SON DAKİKA KARAHALLI HABERLERİ

Son Dakika Karahallı Haberleri

 • 09:23Akülü Tekerlekli Sandalyesi Var Ama Gidecek Yolu YokAkülü Tekerlekli Sandalyesi Var Ama Gidecek Yolu YokUşak'ta omurilik felci olan vatandaş akülü engelli sandalyesi olmasına rağmen, oturduğu evin sokak yolunun bozuk olması nedeniyle evinde hapis hayatı yaşıyor.
 • 22:44Uşak'ta Minibüsle Traktör Çarpıştı: 2 YaralıKarahallı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 16:11Tırla Çarpışan Motosikletin Sürücüsü ÖldüTırla Çarpışan Motosikletin Sürücüsü ÖldüUşak'ta meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 22:28Uşak'ta 200 Sülün Doğaya SalındıUşak'ta 200 Sülün Doğaya SalındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü- 200 sülün doğaya salındı- Sülün detayları- Hüseyin Tekin ile röportaj Uşak'ta 200 sülün doğaya salındı Uşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerince 200 sülün doğaya bırakıldı.
 • 16:37Uşak'ta 200 Sülün Doğaya SalındıUşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, 200 sülünü doğaya bıraktı.
 • 23:03AK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Başkanı Yıldırım, seçimlere hazır olduğunu belirterek "Partimiz, gerek il ve gerekse merkezi teşkilatlanma noktasında çalışmalarını sürdürmektedir." dedi.
 • 03:18TOBB Uşak Genç Girişimciler Kurulu'nun Çalışmaları Göz DolduruyorTOBB Uşak Genç Girişimciler Kurulu'nun Çalışmaları Göz DolduruyorTOBB Uşak Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi MÜSİAD ve TÜMSİAD ‘ın programlarında iş dünyasının Uşaklı yöneticileri ile bir araya geldi.
 • 17:30Teog Tercihi Yapacak Öğrencilere Rehberlik HizmetiTemel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sisteminde yerleştirme puanlarının açıklanmasının ardından, tercihte bulunacak öğrenciler için rehberlik hizmeti verileceği bildirildi.
 • 12:41Ulubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiUlubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulubey Kanyonu'ndan görüntü- Cam terasta gezen insanlar- Ulubey Kaymakamı Mehmet Aksu ile röportaj- Ziyaretçilerle röportaj Ulubey Kanyonu'na 1 ayda 40 bin ziyaretçi- Uşak'taki Ulubey Kanyonları'nda kurulan cam terasını bir ayda yaklaşık 40 bin kişi ziyaret etti- Ulubey Kaymakamı Aksu: - "131 metre yükseklikte kurulu ve 112 metre kare şeffaf cam yüzeye sahip, cam terasa ziyaretçi ilgili her geçen gün artıyor.
 • 11:21Ulubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiUşak'taki Ulubey Kanyonları'nda kurulan "cam terası"nı bir ayda yaklaşık 40 bin kişi gezdi.
 • 09:52Uşak Aktif Eğitim-Sen Üyeleri Sağlıklı Yaşam İçin YürüdüUşak Aktif Eğitim-Sen Üyeleri Sağlıklı Yaşam İçin YürüdüUşak Aktif Eğitim-Sen üyeleri, "Bağımsız Birey, Sağlıklı Toplum" projesi kapsamında eş ve çocuklarıyla birlikte yedi hafta boyunca sağlıklı yaşam yürüyüşleri düzenledi.
 • 17:06Uşak seçim sonuçları, 2015 Uşak ilinde oy dağılımıUşak seçim sonuçları, 2015 Uşak ilinde oy dağılımıUşak 2015 genel seçim sonuçları. Türkiye seçim sonuçlarına kilitlendi. Uşak ili 2015 genel seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan grafikler en iyi grafikler eşliğinde secim.haberler.com adresinde.
 • 16:59Uşak'ta Kınalı Keklikler Doğaya BırakıldıUşak'ta Kınalı Keklikler Doğaya BırakıldıUşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Gaziantep’teki Keklik Üretme Merkezi’nden temin ettiği kınalı keklikleri doğaya bıraktı.
