SON DAKİKA KARAKÖSE HABERLERİ

Son Dakika Karaköse Haberleri

08:32
Karaköse: "Halkımız, Hak Edene Hakkını Verecek" AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, halkın haklıyı haksızı, doğruyu yanlışı en güzel biçimde ayıracağını ve hak edene hak ettiğini vereceğini söyledi.
Karaköse: 'Halkımız, Hak Edene Hakkını Verecek'
22:13
Samsun'da Jandarmadan Gaziye Bayram Ziyareti Samsun'un Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Kıdemli Başçavuş İsmail Karaköse, Gazi Yakup Akdağ'ı ramazan bayramı dolayısıyla evinde ziyaret etti.
Samsun'da Jandarmadan Gaziye Bayram Ziyareti
13:44
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'ye Hemşehrilerinden Büyük İlgi AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, seçim çalışmalarına memleketi İmamoğlu’nda devam etti.
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'ye Hemşehrilerinden Büyük İlgi
11:27
Emeklilere Ramazan Paketi Desteği Tüm Emekliler Derneği Çukurova Şubesi tarafından derneklerine kayıtlı ihtiyaç sahibi 125 emekli, dul ve yetime gıda paketi yardımı yapıldı.
Emeklilere Ramazan Paketi Desteği
09:43
Adana Yumurtalık'ta Sörf Turizmi Yaygınlaştırılacak Türkiye Sörf Federasyonu, Adana'nın Yumurtalık ilçesi Sarıgöl mevkiinde bulunan geniş plaj sahasını, uçurtma ve yelken sörfünün yapılmasına uygun saha olarak gösterdi.
Adana Yumurtalık'ta Sörf Turizmi Yaygınlaştırılacak
12:02
Sanayi Mahallesi Sokak İftarında Birlik Mesajı Kağıthane Belediyesi tarafından Sanayi Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde mahalle sakinleri aynı sofrada oruç açtı.
Sanayi Mahallesi Sokak İftarında Birlik Mesajı
13:46
Silahlı Saldırıda Yaralanan Manisa Kültür ve Turizm Müdürü, Görevinden Alındı Manisa'da, Kültür ve Turizm Müdürü olarak kentte 10 yıldır görev yapan Erdinç Karaköse, görevden alındı.
Silahlı Saldırıda Yaralanan Manisa Kültür ve Turizm Müdürü, Görevinden Alındı
11:11
Çeliktepeliler İftar Sofrasında Ramazan'ın Bereketini Paylaştı Kağıthane Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrasında bir araya gelen Çeliktepe Mahallesi sakinleri, Ramazan’ın bereketini birlikte paylaştı.
Çeliktepeliler İftar Sofrasında Ramazan'ın Bereketini Paylaştı
09:04
Bakanlıklara Ait Atama Kararları Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm ile Milli Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bakanlıklara Ait Atama Kararları
09:03
Atama ve Görevden Almalar Resmi Gazete'de Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Millî Savunma Bakanlığına yapılan atamalar ile görevden almalar Resmi Gazete’de yayımlandı.
Atama ve Görevden Almalar Resmi Gazete'de
08:50
Atama Kararları Resmi Gazete'de Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm ile Millî Savunma Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama Kararları Resmi Gazete'de
04:08
Başbakanlık ve 5 Bakanlıkta Atamalar Yapıldı Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm ile Milli Savunma Bakanlıklarına atamalar yapıldı.
Başbakanlık ve 5 Bakanlıkta Atamalar Yapıldı
12:06
Kağıthane Belediyesi Ramazan Söyleşileri ile İlçe Sakinlerini Bilinçlendiriyor Kağıthane Belediyesi’nin Ramazan ayı söyleşilerine konuk olan Mine İzgi, “Eşimle Çok İyi Geçiniyorum: Ramazan’da Aile Olmak” konulu söyleşide ailenin önemini anlattı.
Kağıthane Belediyesi Ramazan Söyleşileri ile İlçe Sakinlerini Bilinçlendiriyor
10:54
AK Parti Adana İl Teşkilatı'ndan Vali Büyük'e Ziyaret AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
AK Parti Adana İl Teşkilatı'ndan Vali Büyük'e Ziyaret
12:57
Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu Ramazan’ın ilk gününde Kağıthane Belediyesi tarafından Hasbahçe’de düzenlenen iftarda binlerce Kağıthaneli aynı sofrayı paylaştı.
Binlerce Kağıthaneli İlk İftarda Buluştu
12:37
Yenice'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Yenice ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Yenice'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
10:32
Etkili Din Görevlisi Eğitim ve Gelişim Semineri Gerçekleşti Sakarya Müftülüğü tarafından organize edilen ve üç gün süren ‘Etkili Din Görevlisi Eğitim ve Gelişim Semineri’ Sakarya Müftülüğü Konferans Salonu ve Demiryol-İş Sendikası Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Etkili Din Görevlisi Eğitim ve Gelişim Semineri Gerçekleşti
12:03
Şiir Yarışması İl İkincisi Pazarlar'dan Kütahya'nın Pazarlar İlçesi Sofular Ortaokulu Öğrencisi İrem Karaköse Jandarma teşkilatının kuruluşunun 175. yılı münasebetiyle Kütahya genelinde Ortaokullar arasında düzenlenen “Jandarma” konulu şiir yarışmasında Sofular Ortaokulu Öğrencisi İrem Karaköse il üçüncüsü oldu.
