SON DAKİKA KARAİSALI HABERLERİ

Son Dakika Karaisalı Haberleri

 • 13:03Kızıldağ Semt Polikliniği AçıldıKızıldağ Semt Polikliniği AçıldıAdana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Kızıldağ Yaylası’nda, yaz boyunca yaylacılara sağlık hizmeti verecek semt polikliniği açıldı.
 • 14:57Karaisalı Belediyesi, Okulları Özel Güvenlik ile KoruyorKaraisalı Belediyesi, Okulları Özel Güvenlik ile KoruyorKaraisalı Belediyesi, okul önlerinde hırsızlık, gasp, uyuşturucu satışlarını önlemeye yönelik ilçe merkezindeki okulların güvenliğini 'özel güvenlik ekibi' ile sağlıyor.
 • 16:12Sözlü: Sözlü: "Az Parayla Çok İş Yapıyoruz"Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi’nin kısıtlı olanaklarla hizmetin dozunu artırmasının, inançlı çalışma, hakkaniyetli para harcama politikası ve şeffaf ihale politikasıyla gerçekleştiğini söyledi.
 • 13:59Dede Korkut Kitabı', Karaisalı'da SahnelendiDede Korkut Kitabı', Karaisalı'da SahnelendiAdana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından ‘Dede Korkut Kitabı’ adlı çocuk oyunu Karaisalı'da ilk öğretim 4, 5, 6. sınıf çocukları için sahneye kondu.
 • 13:09Dede Korkut KitabıDede Korkut Kitabı" Karaisalı'da SahnelendiAdana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından ‘Dede Korkut Kitabı’ adlı çocuk oyunu Karaisalı’da ortaokul öğrencileri için sahnelendi.
 • 17:25Sarıçam'da Sel Tehlikesine ÖnlemSarıçam'da Sel Tehlikesine ÖnlemAdana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (ASKİ), Sarıçam Bucak Deresi Islahı, Buruk Kanalizasyon Kolektörü ve Akıncılar Yağmur Suyu Kolektörü hizmetleriyle ilgili toplu temel atma töreni gerçekleştirildi.
 • 13:28Büyükşehir'den Ücretsiz Futbol OkuluBüyükşehir'den Ücretsiz Futbol OkuluAdana Büyükşehir Belediyesi'nin 10 ilçede kurduğu futbol okullarına katılacak çocuk ve gençlerden ücret alınmayacağı duyuruldu.
 • 12:53Öğrenciler Karaisalı'da Stres AttıÖğrenciler Karaisalı'da Stres AttıAdana’nın Seyhan ilçesindeki Cebesoy İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri, Karaisalı’daki piknikte stres attı.
 • 12:15Öğrencileri Karaisalı'yı GezdiÖğrencileri Karaisalı'yı GezdiSeyhan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Cebesoy İlkokulu 1-A sınıfı öğrencileri, Karaisalı'yı gezdi.
 • 10:40Sözlü, Sözlü, "Bizimki Millete Hizmet Aşkı"Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP’nin Karaisalı’da düzenlediği açık hava mitingine katıldı.
 • 11:40Ünüvar, Muhtarlarla BuluştuÜnüvar, Muhtarlarla BuluştuTBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, AK Parti’nin 13 yılda Adana’da gerçekleştirdiği yatırımlar ile gerçekleştirmeyi planladığı projeleri muhtarlara anlattı.
 • 15:28Polisin Kamerayla Takip Ettiği Ak Partili Vekil, Validen Hesap SorduPolisin Kamerayla Takip Ettiği Ak Partili Vekil, Validen Hesap Sordu7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Vali Mustafa Büyük'ün makamına polis kameralarıyla giderek hesap sordu.
 • 14:59Başkan Sözlü'den, Aladağ'a Su, Yol ve Otobüs MüjdesiBaşkan Sözlü'den, Aladağ'a Su, Yol ve Otobüs MüjdesiAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Aladağ’da ziyaretlerde bulundu, muhtarlarla ve halkla bir araya geldi, çok sayıda hizmetin müjdesini verdi.
 • 14:33Büyükşehir'in Futbol Okulları Hizmeti İlçelere de YayılıyorGeçtiğimiz yıl Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatı ile hayata geçirilen ve halktan yoğun talep gören Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Okulları’nın ikincisi için kayıtlar başlıyor.
 • 13:11Yörük Türkmenler Şölende BuluştuYörük Türkmenler Şölende Buluştu13. Uluslararası Yörük Türkmen Şöleni ve Hıdırellez Etkinliği onbinlerce kişinin katılımı ile yapıldı.
 • 09:50Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Karaisalı, Kozan, Tufanbeyli, Aladağ, Seyhan, Pozantı, Ceyhan, Karaisalı ve Karataş ilçelerinde Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:08Karaisalı-kızıldağ Yolu İçin Geri Sayım BaşladıKaraisalı-kızıldağ Yolu İçin Geri Sayım BaşladıAdana’nın Toroslar’daki ilçelerinden Karaisalı’yı, Kızıldağ Yaylası’na bağlayacak yolda, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin olanaklarıyla sürdürülen genişletme, asfaltlama ve virajları güvenli hale getirme çalışmaları sürüyor.
