nda Milyonlar Yollarda Olacak: Kış Lastiği Takın, Araçların Kaskosunu Unutmayın Türkiye, Kurban Bayramı'nda bir kez daha yoğun bir yolcu trafiğine hazırlanıyor.
Kurban Bayramı'nda Milyonlar Yollarda Olacak: Kış Lastiği Takın, Araçların Kaskosunu Unutmayın
15:00
Kurban Bayramı'nda 7 Milyon Kişi Yollarda Olacak Türkiye, Kurban Bayramı'nda yine yoğun bir yolcu trafiğine hazırlanıyor.
Kurban Bayramı'nda 7 Milyon Kişi Yollarda Olacak
14:59
Kurban Bayramı'nda 7 Milyon Kişi Yollarda Olacak Türkiye, Kurban Bayramı'nda bir kez daha yoğun bir yolcu trafiğine hazırlanıyor.
Kurban Bayramı'nda 7 Milyon Kişi Yollarda Olacak
19:12
Karşıyaka Voleybol Şubesi'nin Görev Dağılımı Yapıldı Karşıyaka Spor Kulübü'nde voleybol şube yönetiminde görev dağılımının yapıldığı bildirildi.
11:30
Türkiye, Google'da Neler Aradı? Türkiye'deki internet kullanıcıları, son 7 ayda arama motoru Google'da bakın en çok neleri aradı.
Türkiye, Google'da Neler Aradı?
13:17
"Google'da Ne Aradık?" Türkiye'deki internet kullanıcıları son 7 ayda arama motoru Google'da en çok ''Youtube", "Facebook", "radyo" gibi kelimeleri aradı.
'Google'da Ne Aradık?'
15:21
Çelik'ten Teşekkür Mesajı AK Parti Kastamonu İl Başkanı Av.
15:13
İş Yerleri Yanan Sanayi Esnafı Yaralarını Sarıyor Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde dün çıkan yangın sonrası hasar gören iş yerleri, sahipleri tarafından onarılmaya başlandı.27 Haziran Perşembe günü saat 21.40 sıralarında Küçük Sanayi Sitesi 9.Blok'ta, sağlık ocağının yanında bulunan İlhan...
İş Yerleri Yanan Sanayi Esnafı Yaralarını Sarıyor
14:13
Kahramanmaraş'ta İş Yeri Yangını Elbistan'da mobilya atölyelerinde çıkan yangında 4 iş yeri zarar gördü
00:00
Elbistan'da 4 Mobilya Atölyesi Kül Oldu Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine çıkan yangında 4 adet mobilya atölyesi kullanılmaz hale geldi.
Elbistan'da 4 Mobilya Atölyesi Kül Oldu
17:17
Rekabet Kurulu'ndan, Aks Televizyon ile Show Bağlantılı Varlık Hisselerinin Ciner'e Devrine İzin Rekabet Kurulu, Ciner Görsel Televizyon Prodüksiyon A Rekabet Kurulu, Ciner Görsel Televizyon Prodüksiyon A.Ş.tarafından, Aks Televizyon Reklamcılık ve Filmcilik ve Show bağlantılı varlıklara ait hisselerin tamamının devralınması işlemine izin...
Rekabet Kurulu'ndan, Aks Televizyon ile Show Bağlantılı Varlık Hisselerinin Ciner'e Devrine İzin
15:35
Diasa'nın Devrine Onay Rekabet Kurulu, DiaSA Dia Sabancı Süpermarketler Ticaret AŞ'nin hisselerinin, Yıldız Holding AŞ ve Şok Marketler Ticaret AŞ tarafından devralınması işlemine izin verdi
18:22
Kamil Koç'tan Açıklama: Anlaşma 4 Haziran'da İmzalandı (2) Türkiye'nin ilk otobüs şirketi olan Kamil Koç'un Actera Grubu'na satışıyla ilgili anlaşmanın 4 Haziran'da imzalandığı bildirildi.
