SON DAKİKA KELLİK HABERLERİ

Son Dakika Kellik Haberleri

11:39
Kellik Koroner Kalp Hastalığını İşaret Ediyorsa? Bazı özellikler, koşullar ya da alışkanlıklar koroner kalp hastalığı (KKH) riskinizi artırabilir.
10:40
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da bulunan ve Trakların Anadolu’ya gelişinden itibaren uzun süre Trak yerleşimi olan 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
10:29
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
16:48
Kellik Genlerinizde Olabilir! Dr.Handan Yavuz Köksal, Kellik Genlerinizde Olabilir! Ama Kaderiniz Olmak Zorunda Değil diyerek konu hakkinda görüşlerini bizimle paylaştı.
12:49
Saç Dökülmesi Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor ! RegenPlast Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Op.Dr.Tamer Şakrak saç dökülmesinin psikolojik problemler ve sosyal hayattan kaçınma gibi yaşam kalitesini bozan sorunlara neden olabileceğini belirtti.
Saç Dökülmesi Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor !
13:39
Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor ! Saçları çok sıkı olarak bağlamak, örgü yapmak, mısır örgüsü şeklinde sıkıca şekillendirmek ve gererek arkadan bağlamak da çekmeye bağlı olarak saç foliküllerini kalıcı harap eder ve saç kaybına neden olur (traction alopecia).Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.İlhan Serdaroğlu konu ile ilgili bilgiler verdi.
Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor !
15:45
Hayalinizdeki Kaslı Vücuda Ameliyatla Kavuşun Türk erkeği vücudunun en çok hangi kısmından hoşlanmıyor? Araştırmalar gösteriyor ki erkeklerimizin %81'i vücudundaki yağlamadan hoşlanmıyor.
11:52
Tepe ve Şakak Bölgesi Açık Erkeklerde Prostat Kanseri Riski Daha Fazla Tepe ve şakak bölgesindeki saçların bir bölümü dökülen erkeklerin prostat kanserine yakalanma riskinin daha fazla olduğu belirlendi.
Tepe ve Şakak Bölgesi Açık Erkeklerde Prostat Kanseri Riski Daha Fazla
11:49
Saç Dökülmesinin Kaynağı Stres Prof. Dr. Şendur "Kadınların ve erkeklerin günümüzdeki en önemli kozmetik sorunları arasında yer alan saç dökülmesi, aşırı düzeyde strese neden oluyor" dedi.
Saç Dökülmesinin Kaynağı Stres
21:06
Türkiye'de Saç Dökülme Oranı Gittikçe Artıyor Güneş, havuz ve denizin etkisi nedeniyle yaz aylarında hem kadınların hem de erkeklerin saçları daha çok yıpranıyor ve dökülüyor.
Türkiye'de Saç Dökülme Oranı Gittikçe Artıyor
13:59
Selahaddin Çekmegil - Empati Bakkalın gül yağını, döküverdi papağan. Dayak yedi o yüzden, başı kel oldu bir an. Kellik bir yana dursun, konuşamaz oldu kuş. Düşünceye daldı hep, papağan oldu baykuş. Bakkal üzüldü lakin, tek laf yok papağandan...
Selahaddin Çekmegil - Empati
11:49
Eskimeyen Meslek Berberliğe Rağbet Artıyor Okulların tatile girmesiyle anne ve babaların, çocuklarının meslek öğrenmesi için yanlarına çırak olarak verenlerin sayısında gözle görülür artış olduğunu söyleyen 23 yıllık berber Kadir İpekdağ, “Mesleği öğrenen birinin az sermaye ile rahatlıkla dükkân açabilmesi ve ölmeyecek meslek olması nedeniyle okula gitsin gitmesin gençler arasında berberliğe ilgi arttı.
Eskimeyen Meslek Berberliğe Rağbet Artıyor
12:24
Gelin ve Damatların "Kepçe Kulak" Telaşı Düğün sezonunun açılmasıyla gelin ve damatların, doğuştan var olan ya da sonradan oluşan kusurlarını düzeltmek için sıklıkla kulak, burun ve yüz gençleştirme estetiği ile saç ekimi operasyonları yaptırdığı bildirildi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Akbaş: "Genç kızlarda kulak ve burun estetiği.
Gelin ve Damatların 'Kepçe Kulak' Telaşı
16:32
O okullara İmam Hatipliler başvuramayacak Kara Harp Okulları'na girmek isteyen öğrencilerin, internet üzerinden ön başvuru yapmaları için verilen süre 15 Mayıs'ta doluyor. Ancak KHO'ya aralarında İmam Hatip Lisesi'nin de yer aldığı meslek lisesinde okuyan öğrenciler yine başvuramayacak.
15:25
Kara Harp Okulları'na İmam Hatipliler Başvuramayacak Kara Harp Okulları'na aralarında İmam Hatip Lisesi'nin de yer aldığı meslek lisesinde okuyan öğrenciler yine başvuramayacak.
