SON DAKİKA KAZAN İLCESİ HABERLERİ

Son Dakika Kazan İlcesi Haberleri

 • 10:10Ankara Valisi Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Kılıçlar: Kazan, demokrasi savaşında gazi olmuşturVali Kılıçlar hastanede yaralıları ziyaret ettiANKARA Valisi Mehmet Kılıçlar, darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit ve 82 gazi veren Kazan ilçesine ilişkin olarak, 'Ankara'da Kazanlılar destan yazdı.
 • 10:01Vali Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturVali Kılıçlar: Kazan, Demokrasi Savaşında Gazi OlmuşturAnkara Valisi Mehmet Kılıçlar, darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit ve 82 gazi veren Kazan İlçesi'ne ilişkin olarak, "Kazanlılar destan yazdı.
 • 17:11Kazan, 8'inci Demokrasi Şehidini Toprağa Verdi-2Kazan, 8'inci Demokrasi Şehidini Toprağa Verdi-2Kazan, 8'inci demokrasi şehidini toprağa verdi-2(Tür: Yurt)
 • 16:52Kazan, 8'inci Demokrasi Şehidini Toprağa VerdiKazan, 8'inci Demokrasi Şehidini Toprağa VerdiKazan, 8'inci demokrasi şehidini toprağa verdiDarbe girişimi sırasında Kazan'da 4. Ana Jet üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'ları engellemeye çalışırken, darbeci askerlerin çocuk, yaşlı, kadın, erkek demeden kalabalık üzerine uzun namlulu silahlarla hedef alarak açtığı ateş sonucu yaralı olarak kaldırıldığı hastanede dün akşam şehit olan 63 yaşındaki Ümit Güder, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:01Ak Partili Ünal: Kazan Ümmetin Umudu OlduAK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, halkın gösterdiği sivil direnişle gündeme gelen Ankara'nın Kazan İlçesi'ne övgüler yağdırdı.
 • 23:05Gökdenizli Rubin Kazan, Hazırlık Maçında Töreli West Ham'ı 3-0 YendiGökdenizli Rubin Kazan, Hazırlık Maçında Töreli West Ham'ı 3-0 YendiHazırlık maçında Gökhan Töreli West Ham ile Gökdeniz Karadenizli Rubin Kazan karşı karşıya geldi. Gökdeniz'in gol de attığı maçı Rubin Kazan 3-0 kazandı.
 • 13:53Kazan Bakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiKazan Bakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten Şehit Ailelerine Taziye ZiyaretiBakan Kaya ve Başkan Ertürk'ten şehit ailelerine taziye ziyaretiAİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Kazan Belediye Başkanı AK Partili Lokman Ertürk ile birlikte, askeri darbe girişiminde 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan uçakları engellemeye çalışırken açılan ateş sonucu şehit olan vatandaşların ailelerini ziyaret etti.
 • 15:28Tekirdağ'ın Saray İlçesi Emniyet Müdürü GözaltındaTekirdağ’ın Saray ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında 1 emniyet müdürü, 1 emniyet müdür yardımcısı, 1 komiser ve 2 polis memuru gözaltına alındı.
 • 13:40Çan İlçesi Danapınar Köyünde Kaybolan Vatandaş BulunduÇan İlçesi Danapınar Köyünde Kaybolan Vatandaş Bulundu 18 Temmuz Pazartesi günü Çan ilçesi Danapınar köyünde kaybolan ve Alzheimer hastası olduğu belirtti.
 • 14:24Ankara Kazan Demokrasi Şehitleri Kazan'da Son Yolcuklarına UğurlandıAnkara Kazan Demokrasi Şehitleri Kazan'da Son Yolcuklarına UğurlandıDha ANKARA- Demokrasi şehitleri Kazan'da son yolcuklarına uğurlandıTÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde bir grub adına darbe girişiminde sırasında Akıncı Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkan F-16'lardan darbeci askerler tarafından çocuk, yaşlı, kadın, erkek demeden kalabalık üzerine rasgele ateş açılması sonucu hayatını kaybeden 6 çocuk babası Kazan'ın Ahi Köyü Muhtarı Ali Anar (35) ve askere gitmeye hazırlanan Ömer Takdemir (20) son yolculuklarına uğurlandı.
 • 13:01Ankara Kazan Bakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızAnkara Kazan Bakan Soylu: Aziz Milletimize Müteşekkiriz ve MinnettarızBakan Soylu: Aziz milletimize müteşekkiriz ve minnettarızÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Aziz milletimize müteşekkiriz ve minnettarız. Bu girişimi engelleme ve Türkiye'nin başına bir musallatın gelmesinden Türkiye'yi feragat ettiren millettir, bizim büyük milletimizdir" dedi.
 • 04:41Şehit Anar ve Takdemir'in Cenazeleri, Kazan İlçesinde DefnedildiŞehit Anar ve Takdemir'in Cenazeleri, Kazan İlçesinde DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Demokrasi şehitleri toprağa veriliyor Cenaze namazlarının kılınması ve defnedilmesi Demokrasi şehitleri toprağa veriliyor FETÖ'nün darbe girişimini engellemeye çalışırken vurularak şehit olan Anar ve Takdemir'in cenazeleri, Ankara'nın Kazan ilçesinde defnedildi FETÖ'nün darbe girişimi engellemeye çalışırken vurularak şehit olan Ahi Mahallesi Muhtarı Ali Anar (34) ve Ömer Takdemir'in (20) cenazeleri, Ankara'nın Kazan ilçesinde toprağa verildi.
 • 17:53Kazan Belediye Başkanı Ertürk: 'Ağır Silahlarla Taradılar'Kazan Belediye Başkanı Ertürk: 'Ağır Silahlarla Taradılar'Kazan Belediye Başkanı Ertürk: 'Ağır silahlarla taradılar'
 • 10:44Kazan Belediye Başkanı: Üsten Açılan Ateşle 6 Kişi Öldü, 55 Kişi YaralandıKazan Belediye Başkanı: Üsten Açılan Ateşle 6 Kişi Öldü, 55 Kişi YaralandıKazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, açılan ateşle 6 kişinin öldüğünü 55 kişinin de yaralı olduğunu açıkladı.