14:4300
SON DAKİKA KARASU HABERLERİ

Son Dakika Karasu Haberleri

  Rüzgarın Oyun Bahçesi'Nin Potansiyeli Büyük

  Rüzgarın Oyun Bahçesi"Nin Potansiyeli Büyük

  Evliya Çelebi'nin "Rüzgarın oyun bahçesi" dediği Alaçatı, dünyanın en beğenilen 3 sörf merkezinden biri olmasına rağmen turizmde yeterince büyüyemiyor Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Çelik: "Alaçatı'da altyapı ve mevzuattaki eksiklikler giderilirse rüzgar sörfünden yılda 50 60 milyon dolar döviz girdisi olur" "Alaçatı'nın dışında Çeşmealtı ve Dikili'de rüzgar sörfü için büyük potansiyel barındırıyor. (Dün 12:20)

   

  Armutlu'da Çekişme Tavan Yaptı

  TOSFED Ralli Kupası'nın dördüncü ayağı olan Armutlu Rallisi, 30-31 Ağustos tarihlerinde Armutlu Belediyesi ve Göral Termal Armutlu katkıları ile düzenlendi. (Dün 11:17)

   

  Karasulu Balıkçılar 'Vira Bismillah' Diyemedi

  Karasulu Balıkçılar 'Vira Bismillah' Diyemedi

  Sakarya'nın Karadeniz sahilindeki ilçesi Karasu'da balıkçılar, yasağın kalktığı ilk gün hava muhalefeti nedeniyle ‘Vira Bismillah’ diyemedi. (Dün 07:30)

   

  Sarımsak Zam Şampiyonluğuna Koşuyor

  Hasat dönemine giren sarımsağın rekoltesinde kuraklık ve sıcağın etkisiyle düşüş yaşanınca, fiyatında geçen yıla oranla artış yaşandı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Karadeniz'de 1 Kişi Kayıp

  Karadeniz'de 1 Kişi Kayıp

  Düzce’nin Akçakoca ilçesi Melen Ağzı mevkiinde 23 yaşındaki genç serinlemek için girdiği denizde kayboldu. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Sakarya, Sanayileşmesiyle Yeni Türkiye'ye Örnek Oluyor'

  Sakarya, Sanayileşmesiyle Yeni Türkiye'ye Örnek Oluyor"

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Üstün: "Sakarya’da bir yandan Aşağı Sakarya Sulama Projesi ve göletler gibi projelerle tarım potansiyelini ikiye katlarken, diğer yandan çevreci sanayileşme politikasıyla bölgeyi sanayi kentine dönüştürüyoruz" (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Beyaz Et Sektörü Rusya Pazarına Hazır

  Beyaz Et Sektörü Rusya Pazarına Hazır

  Rusya'nın Ukrayna krizi nedeniyle Batılı bazı ülkelere karşı yaptırım kararı alması, yüksek gümrük vergileri yüzünden bu pazara giremeyen beyaz et sektörünü umutlandırdı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 14:43:59. #1.11#