18:0900
SON DAKİKA KARASU HABERLERİ

Son Dakika Karasu Haberleri

   

  İsrail'in Gazze'ye saldırıları protesto edildi -

  İsrail'in Gazze'ye saldırıları protesto edildi -

  Almanya'nın başkenti Berlin'de aralarında Yahudilerin de olduğu binlerce kişi, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etti. (Dün 22:32)

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  Berlin'de aralarında Yahudilerin de olduğu binlerce kişi, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etti HDR Genel Başkanı Karasu: ""Gazze'deki insanların haklarını ihlallerini herkes görsün, tüm Avrupa görsün istiyoruz" İngiliz yönetmen Cynthia Beatt: "Kimse İsrail'in devlet teröründen bahsetmiyor" Haham Chaim Bleier: "Bugün burada İsrail devletini protesto etmek için geldik. (Dün 20:50)

   

  Kösemusul: Karasu Demiryolu Hattı Kısa Sürede Tamamlanacak

  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Karasu Limanı ve demiryolu hattının kısa sürede tamamlanacağını belirterek; "Başbakanımız Karasu Limanı’nın 1 yıl içinde, 62 km’lik demiryolunun da 2 yıl içinde bitirileceğinin müjdesini verdi" diye konuştu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Eker Muş'un İlçelerini Ziyaret Etti

  Bakan Eker Muş'un İlçelerini Ziyaret Etti

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Muş’a geldi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eker'in Muş Ziyareti

  Bakan Eker'in Muş Ziyareti

  MUŞ (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Muş’un Korkut ve Hasköy ilçelerinin ardından Muş Valiliği, Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Sakarya Karasu'dan Suriye'ye Yardım

  İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Temsilciliğinin Suriyeliler için Karasu ilçesinde topladığı yardımları taşıyan tır, Halep'e yola çıktı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Mehdi Eker Muş'ta

  Bakan Mehdi Eker Muş'ta

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Muş'a gitti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Sakarya'da 1 Kilo 108 Gram Bonzai ve 395 Kök Kenevir Ele Geçirildi

  Sakarya’da jandarma ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonlarında 395 kök kenevir bitkisi ile 1 kilo 108 gram bonzai ele geçirilirken, 13 kişi de gözaltına alındı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sakarya'da 1 Kilo Bonzai Ele Geçirildi

  Sakarya'da jandarmanın düzenlediği operesyonlarda 1 kilo 108 gram bonzai ile 398 kök kenevir ele geçirildi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 18:09:52. #1.11#