SON DAKİKA KARAİSALI HABERLERİ

Son Dakika Karaisalı Haberleri

13:34
Dr. Fatih Karayandı'ya Karaisalı'dan Plaket Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 29-31 Ağustos tarihleri arasında Karaisalı’nın Kızıldağ Yaylası’nda yapılan güreş ve şenliklere katkı koyan kişi ve kurumlara teşekkür plaket veriyor.
Dr. Fatih Karayandı'ya Karaisalı'dan Plaket
10:56
Karaisalı'da Sokak Hayvanları İçin Ortak Çalışma Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü ’ne bağlı sokak hayvanları rehabilitasyon araçları ve sokak hayvanları müdahale timleri ile Karaisalı ilçesinde sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarda bulundu.
Karaisalı'da Sokak Hayvanları İçin Ortak Çalışma
10:23
Karaisalı'da Köy İsimlerini Yaşatacılacak Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 6360 Sayılı kanun ile köy tanımına uyan bir yerleşim yeri kalmadığını belirterek, “Yeni Büyükşehir Kanunu her ne kadar köyleri mahalle olarak kabul etse de, kültürel geleneğimizi korumak için yine biz köy isimlerini yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.
Karaisalı'da Köy İsimlerini Yaşatacılacak
10:14
Toplu Taşımacılar Zam İstiyor Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlara rağmen şehirde hizmet veren dolmuş ve özel halk otobüslerinin yolcu taşıma ücretlerine iki yıla yakın bir süredir zam yapılmadığını belirterek, fiyat artışının kaçınılmaz hale geldiğini söyledi.
Toplu Taşımacılar Zam İstiyor
11:27
Koçak'tan Kızıldağ Güreşlerine Övgü Eski Devlet Bakanı Ersin Koçak, 29-30-31 Ağustos 2014 günleri Kızıldağ Yaylası’nda düzenlenen 529. Tarihi Kızıldağ Yaylası Karakucak Güreşleri ve yapılan yol çalışması için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı kutladı.
Koçak'tan Kızıldağ Güreşlerine Övgü
20:29
Hatay'da "Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri" Hatay’da 17 Akdeniz ülkesinden ünlü şef ve gurmelerin katılımıyla gerçekleşen “Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri” etkinlikleri kapsamında Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan "Hatay İpekleri ile İpekyolu Defilesi" düzenlendi.
Hatay'da 'Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri'
20:21
Hatay'da Torosların Esintisi Defilesi Hatay'da ilk kez düzenlenen 'Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri' etkinlikleri kapsamında Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan 'Hatay İpekleri ile İpekyolu Defilesi' düzenlendi.
Hatay'da Torosların Esintisi Defilesi
19:53
Hatay'da "Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri" Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri etkinliği kapsamında "Hatay İpekleri ile İpek Yolu" defilesi düzenlendi.
Hatay'da 'Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri'
11:04
Karaisalı Belediye Meclisi Toplandı Karaisalı Belediye Meclisinin Eylül ayı birinci oturumu Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ın başkanlığında yapıldı.
Karaisalı Belediye Meclisi Toplandı
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
17:10
Çü'de Kayıt Heyecanı Üniversiteye bu yıl 9 bin 979 öğrenci kayıt yaptıracak.
Çü'de Kayıt Heyecanı
12:07
Zihinsel Engellilerin "Lig Tv" Coşkusu Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürü Abdullah Yılmaz, Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde kalan çocuklara verdiği sözü kısa sürede yerine getirdi.
Zihinsel Engellilerin 'Lig Tv' Coşkusu
16:54
529. Kızıldağ Karakucak Güreşleri Başladı Adana Büyükşehir Belediyesi ile Karaisalı ilçe Belediyesince düzenlenen "529. Kızıldağ Karakucak Güreşleri" başladı.
15:12
Kızıldağ'da Zafer Bayramı Kutlaması Renkli Geçti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanlığı, Kızıldağ Yaylası'nda düzenlenen şenlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
Kızıldağ'da Zafer Bayramı Kutlaması Renkli Geçti
14:01
Kaptan Saffet, Birinci Olan Takıma Kupayı Verdi Futbol Milli Takımı eski kaptanlarından Saffet Sancaklı Adana'nın Karaisalı ilçesinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile Mahalleler arası futbol turnuvasının final karşılaşmasını izledi, birinci olan takıma kupasını verdi.
Kaptan Saffet, Birinci Olan Takıma Kupayı Verdi
13:55
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanlığı tarafından Kızıldağ Yaylasında düzenlenen bir şenlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması gerçekleştirildi.
Kızıldağ'da 30 Ağustos Kutlaması
12:09
Saffet Sancaklı Karaisalı'da Şampiyon Takıma Kupa Verdi Milli takımın eski futbolcularından Saffet Sancaklı, Karaisalı’ya gelerek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ile birlikte Mahallelerarası Futbol Şampiyonasının final karşılaşmasını izledi ve final maçı sonunda şampiyon takımın kupasını verdi.
