21:2500
SON DAKİKA KARACABEY HABERLERİ

Son Dakika Karacabey Haberleri

   

  Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet" Konferansı

  Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Karacabey: "Hz. Peygamberin bize öğrettiği, uymamızı istediği, her sözün, her davranışın altında derin bir mana var. Biz onlara uyduğumuz zaman hem kendi açımızdan hem yetiştirdiğimiz çocuklarımızın ruh sağlığı açısından. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Yaralı Leylek Tedavi Altında

  Yaralı Leylek Tedavi Altında

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yaralı halde bulunan leylek, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bursa 2. Bölge Müdürlüğü’nde tedavi altına alındı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Ezan Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

  Ezan Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

  Bursa Karacabey Müftülüğü’nün düzenlenen kursta, 5 makamda ezan okuma öğretildi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Yavru ayı 'Şanslı', bir ay sonra doğal ortamına kavuşacak -

  Yavru ayı "Şanslı", bir ay sonra doğal ortamına kavuşacak -

  Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde donmak üzereyken bulunduktan sonra Bursa'ya getirilip "Şanslı" adı verilen yavru ayı, yaklaşık bir ay sonra Karacabey ilçesindeki ayı barınağına götürülecek. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Donmaktan Son Anda Kurtulan Yavru Ayı Yoğun Bakımdan Çıktı

  Donmaktan Son Anda Kurtulan Yavru Ayı Yoğun Bakımdan Çıktı

  Zonguldak'ın Aydınyayla köyünde donmak üzereyken bulunan yavru ayı, Uludağ Üniversitesi Hayvan Hastanesi'ndeki yoğun bakım tedavisinden çıktı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Gözleri Açılan ve 6 Kiloya Ulaşan 'Şanslı' Basınla Tanıştı

  Zonguldak'ın Alaplı İlçesi'nde geçen şubat ayında, henüz 3 günlükken donmak üzere bulunan ve 'şanslı' adı verilen yavru ayı, Uludağ Üniversitesi (UÜ), Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesİ'ndeki 2 aylık tedavi ve bakımın ardından 6 kilo 270 grama ulaştı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Yavru Ayı 'Şanslı', Bir Ay Sonra Doğal Ortamına Kavuşacak

  Yavru Ayı "Şanslı", Bir Ay Sonra Doğal Ortamına Kavuşacak

  Bursa'ya, Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde donmak üzereyken bulunduktan sonra getirilen ve iki aylık olan yavru ayının ağırlığı 6 kilo 270 grama ulaştı "Şanslı" adı verilen ayı, yaklaşık bir ay sonra katı gıdayla beslenmeye başlanıp Karacabey ilçesindeki ayı barınağına teslim edilecek. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri