SON DAKİKA KARACASU HABERLERİ

Son Dakika Karacasu Haberleri

09:44
Başkan Çerçioğlu'ndan Karacasu'ya Yatırım Müjdesi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ziyaret ettiği Karacasu’ya yeni otogar ve nikah salonu müjdesi verdi.
Başkan Çerçioğlu'ndan Karacasu'ya Yatırım Müjdesi
08:58
Çerçioğlu ve CHP'li Belediye Başkanları Karacasu'ya Çıkarma Yaptı Aydın Büyükşehir belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ve CHP’li 9 ilçe belediye başkanları ile birlikte Karacasu’ya çıkarma yaptı.
Çerçioğlu ve CHP'li Belediye Başkanları Karacasu'ya Çıkarma Yaptı
09:28
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Tüm Dünyaya Barış Mesajı Veriyor Aydın’ın meşhur Karacasu pidesini tanıtmak için çekilen kısa filmde tüm dünyaya barış mesajı veriliyor.
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Tüm Dünyaya Barış Mesajı Veriyor
13:04
Pide Tanıtımında 'Süper Efe'den Barış Mesajı Aydın’ın meşhur Karacasu pidesini tanıtmak için ilginç bir film çekildi.
11:01
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte aldıkları ön seçim kararını genel merkeze ileteceklerini belirtti.
Aydın CHP'den Ön Seçim Kararı
21:39
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, 2015 milletvekilliği seçimlerinde Aydın'dan aday olacaklar için bir ön seçim yapacaklarını söyledi.
CHP Aydın'da Aday Olacaklar İçin Ön Seçim Kararı Aldı
15:34
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor Aydın Ticaret Odası'nın geçen yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle afiş giydirilerek dizayn edilen tanıtım TIR'ı bu yıl da "Yerel Medyana Sahip Çık" diyecek.
AYTO 2. Kez Yerel Medyana Sahip Çık Diyor
16:46
Aydın'da Yollarda Buzlanmaya Karşı 30 Ton Tuz Kullanıldı Yüksek yerleşim alanlarında etkili olan karla mücadele eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, buzlanmaya karşı 30 ton tuz kullandı.
16:08
Yurtta Kış Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentte etkili olan kar yağışı ve buzlanmaya karşı iş makineleri ve kamyonlarla çalışmaların sürdürdüğünü, 3 gün boyunca 30 ton tuz kullanıldığını bildirdi.
21:27
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Aydın Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
20:18
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Koçarlı ve Nazilli ilçelerinde yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüştürülen birçok köyün yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı Koçarlı ve Nazilli'de de Hayatı Olumsuz Etkiledi
16:39
Yurtta Kış Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi.
16:30
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/ Yurtta Kış- Aydın'daki kar yağışı Çine, Karacasu, Koçarlı ve Söke'de ilçelerinde hayatı olumsuz yönde etkiledi Aydın'da etkili olan kar yağışı Çine ilçesinde bir çok mahallenin yolu kapanırken Karacasu'da eğitime 1 günlük ara verildiği bildirildi.
Yurtta Kış - Aydın/bingöl/
11:09
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı Aydın'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı, birçok ilçede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Aydın'da Kar Köylerle Ulaşımı Kopardı
09:30
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem "Battı-Çıktı" Projelerini Sordu AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yaptığı basın açıklaması ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na seçim projeleri arasında yer alan ‘Battı-Çıktı’ projelerini sordu.
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem 'Battı-Çıktı' Projelerini Sordu
18:06
AK Parti İl Başkanı Coşkunyürek'ten Teşekkür Yemeği AK Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Rabbim bizleri utandırmasın.
AK Parti İl Başkanı Coşkunyürek'ten Teşekkür Yemeği
09:09
Karacasu Halk Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Konseri Türk Müziği Korosu, Hafız Kavurmacı ve Refikası Hatice Hanım Ortaokulu'nda yıl sonu konseri etkinliği ile sanatseverlerle buluştu.
Karacasu Halk Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Konseri
15:01
Aski'den Çevre İçin Önemli Adım Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü’nden temiz çevre ve su kaynaklarını korumak için atıl durumdaki atık su arıtma tesislerini yenileyerek devreye aldı.
