SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 16:02İzmir Tabip Odası Başkanı Hastaya Kötü Muamele Olayı İle ilgili Açıklama Yaptıİzmir Tabip Odası Başkanı Hastaya Kötü Muamele Olayı İle ilgili Açıklama Yaptıİzmir Tabip Odası Başkanı Kemalpaşa'da yaşanan, '70 yaşındaki adama doktor hakareti' olayında üzüntü duyduğunu açıkladı. Asıl suçlunun görüntüleri sosyal medyaya veren kişi olduğunu söyledi.
 • 11:22İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Yarıdan Fazlası BittiTAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arası ulaşımı 9 saatten 3,5 saate indirecek olan 433 kilometre uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun yüzde 64'ü tamamlandı.
 • 17:45Güncelleme 5 - İzmir'deki Terör Saldırısıİzmir'de Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen roketatarlı saldırıda teröristlerin ateşlediği iki roket mermisinden biri emniyet binası yakınındaki evin çatısına, diğeri de depo olarak kullanılan alana isabet etti.
 • 13:56Doktorun Hakaret Ettiği Erdoğan Dedeye Vatandaşlardan DestekDoktorun Hakaret Ettiği Erdoğan Dedeye Vatandaşlardan DestekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olayın geçtiği sağlık ocağından görüntü Halk Sağlığı Müdürü Bediha Salnur'un ziyaretinden detaylar Erdoğan Gül ve Bediha Salnur ile röportaj Doktorun hakaret ettiği Erdoğan dedeye vatandaşlardan destek İzmir Halk Sağlığı Müdürü Salnur: "Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezini çok sayıda insan aradı, doktorun cezalandırılmasını istedi.
 • 13:19Güncelleme 4 - İzmir'de Terör Saldırısıİzmir'de Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen roketatarlı saldırıda teröristlerin ateşlediği iki roket mermisinden biri emniyet binası yakınındaki evin çatısına, diğeri de depo olarak kullanılan alana isabet etti.
 • 13:12İzmir Saldıran da Roket de Aynıİzmir Saldıran da Roket de Aynıİzmir'in Bayındır İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlenen roketatarlı saldırı sonrasında alarma geçen polisin araştırmalarında çok önemli detaylar ortaya çıktı.
 • 12:55Doktorun Hakaret Ettiği Erdoğan Dedeye Vatandaşlardan Destekİzmir Halk Sağlığı Müdürü Bediha Salnur, Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezini dün arayan çok sayıda vatandaşın Kemalpaşa ilçesi Bağyurdu beldesindeki aile sağlığı merkezinde odasına girdiği aile hekiminin hakaretlerine maruz kalan 70 yaşındaki Erdoğan Gül'e destek verdiğini ve doktorun cezalandırılmasını istediğini söyledi.
 • 11:56İzmir'de Roketli Saldırının Ardındanİzmir'de Roketli Saldırının Ardındanİzmir’in Bayındır ilçesinde, gece saatlerinde teröristlerce emniyet binasına gönderilen roket hedefine ulaşamadı.
 • 11:48Bayındır'daki Roketli Saldırıda Facia Ucuz AtlatılmışBayındır'daki Roketli Saldırıda Facia Ucuz Atlatılmışİzmir'in Bayındır İlçesi'nde teröristlerin attığı 3 roketatar mermisinden 2'sinin düştüğü, üst katı inşaat halindeki iki katlı binada, faicadan dönüldüğü ortaya çıktı.
 • 11:38Bayraklı'da En Anlamlı TurnuvaBayraklı'da En Anlamlı TurnuvaBayraklı Belediyesi, geçici görevle gittiği Şırnak’ta teröristlerce geçtiğimiz mart ayında şehit edilen İzmirli polis memuru 52 yaşındaki Cemil Koç adına düzenlediği futbol turnuvası başladı.
 • 11:00Güncelleme 3 - İzmir'de Terör Saldırısıİzmir'de Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen roketatarlı saldırıda teröristlerin ateşlediği iki roket mermisinden biri emniyet binası yakınındaki evin çatısına, diğeri de depo olarak kullanılan alana isabet etti.
