SON DAKİKA KARS HABERLERİ

Son Dakika Kars Haberleri

14:43
Gazetecinin Gazetecilere Hakaret Davası Sonuçlandı BGC yöneticilerine sosyal paylaşım sitesi üzerinden hakarette bulunduğu iddia edilen ÇGD Başkanı Y.B. hakkındaki ceza davası sonuçlandı.
14:02
Hünerli Eller Kendi İşinin Patronu Oldu Arpaçay Kaymakamlığı tarafından yöre hanımlarına katkı sağlamak ve unutulan bakırcılık sanatını yeniden canlandırmak amacıyla yaklaşık bir yıl önce Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan bakır işlemeciliği kursu meyvelerini vermeye başladı.
Hünerli Eller Kendi İşinin Patronu Oldu
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:36
Doğu'da Sibirya Soğukları Doğu Anadolu Bölgesinde kar yağışının ardından Sibirya soğukları etkili olurken bölgede gece en düşük hava sıcaklığı Ardahan’da eksi 24 derece olarak ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları
12:09
Kars'ta 550 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kars'ta bir araçta yapılan aramada, 550 paket kaçak sigara ele geçirildi.
11:12
Ardahan'ın Göle: -24.5 Kar yağışının durmasıyla birlikte Doğu Anadolu'da Sibirya soğuklarını kendini göstermeye başladı.
Ardahan'ın Göle: -24.5
10:11
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars-Digor-Tuzluca bölünmüş yolunun ihalesinin yapıldığını belirtti.
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı
09:49
DAP, GAP, KOP ve DOKAP'a Hayvancılık Desteği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, DAP, GAP, KOP ve DOKAP bölgelerinde, koyun keçi işletme ve damızlık erkek hayvan alımı yatırımı konularında hibe desteği verecek.
09:43
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi
21:13
Canikli, Gürcistan Maliye Bakanı Khaduri ile Bir Araya Geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Gürcistan'da-Canikli: -"Özellikle Abhazya ve Güney Osetya sorunlarının Gürcistan'ın toprak bütünlüğü içinde barışçıl yollarla çözülmesi gerekliliğini her platformda ifade ediyoruz"-"Ticaret hacmini daha yükseğe çıkartmak için daha fazla sayıda gümrük kapısının açılması ve bu kapıların hizmet kalitesinin yükseltilmesi gerek. Sarp Sınır Kapısı'nın yenilenmesi son aşamaya geldi.
Canikli, Gürcistan Maliye Bakanı Khaduri ile Bir Araya Geldi
17:19
Rusya'dan Turizm Acenteleri Kars'a Gelecek Vali Günay Özdemir, Rusya'dan turizm acentelerinin önümüzdeki ay Kars'a geleceğini söyledi.
15:44
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Gürcistan'da Bakü Tiflis Kars demiryolu hattı, tarihi İpekyolu üzerinde bulunan tüm ülkelerin ekonomilerinin canlanmasına ve ivme kazanmasına katkı sağlayacak.
15:33
Amortisörleri Patlatan Yolda Araç Sürmek Tank Sürmekten Farksız' Türkiye'nin doğusunda problemlerin ardı arakası kesilmiyor.
14:38
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği Karakışın sert geçtiği Kars'ta düzenlenen kar şenliğinde protokol üyeleri kızak yarışı yaptı.
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği
13:47
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Edirne Kapıkule'ye bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren
13:35
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "Biz bu yıl İstanbul'u Bulgaristan sınırına bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz" dedi.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor
13:10
Polis Memuru Emrah Bozkurt Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Ankara'da halı saha maçında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli Emrah Bozkurt, toprağa verildi.
Polis Memuru Emrah Bozkurt Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
12:31
Bakan Elvan, TRACECA Komisyon Başkanlığını Devraldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Avrupa-Kafkasya-Asya Ulaşım Koridoru Hükümetlerarası Komisyon Başkanlığını, Tacikistan'dan devraldı.
