SON DAKİKA KARAİSALI HABERLERİ

Son Dakika Karaisalı Haberleri

09:38
Karaisalı-Kazakistan Yakınlaşması Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ın davetlisi olarak Kazakistan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müşaviri Askhat Kessikbayev, Adana'nın Karaisalı ilçesine geldi.
Karaisalı-Kazakistan Yakınlaşması
18:12
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur İlçesi'ndeki Alaköprü Barajı'nda, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı
16:16
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur ilçesindeki Alaköprü Barajında, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı
11:49
Kesiri Han Ayakta Kalma Savaşı Veriyor Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Altınova Mahallesi yakınlarındaki Kesiri Han ayakta kalma savaşı veriyor.
Kesiri Han Ayakta Kalma Savaşı Veriyor
15:38
Jandarma Engellilerin Yüzünü Güldürdü Adana’nın Karaisalı ilçesinde jandarma ekipleri engellileri ağırladı.
09:49
Karaisalı'da SYDV'ye Üye Seçimi Karaisalı Kaymakamlığı SYDV Vakfı Mütevelli Heyeti üyeliklere Bolacalı Mahalle Muhtarı Murat Sabah ve Etekli Mahalle Muhtarı Ahmet Akkuş seçildi.
Karaisalı'da SYDV'ye Üye Seçimi
11:49
AK Parti Seyhan İlçe 69. Danışma Meclis Toplantısı AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 69. İlçe Danıyma Meclis Toplantısı yapıldı.
AK Parti Seyhan İlçe 69. Danışma Meclis Toplantısı
09:11
Kazakistan Devlet Televizyonu Khabar Karaisalı'da Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ın davetlisi olarak Adana'ya gelen Kazakistan Devlet Televizyonu Khabar ve Kz.24 özel televizyonunun ekibi çekimler yaptı.
Kazakistan Devlet Televizyonu Khabar Karaisalı'da
09:11
MHP Karaisalı İlçede Görev Bölümü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Teşkilatı görev bölümü yaparak yürütme kurulunu oluşturdu.
MHP Karaisalı İlçede Görev Bölümü
13:04
Karaisalı Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı Karaisalı Belediye Meclisi Saadettin Aslan başkanlığında olağanüstü toplanarak, Başkana Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ile proje sözleşme yapma yetkisini oy birliğiyle verdi.
Karaisalı Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı
13:38
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ve MHP Pozantı İlçe Başkanı Durmuş Taşpınar yapılan kongrelerde aynı göreve yeniden seçildiler.
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler
11:05
Subaşı, Karaisalı'da Tarihi ve Turistik Yerleri Gezdi Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer Subaşı bir hafta içinde ikinci kez Karaisalı’ya gelerek ilçenin tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
Subaşı, Karaisalı'da Tarihi ve Turistik Yerleri Gezdi
13:14
Adana Büyükşehir Belediyesi Karaisalı'da Bulvarları Temizledi Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Karaisalı’da bulvarları temizledi.
Adana Büyükşehir Belediyesi Karaisalı'da Bulvarları Temizledi
11:47
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı
11:20
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest
15:53
İzciler Karaisalı'yı Ziyaret Etti Türkiye İzcilik Federasyonu (TİF) Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret etti.
10:35
Karaisalı'da Elektrik Kesintileri Bıktırdı Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Sarımehmetli Mahallesi Muhtarı Mehmet Durukan, elektrik kesintilerinin tüm vatandaşları bıktırdığını söyledi.
Karaisalı'da Elektrik Kesintileri Bıktırdı
13:44
Mevlana'yı Anma Haftası Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca Mevlana’yı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, biri merkez, 6 ilçede düzenlenecek etkinliklerin ilki Ceyhan’da yapıldı.
Mevlana'yı Anma Haftası
18:02
Prof. Dr. İnan: 6 Şiddetindeki Depremin Kıyılardaki Hasarı Büyük Olur Mersin Üniversitesi (MEÜ) Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Selim İnan, 6 şiddetinden büyük bir depremde Erdemli-Mersin-Tarsus kıyı şeridinde çok katlı yapılanma nedeniyle hasarın büyük olabileceğini belirtti.
10:34
MHP'li Hatice Efe: "Ülke Yönetiminde Yer Almak İstiyoruz" MHP Karaisalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, 2011 Haziran seçiminde ise 550 milletvekili içinden 77’sinin kadın olduğunu belirterek, “Bu sayı yetmez. İnanıyoruz ki kadın-erkek birlikte görev aldığımızda ülkemiz daha aydınlık, daha güçlü olacaktır” dedi.
