SON DAKİKA KAZIM KARTAL HABERLERİ

Son Dakika Kazım Kartal Haberleri


KAZIM KARTAL

Kazım Kartal,sinema ve dizi oyuncusu.Sanat yaşamına 1946 yılında başlayan Kazım Kartal, Türk sinemasının adı fazla bilinmeyen kahramanlarındandır. Genellikle karakter rollerde yardımcı oyuncu olarak rol alan "kötü adam" Kartal, sanat yaşamı boyunca 1000 civarında (saptanabilen 350), filmde rol... Devamı

22:59
Kin Filmi Kin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Kin Filmi
23:59
Silahları Ellerinde Öldüler Filmi Silahları Ellerinde Öldüler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Silahları Ellerinde Öldüler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Silahları Ellerinde Öldüler Filmi
00:30
Sevdan Öldürdü Beni Filmi Sevdan Öldürdü Beni filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sevdan Öldürdü Beni filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sevdan Öldürdü Beni Filmi
23:36
Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç Hastanede Yeşilçam'ın usta isimlerinden sinema sanatçısı Sümer Tilmaç, akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde.
Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç Hastanede
21:30
Siyah Eldivenli Adam Filmi Siyah Eldivenli Adam filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Siyah Eldivenli Adam filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Siyah Eldivenli Adam Filmi
12:06
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye, 17 Ağustos 1999'da son yüzyılın en büyük depremlerinden birini yaşadı. Merkez üssü Gölcük olan 7,4 büyüklüğündeki ''Marmara Depremi''nde 17 bin 840 kişi öldü, 43 bin 953 kişi yaralandı
18:44
21 Stk'dan Barış Sürecine Destek Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde faaliyet gösteren 21 sivil toplum kuruluşu (STK), başlatılan barış sürecine tam destek verdi.
21 Stk'dan Barış Sürecine Destek
09:40
Nuri Alço, 'Soğuk Gazoz'la Anılmaktan Rahatsız Değil 'Soğuk bir gazoz istermisin yavrum' repliği ile akıllara kazınan Yeşilçam'ın kötü adamı Nuri Alço, 19.Altın Koza Film Festivali'ne katılmak üzere geldiği Adana'da, ilgi odağı oldu.
Nuri Alço, 'Soğuk Gazoz'la Anılmaktan Rahatsız Değil
09:32
Nuri Alço, "Soğuk Gazoz"La Anılmaktan Rahatsız Değil "Soğuk Bir Gazoz İstermişsin Yavrum" repliği ile akıllara kazınan Yeşilçam'ın kötü adamı Nuri Alço, 19.genç kızların ilgi odağı oldu.
Nuri Alço, 'Soğuk Gazoz'La Anılmaktan Rahatsız Değil
20:20
Ünlü Oyuncu Sümer Tilmaç: Kitap Okumadan Vizyon Sahibi Olunmaz Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç, Dünyada Vizyon Sahibi Olmanın Yolunun Kitap Okumaktan Geçtiğini Söyledi.
Ünlü Oyuncu Sümer Tilmaç: Kitap Okumadan Vizyon Sahibi Olunmaz
18:24
Sümer Tilmaç: 2010 Milli Birliğimiz İçin Milat Olsun Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç, 2010'un Kardeşliğin, Sevginin, Paylaşımın, Milli Birlik, Bütünlük ve Kenetlenmenin Milat Olduğu Tarihi Bir Yıl Olmasını Diledi.
Sümer Tilmaç: 2010 Milli Birliğimiz İçin Milat Olsun
15:55
Patnos'da İmam Hatip ve Müezzinlere Yönelik Güzel Ezan Okuma Kursu Tamamlandı Ağrı'nın Patnos İlçesinde Merkez ve Köy Camii İmam Hatip ve Müezzinlerine Yönelik Güzel Ezan Okuma Kursu Tamamlandı. 1 Ay Süren Kursta İmam Hatip ve Müezzinlere 5 Ayrı Makamda Daha Güzel Nasıl Ezan Okunacağı Öğrenildi.
Patnos'da İmam Hatip ve Müezzinlere Yönelik Güzel Ezan Okuma Kursu Tamamlandı
13:27
Denizli: Denizli'de Akıl Almaz Kaza Denizli'de, Ani Fren Nedeniyle Kamyonetteki Demir Boruların Önde Seyreden Otomobilin Arka Camından İçeri Girmesi Sonucu Sürücü Şok Yaşadı.
Denizli: Denizli'de Akıl Almaz Kaza
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:18:01. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAZIM KARTAL HABERLERİ
[Hata Bildir]