SON DAKİKA KELLİK HABERLERİ

Son Dakika Kellik Haberleri

 • 09:10Saç Similasyonu İle Kelliğe VedaSaç Similasyonu İle Kelliğe Veda Saç simülasyonunu bulan dünyanın en tanınan uzman kişisi MOSHE ALUL ve İtalyan aktris ve Kaş'ta kıl atım tekniğinde dünya yıldızı ENNIO ORSINI İstanbul'a geliyor…
 • 15:21İtalyan Bilim Adamlarından Saç Beyazlığına Çare!
 • 09:08Liva Estetik'ten Saçlarınız İçin Yaş Maya MaskesiSaç ve sakal bölgesindeki yıpranmış kökler için yaş maya maskesini öneren Özgür Demir, tek seanslık mezoterapiyle desteklenecek olan bu kür programıyla 1 yıl saçlarınızı garantiye alacağınızı belirtiyor.
 • 13:56Göbeğinizi Büyütürken Saçlarınızı KaybedebilirsinizGöbeğinizi Büyütürken Saçlarınızı KaybedebilirsinizEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlhan Serdaroğlu, saç dökülmesi hakkında bilgi verdi.
 • 11:25Ali Koç, Ali Koç, "Gerçek Sorun Kapitalizmdir" Dedi; Sosyal Medya YıkıldıAntalya'da B20 toplantısında konuşan Ali Koç, "Eşitsizliğin ortadan kalkması için kapitalizmin ortadan kalkması gerekir." dedi, Twitter'da TT oldu.
 • 09:49Saç Check-Up'ıyla Saçlarınızı Garantiye Alın'Liva'da Kişiye özel hazırlanan saç diyetiyle başlayan saçta koruyucu hekimlik süreci, kel kalma riski taşıyanlar için erken koruma sağlıyor'
 • 11:55Erkek Tipi Saç Dökülmesine DikkatErkek Tipi Saç Dökülmesine DikkatEste Sense Klinik Medikal Estetik Biriminden Türkan Sezer, erkek tipi saç dökülmesinin başlıca nedenlerinin stres ve hormonal bozukluklar olduğunu, tek çözümünün saç ekimi olduğunu söyledi.
 • 10:04Göz çevresini gençleştirdi!
 • 16:30Saç Koparma Tedavi Edilebilen Bir HastalıktırToplumda saç koparma hastalığı olarak bilinen Trikotilomani'nin psikiyatride dürtü bozuklukları içinde sınıflandırıldığını ve tedavi edilebiliyor.
 • 11:45Mevsim Değişimlerinde Saçlara DikkatMS Sağlık, Kozmetik ve Danışmanlık şirketi kurucusu Mehtap Serdaroğlu, mevsim değişikliğine bağlı olarak saç dökülmesini engellemenin yolları hakkında bilgiler verdi.
 • 11:55Kellik Sorununun Tedavisi Saç EkimiKellik Sorununun Tedavisi Saç EkimiMedikal Estetik Hekimi Dr. Hülya Ettekin, saçsızlık ya da kellik sorunu yaşayan hastalar için günümüzde en geçerli modern tedavi yönteminin saç ekimi olduğunu söyledi.
 • 11:41Sonbaharda Saçlara DikkatMS Sağlık, Kozmetik ve Danışmanlık şirketi kurucusu Mehtap Serdaroğlu, mevsim değişikliğine bağlı olarak saç dökülmesini engellemenin yolları hakkında bilgiler verdi.
 • 17:35Ünye'de Tarım İşçileri Sezondan MemnunÜnye'ye fındık toplamak için gelen mevsimlik tarım işçileri, bu yıl hasat döneminden memnun kaldı.
 • 14:50Saçım Dökülüyor Diye ÜzülmeyinSaçım Dökülüyor Diye Üzülmeyin"SAÇ Aşısı" Artık Türkiye'de
 • 11:20Saç Dökülmesine Karşı Zerdali Tüketin ÖnerisiSaç Dökülmesine Karşı Zerdali Tüketin ÖnerisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayısı detayı- İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yunus Önal ile röportaj Saç dökülmesine karşı zerdali tüketin önerisi- İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Önal, zerdalide yüksek oranda bulunan selenyumun saç dökülmesine iyi geldiğini belirtti- Önal: - "Selenyumun saç dökülmesini engellediğini, yeniden çıkartmaya faydası olduğunu ya da birçok kanser türünde faydalı olduğunu tıp, bilim söylüyor"-"Bir kilogram zerdali de ortalama 3 miligram selenyum var"- "Malatya'da kellik oranı araştırılsa kayısıdan dolayı eminim ki bu oranının az çıkacağı sonucu ortaya çıkar. O zaman demek ki saçı dökülen insan kalyısı yiyecek " YETER ERDİNE - İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yunus Önal, saç dökülmesine iyi geldiği bilinen selenyumun zerdalide önemli miktarda bulunduğunu belirtti.
