SON DAKİKA KARTAL HABERLERİ

Son Dakika Kartal Haberleri

 • 22:40Terör Olaylarını ProtestoTerör Olaylarını ProtestoAçıklama öncesi hazırlıklar- Açılan pankartlar- Türk bayrağı ile İstaklal marşının okunması- Ahmet Kocakaya konuşması -Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının bulunduğu maketin ateşe verilmesi Kayseri'de terör protestosu Kayseri'de bir grup, son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etmek için eylem yaptı.
 • 21:10Kayseri'de Terör ProtestosuKayseri'de bir grup, son günlerde yaşanan terör olaylarını protesto etmek için eylem yaptı.
 • 14:09Şimşek Sokak Sakinleri Trafik Kazalarından TedirginŞimşek Sokak Sakinleri Trafik Kazalarından TedirginEskişehir Bahçelievler mahallesine bağlı Şimşek sokakta sık sık meydana gelen trafik kazaları mahalle halkını tedirgin ediyor.
 • 11:55DünyanınDünyanın" Formasını TopladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Formalar- Dolap içerisindeki formalar - Serili forma detayı- İmzalı formalar- Beşiktaş formaları - Fatih Terim imzalı forma- Kartal Mustafa Türker ile röportaj "Dünyanın" formasını topladı- Antalya'da yaşayan mimar Kartal Mustafa Türker, yurt içi ve yurt dışındaki pek çok futbol takımına ait yaklaşık 700 formadan oluşan koleksiyon oluşturdu- Türker'in babasının aldığı Beşiktaş formasıyla başladığı koleksiyonundaki en eski parça, Rıza Çalımbay'ın 1991 yılında giydiği Beşiktaş forması- Kartal Mustafa Türker: - "Dünya yıldızlarının formalarına ulaşmayı amaçlıyorum.
 • 11:23Şanlıurfa BBP'li Kartal: Kandil'i Bombalamakla Terör BitmezŞanlıurfa BBP'li Kartal: Kandil'i Bombalamakla Terör BitmezBBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, Türkiye'nin yangın yerine döndüğünü, sebebinin ise AK Parti ve HDP olduğunu söyledi.
 • 11:13İstanbul'da 8 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul'da 8 İlçede Elektrikler KesilecekBakım çalışmaları nedeniyle Pendik, Maltepe, Ümraniye, Üsküdar, Beykoz, Tuzla, Kartal ve Sultanbeyli'nin bazı mahallelerine 3 Ağustos Pazartesi günü elektrik verilemeyecek.
 • 11:06Fikret Orman: Hedefimiz Türkiye'nin Her Yerini Siyah Beyaza BoyatmakBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, en büyük hedeflerinin yeni sezonda elde edecekleri başarılarla Türkiye’nin her yerinin siyah beyaza boyanması ve bütün Beşiktaşlılar’ın sokaklarda formalarıyla dolaşması olduğunu açıkladı.
 • 09:49Hababam Sınıfı Askerde' 2 Ağustos'ta Aliağa'daHababam Sınıfı Askerde' 2 Ağustos'ta Aliağa'daAliağa’da yaklaşık 2 haftadır devam eden ‘Ücretsiz Sinema Günleri’ kapsamında birbirinden güzel ve eğlenceli filmlere ev sahipliği yapan Aliağa Belediyesi, ‘Ücretsiz Sinema Günleri’nin finalini ‘Hababam Sınıfı Askerde’ adlı komedi filmi ile yapmaya hazırlanıyor.
 • 09:25AK Parti Mahalle Temsilciliğine Ses BombasıAK Parti Mahalle Temsilciliğine Ses BombasıH yazıldığı görüldü.
 • 08:57Osmancık'ta Motosiklet sürücüsü ölümden döndüOsmancık'ta Motosiklet sürücüsü ölümden döndüÇorum Osmancık´ta meydana gelen trafik kazasında motosiklet kamyonetin altında 40 metre sürüklenirken sürücüsü ölümden döndü.
 • 07:14AK Parti Mahalle Temsilciliğine Ses BombasıAK Parti Mahalle Temsilciliğine Ses BombasıAk Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği'ne kimliği belirsiz kişi yada kişilerce ses bombası atıldı.
