12:4400
SON DAKİKA KANDIRA HABERLERİ

Son Dakika Kandıra Haberleri

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu

  Hozat'ta fişleme iddialarına ilişkin alt komisyon raporunun sonuç bölümünün yeniden yazılmasının ardından başka bir toplantıda ele alınması kararlaştırıldı Komisyon Başkanı Üstün: "Hozat raporu, olayı fişleme olarak kabul ediyor ve işin üzerini örtmüyor, fotoğrafı net olarak ortaya koyuyor" AK Parti'li. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Spor Okulları" Projesi

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesince, proje kapsamında 52 spor tesisinde etkinlikler düzenleniyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kandıra Spor Okulları Çocukların İkinci Adresi Oldu

  Kandıra Spor Okulları Çocukların İkinci Adresi Oldu

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan ve sporu tabana yaymak amacıyla hayata geçirilen Spor Okulları 12 ilçede ve 52 spor tesisindeki faaliyetleri ile göz dolduruyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kandıra Spor Okulları Çocukların İkinci Adresi Oldu

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli projeleri arasında yer alan ve sporu tabana yaymak amacıyla hayata geçirilen Spor Okulları 12 ilçede ve 52 spor tesisindeki faaliyetleri ile göz dolduruyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Yunanistan Hüseyin Fevzi Tekin'i İade Etmiyor

  Yunanistan Hüseyin Fevzi Tekin'i İade Etmiyor

  Yunan mahkemesi, DHKP-C'nin kilit isimlerinden "Abi" kod adlı Hüseyin Fevzi Tekin'in Türkiye'ye iade edilmemesini kararlaştırdı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kıncıllı- Kurtyeri Köyleri Asfaltlandı

  Kıncıllı- Kurtyeri Köyleri Asfaltlandı

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Kurtyeri ve Kıncıllı köyleri arasındaki yolda genişletme çalışması yaptı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Fikri Işık Kandıra'da

  Bakan Fikri Işık Kandıra'da

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, önümüzdeki günlerde ekonomide hissedilir derecede yükselme olacağını kaydetti. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  'Şu Hayatta Herkesin Bir Meselesi Olmalı!'

  "Şu Hayatta Herkesin Bir Meselesi Olmalı!"

  El işçiliğinin özgünlüğü, sembollerin birleştiriciliği ve herkesin kişisel bağ kurabileceği "Mesele" nin tasarımlarından kendinize uygun olanı seçmek için BrandZoo' ya uğrayın! (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Grup Toplantısı

  AK Parti Grup Toplantısı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapının uluslar arası ajanlık faaliyetlerini tek tek ortaya dökeceklerini ve paralel yapının uluslar arası bağlantılarının üzerine gideceklerini belirterek, vatandaşlardan ellerinde paralel yapıyla ilgili ne bilgi varsa kendileriyle paylaşmasını istedi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi Üyelerinin Dağılımı

  Seçimlerin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri netleşti. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

  Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması sonuçları -

  Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması sonuçları -

  Türkiye genelinde "Ufka Yolculuk Yarışmaları-2" kapsamında düzenlenen, Kocaeli'deki cezaevinden de 37 kişinin katılımının sağlandığı Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması'nda dereceye girenler belli oldu. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kur'an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması Sonuçları

  Türkiye genelinde "Ufka Yolculuk Yarışmaları 2" kapsamında düzenlenen, Kocaeli'deki cezaevinden de 37 kişinin katılımının sağlandığı yarışmanın sonuçları açıklandı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri