20:2700
SON DAKİKA KANDIRA HABERLERİ

Son Dakika Kandıra Haberleri

   

  Üç Yıla 21 Madalya ve 7 Kupa Sığdırdı

  Atıcılık sporuyla uğraşan ve Kayseri'de poligon olmadığı için başka kentlerde antrenman yaparak, şampiyonalara katılan Serdağ Kandıra, 3 yılda 21 madalya ve 7 kupa kazanarak, önemli bir başarıya imza attı Hukuk Fakültesi öğrencisi Kandıra, 15 gün sonra başlayacak Avrupa Şampiyonasına katılabilmek için okuldaki sınavlarına girmeyecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Doğum Gününü Kutlarken Yaşamını Yitirdi

  Doğum Gününü Kutlarken Yaşamını Yitirdi

  Gölcük'te, doğum gününü otomobil içerisinde alkol alarak kutlamak isteyen Uğur Oğuz, alkolle birlikte aldığı enerji içeceğinden fenalaşarak öldü. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Tarihi Kerpe Limanı'na Turistik Restore

  Kocaelii'nin Kandıra İlçesi'ne bağlı Karadeniz sahilindeki tarihi Kerpe Limanı turizm amaçlı restore edilecek. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Genç Atıcılar Bu Yılda Şampiyon Oldu

  Genç Atıcılar Bu Yılda Şampiyon Oldu

  26-29 Mayıs tarihleri arasında Mersin Erdemli Atış Poligonu'nda, büyük erkekler, büyük bayanlar, genç erkekler, genç bayanlar ve veteranlardan oluşan yaklaşık 200 sporcunun katıldığı Double-Trap ve Trap Skeet Türkiye Şampiyonası tamamlandı. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  İzmit Belediye Başkanı Doğan, Umutsuz Olmamak Lazım

  İzmit Belediye Başkanı Doğan, Umutsuz Olmamak Lazım

  Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Kocaeli ‘de bulunan ilçe müdürleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a ziyarette bulundu. (01 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kocaeli'deki Trafik Kazası

  Kocaeli'deki Trafik Kazası

  Ehliyetsiz sürücünün kullandığı traktörün altında kalarak yaşamını yitiren 14 yaşındaki Refik Ark'ın cenazesi toprağa verildi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Kandıra Yaz Sezonuna Hazır

  Kandıra Yaz Sezonuna Hazır

  Mavi Bayraklı Kerpe ve Cebeci Sahili'nde incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra'nın güney sahillerini aratmayacağını söyledi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.07.2014 20:27:46. #1.13#