 • 15:45Uşak'ta Kınalı Keklikler Doğaya BırakıldıUşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Gaziantep'teki Keklik Üretme Merkezi'nden temin ettiği kınalı keklikleri doğaya bıraktı.
 • 17:49Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "7 Haziran, 27 Mayıs Zihniyetinin Tarihe Gömüldüğü Gün Olacak"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mayıs askeri darbesinin üzerinden 55 yıl geçtiğini belirterek, “Menderes, Polatkan ve Zorlu ibreti alem olsun diye asıldı.
 • 17:20Cumhurbaşkanı Erdoğan Uşak'ta: (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Menderes ve iki arkadaşını darağacına gönderenler, bunu tek bir gaye için yaptılar; Menderes'in akıbetinin, bundan sonra gelecek siyasetçilere örnek olmasını istiyorlardı.
 • 09:42Milli İttifak'ın Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliMilli İttifak'ın Mitingine Cumhurbaşkanı Engeliseçimlere birlikte girme kararı alan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) oluşturduğu 'Milli İttifak' 11 Mayıs'ta Uşak Valiliği'ne başvurarak 27 Mayıs Çarşamba günü yapacağı miting, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 21 Mayıs Perşembe günü Uşak'ta yapacağı toplu açılış ve halka hitap programı gerekçesiyle uygun bulunmadı.
 • 06:56Uşak - Milli İttifak Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliUşak - Milli İttifak Mitingine Cumhurbaşkanı EngeliSeçimlere Milli İttifak çatısı altında girme kararı alan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi'nin 11 Mayıs'ta Uşak Valiliği'ne 27 Mayıs Çarşamba günü yapacağı miting için yaptığı müracaat, 21 Mayıs Perşembe günü netlik kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aynı tarihte Uşak'ta yapacağı toplu açılış ve halka hitap programı nedeniyle iptal edildi.
 • 22:59Düzeltme) Uşak'ta Milli İttifak ve Cumhurbaşkanı' Nın Programı ÇakıştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Mayıs Çarşamba günü Uşak’ta yapacağı toplu açılış töreniyle, aynı gün Saadet Partisi ve BBP’nin "Milli İttifak" mitingi çakıştı.
 • 18:36Uşak Deri Karma Organizede Yönetim El DeğiştirdiUşak Deri Karma Organizede Yönetim El DeğiştirdiUşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan 3’üncü olağan genel kurulda, oy çokluğu ile İbrahim Karahallı ve yönetimi göreve geldi.
 • 16:47Uşak, Tanıtım Günleri ile Yeniden KeşfedilecekUşak, Tanıtım Günleri ile Yeniden KeşfedilecekUşak Valiliği, Uşak Belediyesi ve UTSO organizatörlüğünde yapılacak Uşak Tanıtım Günleri tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
 • 12:15Ulubey Kanyonları'nda Zorlu Doğa YürüyüşüUşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği tarafından Ulubey Kanyonları'nda üniversite öğrencilerine yönelik yürüyüş düzenlendi.
 • 19:18Altay: Altay: "Esnaf Kredilerinde Faiz Cumhuriyet Tarihinin En Alt Seviyesini Gördü"AK Parti Uşak Milletvekili adayları Mehmet Altay ve Hüseyin Keskin, Karahallı’da esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 14:28AK Parti Uşak, Murat Kekilli Konseri ile Aday Tanıtımı YapacakAK Parti Uşak, Murat Kekilli Konseri ile Aday Tanıtımı YapacakUşak AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarında aday tanıtım toplantıları sona ererken, 25 Nisan günü adayların Murta Kekili konseri ile tanıtılacağı belirtildi.
 • 17:53Ev Arkadaşını Öldürüp, İntihar Eden Polis Uşak'ta Toprağa VerildiEv Arkadaşını Öldürüp, İntihar Eden Polis Uşak'ta Toprağa VerildiIğdır'da tartıştığı ev arkadaşı öğretmen Can Yücel Ataman'ı öldürdükten sonra intihar eden Iğdır Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Muhammet Kuzu Uşak'ın Karahallı ilçesinde toprağa verildi.
