18:0000
SON DAKİKA KAZAN KAZAN HABERLERİ

Son Dakika Kazan Kazan Haberleri

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Başkent'teki Değişime Tarım da Ayak Uydurmalı

  Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, inşaat sektörünün lokomotif görev üstlendiği, sanayinin inovasyon, Ar-Ge, tasarım ve markalaşma ile katkı sağladığı Başkent’teki değişime tarım sektörünün de ayak uydurabilmesi için, tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgeleri kurulmasını önerdi. (Bugün 11:39)

   

  Avea'nın "Nokta Atışı" Ürünü, Pepsi'nin Tercihi Oldu

  Avea, mobil pazarlama ürünü "Nokta Atışı" ile farklı sektörlerdeki marka iş birliklerine Pepsi'yi de ekledi. (Bugün 11:08)

   

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Sinan Akçıl Türkiye'nin Başını Yaktı!

  Türkvizyon yarışmasında jürilik yapan Akçıl yarışmacılara 1 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de finalde Türkiye'ye 1 puanla karşılık verince yarışmacımız 15. sıraya düştü. (Bugün 09:38)

   

  Gül, Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'nda Konuştu

  Gül, Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'nda Konuştu

  Onbirinci Cumhurbaşkanı Gül: :Ortadoğu’da kalıcı barış için çok enerji harcandı” "Terörün ilerlemesinde durum daha ciddileşmiştir" (Dün 23:14)

   

  Yıldırım'dan Doğalgaz Cihazları İçin Bakım Uyarısı

  Sivas Doğalgaz Dağıtım AŞ (SİDAŞ) Bölge Müdürü İnan Yıldırım, doğalgazla çalışan cihazların bakımıyla ilgili uyarıda bulundu. (Dün 17:28)

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Başbakan Davutoğlu: (3) "Eğer herkes Kıbrıs etrafındaki doğal kaynakların Kıbrıs'ın bütününe ait olduğu konusuna mutabık kalır ve ortak bir vizyonla eylem planıyla bu enerjiyi barış yönünde kullanırsa herkes kazanır" "Gelin Irak'ı el birliğiyle bir kriz ülkesi olmaktan çıkarıp, yükselen bir ekonomi haline dönüştürelim. Sizler içeriden bunun çabasını sergileyin, bizler size dışarıdan destek verelim. Irak terörle anılmasın. (Dün 14:05)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 18:00:28. #1.12#