SON DAKİKA KEÇİBORLU HABERLERİ

Son Dakika Keçiborlu Haberleri

12:43
Isparta'da Kar Hayatı Felç Etti Isparta'da dün gece yarısı başlayan kar yağışı nedeniyle Isparta- Burdur dağ yolunda araçlarında mahsur kalanları, AFAD ekipleri kurtardı.
Isparta'da Kar Hayatı Felç Etti
15:37
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, sosyal medyada yayımlanan, ifade edilen, açıklanan ithamların engellenebilmesi için öncelikle mahkeme kararı gerektiğini belirtti.
Bakan Elvan: Sosyal Medyada Engelleme İçin Mahkeme Kararı Şart
15:30
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu Bakanlar Elvan ve Eroğlu, Afyonkarahisar'da- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Konvansiyonel hatlara hem sinyalizasyon hem de elektrifikasyon sistemleri yerleştiriyoruz.
Lütfi Elvan ve Veysel Eroğlu
14:38
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan hizmete sokacakları tek kart sistemi ile tüm Türkiye çapında seyahat etmenin mümkün olacağını söyledi.
Ulaşımda Tüm Türkiye'de Geçerli Olacak Tek Kart Sistemi Geliyor
14:19
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geçmiş dönemlerde yapılan yatırımlara ve açılışlara değinerek, “Geçmişte ben bir tuvaletin açılışı için Bakan gittiğini biliyorum, internete bakın göreceksiniz.
Bakan Elvan ve Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da Yeni Yapılan Karayollarını Hizmete Açtı
12:43
Başbakan Davutoğlu'ndan Beklentiler, 14 Gazetenin Ortak Manşetinde Sıralandı AK Parti İl Kongresi’ne katılmak üzere yarın Isparta’ya gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bu programını fırsat bilen 14 gazete, Başbakan Davutoğlu’ndan Isparta için beklentilerin sıralandığı içerikle aynı manşetle çıktı.
Başbakan Davutoğlu'ndan Beklentiler, 14 Gazetenin Ortak Manşetinde Sıralandı
21:53
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Isparta'da, 8 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 29. duruşmada karar çıktı.
21:27
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Ek Isparta'da, 8 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 29'uncu duruşmada karar çıktı.
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Ek
20:07
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Isparta'da, 8 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 29'uncu duruşmada 8 sanığa hapis cezası çıktı.
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası
19:08
Isparta Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Arşiv Isparta'da, 8 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 29'uncu duruşmada karar çıktı.
Isparta Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası Arşiv
18:43
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası (1) Isparta'da, 8 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 29'uncu duruşmada karar çıktı.
Uçak Kazası Davasında 8 Sanığa Hapis Cezası (1)
11:48
Tornacı Ustasının "Şemsiye" Başarısı Konya'da tornacılık yapan 61 yaşındaki Ali Çiftçi, 30 metrekarelik iş yerinde, tek ayakta 600 metrekareye kadar açılabilen şemsiyeler üretmeye başladı
18:46
Isparta'daki Uçak Kazası Davasında Karar 6 Ocak'ta Isparta'da, 7 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 28'inci duruşmada karar çıkmadı.
Isparta'daki Uçak Kazası Davasında Karar 6 Ocak'ta
15:08
Isparta'daki Uçak Kazası Davasında Karar 6 Ocak'ta Isparta'da, 7 yıl önce 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 28'inci duruşmada karar çıkmadı.
Isparta'daki Uçak Kazası Davasında Karar 6 Ocak'ta
14:30
Uçak Kazası Davasında Sona Gelindi Isparta’da 2007 yılında meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın 287inci duruşması Isparta Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü.
Uçak Kazası Davasında Sona Gelindi
18:47
Köy Okulları Teknolojiyle Tanıştı SDÜ Robotik ve Eğitim Derneği ve Teknoloji Kulübü tarafından hayata geçirilen "Teknolojiyi Uzak Köylere Taşıyoruz" projesi ile köy okullarındaki öğrencilere robotlar hakkında bilgi verilip gösteri yapılıyor.
14:52
Isparta'da Yolcu Midibüsü Devrildi: 10 Yaralı Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde şehir içi yolcu midibüsünün devrildiği kazada, 10 kişi yaralandı.
Isparta'da Yolcu Midibüsü Devrildi: 10 Yaralı
19:57
Kılıdaroğlu: O Dosyalar Kapanır Falan Diye Düşünmeyin Kemal Kılıçdaroğlu, Keçiborlu'da bir vatandaşın, "Kasalar, ayakkabı kutuları, dosyalar hepsi gitti" sözüne karşı, "O dosyalar kapanmaz" şeklinde karşılık verdi.