MHP'li Hatice Efe: 'Ülke Yönetiminde Yer Almak İstiyoruz'
09:13
Çukurova-Toroslar Halil Atılgan Yörük Müzesi Açılıyor Tarsus’un İncirgediği Mahallesi’nde 2015 Ocak ayında açılması planlanan Çukurova-Toroslar Halil Atılgan Yörük Müzesi’ne Adana ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri ile Tarsus ve Karaisalı Belediyeleri destek veriyor.
Çukurova-Toroslar Halil Atılgan Yörük Müzesi Açılıyor
14:45
Karaisalı Köylerinde Kadastro Çalışması Başlıyor Adana’nın merkez ilçelerinden Karaisalı’da 21 köyde kadastro çalışması başlatılıyor.
12:27
Ağzı Açık Uyumak Diş Çürüğüne Neden Oluyor Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Hasan Yaman, gece ağzı açık uyumanın diş çürüklerine neden olabileceğini söyledi.
Ağzı Açık Uyumak Diş Çürüğüne Neden Oluyor
19:40
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi kentte 1 Aralık'ta bir günlük zorunlu su kesintisi yapılacağını duyurdu.
Mersin'de Su Kesintisi Uyarısı
10:38
Gazeteciler Karaisalı'yı Gezdi Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) ile Karaisalı Belediyesi işbirliği ile ilçenin turizm değerlerinin tanıtımı amacıyla etkinlik gerçekleştirildi.
Gazeteciler Karaisalı'yı Gezdi
21:13
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması Adana 8. Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması
18:10
Adana 8. Tarım Fuarı Fuar etkinlikleri kapsamında çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
10:28
Karaisalılar Ankara'da Buluştu Ankara’da yaşayan Karaisalılar ile Karaisalı’yı yönetenler Ankara’da bir araya gelerek ilçe için nelerin yapılacağını konuştular.
Karaisalılar Ankara'da Buluştu
12:48
Gürkan'dan Şampiyonlara Ziyaret AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Online Çevre (ENO) isimli kuruluş tarafından düzenlenen fidan dikme yarışmasında dünya 2. olan Karaisalı Anadolu Lisesini ziyaret ederek, kampanyaya katılan ve büyük bir başarı kazanan öğrencileri ve projeye destek verenleri tebrik etti.
Gürkan'dan Şampiyonlara Ziyaret
12:43
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi Adana İl ve Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün davetlisi olarak Adana’ya gelen ulusal basın temsilcileri Karaisalı’nın turizm değerlerini gezdi.
Ulusal Basın Karaisalı'yı Gezdi
18:00
Vali Büyük, Veriler Işığında 'Adana'nın Vizyonunu' Mercek Altına Aldı Adana Valisi Mustafa Büyük, Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu (URAK) verilerine göre kentin ülke genelinde rekabetçilik göstergelerinde kentin 9’uncu sırada yer aldığını söyledi.
Vali Büyük, Veriler Işığında 'Adana'nın Vizyonunu' Mercek Altına Aldı
20:20
AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Işık Güven Tazeledi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karaisalı İlçe Başkalığına yeniden Ünal Işık seçildi.
AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Işık Güven Tazeledi
12:17
Vali Büyük: Kapıkaya Kanyonu, Doğa Yürüyüşlerinin Parlayan Yıldızı Olmalı Adana Valisi Mustafa Büyük, sağlıklı yaşam ve alternatif turizm kavramlarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Karaisalı Kapıkaya Kanyon Yürüyüşü’ne katıldı.
Vali Büyük: Kapıkaya Kanyonu, Doğa Yürüyüşlerinin Parlayan Yıldızı Olmalı
10:38
MHP Kadın Kolları Yeni Yerine Taşındı Son günlerde faaliyetlerini artıran ve gündemden düşmeyen MHP Karaisalı Kadın Kolları yeni yerine taşındı.
MHP Kadın Kolları Yeni Yerine Taşındı
13:17
Karaisalı'da Jandarma İlkokula Kütüphane Kurdu Karaisalı İlçe Jandarma Komutanlığı, Etekli Mahallesi’nde bulunan Etekli Erkeğin Şehit Fatih Yılmaz İlkokulu’na kütüphane yaptırdı.
13:42
Karaisalı'da Kadın Hafızlar Taç Giydi Adana Karaisalı Müftülüğü’ne bağlı yatılı kız Kur'an kursunda hafızlıklarını tamamlayan 10 kız öğrenci için icazet ve taç takma töreni düzenlendi.
