11:1700
SON DAKİKA KELES HABERLERİ

Son Dakika Keles Haberleri

   

  Engelliler Kocayayla'da Moral Depoladı

  Engelliler Kocayayla'da Moral Depoladı

  Bursalı engelliler, Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü (BBB) iş birliğiyle bu yıl 12’ncisi düzenlenen sosyal kaynaşma şenliğinde bir araya geldi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Keles'te Okul Bahçeleri Asfaltlanıyor

  Keles'te Okul Bahçeleri Asfaltlanıyor

  Bursa’nın Keles ilçesinde okul bahçeleri belediye tarafından asfaltlanıyor. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı

  Süt Tesislerinde Yangın Tatbikatı

  BESAŞ’ın Keles’teki süt ve süt ürünleri tesisinde görevli personele yangın tatbikatı yaptırıldı, tüm personel olası yangın olaylarına müdahale konusunda bilgilendirildi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

  Bursa'da Dağ-Der Üyeleri İftarda Buluştu

  Bursa'da Dağ-Der Üyeleri İftarda Buluştu

  Bursa'da Orhaneli Keles Büyükorhan Harmancık Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin düzenlediği iftar yemeğinde beş yüz kişi bir araya geldi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Keles'in Kaderi Büyükşehir ile Değişiyor

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Keles'in Dağdibi Köyü'nde düzenlenen iftarda, "Büyükşehir Belediyesi her zaman yanınızda. Keles için ne yapsak azdır" dedi. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Keles'te Ramazan Nostaljisi

  'Her Yerde Tiyatro' projesi kapsamında 'Geçmiş Zaman Olur ki…' adlı oyunu Keles'te sahneleyen Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, eski Ramazanların nostaljisini bugüne taşıdı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Keles'in Geleceği Büyükşehir ile Değişiyor

  Keles'in Geleceği Büyükşehir ile Değişiyor

  Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Keles’in Dağdibi Köyü’nde düzenlenen iftarda, “Büyükşehir Belediyesi her zaman yanınızda. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Dağ-Der'den Nilüfer Çıkarması

  Dağ-Der'den Nilüfer Çıkarması

  Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık ve Osmangazi’ye bağlı Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Dağ-Der) Genel Başkanı Mustafa Bay ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’na atanan Celil Çolak ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamlarında ziyaret ederek 'Hayırlı olsun' dileklerinde bulundu. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  İtikaf İçin 56 Cami Belirlendi

  Bursa Müftülüğü Ramazan ayına mahsus itikaf ibadetini yerine getirmek isteyen Müslümanlar için 17 ilçede 56 camide gece gündüz kalma imkanı sunuyor. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yaban Hayvanları Aç Kalmasın Diye 577 Bin Fidan Dikildi

  Bursa Orman Bölge Müdürlüğü, aç kalarak şehre inen yabani hayvanlarını korumak için 3 yılda 577 bin 300 yabani meyve ağacı fidanı dikti. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Keles'te Yıldırım 15 Koyunu Telef Etti

  Keles'te Yıldırım 15 Koyunu Telef Etti

  Bursa'nın Keles ilçesinde, yıldırım düşmesi neticesinde 15 koyun telef oldu. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Arınç, Keles Belediye Başkanı Teke'yi ziyaret etti -

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bu yörenin insanı dürüsttür, ahlaklıdır, inançlıdır, milli, manevi değerlerine bağlıdır. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bursa Valisinin Yeğeni Keles'te Vekil Kaymakamlık Yapıyor

  Bursa Valisinin Yeğeni Keles'te Vekil Kaymakamlık Yapıyor

  Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun yeğeni Bünyamin Karaloğlu'nun 6 aydır Keles ilçesinde kaymakamlığa vekalet ettiği ortaya çıktı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Arınç, Keles'in Genç Kaymakamının Bursa'da Kalmasını İstedi

  Arınç, Keles'in Genç Kaymakamının Bursa'da Kalmasını İstedi

  Keles Belediyesi'ni ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Bülent Arnıç, Keles’te 6 aydır kaymakamlığa vekalet eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun yeğeni Bünyamin Karaloğlu’nun Bursa’da kalmasını istedi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç, Bursa'da Açıklaması

  "Bu yörenin insanı dürüsttür, ahlaklıdır, inançlıdır, milli, manevi değerlerine bağlıdır. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Arınç'a Fenerli Maden İşçisi Heykeli