Kılıdaroğlu: O Dosyalar Kapanır Falan Diye Düşünmeyin
17:43
Mahkeme Başkanı: Uçak Kazası Davasında Artık Karar Aşamasındayız Isparta'da, 2007 yılında 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan, 18 kişinin yargılandığı uçak kazasına ilişkin davanın 27'nci duruşmasında erteleme kararı çıktı.
Mahkeme Başkanı: Uçak Kazası Davasında Artık Karar Aşamasındayız
17:43
Uçak Kazası Davasında Dosyalar Birleşti Isparta’da, 2007 yılında 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın 27. duruşması Isparta Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü.
Uçak Kazası Davasında Dosyalar Birleşti
18:58
Bakan Eroğlu: Otobüs Şoförünün Şekeri Düşmüş Olabilir Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Isparta-Antalya karayolundaki kazanda yaralı kurtulanları ziyaret etti. Eroğlu, "Otobüs şoförünün şekeri düşmüş olabilir." dedi.
Bakan Eroğlu: Otobüs Şoförünün Şekeri Düşmüş Olabilir
18:13
Yaralı Berberleri Ziyaret Eden Bakan Eroğlu: Şoförün Şekeri Düşmüş Olabilir Orman ve Su İşleri Bakanı Veyse Eroğlu, Isparta-Antalya karayolunda berberleri taşıyan otobüsün kaza yapmasının ardından yaralı kurtulanları ziyaret etti.
17:39
Antalya-Isparta karayolundaki kaza - Bakan Eroğlu, yaralı Özen'i hastanede ziyaret etti - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu meydana gelen kazayla ilgili "Şoförün muhtemelen uyuduğunu tahmin ediyoruz" dedi.
17:37
Afyonlu Berberlerin Tur Otobüsü Devrildi: 13 Ölü, 33 Yaralı (5) Bakan EROĞLU: TRAFİK DENETİMLERİ SIKLAŞTIRILMALI Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Isparta'daki 13 berber ve kuaförün yaşamını yitirdiği otobüs kazasında yaralanan ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alınan 16 yaşındaki İsmail Özen'i ziyaret etti.
Afyonlu Berberlerin Tur Otobüsü Devrildi: 13 Ölü, 33 Yaralı (5)
17:23
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Antalya'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Antalya Isparta karayolunda yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada yaralanan 16 yaşındaki İsmail Özen'i hastanede ziyaret etti Bakan Eroğlu: "Şoförün muhtemelen uyuduğunu tahmin ediyoruz"
09:23
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
21:14
TIR ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı Isparta-Keçiborlu Karayolu'nda TIR ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, kamyonette bulunan 4 kişi hayatını kaybetti.
TIR ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı
21:12
Tır ile kamyonet çarpıştı: 4 ölü (2) - Isparta-Afyonkarahisar karayolunda tır ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti.
Tır ile kamyonet çarpıştı: 4 ölü (2) -
20:21
Isparta'da Tır ile Kamyonet Çarpıştı: 4 Ölü Isparta-Afyonkarahisar karayolunda tır ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti.
Isparta'da Tır ile Kamyonet Çarpıştı: 4 Ölü
20:12
Tır ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı (2) Cenazelerin KİMLİKLERİ BELİRLENDİ Isparta- Keçiborlu Karayolu'nda TIR ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada ölen 4 kişinin kimlikleri belirlendi.
Tır ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı (2)
19:39
Isparta Keçiborlu'da Trafik Kazası: 4 Ölü, Bir Yaralı Isparta'nın Keçiborlu ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybederken, bir kişi de yaralandı.
19:34
Tır ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı Isparta- Keçiborlu Karayolu'nun 34'üncü kilometresinde TIR ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, kamyonette bulunan 4 kişi hayatını kaybederken, TIR sürücüsü de yaralandı.
Tır ile Kamyonet Kafa Kafaya Çarpıştı: 4 Ölü, 1 Yaralı
18:48
Isparta'da Trafik Kazası: 4 Ölü Isparta Afyonkarahisar karayolunda tır ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti.
Isparta'da Trafik Kazası: 4 Ölü
18:43
Afyonkarahisar'da Karşı Şeride Geçen TIR, Ölüm Saçtı: 4 Ölü Afyon karayolunda karşı şeride geçen TIR'ın kamyonete çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı.
Afyonkarahisar'da Karşı Şeride Geçen TIR, Ölüm Saçtı: 4 Ölü
12:19
Bitlis'te Bir Kaymakam ve 3 Vali Yardımcısı Değişti İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre Bitlis’te bir ilçe kaymakamı ve 3 vali yardımcısının görev yeri değişti.
