SON DAKİKA KANDİLLİ HABERLERİ

Son Dakika Kandilli Haberleri

11:15
Deprem Van'ı Terk Ediyor YYÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Yer Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Mustafa Toker, Van'da meydana gelen depremin ili terk ettiğini söyledi.
Deprem Van'ı Terk Ediyor
12:36
Yerbilimci Profesörden "Depremlerde Artış Var" Uyarısı Anadolu Üniversitesi Yer ve Uzay Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Berkan Ecevitoğlu, Afrika Levhası’nın Akdeniz’i kuzey yönlü itmesi nedeniyle son yıllarda bölgezdeki deprem yoğunluğunun arttığına dikkat çekerek, "Dünya genelinde, hem depremler, hem de volkanizma yönünden etken bir döneme girdik” dedi.
Yerbilimci Profesörden 'Depremlerde Artış Var' Uyarısı
09:37
Bartın'da 3,6 Büyüklüğünde Deprem Bartın'da, bugün saat 05.39'da 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bartın'da 3,6 Büyüklüğünde Deprem
16:35
Depremin Vurduğu Köyde Panik Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde öğle saatlerinde meydana gelen depremin ardından yetkililer Uğurlupınar köyünde hasar tespit çalışmalarına başladı.
16:26
Bursa'daki Deprem Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü UDİM Müdürü Dr. Kalafat: "Bölgede zaman zaman bu tür hafif şiddette ve hissedilebilir türde depremler meydana gelmektedir.
13:45
İstanbul'da Deprem ! Yurtta Son Depremler İstanbul'da deprem korkusu. Tüm yurtta meydana gelen son depremler. Saat 12.19'da Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana 4.5 büyüklüğündeki deprem, İstanbul'da da hissedildi.
İstanbul'da Deprem ! Yurtta Son Depremler
13:15
Mustafakemalpaşa'da 4.5 Büyüklüğünde Deprem Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nde bugün saat 12.19'da Richter Ölçeği'ne göre 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
12:31
Bursa'daki Deprem İstanbul'u da Salladı Saat 12.19'da Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde meydana 4.5 büyüklüğündeki deprem, İstanbul'da da hissedildi.
Bursa'daki Deprem İstanbul'u da Salladı
22:13
Kahramanmaraş'ta 4.0 Büyüklüğünde Deprem Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
21:47
Kahramanmaraş'ta Deprem Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
19:38
Van'da 3,3 Şiddetinde Deprem Van'da 3,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
12:21
Deprem Dede'yi Anıyoruz İstanbul Ajansı olarak 21 Ocak 2013'te hayata gözlerini yuman Deprem Dede olarak tanınan Ahmet Mete Işıkara'nın hayatını sizler için derledik.
Deprem Dede'yi Anıyoruz
10:59
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta, Tüm Yurtta Hava Durumu Tüm yurtta hava durumu. Türkiye'nin batısının kış ortasında yaz yaşamasını küresel iklim değişikliğine bağlayan uzmanlar, soğuk hava dalgasının şubatın ilk günlerinde beklendiğini belirtti.
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta, Tüm Yurtta Hava Durumu
09:15
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta Türkiye'nin batısının kış ortasında yaz yaşamasını küresel iklim değişikliğine bağlayan uzmanlar, soğuk hava dalgasının şubatın ilk günlerinde beklendiğini belirtti.
Uzmanlar Uyardı: Asıl Kış Şubatta
22:39
Burdur'da Deprem Burdur’da 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
17:50
Mevcut Başkan Şeker Adaylığını Açıkladı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 24 Ocak tarihinde yapılacak olan kongresinde mevcut başkan Talat Şeker adaylığını açıkladı.
Mevcut Başkan Şeker Adaylığını Açıkladı
17:27
Van'da Korkutan Deprem Van'da korkutan deprem Van'da merkez üssü Gevaş olan 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Van'da Korkutan Deprem
16:27
Van'da 4,5 Büyüklüğünde Deprem Van'da bugün saat 15.58'de Richter ölçeğine göre 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Van'da 4,5 Büyüklüğünde Deprem
16:18
Van'da 4.5 Büyüklüğünde Deprem Van'ın Gevaş ilçesinde 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, hasara yol açmadı.
Van'da 4.5 Büyüklüğünde Deprem
11:27
Yeşim Ceren Bozoğlu Rolü İçin 2.5 Ayda 20 Kilo Aldı! Fox TV'deki 'O Hayat Benim' dizisinin 'Nuran'ı Yeşim Ceren Bozoğlu rolü için 2.5 ayda 20 kilo aldığını söyledi.
Yeşim Ceren Bozoğlu Rolü İçin 2.5 Ayda 20 Kilo Aldı!
10:51
Eskişehir İçin Korkutan Deprem Uyarısı Anadolu Üniversitesi Yer ve Uzay Bilimleri Enstitüsü Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Muammer Tün, Eskişehir’de olası büyük depremlere karşı bir an önce tedbirlerin alınması gerektiğini belirterek, "İlimizde yapılmamış olan İl Deprem Master Planı’nın hazırlanmasına yönelik çalışmalar yetkililer tarafından acilen başlatılmalıdır" dedi.
Eskişehir İçin Korkutan Deprem Uyarısı
02:19
Edremit Körfezinde Deprem Edremit Körfezinde saat 00.59'da 4,1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
Edremit Körfezinde Deprem
07:59
Eskişehir'deki 4,3'lük Deprem Korkuttu Eskişehir'de meydana gelen Richter ölçeğine göre, 4,3 büyüklüğündeki deprem korku yarattı.