Kamil Koç'tan Açıklama: Anlaşma 4 Haziran'da İmzalandı (2)
17:52
Actera Grubu, Kamil Koç'u Satın Almak İçin Anlaşma İmzaladı Türkiye'nin ilk otobüs şirketi olan ve 1926 yılından bu yana faaliyet gösteren Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.'nin yüzde 100 hissesinin Türkiye'nin önde gelen yatırım şirketlerinden Actera Group'a satışında anlaşma sağlandığı açıklandı.
Actera Grubu, Kamil Koç'u Satın Almak İçin Anlaşma İmzaladı
11:08
87 Yıllık Kamil Koç Otobüs Firması Satılıyor Türkiye'nin şehirlerarası yolcu taşımacılığında ilk şirketi olan Kamil Koç'un satış aşamasında olduğu bildirildi.
87 Yıllık Kamil Koç Otobüs Firması Satılıyor
09:30
Yeni Isuzu Novo İlk Sahibine Kavuştu Estetik ve göz alıcı görüntüsünün yanı sıra güçlendirilmiş teknik özellik ve üstün donanımıyla yeni nesil NOVO Otobüs Serisi, Kamil Koç filosunda da yerini aldı.
Yeni Isuzu Novo İlk Sahibine Kavuştu
12:17
İşcepparakod ile Alışveriş Yapanlar50 Tlmaxipuan Kazanıyor E-ticaret ve mağaza alışverişlerinde kredi kartı taşımadan cep telefonundan mobil ödeme kolaylığını başlatan İş Bankasının İşCep Parakod hizmeti, alışverişlerde 50 lira MaxiPuan hediye ediyor.
12:27
"Asfalt Çiçekleri" Filminin Çekimleri Osmancık'ta Yönetmen Kamil Koç'un "Asfalt Çiçekleri" adlı filminin bir bölümü Osmancık'ta çekiliyor.
'Asfalt Çiçekleri' Filminin Çekimleri Osmancık'ta
10:42
Bursa'da Kitap Baharı Bursa Kitap Fuarı 9-17 Mart tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor
Bursa'da Kitap Baharı
17:35
Almanya'da Türk Şirketlerinden 400 Otobüslük Filo Almanya'da 82 Yıl Sonra Şehirler Arası Otobüs... Alman yayın kuruluşu Deutsche Welle (DW), tren yollarının gelişmesi amacıyla 1931 yılında yürürlüğe giren ve bugüne kadar uygulanan yasa ile Almanya'da şehirler arası otobüsler yasaklandığını hatırlattı.
Almanya'da Türk Şirketlerinden 400 Otobüslük Filo Almanya'da 82 Yıl Sonra Şehirler Arası Otobüs...
13:30
Türk Şirketlerinden Almanya'da 400 Otobüslük Filo Almanya'da 82 yıl sonra şehirler arası otobüs seferlerine izin veren yasa kabul edilerek yürürlüğe girince Türk otobüs şirketlerinin 400 otobüslük filo oluşturmak için konsorsiyum kurdukları belirtildi.
Türk Şirketlerinden Almanya'da 400 Otobüslük Filo
13:00
Türk Şirketleri Şans Arıyor Almanya'da 82 yıllık bir tabu yıkıldı ve şehirler arası otobüs seferlerine izin veren yasa yürürlüğe girdi.
Türk Şirketleri Şans Arıyor
12:21
Kamil Koç 1200 Kişiye İstihdam Sağlayacak Bursa merkezli faaliyet gösteren karayolu taşımacılığı firmalarından Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., yeni yıla iddialı girdi.
Kamil Koç 1200 Kişiye İstihdam Sağlayacak
12:37
Kamil Koç'un 2013 Hedefi 15 Milyon Yolcu 2012 yılını 12,5 milyon yolcu taşıyarak kapatan Kamil Koç Otobüsleri A.Ş., 2013'te bin 200 kişilik istihdam yaratmayı, 65 milyon TL yatırım yapmayı ve bu yıl 15 milyon yolcu taşımayı hedeflediğini açıkladı.NÇ/HF.
