09:1800
SON DAKİKA KAYA ÇİLİNGİROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kaya Çilingiroğlu Haberleri


KAYA ÇİLİNGİROĞLU

1964 yılında doğdu. Tıp Fakültesi'nde okudu. Dördüncü sınıftan ayrıldı.

Üniversiteyi bıraktığı 1985-86'dan sonraki dört-beş yıl içinde balıkçılık, bar işletmeciliği, sigortacılık, emlakcılık ve borsa işleri yaptı. 2019 adlı radyonun ortaklarından oldu. Aynı zaman da bir reklam ajansının... Devamı

  Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç Boşandı

  Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç Boşandı

  Magazin camiasının çok konuşulan çiftlerinden Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açacak

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışlarında 25'i aşkın ünlü isim yelken açacak. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Fatih Erkoç Ve Öğrencilerden Unutulmaz Düet!

  Fatih Erkoç Ve Öğrencilerden Unutulmaz Düet!

  "25 İlde 25 Çocuk" sosyal sorumluluk projesine atfen düzenlenen geleneksel Kültür ve Sanat Gecesi'nde sahne alan Fatih Erkoç, öğrencilerle birlikte nefes kesen bir performansa imza attı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Acun, Çilingiroğlu Hakkında Savcılığa Şikayette Bulundu

  Acun, Çilingiroğlu Hakkında Savcılığa Şikayette Bulundu

  Acun Ilıcalı, sosyal medyada kendisi hakkında karalayıcı ifadelerde bulunduğu gerekçesiyle Kaya Çilingiroğlu'nu savcılığa şikayet etti. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Golf Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu

  The Marmara Bodrum ve Bodrum Golf Kulübü'nün kadın sporculara yönelik düzenlediği golf turnuvası sonuçlandı. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar Çıkışı

  Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar Çıkışı

  Kaya Çilingiroğlu, Nişantaşı'nda bir mekan çıkışında gazeteciler Hülya Avşar'ı sorunca "Bana Hülya'yı sormayın." dedi. (22 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a Sert Sözler!

  Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a Sert Sözler!

  Sivasspor - Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan olayların ardından açıklamalar yapan Aziz Yıldırım'a Beşiktaşlı Kaya Çilingiroğlu'ndan çok sert sözler geldi. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Feraye Kükredi

  Feraye Tanyolaç, eşi Kaya Çilingiroğlu'nun birlikte görüntülendiği kızı tanıdığını açıkladı, gazetecilerin bu olayı '2. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Feraye Görmesin!

  Eşi Feraye Tanyolaç'la gittiği Sarıkamış tatilinden dönen Kaya Çilingiroğlu soluğu İstanbul gecelerinde aldı. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

  Çilingiroğlu Ailesi Palandöken'de Tatilde

  Çilingiroğlu Ailesi Palandöken'de Tatilde

  Yarıyıl tatili için Erzurum'a gelen Kaya Çilingiroğlu, eşi Feraye ve ilkokul ikinci sınıf öğrencisi olan oğulları Kaya ile birlikte Palandöken'de kayak yaptı. (06 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Çilingiroğlu Ailesiyle Palandöken'de Tatil Yapıyor

  Çilingiroğlu Ailesiyle Palandöken'de Tatil Yapıyor

  Sömestr tatili için Erzurum'a gelen Kaya Çilingiroğlu, eşi Feraye ve bu evlilikten olan tek çocukları Kaya ile birlikte Palandöken'de bol bol kayak yapıyor. (06 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Çilingiroğlu ile Saran Pişti Oldu

  Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile eski sevgilisi Sadettin Saran, sıcaklığı eksi 18 dereceyi bulan Kars Sarıkamış'ta pişti oldu! (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 09:18:26. #1.11#