07:3300
SON DAKİKA KAPAKLI HABERLERİ

Son Dakika Kapaklı Haberleri

   

  LPG'li Otomobil Alevler İçinde Kaldı

  LPG'li Otomobil Alevler İçinde Kaldı

  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde seyir halindeki bir araç alev aldı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kapaklı'da İnternet Kafelere Sıkı Denetim Geliyor

  Kapaklı'da İnternet Kafelere Sıkı Denetim Geliyor

  İnternet kafelerin sıkı bir şekilde denetleneceğini kaydeden Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu, "Bundan sonra yapılacak denetlemelerde tutanak tutulacak. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  İçişleri Bakanı Ala Açıklaması

  "(MİT Yasası) Sivil otoritenin demokratik bir biçimde kamu otoriteleri üzerinde, güvenlik birimleri üzerindeki etkinliklerinin artırılması adımlarıdır" "Biz, 1 Mayıs'ın huzur ve güven ortamı içerisinde vatandaşlarımızın güvenliğini de devlet olarak sağladığımız bir ortamda yapılmasını istiyoruz. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kapaklı Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

  Kapaklı Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

  Büyükşehir Yasası kapsamında ilçe statüsüne geçen ve meclis üye sayısı 25’e yükselen Kapaklı Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı Olağan Toplantısı yapıldı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kapaklı'da Satranç Turnuvası Başladı

  Kapaklı'da Satranç Turnuvası Başladı

  Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Okullar Arası Satranç Turnuvası düzenledi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kapaklı Belediyesi Kadrosunu Güçlendiriyor

  Kapaklı Belediyesi Kadrosunu Güçlendiriyor

  Büyükşehir yapılanması sonucu yaklaşık 3 bin 500 dekar olan ilçe sınırları 6 kat artarak yaklaşık 20 bin dekara yükselen Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediyesi personel kadrosunu güçlendiriyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  CHP Tekirdağ Milletvekili Yüceer: 'Tekirdağ Yeni Kalemiz'

  CHP Tekirdağ Milletvekili Yüceer: "Tekirdağ Yeni Kalemiz"

  CHP PM üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ'ın CHP'nin yeni kalesi olduğunu dile getirdi. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kingston Datatraveler G4 Usb 3.0 Bellek

  Kingston Datatraveler G4 Usb 3.0 Bellek

  Yakından tanıdığımız Kingston'ın USB 3.0 destekli belleği nasıl bir performans gösteriyor? (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Bahçeli - Ermeni karar tasarısına tepki -

  Bahçeli - Ermeni karar tasarısına tepki -

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MİT'in yapısında değişiklik öngören kanun teklifinin tepeden tırnağa mahsurlu olduğunu savunarak, ""Başbakan gerçek manada, Oslo'dan İmralı'ya, sınırlarımızdaki terör gruplarına yardımdan milli hedeflerimizin aleyhine olan dış politika tercihlerine kadar tüm yasa dışı, ahlak dışı, meşruiyet dışı ilişkileri maskelemek için MİT Kanunundaki muhtemel düzenlemeleri fırsat görmektedir" dedi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  MHP Grup Toplantısı

  MHP Grup Toplantısı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Anayasa Mahkemesi, AKP hükümetinin HSYK’yı sinsi emellerine tam manasıyla alet etme çabasının önüne geçmiştir. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  MHP TBMM Grup Toplantısı

  MHP TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan Bahçeli: (1) "Başbakan gerçek manada, Oslo’dan İmralı’ya, sınırlarımızdaki terör gruplarına yardımdan milli hedeflerimizin aleyhine olan dış politika tercihlerine kadar tüm yasa dışı, ahlak dışı, meşruiyet dışı ilişkileri maskelemek için MİT Kanunundaki muhtemel düzenlemeleri fırsat görmektedir" "İhanet görüşmelerinin Meclis eliyle yasal zemine çekilmesi Türkiye Cumhuriyeti’ne, milletin beka ve güvenliğine karşı acımasız bir saldırı ve husumettir" "İktidar, Anayasa’ya aykırı (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Bahçeli: Başbakan Ülkemizi Adım Adım İstihbarat Devletine Sürüklemektedir