Kamil Koç'un 2013 Hedefi 15 Milyon Yolcu
10:07
CBÜ'de, 450 Bin Lira Tasarruf Edildi CBÜ Eğitim Fakültesi alanı içerisinde yer alan binaların ısıtma sistemlerinin değiştirilmesiyle, yıllık 450 bin lira tasarruf sağlandı.
CBÜ'de, 450 Bin Lira Tasarruf Edildi
14:10
Demirci Eğitim Fakültesi Isıtma Sistemini Değiştirip 450 Bin Lira Tasarruf Etti Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Demirci Eğitim Fakültesi alanı içerisinde yer alan binaların ısıtma sistemlerinin değiştirilmesiyle yıllık 450 bin lira tasarruf sağlandı.
Demirci Eğitim Fakültesi Isıtma Sistemini Değiştirip 450 Bin Lira Tasarruf Etti
16:53
"Asfalt Çiçekleri" Selçuk'ta Çekiliyor Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli "Asfalt Çiçekleri" isimli sinema filminin bir bölümünün çekimleri, İzmir'in Selçuk ilçesinde gerçekleştiriliyor.
'Asfalt Çiçekleri' Selçuk'ta Çekiliyor
10:16
Yılbaşı Tatili 4 Güne Çıkarılabilir Biletini erken alanları daha fazla ve daha iyi seçenekler ile daha iyi fiyatlar bekliyor.
Yılbaşı Tatili 4 Güne Çıkarılabilir
12:45
Bilette.net'ten Taksitle Otobüs Bileti Satışı Bilette.net, internet üzerinden kullanıcılara 3 adımda taksitle otobüs bileti satın alma imkanını sunuyor.
09:12
İstanbul Pembeye Boyandı MEMEDER, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü ve Sapphire İstanbul'u 20 Ekim akşamı saat 20.00'de pembe ışıklarla aydınlattı.
İstanbul Pembeye Boyandı
16:21
Kurban Bayramı'nda 7.5 Milyon Kişi Yollarda Olacak Kamil Koç Otobüsleri A Kamil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, bayram döneminin çok yoğun geçeceğini ve yaklaşık 7.5 milyon kişinin otobüsle seyahat edeceğini söyledi.
18:21
Neşet Ertaş Demirci'de Anıldı Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Eğitim Fakültesi Müzik Kulübü'nün her yıl birinci sınıf öğrencileri için düzenlediği hoşgeldin gecesi bu yıl Neşet Ertaş'a ithaf edildi.
Neşet Ertaş Demirci'de Anıldı
19:10
Coşkun Koleji Öğrencilerine Cambridge'ten Yabancı Dil Sertifikası Coşkun Koleji öğrencileri, yabancı dil sertifikalarını Cambridge'den aldı.
Coşkun Koleji Öğrencilerine Cambridge'ten Yabancı Dil Sertifikası
15:50
Bursa Terminali'nde Bilet Satışı Başladı Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde BURULAŞ ve Boy-Koop arasındaki sorun nedeniyle yazıhanelerde iki gündür devam eden bilet satış sıkıntısı sona erdi.
Bursa Terminali'nde Bilet Satışı Başladı
19:26
Altınovada Meydana Gelen Kaza Korkuttu Çanakkale - İzmir E-87 karayolunun Altınova bölgesinde önceki gün meydana gelen trafik kazasında bir yolcu otobüsüne tali yoldan çıkan özel araç çarptı.
Altınovada Meydana Gelen Kaza Korkuttu
10:20
Pazaryeri'nde Evden Hırsızlık İddiası Pazaryeri ilçesinde, evden para çalındığı iddia edildi.
