SON DAKİKA KARABURUN HABERLERİ

Son Dakika Karaburun Haberleri

13:39
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi Toplantısı Yapıldı Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde "İl Çevre Düzeni Planı2 için tarım ve hayvancılık organize sanayi bölgelerinin ve kentsel yaşam alanlarının belirlenmesi amacıyla toplantı gerçekleştirildi.
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi Toplantısı Yapıldı
13:38
Başkan Kale Şampiyonları Ağırladı Konya’da Okul Sporları kapsamında yapılan masa tenisi turnuvasında genç kızlar kategorisinde birinci olan ve Kayseri’de Türkiye beşincisi olan Cihanbeyli Mesleki Eğitim Merkezi Masa Tenisi Takımı, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale’yi ziyaret etti.
Başkan Kale Şampiyonları Ağırladı
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
15:53
Bakanlıktan Çanakkale'de İki Termik Santrale Yeniden Onay Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, daha önce Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) olumlu kararları mahkemece iptal edilen ve Çanakkale’de kurulması öngörülen iki termik santralle ilgili tekrar ‘olumlu’ kararı verdi.
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
11:40
İzsu, Yeni İlçeler İçin Araç Filosunu Büyüttü İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile sınırlarına giren 9 yeni ilçede su arızalarına daha kısa sürede müdahale etmek için tam donanımlı 14 adet ekip aracı ile arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 3 vidanjör ve 2 minibüs aldı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:07
İzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdı 2014’te kente 267 milyon liralık yatırım yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 2015 bütçesinden de yatırımlar için 593 milyon lira kaynak ayırdı.
İzsu, 2015'te Yatırıma 593 Milyon Lira Ayırdı
10:15
Mordoğan'da Su Kesintisi İZSU Genel Müdürlüğü, Mordoğan’da Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından sürdürülen Karaburun-Mordoğan arası yol çalışmaları sebebiyle köprü ayağı imalatı yapılacağından, bölgedeki şebeke hattının deplase edileceğini açıkladı.
Mordoğan'da Su Kesintisi
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
10:58
Başkan Kale'den Tebrik Ziyareti Konya'nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, AK Parti Konya İl Başkanlığı görevine seçilen Musa Arat'a tebrik ziyaretinde bulundu.
Başkan Kale'den Tebrik Ziyareti
15:13
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle İzmir'de kapanan köy yollarına Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
10:50
Hasta Keçisini Kurtarmak İsterken Trafik Cezası Kesildi İzmir'in Karaburun İlçesi'nde, hasta keçisini plakasız traktörün arkasına yerleştirdiği tahta platforma bağlayıp köyden veterinere götüren Aşkın Davgana'ya, bir hayvanseverin şikayeti üzerine polis tarafından 252 lira trafik cezası kesildi.
Hasta Keçisini Kurtarmak İsterken Trafik Cezası Kesildi
13:02
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı sebebiyl İzmir’de de kapanan bazı köy yollarına, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
12:41
İzmir Köylerinde Kar Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yüksek kesimlerdeki ilçe ve köylerin kardan kapanan yolları açmak için aralıksız çalışıyor.
İzmir Köylerinde Kar Alarmı
21:57
Bakan Elvan: İzmir'de Yat Limanların İptali Söz Konusu Değil Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan yat limanı tartışmalarına açıklık getirdi.
Bakan Elvan: İzmir'de Yat Limanların İptali Söz Konusu Değil
17:16
Sokakta Yaşayan Evsizlere İBB Sahip Çıktı İstanbul'da hava şartlarının kötüleşmesiyle birlikte sokakta kalan 392 evsiz, Zeytinburnu Kapalı Spor Salonuna yerleştirildi.
17:05
Sokakta Yaşayan Evsizlere İbb Sahip Çıktı İstanbul’da hava şartlarının kötüleşmesiyle birlikte sokakta kalan 392 evsiz, Zeytinburnu Kapalı Spor Salonu’na yerleştirildi.
11:09
Karaburun Açıklarında 4,5 Büyüklüğünde Deprem İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında saat 10.06'da Richter Ölçeğine göre 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Karaburun Açıklarında 4,5 Büyüklüğünde Deprem
11:42
AKP'de Tek Aday Israrı Kongre İptal Ettirdi AKP'nin İzmir ilçe kongrelerinde yaşanan kavgalar, Buca'da kongrenin iptal edilmesine sebep oldu.
08:05
Üç Metrelik "Canavar" İzmir Körfezi'nde Yakalandı Köpekbalıklarının Ege karasularını ziyaretleri sürüyor.
