SON DAKİKA KELES HABERLERİ

Son Dakika Keles Haberleri

13:44
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret MHP İnegöl ilçe teşkilatı, TBMM’ye giderek MHP grup toplantısına katıldı.
MHP İnegöl Teşkilatından Bahçeli'ye Ziyaret
10:09
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu Bursa’da Uludağ yöresinin organik ürünleri şehir merkezinde kurulan çadırda satışa sunuldu.
Uludağ Yöresi'nin Organik Ürünleri İçin Pazar Kuruldu
15:23
Davutoğlu Bursa'yı Sevdi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 3 Aralıkta Bursa’ya geleceği bildirildi.
Davutoğlu Bursa'yı Sevdi
11:48
Organik Tavuklar Bursa'da Yumurtlayacak Organik tarımda birçok üründe ilklere imza atan Bursa, 2015 yılında organik yumurta tavukçuluğu projesiyle bir yatırıma daha ev sahipliği yapacak.
Organik Tavuklar Bursa'da Yumurtlayacak
11:10
Veli Sarıkaya: "Gençlerin En Değerli Sermayesi Zaman ve Bilgidir" Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, ilçe okullarını gezerek incelemelerde bulundu.
18:19
Besaş'ın Yeni Ürünü 'Dr Simit' BESAŞ ile Uludağ Üniversitesi tarafından peynir altı suyu ile üretilen Dr Simit, Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen AR-GE Günlerinde kamuoyuna tanıtıldı.
Besaş'ın Yeni Ürünü 'Dr Simit'
16:27
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi Bursa Büyükşehir Belediyesi, daha sağlıklı ve daha yeşil Bursa hedefiyle sürdürülen çalışmalar kapsamında öğrencileri çevre konusunda da bilinçlendirmeye devam ediyor.
Büyükşehir'den Öğrencilere Çevre Eğitimi
15:17
Kelesli Din Adamlarından Ev Sohbetleri Bursa’nın Keles ilçesinde, din adamları, her ay bir meslektaşlarının evinde buluşarak sohbet ediyor.
Kelesli Din Adamlarından Ev Sohbetleri
13:21
Büyükşehir'den Muhtarlara Bilgisayar Hediyesi Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlardan gelen talep doğrultusunda 12 muhtar derneğine özel yazılım yüklü bilgisayar hediye edildi.
Büyükşehir'den Muhtarlara Bilgisayar Hediyesi
13:16
12 Muhtar Derneğine Bilgisayar Hediye Edildi Bursa Büyükşehir Belediyesi, muhtarlardan gelen talep doğrultusunda 12 muhtar derneğine özel yazılım yüklü bilgisayar hediye etti.
12 Muhtar Derneğine Bilgisayar Hediye Edildi
14:42
Müsiad'ın Besaş Çıkarması Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği yönetici ve üyeleri, Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın ise en büyük ekmek üretim tesisi BESAŞ’ı ziyaret etti.
Müsiad'ın Besaş Çıkarması
13:59
Müsiad'ın Besaş Çıkarması Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği yönetici ve üyeleri, Türkiye'nin üçüncü, Bursa'nın en büyük ekmek üretim tesisi BESAŞ'ı ziyaret etti.
Müsiad'ın Besaş Çıkarması
14:28
Cumhuriyet Coşkusunu Klasik Otomobil Rallisi ile Yaşadılar Bursa Nilüfer'de Cumhuriyet coşkusu, düzenlenen 'Cumhuriyet Rallisiyle başladı.
Cumhuriyet Coşkusunu Klasik Otomobil Rallisi ile Yaşadılar
12:55
Keles'te Depreme Dayanıksız Minare Yenilendi Bursa’nın Keles ilçesinde, depremde yıkılma riski bulunan Merkez Camii’nin minaresi yenilendi.
Keles'te Depreme Dayanıksız Minare Yenilendi
15:48
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarım üretiminin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
Erken Uyarı ile Tarımda Verim Artacak
13:28
Erken Uyarı İle Tarımda Verimlilik Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
13:28
Erken Uyarı İle Tarımda Verimlilik Artacak Bursa Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma projeleri kapsamında tarımsal üretimin yoğun olduğu 5 ilçeye erken uyarı istasyonu kurdu.
10:07
Bursa Ormanlarında Üretim Tatbikatları Tamamlandı Bursa İnegöl Orman İşletme Müdürlüğünde başlatılan damga, üretim ve standardizasyon tatbikatları tamamlandı.