 • 05:53AK Parti Mahalle Temsilcilğine Bombalı SaldırıAK Parti Mahalle Temsilcilğine Bombalı SaldırıKartal'da, AK Parti Atalar Mahalle Temsilciliği Bürosu önünde patlatılan ses bombası paniğe neden oldu. Bombayı atanlar 'YDG-H Örgütü' notunu bırakıp kaçtı.
 • 04:31AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaAK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaAK Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 04:27AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde Ses Bombası PatladıAK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde Ses Bombası PatladıKartal’da AK Parti Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 03:55AK Parti Mahalle Temsilciliği Önünde PatlamaAK Parti Kartal Atalar Mahalle Temsilciliği önünde ses bombası patladı.
 • 23:18Final Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da GösterilecekFinal Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da Gösterilecekİzmir’in Aliağa ilçesinde yaklaşık 2 haftadır devam eden ‘Ücretsiz Sinema Günleri’nin finali ‘Hababam Sınıfı Askerde’ adlı komedi filmi ile yapılacak.
 • 21:43BBP'li Kartal: BBP'li Kartal: "Hem Kapatılsın, Hem de Teröre Bulaşmışlar Yargılansın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler - BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaplan Kartal'ın açıklaması BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal: - "(HDP hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca inceleme başlatıldığı iddiaları) Teröre, şiddete bulaşmışsa elbetteki kapanacak, dünyanın neresinde teröre bulaşmış şiddete bulaşmış, kan dökülmesini kınamamış bir siyasi parti kapatılmaz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaplan Kartal, teröre ve şiddete bulaşmış siyasi partilerin kapatılması gerektiğini belirterek, "Dünyanın neresinde teröre bulaşmış, şiddete bulaşmış, kan dökülmesini kınamamış bir siyasi parti kapatılmaz" dedi.
 • 19:14BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal'dan Demirtaş'a Sert EleştiriBBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal'dan Demirtaş'a Sert EleştiriPartisinin Şanlıurfa İl Başkanlığı’nı ziyaret eden BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a sert eleştirilerde bulundu.
 • 17:22Ülkenin Yangın Yerine Gelmesinin Birinci Müsebbibi Akp, İkincisi Hdp'Ülkenin Yangın Yerine Gelmesinin Birinci Müsebbibi Akp, İkincisi Hdp'Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kartal Kaptan, ülkede uzun bir aradan sonra tekrar her gün şehit haberlerinin gelmesinin, ülkenin yangın yerine dönmesinin birinci müsebbibinin AK Parti, ikinci müsebbibinin ise HDP olduğunu söyledi.
 • 17:18BBP'li Kartal: Kandil'i Bombalamakla Terör BitmezBBP'li Kartal: Kandil'i Bombalamakla Terör BitmezBbp Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, Türkiye'nin yangın yerine döndüğünü, sebebinin ise AK Parti ve HDP olduğunu savunarak, "Sadece Amerika'nın IŞİD'le mücadele etme adına size uzattığı avuçla, Kandil'i bombalamakla bu terör bitmez. Önce terörün içerideki yuvalarını yok etmeniz lazımdır" dedi.
 • 17:11BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaplan Kartal, teröre ve şiddete bulaşmış siyasi partilerin kapatılması gerektiğini belirterek, "Dünyanın neresinde teröre bulaşmış, şiddete bulaşmış, kan dökülmesini kınamamış bir siyasi parti kapatılmaz" dedi.
 • 15:19396 Genç Doğa ve Deniz Kamplarına Gönderiliyor396 Genç Doğa ve Deniz Kamplarına GönderiliyorMuş Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Kartal, 14 Haziran 2015 tarihinde başlayan doğa ve deniz kamplarına bugüne kadar 88 kız ve erkek öğrenci gönderdiklerini söyledi.
 • 10:43Kartal Süren KargaKartal Süren KargaNational Geographic için California'da kuş fotoğrafları çeken Phoo Chan isimli yetenekli fotoğrafçı, inanılmaz ve hayatında bir kez karşılaşabileceği bir anı yakaladı.
 • 09:25Şenol Güneş'in 2015 Model Kartal'ıŞenol Güneş'in 2015 Model Kartal'ıson üç sezonu üçüncü olarak bitiren ve taraftarlarına büyük hayal kırıklığı yaşatan Beşiktaş, bu sezon şeytanın bacağını kırmak istiyor.