Bakan Elvan, TRACECA Komisyon Başkanlığını Devraldı
12:01
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor Muş'un Yeşilova beldesindeki Dağıstan Türkleri, anayurtlarından kilometrelerce uzaklıkta yaşattıkları gelenek ve görenekleriyle yörenin kültür mozaiğine renk katıyor.
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor
11:31
Kars'taki Üreticiler: Gerçek Kaşar Peyniri Yanmaz 'kaşar peynirin anavatanı' olarak bilinen Kars'ta üretilen kaşar peynirinin, hileli ürünler gibi yanmadığı belirtildi.
Kars'taki Üreticiler: Gerçek Kaşar Peyniri Yanmaz
11:16
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği Kış mevsiminin sert geçtiği Kars'ta düzenlenen kar şenliğinde protokol üyeleri kızak yarışı yaptı.
Kars'ta Sazlı- Sözlü Kar Şenliği
10:07
Kars Kaşarının Hakiki Olup Olmadığı Yakarak Anlaşılır Hakiki Kars kaşarının yanmayacağını ileri süren yılların peynircisi Murat Koçak, iddiasını desteklemek için kaşar peynirini yakmaya çalıştı.
Kars Kaşarının Hakiki Olup Olmadığı Yakarak Anlaşılır
09:47
Kars'ta Kaçakçılık Operasyonu Kars'ta polis, 48 kaçak cep telefonu, 40 telefon bataryası ve 40 kulaklık ele geçirdi.
Kars'ta Kaçakçılık Operasyonu
09:32
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 13 dereceyle Kars'ta ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
08:58
Genç Polisin Cenaze Töreninde Gözyaşları Sel Oldu ANKARA (İHA) – Ankara’da arkadaşlarıyla oynadığı halı saha maçında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli Emrah Bozkurt için tören düzenlendi.
Genç Polisin Cenaze Töreninde Gözyaşları Sel Oldu
22:17
Torulspor Taraftarının Küfürlü Tezahüratlarına Kınama Karsspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yıldıray Eyüp Özdemir, Bal Ligi 2. Grup deplasmanda oynanan Torulspor karşılaşması öncesi ve maç sırasında takım futbolcularına, kulüp başkanına ve Kars Belediye Başkan yardımcılarına karşı yapılan küfürlü tezahüratı kınadı.
21:33
Kars'ta Kaçak Cep Telefonu Operasyonu Kars’ta polisin yaptığı operasyonda 48 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi.
Kars'ta Kaçak Cep Telefonu Operasyonu
21:18
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi AK Parti Sarıkamış Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Oktay Sağdıç yeniden başkan seçildi.
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi
20:53
Kars'ta Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı Sarıkamış ilçesinde, 3 aracın karıştığı trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Kars'ta Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
19:11
Kağızman'da Muay Thai Sporuna Yoğun İlgi Kağızmanlı sporcular Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor Kars'ın Kağızman ilçesindeki sporcular, Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından 30 Ocak-1 Şubat tarihlerinde Van'da yapılacak şampiyonaya hazırlanıyor.
Kağızman'da Muay Thai Sporuna Yoğun İlgi
18:06
Kağızmanlı Sporcular Türkiye Şampiyonası'na Hazırlanıyor Kars'ın Kağızman ilçesindeki sporcular, Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından 30 Ocak 1 Şubat tarihlerinde Van'da yapılacak şampiyonaya hazırlanıyor.
17:23
Hatay, 2015'in İlk Çanakkale Sohbetlerine Ev Sahipliği Yaptı Toplumun tarihsel ve kültürel gerçeklere duyarlılığını arttırmayı hedefleyen AnadoluJet'in, Çanakkale Zaferi'nin 100. yılı sebebiyle, Çanakkale 2015 - 100. Yıl Koordinasyon Merkezi ile birlikte projelendirdiği "AnadoluJet'le Çanakkale Sohbetleri" Çanakkale, Ankara, Kayseri, Trabzon, Samsun ve Konya'nın ardından medeniyetler şehri Hatay'da halk ve üniversite öğrencileri ile buluştu.