Saffet Sancaklı Karaisalı'da Şampiyon Takıma Kupa Verdi
14:44
Başkan Sözlü Destek Verdi, Kızıldağ Güreşleri Değerini Buldu Karaisalı’nın Kızıldağ Yaylası’nda gerçekleştirilen 529. Geleneksel Kızıldağ Karakucak Güreşleri ve şenlik programının açılışı yoğun katılım ve ünlü sanatçıların konserleriyle gerçekleştirildi.
Başkan Sözlü Destek Verdi, Kızıldağ Güreşleri Değerini Buldu
11:30
Haluk Levent Kızıldağ'da Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek 529. Geleneksel Kızıldağ Yaylası Karakucak Güreşleri öncesi konser verecek olan Adanalı ünlü rock sanatçısı Haluk Levent ilk kez Karaisalılarla buluşuyor.
Haluk Levent Kızıldağ'da
16:45
Kızıldağ'da Karakucak Güreşi Heyecanı Başlıyor Adana’nın Karaisalı ilçesindeki 529. Kızıldağ Yaylası Tarihi Karakucak Güreşleri bu yıl 29-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
14:10
Karaisalı, 529. Geleneksel Kızıldağ Karakucak Güreşleri'ne Hazır Karaisalı ilçesinde düzenlenen, Kızıldağ Karakucak Güreşleri'nin 529'cusu 31 Ağustos'ta Kızıldağ yaylasında yapılacak.
Karaisalı, 529. Geleneksel Kızıldağ Karakucak Güreşleri'ne Hazır
13:54
529. Karakucak Güreşleri Pazar Günü Yapılıyor Bu hafta sonu 529’uncusu gerçekleştirilecek olan geleneksel tarihi Kızıldağ Yaylası Karakucak Güreşleri’nin Türkiye’nin en eski karakucak güreşleri olduğu açıklandı.
529. Karakucak Güreşleri Pazar Günü Yapılıyor
23:33
Saimbeyli'de Orman Yangını Sarıçiçek Yaylası'ndaki orman yangınının bazı bölgelerde kontrol altına alındı.
Saimbeyli'de Orman Yangını
09:19
Eğlencebirliği Yarı Finalde Karaisalı Kaymakamlığı tarafından düzenlenen futbol turnuvasında geçen yılın şampiyon takımını çeyrek finalde mağlup eden Eğlencebirliği yarı finale yükseldi.
Eğlencebirliği Yarı Finalde
03:00
Karpuz Yüklü Kamyonlar Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı Adana'nın merkez Karaisalı İlçesi'nde karpuz yüklü iki kamyonun çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 Suriyeli işçi öldü, 9 kişi de yaralandı.
Karpuz Yüklü Kamyonlar Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı
00:24
Karpuz Yüklü Kamyonlar Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı Adana'da karpuz yüklü kamyonların çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 9 kişi yaralandı.
Karpuz Yüklü Kamyonlar Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı
23:57
Adana Karaisalı'da Karpuz Kamyonları Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı Adana'nın merkez Karaisalı ilçesinde karpuz yüklü 2 kamyonun çarpıştığı kazada 3 Suriyeli işçi öldü, 9 kişi yaralandı.
Adana Karaisalı'da Karpuz Kamyonları Çarpıştı: 3 Ölü, 9 Yaralı
12:08
Adana Vali Yardımcısı Durmuş Gencer'den Aslan'a Ziyaret Adana Vali Yardımcısı Durmuş Gencer, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Adana Vali Yardımcısı Durmuş Gencer'den Aslan'a Ziyaret
10:45
Üniversite Adaylarının Kayıt Telaşı Başlıyor 2014-2015 akademik yılında ÖSYS sonuçlarına göre bir programa girmeye hak kazanan adayların kayıt işlemleri, Çukurova Üniversitesi’nde 1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak.
Üniversite Adaylarının Kayıt Telaşı Başlıyor
11:39
Yurtta Hava Durumu Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Adana'nın kuzey kesimleri, Osmaniye, Hatay'ın batı kesimleri ile öğle saatlerinden sonra Rize'nin iç kesimleri, Artvin, Ardahan ve Kars çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
13:44
Karaisalı'da Bayramlaşma Karaisalı Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Bayramlaşma törenine yüzlerce vatandaş katıldı.
Karaisalı'da Bayramlaşma
13:04
Kaymakamlıktan Şehit Yakınlarına İftar Adana’nın merkez Karaisalı Kaymakamlığınca ilçedeki şehit ailelerine iftar yemeği verildi.
Kaymakamlıktan Şehit Yakınlarına İftar
12:49
Çukurova'da 'Üretici Pazarı' Kuruluyor Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, köylülerin, ürünlerini doğrudan pazarlayabilmesi için Üretici Pazarı kurulacağını söyledi.