Bitlis'te Bir Kaymakam ve 3 Vali Yardımcısı Değişti
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
14:11
Burdur Milletvekili, İki Bakana Gölü Sordu Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, Burdur Gölüne 3 yerden kirli atık bırakılmasıyla ilgili, iki bakanın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
Burdur Milletvekili, İki Bakana Gölü Sordu
09:49
Burdur Gölü'ne 3 Kanalizasyon Hattı Burdur Gölü'ne Hayat Verelim Derneği, gölün kuruyan kısımlarına Keçiborlu ve Senir belediyelerince açılmış kanallarla kanalizasyon atığı bırakıldığı, Isparta OSB'den açılan bir kanalla da kirli atık bırakıldığı yönünde Isparta Valiliği ve ilgili kurumlara suç duyurusunda bulundu.
Burdur Gölü'ne 3 Kanalizasyon Hattı
18:14
Uçak Kazası Davasında Şok İfade: Merhum Pilotlar da Suçlu, Hayatta Olanlar Da Isparta'da 30 Kasım 2007'de 57 kişinin öldüğü uçak kazasıyla ilgili bugün yapılan 26'ncı duruşmada, tutuksuz sanıklardan Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Ersoy ifadesinde, "Bu uçağın yere yaklaşım cihazı kazadan 15 gün önce arızalanmış.
17:41
Ersoy'dan Düşen Uçağın Yöneticilerine Suçlama Isparta'da 2007 yılında meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın 26. duruşması görüldü.
Ersoy'dan Düşen Uçağın Yöneticilerine Suçlama
18:44
Uçak Kazası Sanıkları Yargılanacak Isparta'da, 2007'de 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın mahkeme heyeti, sanıkların, yargılanmasına karar verdi.
Uçak Kazası Sanıkları Yargılanacak
15:18
Uçak Kazası Sanıkları Yargılanacak Isparta'da, 2007'de 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın mahkeme heyeti, sanıkların, yargılanmasına karar verdi.
15:17
Isparta'daki Uçak Kazası Davası 2007 yılında meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili davanın görülmesine devam edildi.
Isparta'daki Uçak Kazası Davası
13:51
Minibüs Devrildi: 13 Yaralı Isparta Süleyman Demirel Havalimanı yolunda devrilen işçi taşıyan minibüsteki 13 kişi yaralandı.
16:09
Gölete Düşen Çocuk Boğuldu Isparta'nın Keçiborlu İlçesi'nde ailesiyle piknik yapan 9 yaşındaki Rümeysa Karabaş, gölete düşerek boğuldu.
Gölete Düşen Çocuk Boğuldu
11:18
Yıllardır Fotoğrafları Halıya Dokuyor Isparta'da 81 yaşındaki halı ustası Ahmet Aksakal, çalışanlarıyla 43 yıldır Mevlana'dan Einstein'a, Atatürk'ten eski İngiltere Başbakanı Thatcher'a kadar pek çok kişinin portresinin yanı sıra savaş meydanları ve Kur'an ı Kerim ayetlerini milyonlarca düğümle halıya işledi Aksakal: "Elle, ilmik ilmik dokunması.
15:03
Burdur Valisi ve Eski Belediye Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Burdur Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Kemal Arslan, Vali Nurettin Yılmaz ve eski Belediye Başkanı Ak Parti'li Sebahattin Akkaya hakkında, 'evrakta sahtecilik' yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Burdur Valisi ve Eski Belediye Başkanı Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
15:08
AB Şart Koydu, İş Adamları Isparta Gülüne Sahip Çıktı Isparta'da uzun yıllardır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Barış Gümüş, gül yağı sektörünün devi Sebat Gülyağı şirketi ve inşaat sektörünün deneyimli ismi Bülent Gündüz ortaklığındaki Meyve Kozmetik Şirketi, AB standartlarına uygun bir kozmetik markası oluşturdu.
AB Şart Koydu, İş Adamları Isparta Gülüne Sahip Çıktı
18:05
Üstadın Talebelerinden Hafız Mehmet Şambayatlı, Burdur'da Hakka Yürüdü Üstad Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin talebelerinden Hafız Mehmet Şambayatlı, ikamet ettiği Burdur’da dualarla toprağa verildi.
Üstadın Talebelerinden Hafız Mehmet Şambayatlı, Burdur'da Hakka Yürüdü
12:58
Isparta'da Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Isparta-Antalya karayolunda önceki gün yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 3 kişiden 2'sinin üniversite öğrencisi olduğu öğrenildi.
Isparta'da Yolcu Otobüsünün Devrilmesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:53:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEÇİBORLU HABERLERİ
[Hata Bildir]