Bursa Ormanlarında Üretim Tatbikatları Tamamlandı
09:08
Bursaspor'a Kalıcı Gelir Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi, Yakın Çevre Yolu'nun Soğanlı bölgesindeki arazinin Bursaspor tarafından akaryakıt istasyonu olarak kullanılmasını onaylayarak, uygulamanın önündeki tüm engelleri kaldırdı.
19:36
Bursaspor'a Kalıcı Gelir Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi, Yakın Çevre Yolu'nun Soğanlı bölgesindeki arazinin Bursaspor tarafından akaryakıt istasyonu olarak kullanılmasını onayladı.
16:22
Tarım ve Hayvancılığa 'büyükşehir' Desteği TÜYAP’ın düzenlediği tarım ve hayvancılık fuarının açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da tarım ve hayvancılıkla ilgilenenlerin bundan sonra Büyükşehir Belediyesi’nce destekleneceğini bildirdi.
Tarım ve Hayvancılığa 'büyükşehir' Desteği
18:29
100 Yaşında Doğum Günü Kutlanan Selime Nine Öldü Bursa’nın Keles ilçesinde, 100 yaşında doğum günü kutlanan yaşlı kadın hayatını kaybetti.
100 Yaşında Doğum Günü Kutlanan Selime Nine Öldü
12:43
Alman Ormancılar Kocayayla'da Buluştu Almanya’dan gelen ormancılar, Uludağ Kocayayla’da incelemelerde bulundu.
Alman Ormancılar Kocayayla'da Buluştu
12:13
Ormancılar Uçtu Orman Genel Müdürlüğüne ait yangın söndürme helikopterleri Keles semalarında ormancıları uçurdu.
Ormancılar Uçtu
09:43
Ormanlarda, Damga, Üretim ve Standardizasyon Tatbikatları Başladı Bursa Orman Bölge Müdürlüğü, 'damga, üretim ve standardizasyon tatbikatlarına’ ormancılığın ve mobilya’nın başkenti İnegöl’de başladı.
Ormanlarda, Damga, Üretim ve Standardizasyon Tatbikatları Başladı
11:20
Keles'te Ana Sultan Anıldı Bursa'nın Keles ilçesinde bu yıl 728'incisi düzenlenen Ana Sultan'ı anma günü ve bereket hayrı büyük ilgi gördü.
Keles'te Ana Sultan Anıldı
11:34
Balıkesir'in Yeni Valisi Yaman Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Balıkesir Valisi Ahmet Turhan merkeze alınırken, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman da Balıkesir'e atandı.
Balıkesir'in Yeni Valisi Yaman
17:34
Greenpeace Gemisi Termik Santrallere Karşı Mudanya'da Kömürlü termik santrallerine karşı Türkiye turunu sürdüren Greenpeace gemisi Rainbow Warrior (Gökkuşağı Savaşçısı) Bursa’da Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde (DOSAB) kurulmak istenen termik santrallerine karşı eylem için iki günlüğüne Mudanya’ya geldi.
17:17
Greenpeace, 'Termik Santrale Hayır' Demek İçin Mudanya'da Greenpeace'in efsane gemisi Rainbow Warrior DOSAB'da yapılacak termik santrale karşı çıkan çevrecilere destek vermek için Bursa'nın Mudanya İlçesi Limanı'na demirledi.
Greenpeace, 'Termik Santrale Hayır' Demek İçin Mudanya'da
16:14
Greenpeace Termik Santrale 'Hayır' Demek İçin Bursa'da Greenpeace’nin efsane gemisi Rainbow Warrior (Gökkuşağı Savaşçısı), Bursa’da yapılması planlanan kömürlü termik santrale tepki için Mudanya’ya geldi.
Greenpeace Termik Santrale 'Hayır' Demek İçin Bursa'da
11:02
Şehit Madenci Ailelerine Bursa Morali Bursa Büyükşehir Belediyesi, Manisa'nın Soma ilçesinde Mayıs ayında meydana gelen olayda şehit olan madencilerin ailelerini Bursa'da ağırladı.
18:48
Bursa Belediyesi, Soma Maden Şehitlerinin Ailelerini Ağırladı Bursa Büyükşehir Belediyesi, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren madencilerin ailelerini, ağırladı.
Bursa Belediyesi, Soma Maden Şehitlerinin Ailelerini Ağırladı
17:54
Şehit Madenci Ailelerine Bursa Morali Bursa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’nın Soma ilçesinde mayıs ayında meydana gelen maden faciasında ölen işçilerin ailelerini Bursa’da ağırladı.
