SON DAKİKA KAP HABERLERİ

Son Dakika Kap Haberleri

06:35
Kar Maskeli Şüpheli, Alarmın Çalması Üzerine Kaçtı İzmir'de banka soygunu girişimi- Bir bankanın kapısını açıp içeri giren kar maskeli şüpheli, alarmın çalması üzerine kaçtı Karabağlar ilçesinde bir bankanın kapısını açıp içeri giren kar maskeli bir kişi, alarmın çalması üzerine kaçtı.
Kar Maskeli Şüpheli, Alarmın Çalması Üzerine Kaçtı
06:14
Geniş Haber// İşçilerden CHP İstanbul İl Binası'nda Zincirli Eylem Sarıyer Belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kilitledi.
05:50
İzmir'de Banka Soygunu Girişimi Bir bankanın kapısını açıp içeri giren kar maskeli şüpheli, alarmın çalması üzerine kaçtı.
04:43
E-5 Karayolu'nda Feci Kaza: 2 Ölü, 2 Yaralı 5 Karayolu Bahçelievler Mevkii’nde asfalt çalışması yapan bir kamyonun arkasında bulunan 4 işçiye otomobil çarptı.
04:39
Suudi Arabistan'da Memur, Emekli ve Öğrencilere 2 Maaş İkramiye Kral Selman, göreve gelmesi münasebetiyle memur, emekli ve öğrencilere 2 maaş ikramiye ödenmesini emretti Kral Selman: “Değerli halkım, ne yaparsam yapayım sizin hakkınızı ödeyemem. Daha fazlasını hak ediyorsunuz. Dine ve vatana hizmet için Allah'tan bana ve sizlere yardım etmesini dilerim. Dualarınızda.
04:17
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu İzmir merkezli "paralel yapı" operasyonu- Gözaltına alınan 24 emniyet mensubundan 14'ü savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi, 10'u ise serbest bırakıldı İzmir merkezli 13 ilde düzenlenen "yasa dışı dinleme" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 24 emniyet mensubundan 14'ü tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi, 10'u savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
04:13
Filmleri Aratman Kuyumcu Soygunu! Beyoğlu Örnektepe’de bir apartmanın bodrum katından girerek, 2 duvarı deldikten sonra kuyumcuya giren hırsızlar, yaklaşık 2 buçuk kilo altını çalarak kayıplara karıştı.
Filmleri Aratman Kuyumcu Soygunu!
04:09
Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları'ndan Trabzonspor Cephesini Kızdıracak Açıklama Tolgay Arslan transferinin mimarı Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, önemli açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları'ndan Trabzonspor Cephesini Kızdıracak Açıklama
03:58
Yasa Dışı Dinleme' Operasyonunda 10 Kişi Serbest Kaldı, 14 Kişide Mahkemeye Sevk Edildi İzmir merkezli 13 ilde düzenlenen "yasa dışı dinleme" iddialarına ilişkin operasyon kapsamında adliyeye sevk edilen 24 polisten 14’ü mahkemeye tutuklama talebiyle sevk edilirken 10 polis serbest bırakıldı.
Yasa Dışı Dinleme' Operasyonunda 10 Kişi Serbest Kaldı, 14 Kişide Mahkemeye Sevk Edildi
03:34
Beyoğlu'nda Kuyumcu Soygunu Beyoğlu'nda kuyumcu soygunu Beyoğlu'nda, yandaki iş yerinden duvarı delerek kuyumcu dükkanına giren şüpheliler 3 kilo altın çaldı.
Beyoğlu'nda Kuyumcu Soygunu
03:25
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Gözaltına alınan 24 emniyet mensubundan 14'ü savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi, 10'u ise serbest bırakıldı.
02:53
Maden Kanunu Tasarısı TBMM'de Maden Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına yönelik yasa tasarısının 22 maddesi, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.
02:45
Beyoğlu'nda Kuyumcu Soygunu Beyoğlu'nda, yandaki iş yerinden duvarı delerek kuyumcu dükkanına giren şüpheliler 3 kilo altın çaldı.
02:22
Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Afyonkarahisar'da trafik kazası: 8 yaralı Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü ile özel halk otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.
Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 8 Yaralı
02:02
Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü ile özel halk otobüsünün çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.
01:58
Duvarı Delip Kuyumcuyu Soydular Beyoğlu Örnektepe’de bir apartmanın bodrum katından girerek, 2 duvarı deldikten sonra kuyumcuya giren hırsızlar, yaklaşık 2 buçuk kilo altını çalarak kayıplara karıştı.
Duvarı Delip Kuyumcuyu Soydular
01:44
Kolunu Yem Kırma Makinesine Kaptıran İşçi Öldü Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, kolunu yem kırma makinesine kaptıran 35 yaşındaki Mehmet Karaoğlu hayatını kaybetti.
