SON DAKİKA KAPAKLI HABERLERİ

Son Dakika Kapaklı Haberleri

20:49
Basın İlan Kurumunda Anadolu Gazeteleri Temsilci Seçimi Basın İlan Kurumunda Anadolu gazete sahiplerinin temsil edilmesi için yapılan seçimi Mustafa Arslan, Mehmet Nuri Kolaylı ve Şevket Erzen kazandı.
16:09
Kapaklı'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı Kapaklı'da meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.
20:08
Tgf, Basın İlan Kurumu Seçimini Boykot Etti Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından yapılan “Basın İlan Kurumu Genel Kurulu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Seçimi” BYEGM’nin yanlı ve taraflı davrandığı iddiasıyla boykot edildi.
14:55
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: "Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak" Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi MHP İlçe Başkanı Yusuf Çetin, hedeflerinin MHP’yi birinci parti çıkarmak olduğunu söyledi.
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: 'Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak'
15:40
Kapaklı Balıkçı Barınağı İhaleye Çıkıyor Yalova’nın Armutlu ilçesine bağlı Kapaklı köyüne yapılacak balıkçı barınağının bu yıl tamamlanacağı bildirildi.
Kapaklı Balıkçı Barınağı İhaleye Çıkıyor
12:30
Trakyaka 2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım-Aralık döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.
10:57
Kapaklı'da Araba Kavgası Kanlı Bitti Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde bir kişi, arabasını vermeyen arkadaşını ayağından vurarak kayıplara karıştı.
Kapaklı'da Araba Kavgası Kanlı Bitti
10:14
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: "İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ... MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Tekirdağ’daki CHP’li belediyeleri eleştirerek il merkezi ve ilçeleriyle Tekirdağ’ın harabe görüntüsünde olduğunu ve Tekirdağ’ın bunu hak etmediğini söyledi.
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: 'İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ...
17:16
Kapaklı'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde, 2 kişi arasında çıkan silahlı kavga sonucu bir kişi yaralandı.
11:36
MHP Tekirdağ İl Başkanı Kaplan: "İlk Defa Kavgasız Kongre Geçirdik" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, ilk defa kavgasız kongre geçirdiklerini söyledi.
MHP Tekirdağ İl Başkanı Kaplan: 'İlk Defa Kavgasız Kongre Geçirdik'
10:17
Ordulular Hamsi Şöleni'nde Buluştu Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde Ordulular Derneği tarafından ’Hamsi Şöleni’nin ikincisini gerçekleştirildi.
Ordulular Hamsi Şöleni'nde Buluştu
09:23
MHP'li Kadınlar Haziran Seçimine Odaklandı Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde yeni seçilen MHP Kadın Kolları Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı.
MHP'li Kadınlar Haziran Seçimine Odaklandı
10:09
Kapaklı'dan Suriyeli Mültecilere Yardım Eli Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye’deki çadır kentlerde yaşayan Suriyeli mülteciler için eşya yardım kampanyası başlattı.
Kapaklı'dan Suriyeli Mültecilere Yardım Eli
22:01
2 Çocuk Annesi 16 Yıllık Karısını Yatakta Bıçaklayarak Öldürdü – TEKİRDAĞ'ın Kapaklı İlçesi'nde 16 yıllık eşi Saniye Ulukaya'yı yatakta bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Yaşar Ulukaya, tutuklanarak, cezaevine konuldu.
2 Çocuk Annesi 16 Yıllık Karısını Yatakta Bıçaklayarak Öldürdü
15:16
Kapaklı'dan Üsküdar Çocuk Üniversitesi'ne Ziyaret Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Kaymakamlığı Proje Destek Ofisi, Üsküdar Çocuk Üniversitesi’ne gezi düzenledi.
Kapaklı'dan Üsküdar Çocuk Üniversitesi'ne Ziyaret
12:09
Tekirdağ'da Cinayet Tekirdağ'da cinayet- Eşini bıçakla öldüren kişi jandarmaya teslim oldu Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde, eşini bıçakla öldürdüğü belirtilen kişi jandarmaya teslim oldu.
Tekirdağ'da Cinayet
11:15
Tekirdağ'da Cinayet Eşini bıçakla öldüren kişi jandarmaya teslim oldu.
17:28
İlkadım'da Tarihi Değirmenler Restorasyonla Faal Duruma Getirildi İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, restorasyonu yapılan ve faal duruma getirilen tarihi değirmenleri inceledi.
