13:4000
SON DAKİKA KARTAL HABERLERİ

Son Dakika Kartal Haberleri

  Elvan: 'Twitter Yetkilileri Ağustos'ta Türkiye'ye Gelecek'

  Elvan: "Twitter Yetkilileri Ağustos'ta Türkiye'ye Gelecek"

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk havayolları şirketlerince İsrail'e yapılacak uçuşlara getirilen yasağın 24 saat daha uzatıldığını bildirdi. (Bugün 01:24)

   

  Elvan - TİB'in kapatılması -

  Elvan - TİB'in kapatılması -

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk havayolları şirketlerince İsrail'e yapılacak uçuşlara getirilen yasağın 24 saat daha uzatıldığını bildirdi. (Bugün 01:00)

   

  Elvan: '5A uydu ihalesine bu yıl çıkılacak' -

  Elvan: "5A uydu ihalesine bu yıl çıkılacak" -

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk havayolları şirketlerince İsrail'e yapılacak uçuşlara getirilen yasağın 24 saat daha uzatıldığını bildirdi. (Bugün 00:36)

   

  Ateş Savaşçılarına Kartal Göz Desteği

  Ateş Savaşçılarına Kartal Göz Desteği

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı, Orman Genel Müdürlüğü‘nün orman yangınları ile mücadele çalışmaları kapsamında faaliyetlerini yürüten Adana Orman Bölge Müdürlüğü yangın söndürme ekipleri, artık uzaktan kumandalı, kameralı multikopter kullanacak. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Van'da Yaralı Kuşlar, Doğaya Bırakılmayı Bekliyor

  Van'da Yaralı Kuşlar, Doğaya Bırakılmayı Bekliyor

  Van'da bilinçsiz avcıların hedefi haline geldikten sonra YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 6 şahin ve 2 kartal, sağlığına kavuştu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  İsmail Kartal: Moral ve Motivasyonumuz Üst Düzeyde

  İsmail Kartal: Moral ve Motivasyonumuz Üst Düzeyde

  Fenerbahçe’nin yardımcı antrenörlerinden İsmail Kartal, takımda moral ve motivasyonun üst düzeyde olduğunu söyledi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Yaralı Kuşlar, Doğaya Bırakılmayı Bekliyor

  YYÜ Yaban Hayatı Koruma ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi edilen 6 şahin ve 2 kartal, doğaya bırakılacakları günü bekliyor. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 13:40:52. #1.12#