Kara Harp Okulları'na İmam Hatipliler Başvuramayacak
13:48
Yaza Sağlıklı ve Canlı Bir Cilt İle Girin Central Hospital'dan Dermatoloji Uzmanı Dr. Hicran Ercan, dış görünümlerinden şikayetçi olan kadın ve erkek hastalar için mezoterapi tedavisini anlatıyor.
Yaza Sağlıklı ve Canlı Bir Cilt İle Girin
16:29
Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de. Uzman araştırmacılar sadece Amazon Yağmur Ormanlarında yetişen bitkilerden oluşan bir karışım üzerinde yaptıkları testler neticesinde kaybolan saçların sürekli kullanımla geri geldiğini ve dökülme riski olan saçları da köklerinden başlayarak koruma altına aldığını keşfettiler.
11:06
Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de. Bir grup araştırmacı sadece Amazon Yağmur Ormanlarında yetişen bitkilerden olusan bir karışım üzerinde yaptıkları testler neticesinde kaybolan saçların sürekli kullanımla geri geldiğini keşfettiler.
Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de.
11:24
Yabancılar Saç Ekimi İçin Türkiye'yi Tercih Ediyor Özellikle erkeklerin korkulu rüyası olan kellik, tıp alanındaki hızlı gelişmelere paralel olarak tarihe karışıyor.
Yabancılar Saç Ekimi İçin Türkiye'yi Tercih Ediyor
11:17
Uzmanlardan Saç Ekiminde Merdiven Altı Uyarısı Özellikle erkeklerin korkulu rüyası olan kellik, tıp alanındaki hızlı gelişmelerle birlikte tarihe karışıyor.
Uzmanlardan Saç Ekiminde Merdiven Altı Uyarısı
11:04
Yabancıların Saç Ekimi İçin Uğrak Yeri Türkiye Yrd. Doç. Dr. Tekerekoğlu, yurt dışından çok sayıda yabancının saç ekimi için Türkiye'ye geldiğini ifade etti.
Yabancıların Saç Ekimi İçin Uğrak Yeri Türkiye
06:03
Kellik de Yakıştı! Ünlü balet Tan Sağtürk, imaj değiştirdi!
14:36
Sahte İlaç Satıcılarının Yeni Tuzağı Sms ve Sosyal Medya Kurdukları internet siteleri sıkı denetimlerle engellenen sahte ilaç satıcıları, toplu SMS atarak veya Facebook gibi sosyal ağlarda profil oluşturarak yeni erişim kanalları bulmaya çalışıyor B...
Sahte İlaç Satıcılarının Yeni Tuzağı Sms ve Sosyal Medya
17:21
PTT 1. Lig'de 15. Haftanın Ardından Liderin puan kaybettiği haftada İstanbul Büyükşehir Belediyespor evinde farklı galip gelmeyi başardı. Mersin'de ise gol şov vardı.
PTT 1. Lig'de 15. Haftanın Ardından
09:55
Ekilen Saçlar Ömürlük FBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr.Hayati Akbaş, ekilen saçların dökülme durumunun olmadığını, ömürlük olduğunu söyledi.
Kelliğin hem erkekler hem de kadınlar için çok olumsuz anlamları olduğunu belirten FBM Tıp Merkezi...
Ekilen Saçlar Ömürlük
16:32
Ameliyatsız Yüz Gerdirme Artık Mümkün REEM Estetik Merkezi sorumlusu Dr.
Ameliyatsız Yüz Gerdirme Artık Mümkün
10:30
Kellik Tarihe Karışıyor Bilim insanları dün açıkladı. Saç ekimine son verecek yöntemle dokudan saç üretilebiliyor.
Kellik Tarihe Karışıyor
12:39
Kellik Tarihe Karışıyor İlk kez laboratuvarda insan saçı üretildi
Kellik Tarihe Karışıyor
06:03
Saçları Dökülüyor Hollywood'un En Çapkın İsimlerinden John Mayer ile İlişki Yürütmeye Çalışmak, Katy Perry'ye Pek de...
Saçları Dökülüyor
15:20
Saç Dökülmesinin Psikolojik Sonuçları Saç dökülmesinin psikolojik sonuçlarına dikkat çeken Türk Hair Trans Genel Direktörü Handan Acıkök çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Saç Dökülmesinin Psikolojik Sonuçları
11:30
Günde 80 Telden Fazla Saç Dökülmesine Kellik Uyarısı Denizli Devlet Hastanesi Cildiye Uzmanı Dr.
Günde 80 Telden Fazla Saç Dökülmesine Kellik Uyarısı
13:02
Kristen Stewart Kel Kalmaktan Korkuyor "Alacakaranlık" Serisi ile Dünya Çapında Bir Üne Kavuşan Güzel Oyuncu Kristen Stewart, Stresten...
Kristen Stewart Kel Kalmaktan Korkuyor
09:19
Kadınların Saçının Dökülmesinde Bilinçsiz Kozmetik Kullanımı da Etkili Oluyor Kadınların saçlarını en çok genetik özellikler, bilinçsiz kozmetik kullanımı, yanlış saç bakım yöntemleri ve stres döküyor.