Şiir Yarışması İl İkincisi Pazarlar'dan
11:32
AK Parti'li Kadınlara Siyasette Etkili İletişim Semineri Adana İngiliz Kültür Dil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Kişisel Gelişim Uzmanı Hüseyin Düzgün, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse başta olmak üzere ilçe kadın kolları başkanları, yönetim ve yürütme üyelerinden oluşan 40 kişilik ekibe "Siyasette Beden Dili ve İletişim" eğitimi verdi.
AK Parti'li Kadınlara Siyasette Etkili İletişim Semineri
14:18
AK Parti Adana İl Kadın Kolları'ndan Kan Bağışı Kampanyası AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı, Yüreğir, Sarıçam, Ceyhan ve Kozan ilçelerinden sonra Seyhan’da da kan bağışı kampanyasını sürdürdü.
AK Parti Adana İl Kadın Kolları'ndan Kan Bağışı Kampanyası
12:13
Yeğen Kayalıklardan Düştü Olay, dün Gökgedik Mahallesinde meydana geldi.
Yeğen Kayalıklardan Düştü
11:34
Selfıe' Çekmek İsteyen Dayı- Yeğen Kayalıklardan Düştü Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde, selfie çekmek (özçekim) isteyen dayı- yeğen, bulundukları kayalıklardan düşerek, yaralandı.
11:26
AK Partili Kadınlardan Ceyhan'da Kan Bağışı Kampanyası AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinden sonra Ceyhan'da kan bağışı kampanyasını sürdürdü.
AK Partili Kadınlardan Ceyhan'da Kan Bağışı Kampanyası
17:54
AK Parti'li Kadınlardan Kan Bağışı Kampanyası Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın desteği, AK Parti Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Belkıs Gonca ve Meclis Üyesi Necim Tantik'in gayretleriyle 19 Mayıs Mahallesi'nde kan bağışı etkinliği düzenlendi.
AK Parti'li Kadınlardan Kan Bağışı Kampanyası
19:53
Milaslı Hanımlar Ruh Güzelliklerini Desenlere Yansıttı Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Semiha Altunkan İlkokulu ve Ortaoklu işbirliğinde açılan Elde Türk İşlemeleri ve Kırkyama kursları tamamlandı.
Milaslı Hanımlar Ruh Güzelliklerini Desenlere Yansıttı
11:31
Böbrek Taşına Fayda Sağlamıyormuş Böbrek Taşına Fayda Sağlamıyormuş Haberdesin.
16:40
Öğrencilerden En Anlamlı Kampanya Kayseri TOKİ bölgesindeki Hasan Polatkan Ortaokulu öğrencilerinin başlattığı kampanya sonucu alınan akülü tekerlekli sandalye, aynı okulda eğitim gören engelli 2 öğrenciye hediye edildi.
Öğrencilerden En Anlamlı Kampanya
14:36
Engelli Öğrenciye Duygulandıran Hediye Kayseri'deki Hasan Polatkan Ortaokulu öğrencilerinin başlattığı kampanya sonucu alınan akülü tekerlekli sandalye, aynı okulda eğitim gören engelli 2 öğrenciye hediye edildi.
Engelli Öğrenciye Duygulandıran Hediye
16:19
Yayladağı'nda Karaköse Birlik Camisi İbadete Açıldı Yayladağı ilçesi, inşaatı tamamlanan Karaköse Birlik Camisi'nin açılışı yapıldı.
19:24
Kermese Develi Davetiye Kahramanmaraş'ta bir vakıf tarafından düzenlenecek kermesin tanıtımı deveyle gezen tellal tarafından yapıldı.
Kermese Develi Davetiye
11:39
Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni Yörükler, 12. Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleninde buluştu.
Çukurova Yörük Türkmen ve Hıdrellez Şöleni
15:56
Milas'ta Öğrenciler Projelerini Sergiledi Milas Semiha Altunkan Ortaokulunda gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Fuarı, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
Milas'ta Öğrenciler Projelerini Sergiledi
11:17
Başkan Ergün'den Hasta Ziyareti Cengiz Ergün, İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse ile Manisaspor'lu eski futbolcu İbrahim Gençoğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Başkan Ergün'den Hasta Ziyareti
16:31
Coşkun, Silahlı Saldırıya Uğraşan Karaköse'yi Hastane Ziyaret Etti Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun, geçtiğimiz Cuma günü, cuma namazı çıkışında silahlı saldırı sonucu ayağında yaralanan Kültür ve Turizm İl Müdürü Erdinç Karaköse’yi hastanede ziyaret etti.