Çukurova'da 'Üretici Pazarı' Kuruluyor
12:45
Karaisalı'da Şehit Ailelerine İftar Karaisalı Kaymakanlığı’nca ilçedeki şehit ailelerine iftar yemeği verildi.
Karaisalı'da Şehit Ailelerine İftar
09:36
Karaisalı Belediyesi'nden Son İftar Karaisalı Belediyesi Ramazan ayı içerisinde bugüne kadar 12 yerleşim yerinde yaptığı toplu iftarların sonuncusunu yüzlerce vatandaşın katılımı ile Kızıldağ Yaylasında gerçekleştirdi.
Karaisalı Belediyesi'nden Son İftar
09:48
İlk Memur Olarak Geldiği İlçeye Başkan Yardımcısı Oldu Karaisalı'ya Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Recep Ak, "İlkem Önce Ülkem" ülküsüyle hareket ederek, devletim adına hizmetten gurur duyduğunu söyledi.
İlk Memur Olarak Geldiği İlçeye Başkan Yardımcısı Oldu
09:35
Karaisalı'da Toplu İftar Karaisalı Belediyesi tarafından düzenlenen toplu iftar programlarına ilçenin en uzak mahallelerinden olan Etekli’de devam edildi.
Karaisalı'da Toplu İftar
09:28
Karaisalı Belediyesi Yolları Suluyor Karaisalı Belediyesi tarafından kent merkezindeki caddeler sulanıyor.
Karaisalı Belediyesi Yolları Suluyor
11:08
Karaisalı Belediyesinden Kıralan'da İftar Karaisalı Belediyesi, organize ettiği toplu iftar programlarının altıncısını Kıralan Mahallesinde gerçekleştirdi.
Karaisalı Belediyesinden Kıralan'da İftar
12:03
Adana Okyanus Koleji Açılıyor Okyanus Kolejleri nitelikli eğitim anlayışını, Adana'nın köklü eğitim kurumlarından Ekinfen Koleji'ni bünyesine katarak Adanalılar'la buluşturuyor.
10:14
Adana Kızıldağ'da Futbol Turnuvası Başladı Adana'nın Karaisalı ilçesine bağlı Kızıldağ Yaylasında 16 mahalle takımının katıldığı futbol turnuvası başladı.
Adana Kızıldağ'da Futbol Turnuvası Başladı
09:42
Karaisalı Kaymakamı Tunç'tan Saadettin Aslan'a İadeyi Ziyaret Karaisalı Kaymakamlığına yeni atanan Mehmet Tunç'u ziyaret eden Başkanımız Saadettin Aslan'a, Kaymakam Tunç tarafından iadeyi ziyarette bulunuldu.
Karaisalı Kaymakamı Tunç'tan Saadettin Aslan'a İadeyi Ziyaret
12:16
Karaisalı'ya Son Bir Yılda Dördüncü Kaymakam Adana’nın Karaisalı ilçesine bir yıl içinde dördüncü Kaymakam atandı.
Karaisalı'ya Son Bir Yılda Dördüncü Kaymakam
15:03
Başkan Aslan Yaylaları Geziyor Adana Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, makamda oturmak yerine daha çok ilçeyi gezmeyi tercih ediyor.
Başkan Aslan Yaylaları Geziyor
11:41
Başkan Aslan Oturmuyor Geziyor Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, makamda oturmak yerine daha çok ilçeyi gezmeyi tercih ediyor.
Başkan Aslan Oturmuyor Geziyor
19:11
Karaisalı Belediyesi Ek Bütçesi Kabul Edildi Adana'nın merkez Karaisalı Belediyesi’nin bütçesi 8 milyon 500 bin TL’ye yükseltildi.
Karaisalı Belediyesi Ek Bütçesi Kabul Edildi
12:11
Karaisalı Belediyesi Ek Bütçesi Kabul Edildi Karaisalı Belediyesinin bütçesi 8 milyon 500 bin TL'ye yükseltildi.
Karaisalı Belediyesi Ek Bütçesi Kabul Edildi
10:19
Tatlıcı Köse Aladağ'da Tatlıcı Köse, 29. Şubesini Adana’nın Aladağ İlçesinde açtı.
Tatlıcı Köse Aladağ'da
09:57
Karaisalı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Açıldı Geçen ay kurulan S.S. Karaisalı ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin resmi açılışı gerçekleştirildi.
Karaisalı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Açıldı
17:32
Koç Ödüllü Yangını Tatbikatı Adana Orman Bölge Müdürlüğü, 2014 yılı yangın sezonunda orman yangınları ile mücadele edecek ekiplerin müdahale kabiliyetini düzenlediği tatbikatla test etti.
Koç Ödüllü Yangını Tatbikatı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARAİSALI HABERLERİ
[Hata Bildir]