18:2700
SON DAKİKA KAZIM KARTAL HABERLERİ

Son Dakika Kazım Kartal Haberleri


KAZIM KARTAL

Kazım Kartal,sinema ve dizi oyuncusu.Sanat yaşamına 1946 yılında başlayan Kazım Kartal, Türk sinemasının adı fazla bilinmeyen kahramanlarındandır. Genellikle karakter rollerde yardımcı oyuncu olarak rol alan "kötü adam" Kartal, sanat yaşamı boyunca 1000 civarında (saptanabilen 350), filmde rol... Devamı

   

  Kin Filmi

  Kin Filmi

  Kin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Silahları Ellerinde Öldüler Filmi

  Silahları Ellerinde Öldüler Filmi

  Silahları Ellerinde Öldüler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Silahları Ellerinde Öldüler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Sevdan Öldürdü Beni Filmi

  Sevdan Öldürdü Beni Filmi

  Sevdan Öldürdü Beni filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sevdan Öldürdü Beni filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç Hastanede

  Sinema Sanatçısı Sümer Tilmaç Hastanede

  Yeşilçam'ın usta isimlerinden sinema sanatçısı Sümer Tilmaç, akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde. (21 Ocak 2014 Salı )

   

  Siyah Eldivenli Adam Filmi

  Siyah Eldivenli Adam Filmi

  Siyah Eldivenli Adam filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Siyah Eldivenli Adam filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (18 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Türkiye, 17 Ağustos 1999'da son yüzyılın en büyük depremlerinden birini yaşadı. Merkez üssü Gölcük olan 7,4 büyüklüğündeki ''Marmara Depremi''nde 17 bin 840 kişi öldü, 43 bin 953 kişi yaralandı (12 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Denizli: Denizli'de Akıl Almaz Kaza

  Denizli: Denizli'de Akıl Almaz Kaza

  Denizli'de, Ani Fren Nedeniyle Kamyonetteki Demir Boruların Önde Seyreden Otomobilin Arka Camından İçeri Girmesi Sonucu Sürücü Şok Yaşadı. (09 Kasım 2006 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek

  İtalyan Basını: Goran Pandev İtalya'ya Dönecek İtalyan basını, Galatasaray - Dortmund maçında taraftarların ıslıkladığı Pandev'in İtalya'ya döneceğini, Sampdoria ve Fiorentina'nın Makedon futbolcuyu istediğini yazdı.

 • Mahkemeden Flaş Uzan Kararı

  Mahkemeden Flaş Uzan Kararı Uzanların Dubai Bankası'nda bulunan 30 milyon dolarlık nakit parasının dondurulması için New York'ta açtığı davada mahkeme; paranın dondurulamayacağına hükmetti.

 • Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı

  Daugavpils'e Şike Soruşturması Başladı Letonya polisi, Daugavpils'in 2 futbolcusunu ve 2 yöneticisini Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Elfsborg maçında şike yaptıkları gerekçesiyle gözaltına aldı.

[Hata Bildir]
24.10.2014 18:27:29. #1.11#