Üç Metrelik 'Canavar' İzmir Körfezi'nde Yakalandı
16:40
Ova Yollarında "Londra Rekoru" İzmir Büyükşehir Belediyesi, tarlalara daha kolay ulaşım sağlamak ve ürün kalitesini artırmak için başladığı ova yolu asfaltlamalarında, İzmir-Londra arasındaki mesafeden daha fazla yol kat etti.
12:46
Beyşehir Gölü'nde Jandarmanın Hayalet Ağ Denetimi Sürüyor Konya’nın Beyşehir ilçesinde, jandarma asayiş botu ekipleri, balıkçıların yasak olmasına rağmen su ürünleri avında kullandıkları hayalet ağlar olarak bilinen misina ağları toplamaya devam ediyor.
Beyşehir Gölü'nde Jandarmanın Hayalet Ağ Denetimi Sürüyor
10:56
İzmirli Avukat O Filmin Gösterimi İçin Dilekçe Verdi Amerika Birleşik Devletleri ile Kuzey Kore arasında krize neden olan, James Franco ve Seth Rogen'in iki gazeteciyi canlandırdığı ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'a suikasti konu alan The Interview (Röportaj) filminin gösterimi için İzmirli avukat Senih Özay, Sony Türkiye Genel Müdürlüğü'ne dilekçe verdi.
İzmirli Avukat O Filmin Gösterimi İçin Dilekçe Verdi
10:18
İzmirli Avukat O Filmin Gösterimi İçin Dilekçe Verdi Amerika Birleşik Devletleri ile Kuzey Kore arasında krize neden olan, James Franco ve Seth Rogen'in iki gazeteciyi canlandırdığı ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'a suikasti konu alan The Interview (Röportaj) filminin gösterimi için İzmirli avukat Senih Özay, Sony Türkiye Genel Müdürlüğü'ne dilekçe verdi.
İzmirli Avukat O Filmin Gösterimi İçin Dilekçe Verdi
11:57
MHP İzmir Teşkilatı Kongrelerine Devam Ediyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı, Beydağ, Kiraz ve Bayındır ilçe kongrelerini gerçekleştirdi.
MHP İzmir Teşkilatı Kongrelerine Devam Ediyor
14:54
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu Seferihisar, Türkegül Kocaoğlu'nun önderliğinde gerçekleşen başkan eşleri buluşmasına ev sahipliği yaptı.
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu
16:59
Kayıp Öğretmeni Arama Çalışmaları 15'inci Gününde Haber-Kamera: Nurcan KIRCALI İSTANBUL / DHA Şile'de balık tutmak için gittiği Sahilköy Karaburun mevkiinde kaybolan müzik öğretmeni Fatih Tabakoğlu'nun arama çalışmaları bu günde devam etti.
Kayıp Öğretmeni Arama Çalışmaları 15'inci Gününde
15:25
Fatih Öğretmen'den 15 Gündür Haber Yok Şile'de balık tutmak üzere gittiği Sahilköy Karaburun mevkiinde kaybolduğu iddia edilen müzik öğretmeni Fatih Tabakoğlu'nu arama çalışmalarına dip tarayan trol tekneleri de katıldı.
Fatih Öğretmen'den 15 Gündür Haber Yok
15:35
Köylülerden 'Res' Tepkisi Muğla’nın Bodrum İlçesi Geriş Mevkii’nde yapılması planlanan Rüzgar Enerji Santralleri Projesi’ne karşı çıkan Geriş halkı köy meydanında toplanarak basın açıklaması yaptı.
Köylülerden 'Res' Tepkisi
15:11
Bozdağ Hakkındaki Fezlekeye Takipsizlik Verdi, Yargıtay'a Seçildi (Özel) Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında yargıya baskı yaptığı iddiasıyla hazırlanan fezlekeye takipsizlik kararı veren İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gökhan Karaburun, Yargıtay üyesi olarak seçildi.
15:05
Bodrumlular Res'e Karşı Muğla’nın Bodrum ilçesi Geriş Mevkii’ne kurulması planlanan Rüzgar Enerji Santralleri (RES) Projesi’ne karşı çıkan köylüler, basın açıklaması yaptı.
Bodrumlular Res'e Karşı
13:58
İzmir Bakan Bozdağ İçin 'Takipsizlik' Kararı Veren Hakim Yargıtay'a Seçildi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulu tarafından Yargıtay'a seçilen 144 üye arasında, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında, İzmir merkezli 'Liman operasyonu' soruşturmasına müdahale ettiği iddiasıyla hazırlanan fezleke için takipsizlik kararı veren İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gökhan Karaburun da yer aldı.