Aski'den Çevre İçin Önemli Adım
16:30
Menderes Nehri Ölüm Saçıyor Büyük Menderes Nehri'nde tehlike büyüyor.
Menderes Nehri Ölüm Saçıyor
08:27
Nazilli'de Talasemi ile Mücadele Sürüyor Aydın Talasemi Dayanışma Derneği ile Nazilli Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından aile hekimlerine yönelik ‘Talasemi farkındalığı’ paneli düzenlendi.
Nazilli'de Talasemi ile Mücadele Sürüyor
09:41
Aydın'da "Erasmus Plus" Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Avrupa Komisyonu tarafında kabul edilen, 2020 yılına kadar devam edecek olan, yeni Eğitim, Öğretim, Spor Programı “ Erasmus Plus” Aydın’da tanıtılmaya başlandı.
Aydın'da 'Erasmus Plus' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
15:17
Anadolu'nun En Büyük Kitap Fuarı Kahramanlar Şehrinde Açılıyor! Şiirin başkenti, şairler ve yazarlar kenti Kahramanmaraş Anadolu'nun en büyük kitap fuarını 12 Aralık'ta kitap dostlarına açıyor.
19:36
Otomobil Virajda Takla Attı: 2 Ölü 3 Yaralı Aydın'ın Karacasu İlçesi'nde kontrolden çıkarak virajda takla atan otomobildeki 2 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
Otomobil Virajda Takla Attı: 2 Ölü 3 Yaralı
17:57
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı Aydın'ın Karacasu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı
17:14
Karacasu'da Trafik Kazası; 3 Yaralı Aydın’ın Karacasu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
Karacasu'da Trafik Kazası; 3 Yaralı
08:56
Efeler ve Germencik Ziraat Odası Üyelerine Üretici Kart Kolaylığı DenizBank ile Efeler ve Germencik Ziraat Odası arasında imzalanan protokol çerçevesinde oda üyesi çiftçiler, tarım bankacılığı avantajlardan yararlanabilecek.
Efeler ve Germencik Ziraat Odası Üyelerine Üretici Kart Kolaylığı
11:12
Gürcü ve Romanyalı Öğrenciler Aydın'ı Gezdi Türkiye’de farklı kültürlerden gençlerle bir araya gelerek diyalog ve dostluklar edinebileceği “Erasmus Gençlik Değişimleri Projesi” çerçevesinde Romanya ve Gürcistan’dan Aydın’a gelen misafir öğrencilerin etkinliklerini sürüyor.
Gürcü ve Romanyalı Öğrenciler Aydın'ı Gezdi
19:48
AK Parti Karacasu İlçe Başkanı Tuncer İstifa Etti AK Parti Karacasu İlçe Başkanı Adnan Tuncer ile yönetim kurulu üyeleri istifa etti.
13:02
Mazbatasını Aldığı Gün İstifasını Açıkladı Aydın'ın Karacasu İlçesi'nde AK Parti olağan kongeresinde Genel Merkez'in belirlediği adaya rağmen seçime giren ve 4 oy farkla başkanlığa seçilen Adnan Tuncer, mazbatasını aldığı gün, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa etti.
Mazbatasını Aldığı Gün İstifasını Açıkladı
22:04
Genel Merkez Adayına Rağmen Seçimi Kazandı Ak Parti Karacasu İlçe Başkanlığı seçimlerinde Genel merkezin adayına rağmen ilçe başkanlığı için yarışan Adnan Tuncer, seçimi kazandı.
Genel Merkez Adayına Rağmen Seçimi Kazandı
12:11
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı Aydınlı yönetmen Harun Kızılarslan, ’Süper Zeybek ve Kızanları Bozgunculara Karşı Meşhur Karacasu Pidesi’ kısa filmiyle dikkatleri Karacasu’ya ve pideye çekecek.
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı
11:06
Gediz'de 88 Yaşındaki Felçli Esma Nine Ortada Kaldı Kütahya'nın Gediz ilçesinde, yaklaşık 20 yıldan beri felçli ve yatalak hasta olan Esma Karasu, bakacak kimsesi olmadığı için ortada kaldı.
Gediz'de 88 Yaşındaki Felçli Esma Nine Ortada Kaldı
22:16
Tzob Başkanı Bayraktar Aydın'da Bayraktar, Karacasu Ziraat Odası Zeytin Entegre Tesisi'nin açılışını yaptı, zeytin hasadına katıldı.
