SON DAKİKA KAYAPINAR HABERLERİ

Son Dakika Kayapınar Haberleri

 • 08 Aralık 2016 16:32Diyarbakır'da Yenişehir ve Kayapınar Belediyelerine İlçe Kaymakamları Kayyum Olarak AtandıDİYARBAKIR'da, PKK/KCK soruşturması kapsamında DBP'li başkanların tutuklandığı merkez Kayapınar ve Yenişehir belediyelerine kaymakamlar kayyum olarak atandı.
 • 08 Aralık 2016 15:53Diyarbakır Kayapınar ve Yenişehir Ilçe Belediye Başkanlıklarına, Ilçelerin Kaymakamları Kayyum...Diyarbakır Kayapınar ve Yenişehir Ilçe Belediye Başkanlıklarına, Ilçelerin Kaymakamları Kayyum...Kayapınar ve Yenişehir İlçe Belediye Başkanlıklarına, ilçelerin kaymakamları kayyum olarak atandıDiyarbakır'da dün terör soruşturması kapsamında, Belediye başkanları tutuklanan Merkez Kayapınar ve Yenişehir İlçe Belediye Başkanlıklarına, ilçelerin kaymakamları kayyum olarak atandı.
 • 08 Aralık 2016 11:10Diyarbakır'da İki Belediyeye Kayyum AtandıDiyarbakır'da İki Belediyeye Kayyum AtandıDiyarbakır’da başkanları terör soruşturması çerçevesinde tutuklanan Yenişehir ve Kayapınar ilçe belediyelerine kayyum atandı.
 • 08 Aralık 2016 10:45İçişleri Bakanlığı, Belediye Başkanlarının Görevlerinden Uzaklaştırıldığını AçıkladıİÇİŞLERİ Bakanlığı, Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı ve Kayapınar Belediye Başkanı'nın terör örgütüne üye olmaktan tutuklanmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 08 Aralık 2016 10:44Dha Ankara- İçişleri Bakanlığı, Belediye Başkanlarının Görevlerinden Uzaklaştırıldığını Açıkladıİçişleri Bakanlığı, Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı ve Kayapınar Belediye Başkanı'nın terör örgütüne üye olmaktan tutuklanmasına ilişkin açıklama yaptı.
 • 08 Aralık 2016 10:41Üç İlçe Belediye Başkanı Görevden Uzaklaştırıldıİçişleri Bakanlığınca, "terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklanan Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı Mehmet Selim Kurbanoğlu, Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ve Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Servet Tunç'un görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.
 • 08 Aralık 2016 10:35Diyarbakır'da Üç İlçe Belediye Başkanı Görevinden Uzaklaştırıldı"Terör örgütüne üye" olmaktan tutuklanan Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanı Mehmet Selim Kurbanoğlu, Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ve Hakkari Çukurca Belediye Başkanı Servet Tunç, İçişleri Bakanlığının 7 Aralık 2016 tarihli kararı ile görevlerinden uzaklaştırıldı.
 • 08 Aralık 2016 10:14Yenişehir, Kayapınar, Çukurca Belediyelerine Atama YapıldıYenişehir, Kayapınar, Çukurca Belediyelerine Atama Yapıldıİçişleri Bakanlığı, tutuklanan Diyarbakır'ın Yenişehir ve Kayapınar ile Hakkari'nin Çukurca Belediye Başkanı'nın yerine ilçe kaymakamlarının atandığını duyurdu.
 • 08 Aralık 2016 10:04Diyarbakır'da Yenişehir ve Kayapınar Belediyelerine İlçe Kaymakamları Kayyum Olarak AtandıDİYARBAKIR'da, PKK/KCK soruşturması kapsamında DBP'li başkanların tutuklandığı merkez Kayapınar ve Yenişehir belediyelerine kaymakamlar kayyum olarak atandı.
 • 08 Aralık 2016 09:35Dha Yurt Bülteni-2Dha Yurt Bülteni-2Kayapınar ve Yenişehir İlçe Belediye Başkanlıklarına, ilçelerin kaymakamları kayyum olarak atandıDiyarbakır'da dün terör soruşturması kapsamında, Belediye başkanları tutuklanan Merkez Kayapınar ve Yenişehir İlçe Belediye Başkanlıklarına, ilçelerin kaymakamları kayyum olarak atandı.
 • 07 Aralık 2016 20:23Dha Yurt Bülteni - 13Dha Yurt Bülteni - 13Yenişehir ve Kayapınar Belediye başkanlarına tutuklama istemi (2)DBP'Lİ İKİ BAŞKAN TUTUKLANDIDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen terör soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan DBP'li Yenişehir Belediye Başkanı Mehmet Selim Kurbanoğlu ve Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet...