İzmir Bakan Bozdağ İçin 'Takipsizlik' Kararı Veren Hakim Yargıtay'a Seçildi
12:43
Bakan Bozdağ İçin 'Takipsizlik' Kararı Veren Hakim Yargıtay'a Seçildi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulu tarafından Yargıtay'a seçilen 144 üye arasında, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında, İzmir merkezli 'Liman operasyonu' soruşturmasına müdahale ettiği iddiasıyla hazırlanan fezleke için takipsizlik kararı veren İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gökhan Karaburun da yer aldı.
Bakan Bozdağ İçin 'Takipsizlik' Kararı Veren Hakim Yargıtay'a Seçildi
18:09
Yargıtay ve Danıştaya Yeni Üyeler Seçildi Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Fethi Şimşek, YBP Sözcüsü Abbas Özden, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Veli Dalgalı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Doğan, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu'nun da arasında bulunduğu 144 hakim ve savcı Yargıtay üyesi oldu Yargıtay ve Danıştayda beş gün içinde daire başkanlığı kadroları için seçim yapılacak Yargıtaydaki daire başkanlığı seçiminin tamamlanmasından itibaren beş gün içinde Birinci Başkanlık Kurulu yeniden belirlenecek Yargıtay
18:05
HSYK, Yargıtay ve Danıştay Yeni Üyelerini Belirledi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Yargıtay üyeliğine seçilen 144 ismi açıkladı.
17:07
Yeni Yargıtay Üyeleri Belli Oldu Yargıtay’da boş bulunan 15 üyelik kadrosu ile 2 Aralık 2014 tarih ve 6572 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’la ihdas edilen 129 üyelik kadrosuna Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurulu’nun bugünkü toplantısında seçim yapıldı.
16:39
Kayıp Öğretmen İçin 'Scoter'lı Arama Şile’de balık tutmak için 14 gün önce evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan müzik öğretmeni Fatih Tabakoğlu’nu arama çalışmaları sürüyor.
Kayıp Öğretmen İçin 'Scoter'lı Arama
15:54
Kayıp Öğretmen İçin 'Scoter'lı Arama Şile'de balık tutmak için 14 gün önce evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Müzik Öğretmeni Fatih Tabakoğlu'nu arama çalışmaları sürüyor.
10:53
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu Seferihisar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu’nun önderliğinde gerçekleşen başkan eşleri buluşmasına ev sahipliği yaptı.
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu
18:21
Hamile Eşini Öldüren Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Cezası Verildi İzmir’in Karaburun ilçesinde, 12 Ağustos 2013 tarihinde bir çocuk annesi ve 3 aylık hamile olan eşi Yasemin Yüksel’i öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Şeyhmus Yüksel, ağırlaştırılmış müebbet ve 4 yıl hapse mahkum oldu.
18:06
Ege Denizi'nde 54 Kaçak Göçmen Yakalandı İZMİR (İHA) – Ege Denizi’nde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, düzenlediği operasyonlarla toplam 54 kaçak göçmeni ve tekneleri arızalanan 2 kişi ile rahatsızlanan bir Filipinli gemiciyi kurtardı.
Ege Denizi'nde 54 Kaçak Göçmen Yakalandı
17:37
Felç Geçiren Filipinli Gemici Helikopterle Kurtarıldı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, 5-11 Aralık 2014 arasında düzenlediği operasyonlarla toplam 54 kaçak göçmeni, ayrıca tekneleri arızalanan iki kişi ile rahatsızlanan bir Filipin vatandaşını kurtardı.
Felç Geçiren Filipinli Gemici Helikopterle Kurtarıldı
16:53
İzmir'de Elektrik Kesintileri Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.’den verilen bilgiye göre; 15, 16, 17 Aralık tarihlerinde bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
İzmir'de Elektrik Kesintileri
10:32
Midilli Fayı 7,2 Büyüklüğünde Deprem Üretebilir Ege Denizi'nde, Midilli Adası açıklarında meydana gelen 50 civarındaki depremle ilgili olarak uyaran uzmanlar, 7,2 büyüklüğünde bir depreme hazırlıklı olunmasını istedi.
03:27
Travel Turkey Değerlendirmesi: "Dünya Turizmi İzmir'de Buluştu" 4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenen 8. Turizm Fuar ve Konferansı başarıyla sona erdi.
Travel Turkey Değerlendirmesi: 'Dünya Turizmi İzmir'de Buluştu'
14:44
AK Parti'de Tek Adam Baskısı Teşkilatları Gerdi AK Parti teşkilatlarında birliktelik mesajı vermek için tek adayla gidilen ilçe kongrelerindeki baskı, oylamalara yansıdı.
19:04
İzmir'de Sağanak Yağış Sonrası Caddeler Göle Döndü İzmir’de öğleden sonra başlayan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.
İzmir'de Sağanak Yağış Sonrası Caddeler Göle Döndü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:25:08. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARABURUN HABERLERİ
[Hata Bildir]