19:15
Teknokulis'ten 4. Yaşında 44 Hediye! Çekiliş, kura yok! En sıkı TeknoKulis takipçileri kazanıyor.
Teknokulis'ten 4. Yaşında 44 Hediye!
14:14
Eczacılardan Kapaklı Belediyesi'ne Ziyaret Tekirdağ Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Kaygısız, Kapaklı'da faaliyet gösteren eczacılarla Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'yı makamında ziyaret etti.
Eczacılardan Kapaklı Belediyesi'ne Ziyaret
10:32
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz, 'Sosyal İmam' İstiyor Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, bir araya geldiği ilçedeki din görevlilerine ’sosyalleşin’ çağrısında bulundu.
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz, 'Sosyal İmam' İstiyor
09:28
Minik Picasso'lar Sergi Açtı Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Yıldızkent Ortaokulu öğrencileri 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başından beri yaptıkları resimleri sergiledi.
Minik Picasso'lar Sergi Açtı
21:40
Cumhurbaşkanının Partimizi Hedefe Koyması Doğru Olmamıştır' Avusturya’nın başkenti Viyana’da temaslarda bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisiyle ilgili sözlerine ilişkin, 'Sayın Cumhurbaşkanının taraflı bir şekilde belediyeleri ve partimizi hedefe koyması doğru olmamıştır' dedi.
Cumhurbaşkanının Partimizi Hedefe Koyması Doğru Olmamıştır'
21:28
Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Açıklaması Avusturya’nın başkenti Viyana’da temaslarda bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisiyle ilgili sözlerine ilişkin, “Sayın Cumhurbaşkanının taraflı bir şekilde belediyeleri ve partimizi hedefe koyması doğru olmamıştır” dedi.
Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Açıklaması
19:21
Demirtaş: Ortada 7 Cenaze Var, Tek Bir Fail Yok HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, "Sonuçta hükumetin temel görevi Cizre'de işlenen suçların, cinayetlerin sorumlularını ortaya çıkarıp yargıya teslim etmektir." dedi.
Demirtaş: Ortada 7 Cenaze Var, Tek Bir Fail Yok
18:21
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Viyana'da Açıklaması "Hükümetin temel görevi Cizre'de işlenen suçların, cinayetlerin sorumlularını ortaya çıkarıp yargıya teslim etmektir" "Daha fazla demokratik tedbirler alarak bence Cizre'de kısa sürede sükunet sağlanır"
17:34
Tekirdağ'da 12 Yaşındaki Çocuğu Cinsel İlişkiye Zorladığı İddia Edilen Bir Kişi Yakalandı Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde erkek çocuğunu inşaata götürerek cinsel ilişkiye zorladığı iddia edilen şüpheli, İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekipleri tarafından yakalandı.
Tekirdağ'da 12 Yaşındaki Çocuğu Cinsel İlişkiye Zorladığı İddia Edilen Bir Kişi Yakalandı
12:54
Antalya Demre Sel Suları Yolu Çökertti Antalya'nın Demre ilçesinde fırtına ve yağmurun ardından, ilçeyi 3 mahalleye bağlayan yolda çökme meydana geldi.
Antalya Demre Sel Suları Yolu Çökertti
11:39
Sel Suları Yolu Çökertti Antalya'nın Demre İlçesi'nde fırtına ve yağmurun ardından, ilçeyi 3 mahalleye bağlayan yolda çökme meydana geldi.
Sel Suları Yolu Çökertti
09:47
Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Dükanlı Açıklaması Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Dükanlı, 102 kooperatif ortağının toplam 4 milyon 850 bin TL kredi kullandığını açıkladı.
Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Dükanlı Açıklaması
16:49
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz: "Ne Yapılacaksa Birlikte Yapacağız" Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlarla dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz: 'Ne Yapılacaksa Birlikte Yapacağız'
15:37
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce'den, Parelel Yapı ile Cumhuriyet Gazetesi Arasında İlişki Olduğu... Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Cumhuriyet Gazetesinin yayınladığı karikatürleri eleştirerek, parelel yapı ile Cumhuriyet Gazetesinin iktidara karşı ağabey kardeş ilişkisi içerisinde olduğunu söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce'den, Parelel Yapı ile Cumhuriyet Gazetesi Arasında İlişki Olduğu...
15:14
Talihli Kimliğini Saklıyor 12 Ocak tarihindeki 10 Numara adlı şans oyunu çekilişinde 10 bilen şanslılardan birinin Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde olduğu ortaya çıktı.