  Bahçeli: Başbakan Ülkemizi Adım Adım İstihbarat Devletine Sürüklemektedir

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MIT’e olağanüstü yetkiler veren kanun teklifinin tepeden tırnağa mahsurlu olduğunu belirterek "Başbakan ülkemizi adım adım istihbarat devletine sürüklemektedir. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Tredaş ve Trepaş Çerkezköy'de Yeni Yerinde

  Tredaş ve Trepaş Çerkezköy'de Yeni Yerinde

  TREDAŞ Çerkezköy İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada abonelere daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2001 yılının Temmuz ayında kurulan Çerkezköy İşletme Müdürlüğü’nün, yeni hizmet binasına taşındığı belirtildi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Tapu'ya da Kadın Eli Değecek

  Tapu'ya da Kadın Eli Değecek

  Büyükşehir yasası kapsamında kurucu Kaymakam olarak Aslı Aynaoğlu Kuzulu’nun atandığı Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde sırasıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne Seyide Yılmaz ve İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne de Keriman Ece Erten müdür olarak atandı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Artı Kalibrasyon Törenle Açıldı

  Artı Kalibrasyon Törenle Açıldı

  Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilen Artı Kalibrasyon Laboratuarı’nın açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  CHP Tekirdağ Milletvekili Yüceer: '12-0 Dedik, Dediğimizi Yaptık'

  CHP Tekirdağ Milletvekili Yüceer: "12-0 Dedik, Dediğimizi Yaptık"

  Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret eden CHP PM Üyesi Dr. Candan Yüceer, "Seçimler öncesinde Tekirdağ’da 12-0 yapacağız dedik ve bunu başardık. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Geleceğin Bilim Adamları Kapaklı'dan Çıkacak

  Geleceğin Bilim Adamları Kapaklı'dan Çıkacak

  TÜBİTAK’ın, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bin okulda gerçekleştirdiği Bilim Fuarı Projesi kapsamında Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesini başarılı bir şekilde temsil eden Kapaklı Belediyesi Orta Okulu Bilim Fuarı etkinliğinde 72 projeyi sergiledi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kapaklı Belediye Başkanı Mandalı'dan 'Yaşam Evi' Müjdesi

  Kapaklı Belediye Başkanı Mandalı'dan 'Yaşam Evi' Müjdesi

  Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi Yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılan Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Engelli Yaşam Evi projesini en kısa sürede hayata geçireceklerini ifade etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kaçakçılara Gün Yüzü Yok

  Kaçakçılara Gün Yüzü Yok

  Tekirdağ’a bağlı Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin kaçakçılara karşı yürüttüğü çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Emniyetten Miniklere Trafik Eğitimi

  Emniyetten Miniklere Trafik Eğitimi

  Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği, Cumhuriyet İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencilerine Trafik Eğitimi semineri verdi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kapaklı Polisinden Başarılı Başlangıç

  Kapaklı Polisinden Başarılı Başlangıç

  Türkiye’nin nüfus artış hızı en yüksek olan Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde yeni yapılanan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede huzur ve güven ortamının sağlanması kapsamında yılın ilk 3 ayında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Kapaklı Kaymakamı Kuzulu: 'Engelli Vatandaşlarımızın Sosyal Yaşantılarını Güçlendirmek İçin Bizler...

  Kapaklı Kaymakamı Kuzulu: "Engelli Vatandaşlarımızın Sosyal Yaşantılarını Güçlendirmek İçin Bizler...

  Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi kurucu Kaymakamı Aslı Aynaoğlu Kuzulu, engelli vatandaşların sosyal yaşantılarını güçlendirmek ve onları yaşama sıkı sıkı bağlamak için çalıştıklarını dile getirdi. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri