19:2000
SON DAKİKA KELES HABERLERİ

Son Dakika Keles Haberleri

  Okul Sporları Şampiyonları Ödüllerini Aldı

  Okul Sporları Şampiyonları Ödüllerini Aldı

  Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporlarını güçlendirmek için bu yıl ilk kez düzenlenen 3. küme müsabakaları sonucunda birinci olan takımlar, ödüllendirildi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Dereceye Giren Okul Takımları Ödülleri Kaptı

  Dereceye Giren Okul Takımları Ödülleri Kaptı

  Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporlarını güçlendirmek için bu yıl ilk kez düzenlenen 3. Küme müsabakaları sonucunda birinci olan takımlar, Nilüfer Spor Salonu'nda düzenlenen törende ödüllendirildi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kelesli Öğrenciler Bisikletlerine Kavuştu

  Kelesli Öğrenciler Bisikletlerine Kavuştu

  Bursa genelinde derslerinde başarılı olan 2 bin 95 öğrenciyi bisikletle ödüllendiren Büyükşehir Belediyesi, Keles ilçesindeki 20 başarılı öğrenciye de bisiklet hediye etti. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Gıdada Marka Olacak

  Belediye şirketlerinden BESAŞ'ın yüzde 40, BURULAŞ, BURBAK ve BURFAŞ'ın yüzde 20'şer ortaklığıyla kurulan Tarım AŞ, kırmızı etten süte, zeytinden deveci armuduna kadar geniş bir alanda yatırımlar yapacak BESAŞ Genel Müdürü Bektaş: "Sağlıklı gıdayı Bursalılar'ın sofralarına ulaştırmayı hedefliyoruz. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Aşırı Yağışlar Çatlatınca, İhracatçı Satacak Kiraz Bulamıyor

  Son haftalarda dolu ve aşırı yağışların kirazda yol açtığı çatlamalar yüzünden bazı bölgelerde rekolte kayıplarının yüzde 70'leri bulması, hem üreticiyi hem de ihracatçıyı kara kara düşündürüyor UYMSİB Yönetim Kurulu Başkanı Çalı: "İhracatta kaliteli ve miktarı yeterli olan kiraz bulmakta zorluk, güçlük çekiliyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Vatandaş Ehliyet Alamıyor

  Vatandaş Ehliyet Alamıyor

  Darphane'nin yeterli basım yapmaması nedeniyle son günlerde özellikle metropol şehirlerde sürücü belgesi sıkıntısı yaşanıyor. (10 Haziran 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 19:20:00. #1.13#