Karaisalı'da Kadın Hafızlar Taç Giydi
10:09
Karaisalı'da Bayan Hafızlar Taç Giydi Adana’nın Karaisalı ilçesinde müftülüğe bağlı Yatılı Kız Kur’an kursunda hafızlıklarını tamamlayan 10 kız öğrenci için icazet ve taç takma töreni düzenlendi.
Karaisalı'da Bayan Hafızlar Taç Giydi
14:08
MHP'li Kadınlar Fasulye Tarlalarında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, yönetim kurulu üyeleri ile köy gezilerini sürdürüyor.
MHP'li Kadınlar Fasulye Tarlalarında
09:58
Asenalar Fasulye Tarlasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mahalle (köy) gezilerini sürdürüyor.
Asenalar Fasulye Tarlasında
12:41
Sıkma Satan Engelli, Başkan Vekilini Açılışa Davet Etti Karaisalı’da engelli Meral Oldaz, geçimini sıkma yaparak sağlarken, Karaisalı Belediyesi Başkan Vekili İsa Davarcı’yı iş yerine davet etti.
Sıkma Satan Engelli, Başkan Vekilini Açılışa Davet Etti
13:32
MHP Kadın Kollarından Köylerde Sağlık Taraması MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanlığı, ilçeye bağlı köyleri gezerek sorunları yerinde tespit ediyor, kanser taraması için çalışmalar yapıyor.
MHP Kadın Kollarından Köylerde Sağlık Taraması
11:44
MHP Kadın Kollarından Köylerde Sağlık Çalışması MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanlığı, ilçeye bağlı köyleri gezerek sorunları yerinde tespit ediyor, kanser taraması için çalışmalar yapıyor.
MHP Kadın Kollarından Köylerde Sağlık Çalışması
17:15
Karaisalı'da "Su Kabağı, Süs Kabağı" Projesi Başladı Adana’nın Karaisalı ilçesinde "Su Kabağı, Süs Kabağı" projesi 10 kadın çiftçi ile başladı.
Karaisalı'da 'Su Kabağı, Süs Kabağı' Projesi Başladı
13:04
Karaisalı Belediye Meclisi Toplandı Karaisalı Belediye Meclisi Belediye Başkanı Saadettin Aslan başkanlığında toplandı.
Karaisalı Belediye Meclisi Toplandı
10:41
Karaisalı'da Yaşlılara Hızır Servis Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan, köylerde ve ilçe merkezine gelen yaşlı ve engelli vatandaşlara işlerinde yardımcı olunması için birim oluşturduklarını söyledi.
Karaisalı'da Yaşlılara Hızır Servis
14:12
Milli Güreşçi Abdurrahman Çay Vefat Etti Adana’nın Karaisalı ilçesi 1938 doğumlu Şampiyon Güreşçi Abdurrahman Çay vefat etti.
Milli Güreşçi Abdurrahman Çay Vefat Etti
10:13
Karaisalı Kaymakamından Kabak Yetiştiricilerine Ziyaret Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç, Durak ve Bucak Mahallelerinde “Su Kabağı, Süs Kabağı Projesi” çerçevesinde gerçekleştirilen projede aktif görev alan çiftçi kadınlara ve vatandaşlara projenin işleyişi ve sürdürülebilirliğine yönelik toplantı yaptı.
Karaisalı Kaymakamından Kabak Yetiştiricilerine Ziyaret
17:02
Rehabilitasyon Çalışmaları Amacına Ulaştı Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Milli Ağaçlandırma Seferberliği” kapsamında, ağaçlandırma faaliyetlerini artırarak devam eden Adana Orman Bölge Müdürlüğü, Karaisalı’da geçmiş yıllarda yaptığı rehabilitasyon çalışmalarının neticesini aldı.
Rehabilitasyon Çalışmaları Amacına Ulaştı
15:09
Atb Başkanı Çalışkan: Hassas Tarım, Çiftçi Dostu Uygulamadır Çukurova Kalkınma Ajansı'nın desteklediği, 'Hassas Tarım Uygulamaları' Adana'nın ilçelerinde çiftçilere tanıtıldı.
Atb Başkanı Çalışkan: Hassas Tarım, Çiftçi Dostu Uygulamadır
09:55
Hassas Tarım Bilgilendirme Toplantıları Çukurova Kalkınma Ajansının desteklediği ATB ile Ankara Üniversitesi TAGEM işbirliği ile düzenlenen Hassas Tarım Uygulamaları Adana'da ilçe çiftçilerine tanıtıldı.
Hassas Tarım Bilgilendirme Toplantıları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARAİSALI HABERLERİ
[Hata Bildir]