03:43
Eskişehir'de Korkutan Deprem Eskişehir'de 4,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
03:13
Eskişehir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
09:58
En Yetkili İsimlerden Türkiye'nin DEPREM Gerçeği! İTÜ Vakfı Dergisi 66. Sayısında "DEPREM" konusunu gündeme taşıyor
14:34
Kandilli'de Heyelan Tehlikesi Zonguldak’ın Ereğli ilçesi ile Kandilli beldesinde ulaşımı sağlayan yol üzerinde heyelan meydana geldi.
Kandilli'de Heyelan Tehlikesi
18:22
Zonguldak'ta Özel Maden İşletmesindeki İşten Çıkarmalar Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde faaliyet gösteren özel kömür işletmesinde, 40 madencinin iş akitlerinin feshedildiği bildirildi.
17:49
Bakan Güllüce'den Çed Raporunda Sahte İmza İddiasına Tepki Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Lüzumsuzlukla iştigaldir bu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve bu millet, istemeyenlere rağmen gelişecek ve kalkınacaktır.
Bakan Güllüce'den Çed Raporunda Sahte İmza İddiasına Tepki
17:10
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması "Kentsel dönüşüm çok zor bir şey. Bir belediye başkanının buna teşebbüs edebilmesi, bunun hazırlığını yapması, altyapısını hazırlaması, vatandaşla uzlaşarak ve vatandaşın gönlünü alarak yapması kolay değil"
16:44
Bakan Güllüce'den Çed Raporunda 'Sahte İmza' İddiasına Tepki Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Akkuyu Nükleer Santrali'ndeki ÇED raporunda sahte imza bulunduğuna" ilişkin iddialara tepki gösterdi.
Bakan Güllüce'den Çed Raporunda 'Sahte İmza' İddiasına Tepki
14:26
Bakan Güllüce, Kandilli Rasathanesini Ziyaret Etti Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Kandilli Rasathanesini ziyaret etti.
Bakan Güllüce, Kandilli Rasathanesini Ziyaret Etti
14:05
Bakan İdris Güllüce Kandilli Rasathanesi'ni Ziyaret Etti Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünü ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, yetkililerden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Bakan İdris Güllüce Kandilli Rasathanesi'ni Ziyaret Etti
12:54
Öğrenciler Kitaplarını Miras Bırakacak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi öğrencilerinin, Mirasınız Kitap Olsun sloganıyla başlattığı kitap kampanyasına Aralık ayından bu yana 10 bin kitap bağışı yapıldı.
Öğrenciler Kitaplarını Miras Bırakacak
12:39
Bakan Güllüce'den Sert "Akkuyu" Eleştirisi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Akkuyu Nükleer Santrali ÇED (Çevresel Etki Değerlendirmesi) Raporu’nda sahte imza iddialarıyla ilgili, “Bunlar lüzumsuzlukla iştigaldir.
Bakan Güllüce'den Sert 'Akkuyu' Eleştirisi
12:38
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Soruları Cevapladı Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Kandilli Rasathanesi incelemeleri sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Soruları Cevapladı
11:58
Ahlat'ta 3,5 Büyüklüğünde Deprem BİTLİS Ahlat'ta 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
11:14
Silopi'de 3.7 Şiddetinde Deprem Şırnak’ın Silopi ilçesinde, 3.7 şiddetinde deprem meydana geldi.
11:35
Kadirli'de 3.4 Şiddetinde Deprem Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Kayasuyu köyünde dün gece 3.4 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
07:04
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem İzmir'in Menderes ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
İzmir'de 4,3 Büyüklüğünde Deprem
00:36
Osmaniye'de Hafif Şiddette Deprem Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
21:29
Gaziantep'te 4,6 Büyüklüğünde Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Durmuşlar Köyünde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
21:23
Nurdağı'nda 19 Dakika Sonra 2. Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesine bağlı Durmuşlar köyünde meydana gelen 4,6 büyüklüğündeki orta şiddetteki depremden 19 dakika sonra 2,4 büyüklüğünde artçı sarsıntı yaşandı.
21:04
Gaziantep'te 4,6 Büyüklüğünde Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesine bağlı Durmuşlar Köyünde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
14:40
Ereğli Belediye Başkanı Uysal'dan Ziyaret Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın'ı ziyaret etti.
09:31
Mersin'de 3,9 Büyüklüğünde Deprem Mersin'de 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
01:06
Mersin'de 3,9 Büyüklüğünde Deprem Mersin’de gece yarısı gerçekleşen 3,9 büyüklüğündeki deprem korkuttu.
15:16
Kömür Rezervinde Ekonomik Beklenti GMİS Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde tespit edilen yaklaşık 20 milyon tonluk kömür rezervinin ekonomiye kazandırılması için hazırlıkların bu yıl başlamasını beklediklerini ifade etti.
Kömür Rezervinde Ekonomik Beklenti
10:04
Malatya'da Deprem Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Malatya'da Deprem
17:25
Hema Kömür İşletmesinde 500 İşçi Daha Çıkarıldı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde faaliyet gösteren ve Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle madeni kapatma kararı alan HEMA Kömür İşletmesinde 500 işçinin daha toplu çıkışı verildi.
Hema Kömür İşletmesinde 500 İşçi Daha Çıkarıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:24:17. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KANDİLLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]