Kadınların Saçının Dökülmesinde Bilinçsiz Kozmetik Kullanımı da Etkili Oluyor
17:02
Kellikten Korkanlar Dikkat! Saç köklerine etki eden, doğal ve güçlü bu formülü hemen kullanmaya başlayın!
Kellikten Korkanlar Dikkat!
17:46
Kellik Tarihe Karışıyor! Her yıkanmada şampuan şeklinde kullanacağız bu kolay formül sayesinde kel kalmaktan kurtulabilirsiniz!
Kellik Tarihe Karışıyor!
11:22
"Saç Nakli" Kişiye Uygun Metodla Yapılmalı Este Sense Saç Nakil ve Estetik Cerrahi Kliniği Genel Koordinatörü Türkan Sezer, "Saç dökülmesi hormon dengesizliği, troid hastalığı, demir eksikliği, dengesiz beslenme, stres, genetik problemlere bağlı olabilir."
'Saç Nakli' Kişiye Uygun Metodla Yapılmalı
10:52
Kaybolan Saçlarınızı Geri Getiren Formül Kaybettiğiniz saçlarınızı geri getiren formül artık Türkiye'de.
Kaybolan Saçlarınızı Geri Getiren Formül
11:58
"Türk Halkı, Estetiği Sevdi" Türkiye'nin 1960'ta tanıştığı estetik cerrahi operasyonlara son yıllarda erkekler daha fazla ilgi göstermeye başladı Uluslararası ölçekteki bir araştırmaya göre Türkiye, 2011 yılında 270 bin ameliyatla dünyada 19'uncu sırada yer aldı Bu...
'Türk Halkı, Estetiği Sevdi'
14:37
Saçlarınız Neden Dökülüyor? Kadın erkek herkesin ortak problemlerinden biri olan saç dökülmesine birçok problem neden olabiliyor.
Saçlarınız Neden Dökülüyor?
18:17
Kral'dan Şaşırtan İtiraf! "Kellik en büyük korkumdu ama hayatımın golünü attım".. İşte O Video!
09:10
Kellik Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor! Kellik, saç kaybı veya azalmasıdır, genellikle başın üst kısmında görülür. Ayrıca kılların doğal olarak büyüdüğü bedenin diğer bölgelerinde de dökülmeler görülebilir.
Kellik Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor!
10:30
Ay Burcunuz Kimi İşaret Ediyor? Ay burcunuz aslında güneş ve yükselen burçlardan ziyade kişiliğinizin derinliklerine işaret ediyor.
Ay Burcunuz Kimi İşaret Ediyor?
11:21
Kellik, Kalp Hastalıklarının Habercisi Olabilir Japonya'da yapılan bir araştırmada, erkeklerdeki kelliğin kalp hastalıklarıyla bağlantılı olduğu ortaya çıktı.
Kellik, Kalp Hastalıklarının Habercisi Olabilir
10:22
Kel Erkeklerde Büyük Risk Kel erkeklerin kalp hastalıklarına yakalanma riskinin, diğer erkeklere göre %32 daha fazla olduğu ortaya çıktı.
Kel Erkeklerde Büyük Risk
13:57
Saç Ekimi Hakkında Tüm Gerçekler Saç ekimi, iki kulak arası ve vücudun diğer bölümündeki dökülmeyen güçlü kılların özel yöntemlerle alınıp saçsız alana nakledilmesi işlemidir.
Saç Ekimi Hakkında Tüm Gerçekler
10:03
O da Kapitalist Sisteme Tepkili! Bill Gates de kapitalizme çattı: Bilim kellik araştırmalarına sıtmadan çok para harcıyor.
O da Kapitalist Sisteme Tepkili!
11:33
Erkekler En Çok Saç Ekimi Yaptırıyor Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Doç.Dr.Hayati Akbaş, erkeklerde en sık yaptıkları estetik operasyonun saç ekimi olduğunu söyledi.
Erkekler En Çok Saç Ekimi Yaptırıyor
15:12
İsviçre'de geliştirilen bitkisel kök hücre teknolojisiyle kellik problemini tarihe karıştıran HAIRMAN artık Türkiye'de Saç dökülmesi, modern çağ insanının önemli sorunlarından birisidir. Özellikle erkeklerde saç dökülmesi genetik faktörlere bağlıdır.
İsviçre'de geliştirilen bitkisel kök hücre teknolojisiyle kellik problemini tarihe karıştıran HAIRMAN artık Türkiye'de
15:05
İsviçre'de geliştirilen bitkisel kök hücre teknolojisiyle kellik problemini tarihe karıştıran HAIRMAN artık Türkiye'de Saç dökülmesi, modern çağ insanının önemli sorunlarından birisidir. Özellikle erkeklerde saç dökülmesi genetik faktörlere bağlıdır.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KELLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]