 • 10:17Bayraklı'da en anlamlı turnuva!Bayraklı'da en anlamlı turnuva!Bayraklı Belediyesi, geçici görevle gittiği Şırnak'ta teröristlerce geçtiğimiz mart ayında şehit edilen İzmirli polis memuru 52 yaşındaki Cemil Koç adına düzenlediği futbol turnuvası başladı.
 • 10:05Hükümet-belediye Uyumu ile Torbalı'da Taşlar Yerine OturuyorHükümet-belediye Uyumu ile Torbalı'da Taşlar Yerine OturuyorSağlık, eğitim, çevre, sanayi ve ulaşıma büyük yatırımlar yapan Torbalı Belediyesi, ilçenin 100 yıllık geleceğini öngören çok değerli arsaları da ilçeye kazandırdı.
 • 10:40Vali Ayyıldız'dan Sanayicilere Tam DestekVali Ayyıldız'dan Sanayicilere Tam DestekKemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi(KOSBİ) Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa bir süre önce İzmir Valiliği’ne atanan Erol Ayyıldız’a ’hoş geldiniz’ ziyareti gerçekleştirdi.
 • 20:12PKK'nın PKK'nın "Ege Planı" Nusaybin'de Ele GeçirildiPKK'nın Ege yapılanmasının, iki ay önce Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda ele geçirilen kroki ve notlar sayesinde büyük oranda çökertildiği belirtildi.
 • 16:08Terör Örgütü PKK İzmir'de Adeta Cephanelik KurmuşTerör Örgütü PKK İzmir'de Adeta Cephanelik KurmuşPKK’nın Ege yapılanması çökertildi, terör örgütünün İzmir’deki patlayıcı deposu ele geçirildi, özelikle turizm illerinde yapacağı sansasyonel eylemler önlendi,Edinilen bilgiye göre, Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik sürdürülen operasyonlarda bir eve düzenlenen baskında önemli bilgi, kroki ve notlar ele geçirildi.
 • 15:58PKK'nın "Ege Planı" Nusaybin'de Ele GeçirildiTerör örgütü PKK'nın, geçen yıl mart ayından bu yana oluşturmaya çalıştığı Ege yapılanmasının, iki ay önce Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda ele geçirilen kroki ve notlar sayesinde büyük oranda çökertildiği belirtildi.
 • 15:32Çamaş, Başkanı AğırladıÇamaş, Başkanı AğırladıOrdu Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen iftar programları Çamaş ilçesinde devam etti.
 • 23:25İzmir'de Yaşayan Kütahyalılar İftarda Buluştuİzmir'de Yaşayan Kütahyalılar İftarda Buluştuİzmir’de yaşayan Kütahyalılar, Kütahyalılar Dernekler Birliği’nin Bornova Öğretmen Evi’nde düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 10:35MEB İzmir TEOG taban puanları 2016MEB İzmir TEOG taban puanları 2016MEB İzmir TEOG taban puanları 2016. 2016 TEOG sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra şimdi gözler lise taban puanlarında. 2016 TEOG lise taban puanları açıklandı.
 • 16:28İzmir Liseli Genç, Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak Öldüİzmir Liseli Genç, Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak ÖldüLiseli genç, serinlemek için girdiği gölette boğularak öldüİZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nde serinlemek için Savanda Göleti'ne giren 15 yaşındaki lise öğrencisi Özer Genç, suda boğularak yaşamını yitirdi.
 • 15:30Liseli Genç, Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak ÖldüLiseli Genç, Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak Öldüİzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde serinlemek için Savanda Göleti'ne giren lise öğrencisi 15 yaşındaki Özer Genç, boğularak yaşamını yitirdi.
 • 15:10Liseli Genç Gölette BoğulduLiseli Genç Gölette Boğulduİzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, serinlemek için arkadaşı ile gölete giren 16 yaşındaki Özer Genç, gölette boğularak hayatını kaybetti.