15:50
Azmiyle Müdür Müdür Oldu, Başarısıyla Kitaba Girdi 'Cesaret Veren Başarı Öyküleri' adlı kitapta hayat öyküleri anlatılan Vehbi Koç, Sakıp Sabancı, Ahmet Nazif Zorlu, Abdullah Kiğılı, Hidayet Türkoğlu gibi başarılı isimler yanında, iş için başvurduğu Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)'nda Şube Müdürü olan...
Azmiyle Müdür Müdür Oldu, Başarısıyla Kitaba Girdi
18:00
Kaymakam Genel, Terminal Binasını Gezdi Biga Kaymakamı Fatih Genel, Kayseri Yeşilhisar Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar ile birlikte Biga terminalini gezerek yöneticilerden bilgi aldı.
Kaymakam Genel, Terminal Binasını Gezdi
15:22
Kamil Koç'tan Namaz Yasağı Açıklaması Kamil Koç Otobüsleri A.Ş "Kamil Koç'ta namaz yasağı" başlıklı haberi yalanladı.
Kamil Koç'tan Namaz Yasağı Açıklaması
10:04
Kamil Koç'u Bastı, Nilüfer'i Paramparça Etti Metro Turizm'in sahibi Öztürk'ün sanık olarak yer aldığı iddianamenin önemli bir bölümünü, rakip firmaların baskı ve şiddet uygulanarak devre dışı bırakılması suçları oluşturuyor.
Kamil Koç'u Bastı, Nilüfer'i Paramparça Etti
12:24
Bilimsel Bebek Karya Türkiye'de ilk uygulayıcısı olduğu mini tüp bebek yönteminde bir adım daha ileri gidildi.
Bilimsel Bebek Karya
11:10
Bilimsel Bebek Karya İzmir'de, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İsrael Aruh, doğal yoldan elde edilen yumurtayla çiftlere bebek sahibi olma şansı veren mini tüp bebek yönteminde, yumurtlamanın olmadığı 'luteal faz' döneminde elde edilen yumurtadan da embriyo elde etti.
Bilimsel Bebek Karya
16:48
Bursa'nın Sanayideki "En"Leri... "Otomotiv devleri" Tofaş ve OYAK Renault, Bursa'da 2011 yılı performans kriterlerinin tamamına yakınında ipi göğüslerken, sadece "öz sermaye"de birinciliği, tekstil ve konfeksiyon sektöründe faaliyet gösteren Zorlu Grup şirketlerinden Korteks'e...
15:24
Kamil Koç 2012'de 7,5 Milyon Euro Yatırım Yapacak Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.Genel Müdürü Kemal Erdoğan, firma olarak 2012 yılında 7,5 milyon euro yatırım yapmayı hedeflediklerini söyledi.
Kamil Koç 2012'de 7,5 Milyon Euro Yatırım Yapacak
18:41
KOBİ'lere Özel Fırsatlar Cebe Girdi MasterCard ticari kart kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirdi.
KOBİ'lere Özel Fırsatlar Cebe Girdi
13:19
Bizim Araç Gazetesi Voleybol Takımı Şampiyon Oldu Kastamonu'nun Araç ilçesi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen halka açık voleybol turnuvasında Bizim Araç Gazetesi voleybol takımı şampiyon oldu.
Bizim Araç Gazetesi Voleybol Takımı Şampiyon Oldu
13:16
İDOBÜS Seferlere Başladı Kara ve deniz ulaşımını birleştirmek amacıyla hayata geçirilen İDOBÜS, seferlere başladı.
İDOBÜS Seferlere Başladı
13:50
Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Medyanın Rolü Alt Komisyonu TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu bünyesinde kurulan Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde Medyanın Rolü Alt Komisyonu, dizi film yapımcılarını dinledi.
13:47
İDO İzmir Seferlerine Başlıyor İDO, deniz ve kara ulaşımını entegre eden İstanbul-İzmir seferlerine, 22 Mart'ta başlayacağını duyurdu.
İDO İzmir Seferlerine Başlıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:30:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAMİL KOÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]