01:39
Mobilya İmalathanesinde Yangın Bartın'da mobilya imalathanesinde yangın Bartın'da, toptancılar sitesinde, mobilya imalathanesinde çıkan yangın hasara neden oldu.
Mobilya İmalathanesinde Yangın
01:35
Binanın İki Duvarını Delen Hırsızlar 2,5 Kilo Altın Çaldı Beyoğlu'nda bir apartmanda iki duvarı delerek kuyumcuya giren hırsızlar, yaklaşık 2,5 kilo altınla kayıplara karıştı.
01:22
Karayalçın: "Chp Binasının İşgali Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmamıştır" İstanbul/dha- CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "16 işçisi arasında yaşanan sorunun çözülmesi için 3 gündür İl Merkezimizde yürütülen görüşmeler sonuçlanmıştır.
01:08
Obama, Zenginden Aldığı Vergiyi Artıracak ABD Başkanı Barack Obama, bütçe kesintilerinin sona erdirilip harcama limitinin yüzde 7 oranında artırılmasını içeren planını Kongre’ye sunmaya hazırlanıyor.
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:59
AB Yaptırımları Rubleyi Vurdu, Döviz Piyasalarında Dalgalanma Sürüyor Ukrayna krizi nedeni ile Avrupa Birliği’nin Rusya’ya yönelik yaptırımlarını 6 ay süre ile uzatması mali piyasalarda dalgalanmaya yol açtı.
AB Yaptırımları Rubleyi Vurdu, Döviz Piyasalarında Dalgalanma Sürüyor
00:54
ABD ile Küba Arasındaki Normalleşme Süreci Beyaz Saray: "Başkan Obama, Guantanamo Üssü'nü Küba'ya geri vermeye niyetli değil"
00:38
Yılın En Çok Büyüyen İş Ortağı İsnet Oldu Yüzde 200 oranında bir büyüme sayesinde İSNET Hindistan, Çin, Rusya, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde Avaya tarafından "Yılın En Çok Büyüyen İş Ortağı" seçildi.
00:38
Cordisnetwork Fıt Solutions ile İşbirliğine Gitti CordisNetwork, e-Dönüşüm sürecinde, şirketlerin iş süreçleri ile devlet ile olan ilişkilerini dijital ortamda sorunsuzca yönetilmesini sağlıyor.
00:27
Bartın'da Mobilya İmalathanesinde Yangın Bartın'da, toptancılar sitesinde, mobilya imalathanesinde çıkan yangın hasara neden oldu.
00:23
Kadir Has Üniversitesi'ne Tübitak'tan Girişimcilik Desteği Kadir Has Üniversitesi bünyesindeki Girişimcilik, Yenilikçilik ve Teknoloji Transferi Araştırma ve Uygulama Merkezi (İNEO), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji Transfer Ofisi destek programına girmeye hak kazandı.
00:16
Filipinler'deki Barış Süreci Hükümet ve MİKC arasında ''silahların bırakılması'' protokolü imzalandı.
00:13
Bursaspor'un Gerçekleri Divan Kurulu'nda Açıklandı UEFA’dan gelen ceza ile mali krizle boğuşan Bursaspor’da 37. kez düzenlenen Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor’la ilgili tüm merak edilen konulara açıklık getirdi.
Bursaspor'un Gerçekleri Divan Kurulu'nda Açıklandı
00:13
MHP İlçe Başkanlığı 4 Bakanla İlgili Pankart Astı MHP Beşiktaş İlçe Bakanlığı, 4 bakanın TBMM’de yapılan oylama ile Yüce Divan’a gönderilmemesine tepki olarak ilçe binasına pankart astı.
00:08
Eurovelo Koordinasyon Çalışması Başladı Her yıl milyonlarca insanın bisiklet ile seyahat ettiği ve Avrupa Bisiklet Rotaları Ağı Projesine (EuroVelo) Muğla’nın da dahil edilmesi amacı ile başlatılan çalışmalarda önemli bir mesafe alındı.
Eurovelo Koordinasyon Çalışması Başladı
00:03
Maçın Ardından Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Albayrak: "Kazanmak güzel, galip geldiğimiz için çok mutluyuz"
23:57
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlık sistemi ile ilgili olarak, 'Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Bir çok kez bizim önümüz tıkanmıştır ve bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik' dedi.
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...'
23:52
CHP İstanbul İl Başkanlığı Binasında Eylem Sarıyer Belediyesi bünyesinde çalıştıkları taşeron firmanın işten çıkardığı ileri sürülen işçiler, il başkanlığı binasının kapısını zincirledi.