 • 13:11Bamya Tarlasında Esrar Ele GeçirildiBamya Tarlasında Esrar Ele GeçirildiMersin'in Tarsus ilçesinde bamya tarlasında ekilmiş vaziyette 464 kök kenevir esrar ele geçirildi.
 • 10:32Kosbi Üyeleri Yine Devler LigindeKosbi Üyeleri Yine Devler Ligindeİstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu çalışmasında, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) üyesi dört firma bu yılda listede yerini korurken, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)’nun açıkladığı Ege’nin en büyük 100 firması arasında da 11 KOSBİ üyesi firma yer aldı.
 • 09:57KOSBİ üyeleri yine devler liginde KOSBİ'nin başarı karnesi
 • 09:37Menderes Spor Alanlarına KavuşuyorMenderes Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak spor komplekslerinde çalışmalar hızla sürüyor.
 • 15:46Tokat'ta Yağışlar Kiraz Üretimini Olumsuz EtkilediTokat'ta Yağışlar Kiraz Üretimini Olumsuz EtkilediTokat'ta her yıl ürettiği kirazların bir bölümünü Rusya ve Almanya'ya ihraç eden Kemalpaşa köyünde bu yıl etkili olan sağanak yağışlardan dolayı kirazların büyük bir bölümü dallarında çürüdü.
 • 15:38Türk Kızılayı'ndan Türk Kızılayı'ndan "Ramazan" ÇağrısıTürk Kızılayı İzmir Şubesi’nin ev sahipliğinde toplanan 340 bin ünite kanın Ege Bölgesi’ndeki 134 hastanenin 132’sinin kan ihtiyacının karşılandığı belirtildi.
 • 15:19Kirazı Yağmur VurduKirazı Yağmur VurduTürkiye’de kiraz üretiminde söz sahibi olan Tokat Kemalpaşa köyünde kiraz üreticisi zirai don, yağmur ve dolu yüzünden verimin düşmesi nedeniyle zor günler geçiriyor.
 • 15:17Tokat'ta Kirazı Yağmur ve Dolu VurduTokat'ta Kirazı Yağmur ve Dolu VurduTokat'ta her yıl ürettiği kirazların bir bölümünü Rusya ve Almanya'ya ihraç eden Kemalpaşa köyünde bu yıl etkili olan sağanak yağmur ve dolu nedeniyle kirazların büyük bir bölümü dallarında çürüdü.
 • 12:38Terör Örgütü PKK'nın Sığınaklarında Bulunanlar Dikkat ÇektiTerör Örgütü PKK'nın Sığınaklarında Bulunanlar Dikkat Çektiİzmir'de PKK'nın sözde Ege Bölgesi yapılanmasına yönelik operasyonda sığınaklarda ele geçirilen yaşam malzemeleri dikkat çekti. Sığınaklarda makastan tüpe kadar çok sayıda malzeme bulundu.
 • 09:14Tarsus'ta Barbaros Camii Temeli Törenle AtıldıTarsus'ta Barbaros Camii Temeli Törenle AtıldıMersin’in Tarsus ilçesinde Barbaros Mahallesi’ne yaptırılan Barbaros Camii’nin temeli törenle atıldı.
 • 09:07İzmir'de Jandarmaya Yönelik Terör SaldırılarıKemalpaşa ilçesinde Jandarma Komutanlığına yönelik roketatarlı saldırı ile jandarma aracına ateş açılmasıyla ilgili adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden 6'sı tutuklandı, 2'si ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 • 21:15Jandarmaya Yönelik Terör SaldırılarıJandarmaya Yönelik Terör SaldırılarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Jandarma araçlarının gelişi Zanlıların çıkartılması ve adliyeye girişleri - Saldırılarla ilgili gözaltında bulunan 8 kişi adliyeye sevk edildi İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Jandarma Komutanlığına yönelik roketatarlı saldırı ile jandarma aracına ateş açılması olaylarıyla ilgili yakalanan 8 kişi, adliyeye sevk edildi.
 • 20:20İzmir'de Jandarmaya Yönelik Terör Saldırılarıİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Jandarma Komutanlığına yönelik roketatarlı saldırı ile jandarma aracına ateş açılması olaylarıyla ilgili yakalanan 8 kişi, adliyeye sevk edildi.