 • 10:09Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Pozantı, Ceyhan, Yüreğir, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli, İmamoğlu, Karataş, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:49Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Yüreğir, Pozantı, Seyhan, Karaisalı, Kozan, Tufanbeyli, İmamoğlu, Aladağ ve Karataş ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:40Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Pozantı, Karaisalı, Yüreğir, Karataş, Seyhan, Kozan, Tufanbeyli, İmamoğlu, Aladağ ve Ceyhan ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:00MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Adana Cezalandırılıyor"MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Yurt Mahallesi’ndeki metro istasyonu yanındaki seçim ofisi açılışında, AK Parti iktidarının 4 yıl önce miting meydanında verdiği sözler arasında yer alan Adana Metrosu’nun borçlarıyla birlikte Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’na devredilmemesini eleştirdi.
 • 12:21Yörüklerde Şölen HeyecanıYörüklerde Şölen Heyecanı13. Uluslararası Çukurova Yörük Şöleni, 10 Mayıs Pazar günü Sarıçam Piknik Alanında yapılacak.
 • 11:20Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Ceyhan, Pozantı, Seyhan, Yüreğir, Kozan, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:14Karaisalı Belediyesi ile Ziraat Bankası Arasında İşbirliği ProtokolüKaraisalı Belediyesi ile Ziraat Bankası Arasında İşbirliği ProtokolüKaraisalı İlçe Belediyesi ile Ziraat Bankası arasında “Karaisalı Kırsalında Tarımsal Üretime Yönelik Faaliyetlerin Desteklenmesi” konulu bir işbirliği protokolü yapıldı.
 • 13:41Karaisalı Belediye Meclisi Mayıs Ayı İlk Toplantısını YaptıKaraisalı Belediye Meclisi mayıs ayı birinci toplantısını Sadettin Aslan başkanlığında gerçekleştirdi.
 • 10:46Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Pozantı, Karataş, Ceyhan, Yüreğir ve Karaisalı ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:46Saadet Partisi Adayları Karaisalı'da Halkla BuluştuSaadet Partisi Adayları Karaisalı'da Halkla Buluştu“Kendine gel, Saadet’e gel” sloganı ile yola çıkan Milli Görüş temsilcisi Saadet Partisi, Karaisalı Meydanı’nda, milletvekili adayları ile seçmenleri buluşturdu.
 • 12:54Sözlü'den Bahçeli'yi Mini BrifingSözlü'den Bahçeli'yi Mini BrifingMilliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) seçim bildirgesini açıkladığı toplantıya katılmak üzere Ankara’ya giden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bazı ilçe belediye başkanları ve MHP Adana milletvekili adayları, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.
 • 12:27MHP'li Yılmaz: Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı YararlanacakMHP'li Yılmaz: Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı YararlanacakMHP Adana Milletvekili ve 3'üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, orman köylülerinin ormanlardan çok amaçlı yararlanmasını sağlayacak düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.
 • 10:54Sözlü Feke'de Muhtarlar ile BuluştuSözlü Feke'de Muhtarlar ile BuluştuAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Feke’de muhtarlarla kahvaltı sofrasında bir araya geldi.
 • 12:25MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı Yararlanacak"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, MHP iktidarında tarım ve hayvancılığı geliştirip, orman köylülerinin ormanlardan çok amaçlı yararlanmasını sağlayacak düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.
 • 12:10Karaisalı-kızıldağ Yolu Dinamitle AçılıyorKaraisalı-kızıldağ Yolu Dinamitle AçılıyorKaraisalı-Kızıldağ yolunun yapımında dinamit patlatılması nedeniyle tören düzenlendi.
 • 12:19Adana'da Süneyle Mücadele Amacıyla Doğaya 500 Kınalı Keklik SalındıAdana'da Süneyle Mücadele Amacıyla Doğaya 500 Kınalı Keklik SalındıÇukurova’da buğday üreticilerine destek olmak, tarımsal çevreyi korumak, kentin ekonomisine ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için süne ile biyolojik mücadele kapsamında doğaya 500 keklik salımı yapıldı.
 • 17:43Free Syrian Army Sniper Killed By His Victim's Brother İn TurkeyFree Syrian Army Sniper Killed By His Victim's Brother İn TurkeyA man who once fought as a sniper for the Free Syrian Army (FSA) was killed in southern Turkey four months ago by the brother of one his victims, whom he ran into coincidentally while trying to flee to Germany, Turkish authorities have revealed. According to the Turkish prosecutor's indictment seen by.
 • 13:28MHP Milletvekili Yılmaz, Karaisalı'nın Köylerini GezdiMHP Milletvekili Yılmaz, Karaisalı'nın Köylerini GezdiMHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, Karaisalı ilçesinde köyleri gezdi, vatandaşların sorunlarını dinledi.