 • 10:53Kadınlara Niyet Erkeklere Kısmet Erkeklerin yüzde 60'ının yaşadığı kel kalma korkusu saç uzatan ve dökülmeyi engelleyen özel üretim şampuanlara ilgiyi artırdı.
 • 15:31Lateral Slit Teknolojisi ile Desteklenmiş Fue Saç EkimiLateral Slit Teknolojisi ile Desteklenmiş Fue Saç EkimiEstetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş, saç ekimi yöntemleri arasında en yeni ve en iyi sonuç veren FUE tekniğinin, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar elde edilmesini sağlayan bir yöntem olduğunu söyledi.
 • 10:11Engelli Vatandaşa En Kötü Babalar Günü HediyesiEngelli Vatandaşa En Kötü Babalar Günü Hediyesiİzmir’de yaşayan Fatma Yılmaz, kendisi gibi engelli eşi Dinçer Yılmaz’a Babalar Günü hediyesi almak için televizyon kanalında gördüğü reklam üzerine cep telefonu sipariş etti.
 • 12:43Sıla'nın Durumu Kötüye Gidiyor!Çok tepki çeken reklam filminde oynadıktan sonra depresyona giren Sıla'dan bir kötü haber daha...
 • 12:45Samsun - Doç.dr. Akbaş: Saç Kaybı Organ Kaybı Gibi HissediliyorSamsun - Doç.dr. Akbaş: Saç Kaybı Organ Kaybı Gibi HissediliyorDoç.Dr. Akbaş: Saç kaybı organ kaybı gibi hissediliyor Samsun'da özel sağlık kurumunda görev yapan Doç. Dr. Hayati Akbaş, erkeklerde saç dökülmesinin ciddi bir problem olduğunu ifade ederek, "Bazı erkekler, saçlarını kaybettikten sonra sanki kolunu, bacağını, yani bir organını kaybetmiş gibi hissettiklerini söylüyor.
 • 12:28Doç.dr. Akbaş: Saç Kaybı Organ Kaybı Gibi HissediliyorDoç.dr. Akbaş: Saç Kaybı Organ Kaybı Gibi HissediliyorSamsun'da özel sağlık kurumunda görev yapan Doç. Dr. Hayati Akbaş, erkeklerde saç dökülmesinin ciddi bir problem olduğunu ifade ederek, "Bazı erkekler, saçlarını kaybettikten sonra sanki kolunu, bacağını, yani bir organını kaybetmiş gibi hissettiklerini söylüyor.
 • 10:05Kellik Sorununa Etkili Çözüm: Kellik Sorununa Etkili Çözüm: "Organik Saç Ekimi"GÖRÜNTÜ DETAYI: - Saçın ekileceği bölgenin belirlenmesi- Saç ektirecek kişinin operasyona hazırlanması- Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selçuk Aytaç'ın konuşması- Kişiden yağ alma işlemi- Saç ekilecek yerden detay- Alınan köklerden saç ekimi- Saçın ekilmesi Kellik sorununa etkili çözüm: "organik saç ekimi"- Bir estetik kliniğinde yaklaşık iki yıllık araştırmalar sonucu geliştirilen yöntem sayesinde kişinin vücudundan alınan kök hücreyle zenginleştirilmiş yağ, karışımla işleme tabi tutulduktan sonra saçtan yoksun bölgeye enjekte ediliyor- Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aytaç: - "Saçlı deriyi bir tarla, kökleri de tohum olarak düşünürsek, saçlı deriyi yani tarlayı güçlendiriyoruz ve ektiğimiz tohumlar orada daha güzel tutunuyor.
 • 08:38Kellik Sorununa Etkili Çözüm: "Organik Saç Ekimi"Bursa dahil birkaç ilde şubesi bulunan bir sağlık grubunca geliştirilen "organik saç ekimi"nin, saç dökülmesi ve kellik sorununa karşı etkili olduğu bildirildi.