 • 19:18İzmir Valisi Mustafa Toprak AçıklamasıValiler kararnamesiyle Malatya'ya atanan İzmir Valisi Mustafa Toprak, "Ülkemiz uluslararası bir kuşatma altına alınmak isteniyor, çünkü terör örgütlerinin birinin değil, birkaçının aynı anda ülkemizde eylem yapmaya çalıştığını görüyoruz.
 • 16:51İzmir'de, Askere El Bombalı Tuzak: 1 Uzman Çavuş Yaralandıİzmir'in Kemalpaşa İlçesi kırsalında PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el bombasının patlaması sonucu, bir uzman çavuş yaralandı.
 • 16:38İzmir'de Patlamaİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde araziye tuzaklanmış patlayıcının infilak etmesi sonucu bir uzman çavuş hafif yaralandı.
 • 10:51İftar Çadırlarında İlk GünRamazanın ilk gününde 15 bin Ankaralı, orucunu Büyükşehir Belediyesi’nin 9 ayrı noktada kurduğu iftar çadırlarında açtı.
 • 09:27Sahte Galerilerle Milyonluk Lüks Araç VurgunuSahte Galerilerle Milyonluk Lüks Araç Vurgunuİzmir'de, açtıkları sahte galerilerle vatandaşı dolandıran ve güven yoluyla milyonlarca lira vurgun yapan bir çete çökertildi.
 • 22:38Pkk/kck'nın Sözde Ege Bölgesi Yapılanmasının Çökertildiİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde Jandarma Komutanlığına yönelik roketatarlı saldırı ile jandarma aracına ateş açılması olayıyla ilgili 8 kişi yakalandı, teröristlerin sığınakları bulundu.
 • 22:21PKK'nın Ege Yapılanması ÇökertildiPKK'nın Ege Yapılanması Çökertildiİzmir’de jandarma, polis ve MİT’in ortak yürüttüğü çalışmalar kapsamında, terör örgütü PKK’nın Ege Bölgesi yapılanması çökertildi.
 • 19:49PKK'nın Ege Yapılanması ÇökertildiPKK'nın Ege Yapılanması Çökertildiİzmir'de MİT, jandarma ve polisin başlattığı soruşturma kapsamında, bölücü terör örgütü PKK'nın Ege Bölge yapılanması düzenlenen 198 operasyonlarla çökertildi.
 • 15:24Alkollü Gençler Mahalleliyi İsyan EttirdiÇanakkale’de kafe ve otellerin bulunduğu sokakta yaşayan vatandaşlar, alkollü gençlerin uygunsuz davranışlarından şikâyetçi. Kemalpaşa Mahallesi Aslan Abla Sokak’ta oturan vatandaşlar ve esnaf, alkolün dozunu kaçıran gençlere karşı önlem alınmasını istiyor.
 • 15:10Yaz Kararnamesinde Sürpriz AtamalarYaz Kararnamesinde Sürpriz AtamalarHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 3228 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
 • 12:21Cumhuriyet Başsavcısı Öselmiş Niğde'ye AtandıCumhuriyet Başsavcısı Öselmiş Niğde'ye AtandıHâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) yaz kararnamesine göre Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş, Niğde Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.
 • 16:395 Haziran Dünya Çevre Günü'nde İzmir farkı Çocuklara sözümüz varBaşkan Aziz Kocaoğlu, "Çocuklarımıza söz verdik. Geleceğin kentini yaratırken, geleceğin kaynaklarını bugünden tüketmemek zorundayız" dedi.
 • 15:39Masada "Küçük Menderes Havzası" var İzmir Büyükşehir Belediyesi, merkez dışında kalan ilçelerde hızlı kalkınma sağlayabilmek amacıyla 3 aşamalı strateji uyguluyor.
 • 11:12İzmir "On Bir Ayın Sultanı"Na Hazırİzmir'de, "on bir ayın sultanı" ramazanın, amacına uygun yaşanabilmesi için hazırlıklar tamamlandı.