23:47
Beşiktaş'ta Yeniler Ne Yaptı? Kupada Sarıyer'i 3-1'le geçen Beşiktaş'ta yeni transferler ilk 11'de yer aldı.
Beşiktaş'ta Yeniler Ne Yaptı?
23:45
MHP'den Yolsuzluk Pankartı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beşiktaş İlçe Teşkilatı, yolsuzlukla suçlanan 4 eski bakanın Genel Kurul’da aklanmasını eleştirmek için ilçe binasına 'Patron böyle istedi, sizce aklandılar mı?' yazılı bir pankart astı.
23:44
Dicle'nin Sultanları Bölge Şampiyonu Oldu Dicle Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Şampiyonu olarak katılmaya hak kazandı.
Dicle'nin Sultanları Bölge Şampiyonu Oldu
23:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Başkanlık sistemi tartışmaları) Amerika’da padişahlık sistemi mi var? Amerika olunca padişahlık olmuyor, Brezilya olunca padişahlık olmuyor, Güney Kore olunca padişahlık olmuyor, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
23:27
Müsiad Eskişehir Şubesi 17. Olağan Genel Kurulu Ekonomi Bakan Yardımcısı Yıldırım: "MÜSİAD, bugün gıpta edilecek bir noktadadır hem kendi içerisinde hem de pek çok sivil toplum platformunda iyi bir marka olmuştur" MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Önemli riskimiz orta gelir tuzağından kurtulmanın yolu en kısa ifadesiyle eğitim reformu ile hızlı ve adil.
23:25
Bakan Avcı'dan Yurt Dışındaki Okullarla İlgili Açıklama Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, geçen hafta gerçekleşen Bakanlar Kurulu’ndaki sunuma ilişkin, “Türkiye’nin yurt dışındaki bütün eğitim hizmetlerine yapacağı katkının, bir vakıf bünyesinde yapılmasının daha uygun olacağı görüşü ön plana çıktı” dedi.
Bakan Avcı'dan Yurt Dışındaki Okullarla İlgili Açıklama
23:21
New York Borsası Yükselişle Kapandı New York Borsası, geçen haftaya ilişkin işsizlik maaşı talebinin son 15 yılın en düşük seviyesine gerilemesinin ardından yükselişle kapandı.
23:21
Beşiktaş - Sarıyer: 3-1 / Maç Özeti Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Sarıyer'i 3-1'lik skorla geçtiği maçın gollerini ve özet görüntülerini Eurosport aracılığıyla izleyin.
Beşiktaş - Sarıyer: 3-1 / Maç Özeti
23:19
Çiçek: Deaş'e Karşı Savaşıyor Görüntüsü Altında PKK'nın Terör Örgütü Olduğu Göz Ardı Edilemez Resmi ziyaret için Fransa'da bulunan TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Türkiye'nin Paris Büyükelçiliği'nde bir basın toplantısı düzenledi.
23:15
Irak Parlamentosu, 2015 Bütçesini Onaylandı Uzun tartışmaların sonucunda 2015 bütçesi, 225 milletvekilinin 'evet' oyuyla Irak Parlamentosu'ndan geçti IKBY'nın bütçedeki yüzde 17'lik payı ve Peşmerge güçlerinin harcamalarının merkezi hükümet tarafından ödenmesi kabul edildi Parlamento Başkanı Cuburi: "Irak, 2003 yılından beri bütçesinin, yılın ilk ayında onaylandığını görmemişti.
23:13
Batı Trakya'da "29 Ocak" Direnişi Türk azınlık kuruluşları, 29 Ocak direnişi ve direnişin ikinci yılında Türkleri hedef alan saldırıları anma etkinliği düzenledi.
23:04
Teksaslı Parlamenterden İslam Karşıtı Mesajlar ABD'nin Teksas eyaletinde parlamenter Molly White, eyalet meclisini ziyaret eden Müslümanlardan İsrail bayrağı önünde ABD ve kanunlarına bağlılık yemini etmelerini istedi.
23:03
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması TRT özel yayınına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu anda Amerika’da padişahlık sistemi mi var? ABD olunca padişahlık olmuyor, Brezilya, Güney Kore, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
22:52
Beşiktaş - Sarıyer: 3-1 / Maç Özeti Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Sarıyer'i 3-1'lik skorla geçtiği maçın gollerini ve özet görüntülerini Eurosport aracılığıyla izleyin.
Beşiktaş - Sarıyer: 3-1 / Maç Özeti
22:48
Ek Bilgilerle Yeniden) İşçilerden CHP İstanbul İl Binası'nda Zincirli Eylem... Sarıyer belediyesi'nde çalışan taşeron işçiler, tazminatları verilmeden atıldıkları gerekçesiyle, CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının giriş kapısını zincirle kilitledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:42. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAP HABERLERİ
[Hata Bildir]