Tzob Başkanı Bayraktar Aydın'da
20:27
Karacasu'ya Bir Milyon 250 Bin Liralık Entegre Zeytin Tesisi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Aydın'ın Karacasu ilçesinde bir milyon 250 bin liraya mal olan Karacasu Ziraat Odası Zeytin Entegre tesisinin açılışını yaptı.
Karacasu'ya Bir Milyon 250 Bin Liralık Entegre Zeytin Tesisi
18:10
Karacasu'da Entegre Zeytin Tesisi Açıldı Aydın’ın Karacasu ilçesinde 1 milyon 250 bin liraya tamamlanan Karacasu Ziraat Odası Zeytin Entegre Tesisi açıldı.
Karacasu'da Entegre Zeytin Tesisi Açıldı
09:04
Gündem / 27 Ekim 2014 ANADOLU AJANSI.
Gündem / 27 Ekim 2014
00:04
Gündem Özeti / 27 Ekim 2014
16:45
Bolu'daki Jeotermal Kaynaklar Tarımda da Kullanılacak Vali Zahteroğulları: "Bölgedeki sıcak su kaynakları bir taraftan sağlık ve termal turizminde değerlendirilirken, diğer taraftan da bölgenin tarım yatırımlarına katkı yapacak"
15:49
Olur'da Trafik Kazası: 1 Ölü Erzurum'un Olur ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
Olur'da Trafik Kazası: 1 Ölü
12:07
Pazarcık Myo'da Akademik Yıl Açılış Töreni Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Karacasu kampüsünde 14 yıldır eğitim öğretmini sürdüren Pazarcık Meslek Yüksekokulu'nun (MYO), ilçe merkezine taşınması ve akademik yıl açılış töreni düzenlendi.
15:01
Karacasu'da Lise Öğrencisi Genç Kız İntihar Etti Aydın’ın Karacasu ilçesinde 17 yaşındaki S.S. anne ve babasının boşanma kararı alması üzerine bunalıma girerek intihar etti.
14:37
Liseli Seher Tarım İlacıyla Canına Kıydı Aydın'ın Karacasu İlçesi'nde, lise öğrencisi 17 yaşındaki Seher Sarıgözlü, tarımı ilacı içerek yaşamına son verdi.
Liseli Seher Tarım İlacıyla Canına Kıydı
11:44
Aydın TKDK Tanıtımda Hız Kesmiyor TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü, Karacasu, İncirliova, Karpuzlu, Koçarlı, Kuşadası, Kuyucak, Çine, Söke ve Yenipazar ilçelerinde potansiyel yatırımcıları bilgilendirdi.
Aydın TKDK Tanıtımda Hız Kesmiyor
10:03
Erdem; "Ak Parti Hizmette Sınır Tanımıyor" AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "AK Parti hizmette sınır tanımıyor.
Erdem; 'Ak Parti Hizmette Sınır Tanımıyor'
15:23
Karacasu'da Bayram Hazırlığı Karacasu Belediyesi ilçe merkezi ve çevre mahallelerde yaptığı çalışmalarla temiz ve düzenli bir hizmete devam ediyor.
Karacasu'da Bayram Hazırlığı
11:56
Kahramanmaraş'ta Kaza: 8 Yaralı Kahramanmaraş'ta işçi taşıyan minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 8 kişi yaralandı.
Kahramanmaraş'ta Kaza: 8 Yaralı
17:22
Karacasu'da Hayvan Pazarı Yenilendi Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Karacasu Belediyesi hayvan pazarını yeniledi.
Karacasu'da Hayvan Pazarı Yenilendi
15:45
Mustafa Büyükyapıcı'nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, İlköğretim Haftası ve 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm öğretmen ve öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim dönemi temennisinde bulundu.
Mustafa Büyükyapıcı'nın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
10:09
Aydın Büyükşehirden Yol Hamlesi Aydın Büyükşehir Belediyesi, 30 Mart Seçimleri’nin ardından hizmet sınırlarına dahil olan 17 ilçe ve mahallelerinde yol yapım ve bakım çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Aydın Büyükşehirden Yol Hamlesi
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:17:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARACASU HABERLERİ
[Hata Bildir]