Talihli Kimliğini Saklıyor
15:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce -İztuzu Plajı Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Afyonkarahisar'da- "Türkiye'de bir kısım insanlar bu ülkenin iki yakasının bir araya gelmesini istemiyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce -İztuzu Plajı
15:03
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Afyonkarahisar'da Açıklaması "Türkiye'de bir kısım insanlar bu ülkenin iki yakasının bir araya gelmesini istemiyor.
13:07
CHP'li Şeker: 5 Savcının Görevden El Çektirilmesi Ahlaki Değildir Adana’da TIR’ları durduran savcıları görevden alanların bir gün hukuk karşısında hesap vereceğini belirten CHP Gaziantep Milletvekili Dr. Mehmet Şeker, "5 savcının görevden el çektirilmesi ahlaki değildir.
18:24
Tekirdağ'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın Tekirdağ Kapaklı'da bir geri dönüşüm fabrikasında çıkan ve bitişiğindeki 3 katlı binaya da sıçrayan yangın, itfaiyenin 3 saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.
Tekirdağ'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın
17:59
Kapaklı'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde geri dönüşüm fabrikasında çıkan ve bitişiğindeki 3 katlı binaya da sıçrayan yangın, itfaiyenin 3 saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.
Kapaklı'da Geri Dönüşüm Fabrikasında Yangın
10:39
Sitespor U-15 Takımı Şampiyonluğa Çok Yaklaştı Tekirdağ U-15 Ligi B Grubu’nda karşı karşıya gelen Sitespor U-15 Futbol Takımı ile Saray Belediyespor U-15 Futbol Takımı, mücadeleden 1’er puanla ayrıldı.
Sitespor U-15 Takımı Şampiyonluğa Çok Yaklaştı
15:16
Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Karagöz: "Çerkezköy Üvey Evlat Mı?" Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Kent Konseyi Başkanı Serkan Karagöz, ilçede Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şubesi’nin açılmamış olmasına tepki gösterdi.
Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Karagöz: 'Çerkezköy Üvey Evlat Mı?'
10:43
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler Haberler.com son dakika gelişmeleri. 14 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
Gazete Manşetleri, Gündemden Sıcak Haberler
10:30
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler 15 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler
10:01
Kapaklı'da 2014'te 643 Nikah Kıyıldı Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde 2014 yılında 643 çiftin nikahı kıyıldı.
Kapaklı'da 2014'te 643 Nikah Kıyıldı
08:49
Charlie Hebdo Hz. Muhammed Kapaklı Yeni Sayısıyla Raflarda Fransa'da 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırının ardından, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo yeni sayısıyla çıktı; raflarda yerini aldı.
Charlie Hebdo Hz. Muhammed Kapaklı Yeni Sayısıyla Raflarda
16:47
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur, Demre ilçesinde tarım alanlarını vurdu.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti
15:19
Demre'de Seraları Su Bastı Antalya'da etkili olan fırtına ve yağmur, Demre ilçesinde tarım alanlarını vurdu.
Demre'de Seraları Su Bastı
10:12
Tekirdağ'da Alacak Verecek Meselesi Kavgası Kanlı Bitti Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde alacak verecek meselesinden çıkan tartışmada 1 kişi bıçakla yaralandı.
Tekirdağ'da Alacak Verecek Meselesi Kavgası Kanlı Bitti
10:04
Kapaklı'da Hafta Sonu Tatil Ruhsatı ve Reklam Vergisi Ödemeleri İçin Müracaatlar Başladı Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından hafta sonu tatil ruhsatı ile ilan ve reklam vergisi ödemeleri için müracaatların başladığı bildirildi.
Kapaklı'da Hafta Sonu Tatil Ruhsatı ve Reklam Vergisi Ödemeleri İçin Müracaatlar Başladı
09:23
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yoldan çıkan kamyonun sürücüsü yaralandı.
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
19:18
Jeneratörü Arıza Yapan Hastanede, Hastalar Mağdur Oldu Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi sınırları içinde bulunan Çerkezköy Devlet Hastanesi EK Hizmet Binası’nda meydana gelen elektrik kesintisinin ardından hastanenin jeneratörü de çalışmayınca hastalar mağdur oldu.
Jeneratörü Arıza Yapan Hastanede, Hastalar Mağdur Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:13:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAPAKLI HABERLERİ
[Hata Bildir]