 • 07 Aralık 2016 17:23Yenişehir ve Kayapınar Belediye Başkanlarına Tutuklama İstemi (2)DBP'Lİ İKİ BAŞKAN TUTUKLANDIDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen terör soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan DBP'li Yenişehir Belediye Başkanı Mehmet Selim Kurbanoğlu ve Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ın Sulh Ceza Hakimliği'ndeki sorguları tamamlandı.
 • 07 Aralık 2016 17:20Belediye Eş Başkanı Kurbanoğlu TutuklandıDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması çerçevesinde dün gözaltına alınan Yenişehir İlçe Belediyesi Eş Başkanı Selim Kurbanoğlu tutuklandı.
 • 07 Aralık 2016 17:12Diyarbakır'da İki Belediye Başkanı TutuklandıDiyarbakır'da İki Belediye Başkanı TutuklandıTerör soruşturması kapsamında gözaltına alınan DBP'li Kayapınar Belediye Başkanı Aydın ile Yenişehir Belediye Başkanı Kurbanoğlu, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan tutuklandı.
 • 07 Aralık 2016 16:59Diyarbakır'da İki Belediye Başkanı TutuklandıDiyarbakır'da terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan DBP'li Kayapınar İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ile Yenişehir İlçe Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu, tutuklandı.
 • 07 Aralık 2016 16:46Kayapınar Belediyesi Eş Başkanı TutuklandıDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması çerçevesinde dün gözaltına alınan Kayapınar İlçe Belediyesi Eş Başkanı Mehmet Ali Aydın tutuklandı.
 • 07 Aralık 2016 16:31Uşak'ta Elektrik KesintisiUşak merkez ve Eşme ilçesindeki bazı köylerde yarın elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 07 Aralık 2016 15:47Yenişehir ve Kayapınar Belediye Başkanlarına Tutuklama İstemiDİYARBAKIR'da gözaltına alınan Yenişehir Belediye Başkanı DBP'li Mehmet Selim Kurbanoğlu ve Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın, 'Silahlı terör örgütü üyesi' olduğu iddiasıyla tutuklama istemiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.
 • 07 Aralık 2016 15:26Kayapınar-Çukurca Belediye Başkanları Tutuklandı!Kayapınar-Çukurca Belediye Başkanları Tutuklandı!Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ile Çukurca'nın DBP'li Belediye Başkanı Servet Tunç çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • 07 Aralık 2016 13:55Diyarbakır'da Gözaltına Alınan Belediye BaşkanlarıDiyarbakır'da terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan Kayapınar İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın ile Yenişehir İlçe Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu adliyeye çıkarıldı.
 • 07 Aralık 2016 12:25Gözaltına Alınan Belediye Başkanları Adliyeye Sevk EdildiGözaltına Alınan Belediye Başkanları Adliyeye Sevk EdildiDiyarbakır’da terör soruşturması çerçevesinde gözaltına alınan Kayapınar Belediyesi Eş Başkanı Mehmet Ali Aydın ve Yenişehir Belediyesi Eş Başkanı Selim Kurbanoğlu adliyeye sevk edildi.
 • 06 Aralık 2016 16:322017 Yılı Bütçesi Genel KuruldaHDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, "Çoğulcu demokratik sisteme dönüş sinyali verirseniz dolar hızla düşer, ekonomik krizin derinleşmesinin önü kesilir. Bu ekonomik kriz siyasi bir krizdir, sebepleri siyasidir, diktatörlük heveslerinin yarattığı büyük gerilimin ekonomiye yansımasıdır.
 • 06 Aralık 2016 14:57Diyarbakır'da Dbp'li 2 Belediye Başkanı Gözaltına Alındı (3)BAŞSAVCILIK: FETÖ'DEN 36 KAMU GÖREVLİSİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI VERİLMİŞTİR Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, DBP'li Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu ve Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın'ın yürütülen PKK/KCK soruşturması kapsamında gözaltına...
 • 06 Aralık 2016 14:52Diyarbakır -Diyarbakır'da Dbp'li 2 Belediye Başkanı Gözaltına AlındıDiyarbakır -Diyarbakır'da Dbp'li 2 Belediye Başkanı Gözaltına AlındıDiyarbakır'da DBP'li 2 belediye başkanı gözaltına alındı (3)BAŞSAVCILIK: FETÖ'DEN 36 KAMU GÖREVLİSİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI VERİLMİŞTİRDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, DBP'li Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu ve Kayapınar Belediye Başkanı Mehmet Ali...
 • 06 Aralık 2016 14:13Dha Yurt Bülteni-6Şirvan'da bakır madenindeki heyelan faciası ile ilgili 4 kişi tutuklandıSİİRT'in Şirvan İlçesine bağlı Maden Köyündeki bakır madeninde 17 Kasım'da meydana gelen ve 12 işçinin cenazesinin çıkarıldığı, 4 işçinin arama çalışmalarının sürdüğü heyelan faciası ile ilgili yürütülen soruşturma...