  Arınç'a Fenerli Maden İşçisi Heykeli

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a Bursa’nın Harmancık Belediyesi’ni ziyaretinde madenci heykeli hediye edildi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Arınç'a Fenerli Maden İşçisi Heykeli Hediye Edildi

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, seçim bölgesi Bursa’da Harmancık Belediyesi’ni ziyaret etti. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Asya Gırısım Sermayesı Yatırım Ortaklıgı A.s. Sırket Genel Bılgı Formu 18.06.2014 14:39:39

  KAP:ASYA GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / ASYGS [] SIRKET GENEL BILGI FORMU 18.06.2014 14:39:39 (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Bursa'da Yaşanan Dolu Meclis Gündeminde

  Bursa'da Yaşanan Dolu Meclis Gündeminde

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, Bursa’da yaşanan dolu ve aşırı yağış nedeniyle çiftçilerin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Okul Sporları Şampiyonları Ödüllerini Aldı

  Okul Sporları Şampiyonları Ödüllerini Aldı

  Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporlarını güçlendirmek için bu yıl ilk kez düzenlenen 3. küme müsabakaları sonucunda birinci olan takımlar, ödüllendirildi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Dereceye Giren Okul Takımları Ödülleri Kaptı

  Dereceye Giren Okul Takımları Ödülleri Kaptı

  Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporlarını güçlendirmek için bu yıl ilk kez düzenlenen 3. Küme müsabakaları sonucunda birinci olan takımlar, Nilüfer Spor Salonu'nda düzenlenen törende ödüllendirildi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kelesli Öğrenciler Bisikletlerine Kavuştu

  Kelesli Öğrenciler Bisikletlerine Kavuştu

  Bursa genelinde derslerinde başarılı olan 2 bin 95 öğrenciyi bisikletle ödüllendiren Büyükşehir Belediyesi, Keles ilçesindeki 20 başarılı öğrenciye de bisiklet hediye etti. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Gıdada Marka Olacak

  Belediye şirketlerinden BESAŞ'ın yüzde 40, BURULAŞ, BURBAK ve BURFAŞ'ın yüzde 20'şer ortaklığıyla kurulan Tarım AŞ, kırmızı etten süte, zeytinden deveci armuduna kadar geniş bir alanda yatırımlar yapacak BESAŞ Genel Müdürü Bektaş: "Sağlıklı gıdayı Bursalılar'ın sofralarına ulaştırmayı hedefliyoruz. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Aşırı Yağışlar Çatlatınca, İhracatçı Satacak Kiraz Bulamıyor

  Son haftalarda dolu ve aşırı yağışların kirazda yol açtığı çatlamalar yüzünden bazı bölgelerde rekolte kayıplarının yüzde 70'leri bulması, hem üreticiyi hem de ihracatçıyı kara kara düşündürüyor UYMSİB Yönetim Kurulu Başkanı Çalı: "İhracatta kaliteli ve miktarı yeterli olan kiraz bulmakta zorluk, güçlük çekiliyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Vatandaş Ehliyet Alamıyor

  Vatandaş Ehliyet Alamıyor

  Darphane'nin yeterli basım yapmaması nedeniyle son günlerde özellikle metropol şehirlerde sürücü belgesi sıkıntısı yaşanıyor. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Unutulmaya Yüz Tutan Sokak Oyunları Şenlikle Hatırlandı

  Unutulmaya Yüz Tutan Sokak Oyunları Şenlikle Hatırlandı

  Hızla gelişen teknolojiyle unutulmaya yüz tutan sokak oyunlarının yeniden hatırlatılması amacıyla düzenlenen '8. Sokak Oyunları Şenliği' ile geçmişin nostaljisi günümüz çocuklarına yaşatılıyor. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Çocuklara 'Sokak Oyunları' Nostaljisi

  Bu yıl 8.'si düzenlenen 'Sokak Oyunları Şenliği', Pınarbaşı Parkı'nda bir araya gelen 1000 çocuğa eğlenceli bir gün yaşattı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Bursa'da Yol Kapatan Kayaları Balyozla Kırdılar

  Bursa'da Yol Kapatan Kayaları Balyozla Kırdılar

  Bursa'da, meydana gelen heyelanda kaya parçaları yola düştü. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 11:17:11. #1.12#