06:0900
SON DAKİKA KAP HABERLERİ

Son Dakika Kap Haberleri

   

  Btk'nın Ttnet'e Verdiği Para Cezası

  Türk Telekom: "Ceza, erken ödeme indiriminden yararlanılarak 22,8 milyon TL olarak bugün ödenmiş olup, söz konusu kararın yürütmesinin durdurulması ve iptali talebiyle en kısa sürede dava açılmasına karar verilmiştir" (Dün 19:22)

   

  Akfen, 15 Milyon Tav Hissesini Dolaşıma Soktu

  Akfen Holding, TAV Havalimanları Holding'de sahip olduğu 15,03 milyon nominal hisseyi finansal teminat oluşturmak amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na (MKK) kaydettirdiğini açıkladı. (Dün 18:46)

   

  Avrupa'dan Kalkınma Bankası'na 50 Milyon Euroluk Kredi Verildi

  Avrupa'dan Kalkınma Bankası'na 50 Milyon Euroluk Kredi Verildi

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 50 milyon euro tutarında kredi anlaşması imzaladı. (Dün 16:39)

   

  Bankacılık Kanunu Değişiyor

  Türkiye Vakıflar Bankası: "Tasarıda, Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Kanunu'nda yapılan değişiklikler ile Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün idare ve temsil ettiği Vakıfbank hisselerinin Hazine'ye devrine ilişkin koşullar belirlenmektedir" "Bankacılık Kanunu'na ilave edilen maddeler ile Vakıfbank. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da Kazanan Avcı-Gücenmez Oldu

  Ankara'da Kazanan Avcı-Gücenmez Oldu

  Türkiye Ralli Şampiyonası'nda sezonun yedinci yarışı olan 41.Hitit Rallisi, Tok Sport WRT takımından Yağız Avcı-Bahadır Gücenmez ekibinin birinciliği ile sonuçlandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Konya'da LPG'li Otomobil Yandı

  Konya'da LPG'li Otomobil Yandı

  Konya'da LPG'li bir otomobil, seyir halindeyken bagaj kısmında çıkan yangında kullanılamaz hale geldi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 06:09:01. #1.12#