 • 20:50Kellik Sonamı Eriyor?F
 • 20:50Kellik Sonamı Eriyor?F
 • 11:39Kellik Koroner Kalp Hastalığını İşaret Ediyorsa?Bazı özellikler, koşullar ya da alışkanlıklar koroner kalp hastalığı (KKH) riskinizi artırabilir.
 • 10:402 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne ÇıkarıldıTekirdağ'da bulunan ve Trakların Anadolu’ya gelişinden itibaren uzun süre Trak yerleşimi olan 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
 • 10:292 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne ÇıkarıldıTekirdağ'da 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
 • 16:48Kellik Genlerinizde Olabilir!Dr.Handan Yavuz Köksal, Kellik Genlerinizde Olabilir! Ama Kaderiniz Olmak Zorunda Değil diyerek konu hakkinda görüşlerini bizimle paylaştı.
 • 12:49Saç Dökülmesi Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor!Saç Dökülmesi Psikolojiyi Olumsuz Etkiliyor!RegenPlast Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Op.Dr.Tamer Şakrak saç dökülmesinin psikolojik problemler ve sosyal hayattan kaçınma gibi yaşam kalitesini bozan sorunlara neden olabileceğini belirtti.
 • 13:39Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor!Bu Yanlışlar Saç Kayıplarına Neden Olabiliyor!Saçları çok sıkı olarak bağlamak, örgü yapmak, mısır örgüsü şeklinde sıkıca şekillendirmek ve gererek arkadan bağlamak da çekmeye bağlı olarak saç foliküllerini kalıcı harap eder ve saç kaybına neden olur (traction alopecia).Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.İlhan Serdaroğlu konu ile ilgili bilgiler verdi.
 • 15:45Hayalinizdeki Kaslı Vücuda Ameliyatla Kavuşun Türk erkeği vücudunun en çok hangi kısmından hoşlanmıyor? Araştırmalar gösteriyor ki erkeklerimizin%81'i vücudundaki yağlamadan hoşlanmıyor.
 • 11:52Tepe ve Şakak Bölgesi Açık Erkeklerde Prostat Kanseri Riski Daha FazlaTepe ve Şakak Bölgesi Açık Erkeklerde Prostat Kanseri Riski Daha FazlaTepe ve şakak bölgesindeki saçların bir bölümü dökülen erkeklerin prostat kanserine yakalanma riskinin daha fazla olduğu belirlendi.
 • 11:49Saç Dökülmesinin Kaynağı StresSaç Dökülmesinin Kaynağı StresProf. Dr. Şendur "Kadınların ve erkeklerin günümüzdeki en önemli kozmetik sorunları arasında yer alan saç dökülmesi, aşırı düzeyde strese neden oluyor" dedi.
 • 21:06Türkiye'de Saç Dökülme Oranı Gittikçe ArtıyorTürkiye'de Saç Dökülme Oranı Gittikçe ArtıyorGüneş, havuz ve denizin etkisi nedeniyle yaz aylarında hem kadınların hem de erkeklerin saçları daha çok yıpranıyor ve dökülüyor.
 • 13:59Selahaddin Çekmegil - EmpatiSelahaddin Çekmegil - EmpatiBakkalın gül yağını, döküverdi papağan. Dayak yedi o yüzden, başı kel oldu bir an. Kellik bir yana dursun, konuşamaz oldu kuş. Düşünceye daldı hep, papağan oldu baykuş. Bakkal üzüldü lakin, tek laf yok papağandan...
 • 11:49Eskimeyen Meslek Berberliğe Rağbet ArtıyorEskimeyen Meslek Berberliğe Rağbet ArtıyorOkulların tatile girmesiyle anne ve babaların, çocuklarının meslek öğrenmesi için yanlarına çırak olarak verenlerin sayısında gözle görülür artış olduğunu söyleyen 23 yıllık berber Kadir İpekdağ, “Mesleği öğrenen birinin az sermaye ile rahatlıkla dükkân açabilmesi ve ölmeyecek meslek olması nedeniyle okula gitsin gitmesin gençler arasında berberliğe ilgi arttı.