 • 20:01Maltepe'de Otluk Alanda YangınMaltepe'de Otluk Alanda YangınYangından detaylar Maltepe'de otluk alanda yangın- Yerleşim yeri yakınlarına kadar ulaşan yangın söndürüldü Maltepe'de otluk alanda çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle söndürüldü.
 • 19:18Maltepe'de Otluk Alanda YangınMaltepe'de otluk alanda çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle söndürüldü.
 • 17:29Mario Gomez: 25 Gol Atmak İsterimMario Gomez: 25 Gol Atmak İsterimBeşiktaş'ın yeni yıldızı Mario Gomez, "Türkiye Ligi çok zor bir lig. 25 gol atmak isterim, umarım sizi mutlu ederim." dedi.
 • 15:23Sınır Ötesi Bisikletliler GeliyorSınır Ötesi Bisikletliler GeliyorKadıköy Belediyesi, 31 Temmuz Cuma günü fiziksel hareketsizliğe dikkat çekmek için pedal çeviren dört gönüllü bisikletliden oluşan takımı ağırlayacak.
 • 15:10Mario Gomez, İstanbul'daMario Gomez, İstanbul'daBeşiktaş'ın kiralık olarak renklerine bağladığı Mario Gomez İstanbul'a geldi.
 • 11:23Polat Alemdar Hayranları Bunu da Yaptı!Kurtlar Vadisi dizsinde oynayan Özgür Teke, Kartal'daki evinin önünde şaşırtan bir manzarayla karşılaştı.
 • 10:02Polat Alemdar Hayranları Özgür Teke'nin Lastiklerini PatlattıPolat Alemdar Hayranları Özgür Teke'nin Lastiklerini Patlattı'Kurtlar Vadisi' dizisinin hayranları dizide Polat Alemdar'ı öldürmeye çalışan MR. Ozzy'yi canlandıran Özgür Teke'nin arabasının dört lastiğini patlattı.
 • 09:33Muş'ta Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgiMuş'ta Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgiGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Muş'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ücretsiz yaz spor okulları, yoğun ilgi gördü.
 • 08:02İron Demir'in Sahipleri Yüklü Bir Borçla Ortadan Kaybolduİron Demir'in Sahipleri Yüklü Bir Borçla Ortadan KaybolduKadıköy-Kartal Metrosu başta olmak üzere bir dizi büyük proje için üretim yapan İron Demir'in sahipleri, iddiaya göre 250 milyon liraya yakın borçla ortadan kayboldu.
 • 22:44Kadınlar 'Barış İçin Ses Çıkart' Etkinliğinde Bir Araya GeldiKadınlar 'Barış İçin Ses Çıkart' Etkinliğinde Bir Araya GeldiBarış İçin Kadın Girişimi Platformu üyeleri, Beşiktaş ve Kartal’da ‘Barış için ses çıkart’ isimli eylem gerçekleştirdi.
 • 17:58İstanbul'da Sıcak Hava Etkili OlduMeteoroloji 1. Bölge Müdürü Ergün Güler, Basra alçak basıncının yurt genelini etkilemeye başladığını ve sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerine çıktığını belirterek, "İstanbul'da bugün Bakırköy, Kartal, Pendik ve Kadıköy'de en yüksek hava sıcaklığı 36 derece olarak ölçüldü" dedi.
 • 16:59Kocaeli - Sgk'nın 45 Yıllık Bayramoğlu Dinlenme Tesisi Kadınlar Plajı OlduKocaeli - Sgk'nın 45 Yıllık Bayramoğlu Dinlenme Tesisi Kadınlar Plajı OlduSgk'nın 45 yıllık Bayramoğlu dinlenme Tesisi Kadınlar Plajı oldu Kocaeli'nin Darıca İlçesi'ndeki ünlü Bayramoğlu Koyu'nda, 45 yıl önce eski adı SSK olan Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Müdürlüğü çalışanların yararlanması amacıyla kurulan ve bu yılın başında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne devredilen "Eğitim ve Dinlenme Tesisleri", belediye tarafından Bayanlar Plajı'na dönüştürüldü.
 • 16:541906 Adaydan 290'i Adü Besyo'lu Olacak1906 Adaydan 290'i Adü Besyo'lu OlacakAdnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öncesi seçmelerine katılan bin 906 adaydan 290’ı Aydın’da eğitim hakkı kazanacak.