 • 11:45MHP'li Yılmaz'a, Karaisalı'nın Köylerinden DestekMHP'li Yılmaz'a, Karaisalı'nın Köylerinden DestekMHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Karaisalı ilçesinde köy gezilerinde hemşehrilerinin sıcak karşılamalarıyla moral yükseltti.
 • 10:36Karaisalı'da Sofu Dede UnutulmadıKaraisalı'da Sofu Dede UnutulmadıAdana’nın Karaisalı ilçesinin Kaledağı Köyü Sofu Dede Mahallesi’nde bulunan Sofu Dede Türbesi yanı başında düzenlenen alanda Sofu Dede İlim Ve Kültür Derneği tarafından anma etkinliği düzenlendi.
 • 09:54Sağlık Kampüsü, Adana'yı Dünyanın Sağlık Merkezi YapacakSağlık Kampüsü, Adana'yı Dünyanın Sağlık Merkezi YapacakTBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, 1 milyar TL’lik yatırımla kurulacak bin 550 yataklı Adana Entegre Sağlık Kampüsü’nün, Adana’yı dünyanın önemli sağlık merkezlerinden biri haline getireceğini, ayrıca istihdama önemli katkılar sağlayacağını söyledi.
 • 12:30Büyükşehir'in Köylere Tarım ve Hayvancılık Desteği SürüyorBüyükşehir'in Köylere Tarım ve Hayvancılık Desteği SürüyorAdana Büyükşehir Belediyesi, kırsalda tarım ve hayvancılığın güçlenmesi, üretimin artması için üreticiye hibe şeklinde destek vermeyi sürdürüyor.
 • 10:53Büyükşehir'in Tarım ve Hayvancılığa Desteği SürüyorBüyükşehir'in Tarım ve Hayvancılığa Desteği SürüyorAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Söğüt’ü ziyaret etti.
 • 16:27Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Seyhan, Yüreğir, Kozan, Tufanbeyli, İmamoğlu, Aladağ, Pozantı ve Ceyhan ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:36Jandarma Çocukları Sinemaya GötürdüJandarma Çocukları Sinemaya GötürdüAdana’da, Karaisalı İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçeye bağlı uzak köylerdeki ilkokullarda eğitim gören 340 öğrenci, Adana Optimum Alışveriş Merkezi’ne götürülerek sinema filmi izletildi.
 • 10:19Kasım Pamuk: Kasım Pamuk: "Milliyetçilik, Ülkesini Namerde Muhtaç Etmemektir"AK Parti Adana Milletvekili Adayı Kasım Pamuk, AK Parti’nin sözde milliyetçilerden kalan 23,5 milyar dolarlık IMF borcunu ödediğini ve IMF’ye borç verir duruma geldiğini belirterek, “Milliyetçilik, ülkesini namerde muhtaç etmemektir" dedi.
 • 10:30Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Sarıçam, Ceyhan, Pozantı, Seyhan, Yüreğir, Karataş, Kozan, saimbeyli, Tufanbeyli, İmamoğlu, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 13:38Jandarma, Köylü Çocukların Yüzünü GüldürdüJandarma, Köylü Çocukların Yüzünü GüldürdüGülen Yüzler Projesi kapsamında Adana’da köy okullarında eğitim gören 400 çocuk alışveriş merkezinde keyifli bir gün geçirdi.
 • 10:58Çocukların Yüzü Optimum'da GüldüÇocukların Yüzü Optimum'da GüldüAdana Optimum Outlet, Jandarma Teşkilatı’nın 175. Yıl Kuruluş Yıl Dönümü’ne özel, “Jandarma ile Gülen Yüzler” etkinliğine ev sahipliği yaptı.
 • 10:40AK Parti Pozantı İlçe Başkanlığı Yeni BinasındaAK Parti Pozantı İlçe Başkanlığı Yeni BinasındaAK Parti Adana il yönetimi ve milletvekili adayları, yeni binasına taşınan AK Parti Pozantı İlçe Başkanlığının açılışını yaptı.
 • 15:04Karaisalı-Kızıldağ Yolu Yayla Sezonuna YetişecekKaraisalı-Kızıldağ Yolu Yayla Sezonuna YetişecekAdana Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Karaisalı-Kızıldağ yolunun yayla dönemine yetiştirilmesi için çalışmalar sürüyor.
 • 14:11Başkan Sözlü'den Belediye İşçisine Baklava DopingiBaşkan Sözlü'den Belediye İşçisine Baklava DopingiKaraisalı-Kızıldağ yolunun yayla dönemine yetiştirilmesi için gece-gündüz çalışan Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarını ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, işçilere baklava ve lokum ikram etti.
 • 16:21Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Kozan, Ceyhan,Yüreğir, Seyhan, Pozantı, Karaisalı, Çukurova, Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.