Coşkun, Silahlı Saldırıya Uğraşan Karaköse'yi Hastane Ziyaret Etti
18:10
Başkan Ergün'den Karaköse'ye 'Geçmiş Olsun' Ziyareti Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz hafta silahlı saldırıda yaralanan İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse ile Manisasporlu eski futbolcu İbrahim Gençoğlu’nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Başkan Ergün'den Karaköse'ye 'Geçmiş Olsun' Ziyareti
21:40
Milas'ta Münazara Yarışması Sıkı Çekişmelere Sahne Oluyor Milas'ta düzenlenen ve çekişmeli geçen liseler arası münazara yarışmasında Sabahattin Akyüz Anadolu Öğretmen Lisesi münazarayı 1 puan farkla kazandı.
Milas'ta Münazara Yarışması Sıkı Çekişmelere Sahne Oluyor
10:09
Tarihi Bedesten Çarşısı'nın Restorasyonu Tamamlandı Manisa'da 540 yıllık geçmişe sahip olan Bedesten Çarşısı'nda yaklaşık 10 yıldır süren restorasyon çalışmaları tamamlandı.
Tarihi Bedesten Çarşısı'nın Restorasyonu Tamamlandı
17:03
Ayşe Valide Sultan'a 'Mesir Macunlu' Anma Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Ayşe Hafsa Sultan vefatının 480. yılında dualarla anıldı.
16:56
Ayşe Hafsa Sultan, Ölüm Yıldönümünde Anıldı Osmanlı İmparatorluğu'nun 9. Padişahı Yavuz Sultan Selim'in eşi ve 10. Padişah Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan, vefatının 480. yılında Fatih Yavuz Selim Camisi'nde türbesinin önünde yapılan törende dualarla anıldı.
19:10
Polisin, Turizm Müdürünü Yeğeni Yüzünden Vurduğu İddia Edildi Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse'nin (48), cuma namazı çıkışı polis memuru S.B. tarafından yeğeni ile görüşmesine izin verilmemesinden dolayı vurulduğu iddia edildi.
18:49
Müdüre Silahlı Saldırı Gerçekleştiren Polis Kocaeli'de Görev Yapıyormuş Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse’yi, cuma namazı çıkışında tabancayla üç al ateş ederek ayağından yaralayan polis memuru S.B.’nin Kocaeli’nde görev yaptığı öğrenildi.
18:27
Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Karaköse, Cami Çıkışı Bacağından Vuruldu (2) Vurduğu MÜDÜRÜN YEĞENİNİ RAHATSIZ EDİYORDU İDDİASI Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse'nin (48) polis memuru tarafından 'kız meselesi' yüzünden ayağından vurulduğu iddia edildi.
Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Karaköse, Cami Çıkışı Bacağından Vuruldu (2)
18:16
Saldırıya Uğrayan İl Kültür Turizm Müdürü Karaköse'ye Ziyaret Manisa Vali Vekili Necmettin Yalınalp, cuma namazı çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucu bacağından yaralanan Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse’yi tedavi gördüğü Manisa Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti.
Saldırıya Uğrayan İl Kültür Turizm Müdürü Karaköse'ye Ziyaret
18:10
Manisa Vali Vekili: Turizm Müdürü'nün Hayati Tehlikesi Bulunmuyor Manisa Vali Vekili Necmettin Yalınalp, cuma namazı çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucu bacağından yaralanan Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse’yi tedavi gördüğü Manisa Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti.
Manisa Vali Vekili: Turizm Müdürü'nün Hayati Tehlikesi Bulunmuyor
17:31
Polisten silahlı saldırı! Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse'yi, ablasının kızıyla evlenmek isteyen polis S.B, Cuma namazı çıkışında kurşunladı.
Polisten silahlı saldırı!
16:45
Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Karaköse, Cami Çıkışı Bacağından Vuruldu Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse, Sultan Camisi'nden cuma namazı çıkışında uğradığı silahlı saldırıda bacağından yaralandı.
16:09
Daire Müdürüne Silahlı Saldırı Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse, cuma namazı çıkışında uğradığı silahlı saldırı sonucu sol bacağından yaralandı.
Daire Müdürüne Silahlı Saldırı
15:52
Manisa'da Silahla Yaralama Manisa ll Kültür ve Turizm Müdürü, Cuma namazı çıkışında bir kişi tarafından silahla ayağından vuruldu Olayın ardından yakındaki kahvehaneye giden saldırgan polis tarafından gözaltına alındı.
Manisa'da Silahla Yaralama
15:47
Manisa İl Kültür Müdürüne Silahlı Saldırı (1) Manisa İl Turizm ve Kültür Müdürü Erdinç Karaköse, Sultan Camisi'nde cuma namazı çıkışında polis memuru S.B.'nin silahlı salıdırısı sonucu bacağından yaralandı.
Manisa İl Kültür Müdürüne Silahlı Saldırı (1)
15:44
Manisa Turizm Müdürü, Cuma Namazı Çıkışı Silahlı Saldırıya Uğradı Manisa Kültür ve Turizm İl Müdürü Erdinç Karaköse (48), cuma namazı çıkışı silahlı saldırıya uğradı.
Manisa Turizm Müdürü, Cuma Namazı Çıkışı Silahlı Saldırıya Uğradı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:29:50. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARAKÖSE HABERLERİ
[Hata Bildir]