 • 11:19İstanbul'da En Yüksek Hava Sıcaklığı Ümraniye'de ÖlçüldüMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan bilgilere göre, geçtiğimiz Salı günü Türkiye genelinde en yüksek sıcaklık 43,5 dereceyle Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde ölçüldü.
 • 10:01Abdullah Seçkin Koçak kimdir? Koçak polisi dövdü iddiasıAbdullah Seçkin Koçak kimdir? Koçak polisi dövdü iddiasıAbdullah Seçkin Koçak kimdir? Koçak polisi dövdü iddiası ortalığı karıştırdı. Tunceli'nin Ovacık İlçesi Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak, iddiaya göre lojman önünde nöbet tutan polis memuru İbrahim Halil Kartal'ı oklavayla dövdü.
 • 09:29Kartal Belediyesi Gönüllülerle Aydos'u TemizlediKartal Belediyesi Gönüllülerle Aydos'u TemizlediKartal Belediyesi Çevre ve Kontrol Müdürlüğü ve Mars Gıda A. Ş. Firması işbirliği yaparak Aydos Ormanı’nı temizledi.
 • 07:55Ovacık Kaymakamı, Polisin Kafasında Oklava KırdıOvacık Kaymakamı, Polisin Kafasında Oklava KırdıTunceli'nin Ovacık İlçesi Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak, iddiaya göre lojman önünde nöbet tutan polis memuru İbrahim Halil Kartal'ı oklavayla dövdü.
 • 00:36Kaymakamın Polis Memurunu Darbettiği İddiasıTunceli'nin Ovacık ilçesinde görev yapan polis memuru Halil İbrahim Kartal, kendisini darbettiği iddiasıyla Ağrı Vali Yardımcılığına atanan Ovacık Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 17:37Eşitlik, Özgürlük, Kardeşlik Türkiye'si İçin' Haziran ÇağrısıEşitlik, Özgürlük, Kardeşlik Türkiye'si İçin' Haziran Çağrısı'Eşitlik, Özgürlük, Kardeşlik Türkiye'si İçin' Haziran çağrısı Birleşik Haziran Hareketi'nin 'Eşitlik, Özgürlük, Kardeşlik Türkiyesi için' bugün Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi.
 • 17:11Ovacık Kaymakamı'na, Eski Korumaya Dayak SuçlamasıOvacık Kaymakamı'na, Eski Korumaya Dayak SuçlamasıTunceli'nin Ovacık Kaymakamı Abdullah Seçkin Koçak'ın eski koruma polisi Halil İbrahim Kartal, kaymakam tarafından sopayla dövüldüğünü ileri sürerek şikayetçi oldu.
 • 17:06Pera Palace Hotel Jumeırah'da İki Yeni Atama Dünyanın en lüks tarihi oteli seçilen Pera Palace Hotel Jumeirah'da yeni atamalar.
 • 13:34Hüyüklü Eğitimciler İspanya'dan DöndüHüyüklü Eğitimciler İspanya'dan DöndüAvrupa Birliğinin "Birlikte söyleyelim, birlikte dans ederim" projesi kapsamında İspanya'ya giden Hüyüklü eğitimciler Türkiye'ye dönüş yaptı.
 • 08:59İstanbul'da 7 İlçede Elektrikler Kesilecekİstanbul'da 7 İlçede Elektrikler KesilecekBakım çalışmaları nedeniyle Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin bazı mahallelerinde 30 Temmuz Perşembe günü elektrik verilemeyecek.
 • 00:00On Numara Çekildi (2)On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 5 kişi, 106 bin 49 lira 90'ar kuruş ikramiye kazandı.
 • 21:1717 Yaşındaki Genç Arkadaşlarının Gözü Önünde Boğuldu17 Yaşındaki Genç Arkadaşlarının Gözü Önünde BoğulduHaber-Kamera: Uğur AYAZSIN/ İstanbul DHA Bostancı sahilde denize giren 17 yaşındaki Mert Alkan boğularak hayatını kaybetti.
 • 20:4617 Yaşındaki Genç Arkadaşlarının Gözü Önünde Boğuldu17 Yaşındaki Genç Arkadaşlarının Gözü Önünde BoğulduBostancı sahilde denize giren 17 yaşındaki Mert Alkan boğularak hayatını kaybetti.