 • 12:24Gelin ve Damatların Gelin ve Damatların "Kepçe Kulak" TelaşıDüğün sezonunun açılmasıyla gelin ve damatların, doğuştan var olan ya da sonradan oluşan kusurlarını düzeltmek için sıklıkla kulak, burun ve yüz gençleştirme estetiği ile saç ekimi operasyonları yaptırdığı bildirildi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Akbaş: "Genç kızlarda kulak ve burun estetiği.
 • 16:32O okullara İmam Hatipliler başvuramayacakKara Harp Okulları'na girmek isteyen öğrencilerin, internet üzerinden ön başvuru yapmaları için verilen süre 15 Mayıs'ta doluyor. Ancak KHO'ya aralarında İmam Hatip Lisesi'nin de yer aldığı meslek lisesinde okuyan öğrenciler yine başvuramayacak.
 • 15:25Kara Harp Okulları'na İmam Hatipliler BaşvuramayacakKara Harp Okulları'na İmam Hatipliler BaşvuramayacakKara Harp Okulları'na aralarında İmam Hatip Lisesi'nin de yer aldığı meslek lisesinde okuyan öğrenciler yine başvuramayacak.
 • 13:48Yaza Sağlıklı ve Canlı Bir Cilt İle GirinYaza Sağlıklı ve Canlı Bir Cilt İle GirinCentral Hospital'dan Dermatoloji Uzmanı Dr. Hicran Ercan, dış görünümlerinden şikayetçi olan kadın ve erkek hastalar için mezoterapi tedavisini anlatıyor.
 • 16:29Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de.Uzman araştırmacılar sadece Amazon Yağmur Ormanlarında yetişen bitkilerden oluşan bir karışım üzerinde yaptıkları testler neticesinde kaybolan saçların sürekli kullanımla geri geldiğini ve dökülme riski olan saçları da köklerinden başlayarak koruma altına aldığını keşfettiler.
 • 11:06Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de.Kaybettiğiniz Saçlarınızı Geri Getiren Formül Artık Türkiye'de.Bir grup araştırmacı sadece Amazon Yağmur Ormanlarında yetişen bitkilerden olusan bir karışım üzerinde yaptıkları testler neticesinde kaybolan saçların sürekli kullanımla geri geldiğini keşfettiler.
 • 11:24Yabancılar Saç Ekimi İçin Türkiye'yi Tercih EdiyorYabancılar Saç Ekimi İçin Türkiye'yi Tercih EdiyorÖzellikle erkeklerin korkulu rüyası olan kellik, tıp alanındaki hızlı gelişmelere paralel olarak tarihe karışıyor.
 • 11:17Uzmanlardan Saç Ekiminde Merdiven Altı UyarısıUzmanlardan Saç Ekiminde Merdiven Altı UyarısıÖzellikle erkeklerin korkulu rüyası olan kellik, tıp alanındaki hızlı gelişmelerle birlikte tarihe karışıyor.
 • 11:04Yabancıların Saç Ekimi İçin Uğrak Yeri TürkiyeYabancıların Saç Ekimi İçin Uğrak Yeri TürkiyeYrd. Doç. Dr. Tekerekoğlu, yurt dışından çok sayıda yabancının saç ekimi için Türkiye'ye geldiğini ifade etti.
 • 06:03Kellik de Yakıştı!Ünlü balet Tan Sağtürk, imaj değiştirdi!
 • 14:36Sahte İlaç Satıcılarının Yeni Tuzağı Sms ve Sosyal MedyaSahte İlaç Satıcılarının Yeni Tuzağı Sms ve Sosyal MedyaKurdukları internet siteleri sıkı denetimlerle engellenen sahte ilaç satıcıları, toplu SMS atarak veya Facebook gibi sosyal ağlarda profil oluşturarak yeni erişim kanalları bulmaya çalışıyor B...
 • 17:21PTT 1. Lig'de 15. Haftanın ArdındanPTT 1. Lig'de 15. Haftanın ArdındanLiderin puan kaybettiği haftada İstanbul Büyükşehir Belediyespor evinde farklı galip gelmeyi başardı. Mersin'de ise gol şov vardı.
 • 09:55Ekilen Saçlar ÖmürlükEkilen Saçlar ÖmürlükFBM Tıp Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç.Dr.Hayati Akbaş, ekilen saçların dökülme durumunun olmadığını, ömürlük olduğunu söyledi.
  Kelliğin hem erkekler hem de kadınlar için çok olumsuz anlamları olduğunu belirten FBM Tıp Merkezi...