Hatay, 2015'in İlk Çanakkale Sohbetlerine Ev Sahipliği Yaptı
17:06
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Zehirlenen akbabalar özgürlüğe kanat çırptı Bedir ALTUNOK/KARS, (DHA) - IĞDIR'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Kars Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı
17:00
Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri için Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 2 akbaba, tekrar doğaya salındı.
Zehirlenen Akbabalar Özgürlüğe Kanat Çırptı
16:16
Kars ve Ardahan Eksi 17 Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
16:06
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen iki akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Zehirlenen Akbabalar Doğaya Bırakıldı
15:49
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri Tuzluca ilçesinde zehirlendikleri belirlenen 2 akbaba, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya salındı.
Iğdır'daki Akbaba Zehirlenmeleri
15:49
9'dan 75'ine Kadar, 'Herkes O'nu Okuyor' Türkiye genelinde Peygamber Yolu Derneği'nin hayata geçirdiği ve bu yıl ikincisi düzenlenen 'Herkes O'nu okuyor' adlı kitap okuma yarışması Kars'ta düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.
14:55
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17 Doğu'da karakış etkili oluyor; Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17
14:34
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü Çalışma alanlarının olmaması, bünyesinde bulunan fabrikaların kapanması ve işsizliğin kol gezdiği Kars’ın 2012’de 304.821, 2013’te 300.874 olan nüfusu 2014 yılında 296.466’ya düştü.
Kars'ın Nüfusu 192 Bine Düştü
13:56
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor Doğu bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor
13:56
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, "Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,... Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Türkiye’de polikliniklerde bekleme süresinin 10 dakika, İngiltere’de ise acilde bekleme süresinin 3,5 saat olduğunu ifade ederek Türkiye’de hekim ve hemşire eksikliğinin olduğunu söyledi.
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, 'Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,...
11:54
Gençlerin Kar Üzerinde Rahvan At Yarışı Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Taşdere Köyü'nün gençleri, karakışa meydan okurcasına rahvan at yarışında çekişiyor.
Gençlerin Kar Üzerinde Rahvan At Yarışı
11:46
Sanal Alemde Tanıştı, Dolandırıldım Diye Şikayetçi Oldu KARS (İHA) Kars’ta bir kadın bir sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı bir erkeğe 1.200 TL. kaptırınca ‘dolandırıldım’ diyerekten şikayetçi oldu.
Sanal Alemde Tanıştı, Dolandırıldım Diye Şikayetçi Oldu
11:44
Konya'da Kazım Karabekir Paşa Anıldı Konya Aydınlar Ocağı ve Kazım Karabekir Paşa’ya Vefa kitabı yazarları tarafından “Kazım Karabekir Paşa” vefatının 67. yıldönümünde anılarak, “Kazım Karabekir Paşa’ya Vefa” prestij kitabının tanıtımı da düzenlenen toplantıda gerçekleştirildi.
Konya'da Kazım Karabekir Paşa Anıldı
11:16
Selim Teog'da Birinci Oldu TEOG’ta geçen yıl 5. Olan Selim’de bu yıl il sıralamasında ilçeler aarasında birinci olmasının haklı sevinci yaşanıyor.
Selim Teog'da Birinci Oldu
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:23
Doğu Buz Tuttu Doğu Anadolu Bölgesinde kar yağışının ardından soğuk hava etkisini yeniden artırdı.
Doğu Buz Tuttu
09:59
Kars Gençlerin Kar Üzerinde At Tutkusu Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Taşdere köyünün gençleri karakışa meydan okurcasına rahvan at yarışında çekişiyor.
Kars Gençlerin Kar Üzerinde At Tutkusu
09:44
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:58:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KARS HABERLERİ
[Hata Bildir]