Şehit Madenci Ailelerine Bursa Morali
16:08
Besaş Süt Ürünleri Artık Tüm Şaypa'larda Keles Süt ve Süt Ürünleri Tesisi ile bu alanda da önemli bir marka haline gelen BESAŞ, ürünlerinin tüketiciyle buluşması noktasında önemli bir işbirliğine imza attı.
Besaş Süt Ürünleri Artık Tüm Şaypa'larda
17:39
Bursa'da Çiftçileri Dolandıranların İlgi Alanı: Hırsızlık Bursa'da, çiftçileri dolandıran ve 46'şar yıl hapis cezasına çarptırılan sanıklardan birinin, ilgi alanının hırsızlık olduğu ortaya çıktı.
Bursa'da Çiftçileri Dolandıranların İlgi Alanı: Hırsızlık
15:25
Yüz Yaşındaki Kadına Kaymakamlıktan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Bursa’nın Keles ilçesinde, yüz yaşına basan kadının doğum gününü devlet kutladı.
Yüz Yaşındaki Kadına Kaymakamlıktan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
12:13
Keles'te Dereler Islah Ediliyor Bursa’nın Keles ilçesinin merkezinden geçen Cuma deresi ıslah ediliyor.
Keles'te Dereler Islah Ediliyor
16:04
Roman Çocukların Yüzme Keyfi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzunda yaklaşık 60 Roman, 100 Kelesli çocuğa ücretsiz yüzme kursu verdi.
Roman Çocukların Yüzme Keyfi
14:38
Engelliler Piknikte Buluştu Engelli bireyler, Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi ve Büyükşehir Belediyesi (BBB) Engelliler Şube Müdürlüğü işbirliğiyle bu yıl 12.’si düzenlenen sosyal kaynaşma şenliğinde bir araya geldi.
Engelliler Piknikte Buluştu
14:35
Engelliler Pikniğinde Büyük Çoşku Engelli vatandaşlar, Bursa Kent Konseyi Engeliler Meclisi ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü işbirliğiyle Kocayayla'da düzenlenen şenlikte moral depoladı.
14:27
Engelliler Kocayayla'da Moral Depoladı Bursalı engelliler, Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü (BBB) iş birliğiyle bu yıl 12’ncisi düzenlenen sosyal kaynaşma şenliğinde bir araya geldi.
Engelliler Kocayayla'da Moral Depoladı
13:14
Keles'te Okul Bahçeleri Asfaltlanıyor Bursa’nın Keles ilçesinde okul bahçeleri belediye tarafından asfaltlanıyor.
Keles'te Okul Bahçeleri Asfaltlanıyor
10:42
Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı BESAŞ’ın Keles’teki süt ve süt ürünleri tesisinde görevli personele yangın tatbikatı yaptırıldı, tüm personel olası yangın olaylarına müdahale konusunda bilgilendirildi.
Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı
10:35
Besaş Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı BESAŞ’ın Keles’teki Süt ve Süt Ürünleri tesisinde görevli personele yangın tatbikatı yaptırıldı.
Besaş Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı
09:12
Besaş Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı BESAŞ'ın Keles'teki Süt ve Süt Ürünleri tesisinde görevli personele yangın tatbikatı yaptırıldı, tüm personel olası yangın olaylarına müdahale konusunda bilgilendirildi.
Besaş Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı
18:10
Bursa'da 45 Dakikalık Yağmur Hayatı Felç Etti Bursa'da, öğleden sonra başlayan ve yaklaşık 45 dakika etkili olan yağmur, özellikle şehir merkezinde hayatı olumsuz etkiledi.
Bursa'da 45 Dakikalık Yağmur Hayatı Felç Etti
10:09
Genç Kız Televizyon Başında Öldü Bursa’da, 19 yaşındaki bir genç kız, ailesiyle birlikte televizyon izlerken fenalaşıp hayatını kaybetti.
Genç Kız Televizyon Başında Öldü
11:45
TEOG Sonuçları Öğrencileri Mağdur Etti Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı sonuçları, öğrencileri ve aileleri mağdur etti.
TEOG Sonuçları Öğrencileri Mağdur Etti
09:28
Uludağ'da Kurtlar Koyun Sürüsüne Saldırdı Bursa’nın dağ ilçelerinden Keles’te kurtlar koyun sürüsüne saldırdı.
Uludağ'da Kurtlar Koyun Sürüsüne Saldırdı
16:11
Uzak Doğu'dan Türkiye'ye Kültür Turu Türk halk kültürünü tanımak için Uzak Doğu'dan gelen topluluk Bursa'da, Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Türk Halk Müziği Bölümü'nün çalışmalarına katıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:16:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KELES HABERLERİ
[Hata Bildir]