 • 13:25Çobanlara Arazide Uygulamalı EğitimÇobanlara Arazide Uygulamalı EğitimGörüntü Dökümü: Derslikte teorik eğitim, Kepenek kullanımı, Çoban adayları röp, Ağılda pratik eğitim, Çobanlara arazide uygulamalı eğitim- Uşak'ta İŞ-KUR tarafından açılan Sürü Yönetimi Elemanı Kursu'na katılan çobanlar, hayvan hastalıklarından arazide yaşama, olumsuz tabiat şartları ile mücadeleden çoban köpeği eğitme ve yönlendirmeye, hayvancılıkta verimliliğe birçok konuda teorik ve arazide uygulamalı eğitim gördü- Kursları tamamlayan ikisi kadın 48 kişi, sertifikalarını alarak "modern yöntemlerle" çobanlık yapmaya başladı SONER KILINÇ - Uşak'ta İŞ-KUR tarafından açılan Sürü Yönetimi Elemanı Kursu'na katılanlar, hayvan hastalıklarından arazide yaşama, olumsuz tabiat şartları ile mücadeleden çoban köpeği eğitme ve yönlendirmeye, hayvancılıkta verimliliğe birçok konuda teorik ve arazide uygulamalı eğitim görerek, çobanlıkta modern yöntemleri uygulamaya geçirdi.
 • 12:10Çobanlara Arazide Uygulamalı EğitimUşak'ta İŞ-KUR tarafından açılan Sürü Yönetimi Elemanı Kursu'na katılanlar, hayvan hastalıklarından arazide yaşama, olumsuz tabiat şartları ile mücadeleden çoban köpeği eğitme ve yönlendirmeye, hayvancılıkta verimliliğe birçok konuda teorik ve arazide uygulamalı eğitim görerek, çobanlıkta modern yöntemleri uygulamaya geçirdi.
 • 23:18CHP Uşak'ın Ön Seçim Oy DağılımıCHP Uşak'ın Ön Seçim Oy DağılımıCumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Uşak Milletvekili adaylarını belirlemek amacıyla yapılan ön seçim tamamlandı.
 • 21:29Uşak'ta Özkan Yalım BirinciUşak'ta Özkan Yalım BirinciChp Uşak'ta yapılan önseçimde Özkan Yalım birinci sırada çıkarken, partinin ulusalcı kanatın önemli isimlerinden Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz ilk üçe giremeyerek liste dışı kaldı.
 • 20:29CHP'nin Uşak'taki Ön Seçimi TamamlandıCHP'nin Uşak'taki Ön Seçimi TamamlandıCumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Uşak Milletvekili adaylarını belirlemek amacıyla yapılan ön seçim tamamlandı.
 • 15:43CHP Uşak'ta Ön Seçim HeyecanıCHP Uşak'ta Ön Seçim HeyecanıChp Uşak'ta ön seçimle milletvekilli adaylarını belirlemek amacıyla, sandık başına gitti.
 • 16:20Genel Seçime DoğruCHP Uşak İl Başkanı Ferit Celal Güray, pazar günü yapılacak ön seçimde 6 bin 877 üyenin oy kullanacağını söyledi.
 • 17:04Uşak'ta Kar YağışıUşak'ta Kar YağışıUşak'ta kar yağışı Uşak merkez ve bazı ilçelerinde, hava sıcaklıklarının düşmesinin ardından kar yağışı başladı.
 • 17:35Erol Korkmaz; Erol Korkmaz; "Herkesin Temsilcisi Olacağız"AK Parti’den 25’inci dönem Uşak Milletvekili aday adayı olan Erol Korkmaz, göreve geldiğinde hiçbir siyasi ayrım gözetmeksiniz kentin sorunlarıyla ilgileneceğini belirterek, “Biz insanlarımızı seviyoruz ve onların menfaatleri için bu göreve talip olduk. Göreve geldiğimizde bütün Uşak halkının temsilcisi olacağız” dedi.
 • 16:38Erol Korkmaz; Erol Korkmaz; "Uşak'ın Büyümesi ve Tanınması İçin Ortak Akıl"25’inci dönem AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, göreve geldiğinde, güçlü bir Uşak lobisini oluşması için gerekli çalışmaları yapacağını söyledi.
 • 16:01Didim'de Hayvan Barınağı Tekrar Belediyenin Kontrolünde.Didim'de Hayvan Barınağı Tekrar Belediyenin Kontrolünde.Büyükşehir yasasıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi uhdesine geçen Didim Hayvan Barınağı, yapılan girişim ve istemler sonucu yeniden Didim Belediyesi sorumluluğuna geçti.
 • 18:06AK Parti Uşak İl Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAK Parti Uşak İl Danışma Meclisi Toplantısı YapıldıAK Parti Uşak İl Danışma Meclisi Ocak ayı toplantısı, Atatürk Kültür Merkezi’nde partilerin katılımıyla yapıldı.
 • 17:22Uşak'ta Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem BırakıldıUşak'ta yoğun kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanları için yemleme yapıldı.
 • 17:53Uşak'ta Kapalı Köy Yolları AçıldıUşak’ta geçtiğimiz gün akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 114 köy yolu İl Özel İdaresi ekiplerinin aralıksız çalışmaları sonucu trafiğe açıldı.
 • 13:39Res Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e TaşındıRes Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e TaşındıCHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, Cihan Haber Ajansı’nın, "Asırlık kestane ağaçları RES tehdidi altında" başlıklı haberini Meclis’e taşıdı.
 • 09:38Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel)Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel)İzmir'in Urla ilçesi Ovacık köyündeki kızıl çamların ardından Kiraz ve Beydağ ilçelerindeki yüzlerce asırlık kestane ağacı da AK Parti döneminde yıldızı parlayan holdinglerden Türkerler'e ait rüzgar enerji santrali (RES) projesi sebebiyle kesilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
 • 14:47CHP'li Koç: Bağımsız Yargı, Olmazsa Olmaz Olmalıdır (2)Koç'tan, KPSS'DEKİ TORPİLLE İLGİLİ YENİ İDDALAR CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç düzenlediği basın toplantısında, KPSS'deki torpil iddialarına ilişkin yeni iddialar ileri sürdü.
 • 14:17CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci DanışmanCHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci DanışmanCHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı.
 • 22:35Uşak Belediye Başkanı Cahan, Esnafın Taleplerini DinlediUşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Meyve ve Sebze Toptancılar Halini ziyaret ederek esnafın taleplerini dinledi.
 • 21:25TOKİ'den Uşak'a 2015'de Dev YatırımlarTOKİ'den Uşak'a 2015'de Dev YatırımlarAK Parti'li İsmail Güneş, 2015 yılında Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Uşak ve ilçelerinde sosyal konut yapımı için gerekli görüşmeleri tamamladıklarını söyledi.
 • 18:56AK Parti Uşak İl Kongresi Cumartesi Günü YapılacakAK Parti Uşak İl Kongresi Cumartesi Günü Yapılacak6 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Uşak İl Kongresi öncesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile istişare toplantısı yapan İl Başkanı Basri Yıldırım, kentteki projeler hakkında bilgi verdi.
 • 20:41AK Parti'nin Ulubey ve Karahallı İlçe Başkanları DeğişmediAK Parti'nin Ulubey ve Karahallı İlçe Başkanları DeğişmediAK Parti Uşak İl Teşkilatları’nın 5’inci Olağan Kongreleri kapsamında, Ulubey ve Karahallı ilçe teşkilatlarında seçime gidildi.
 • 19:17AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Uşak'taAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Uşak'taAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Türkiye’deki Kürtlerden en çok rahatsız olan partinin CHP olduğunu söyledi.
 • 11:25Peştamal Kadın Giysilerinde Hayat BulduHamamda örtünmede, tarla, bahçe gibi yerlerde çalışılırken giysileri temiz tutmada kullanılan peştamal, meslek lisesi öğretmenlerinin projesinde hayat buldu.
 • 13:44Uşak AK Parti'de Delege Seçimi YapıldıUşak AK Parti'de Delege Seçimi YapıldıAK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatlarında, 5’inci Olağan Kongre’de oy kullanacak delegeler belirlendi.