SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 10:17 Küçük Menderes'te Bir Res de Bayındır'a Küçük Menderes'te Bir Res de Bayındır'a Bayındır, Kemalpaşa ve Torbalı arasında kurulacak Yander A.Ş.’ye ait Mersinli Rüzgar Enerji Santrali (RES) Projesi’ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onay çıktı.
 • 21:03 İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı ilçelerinde 6-7 Mayısta elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:42 İzmir'in Güvenliği İçin Dört Koldan Denetim İzmir'de kentin giriş ve çıkış noktalarında güvenlik önlemlerini artıran polis ekipleri, ayda yaklaşık 50 bin kişinin genel bilgi tarama sorgusunu yapıyor.
 • 04:02 İzmir'deki Zincirleme Trafik Kazası İzmir-Kemalpaşa karayolu Belkahve mevkisinde 7 aracın karıştığı zincirleme kazada yaralıların isimleri belirlendi.
 • 03:57 Zincirleme Trafik Kazası: 1'i Ağır 4 Yaralı Zincirleme Trafik Kazası: 1'i Ağır 4 Yaralı İzmir'in Bornova ilçesinde freni boşalan kamyonetin neden olduğu zincirleme trafik kazasında 1'i ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılar ambulans helikopter ile hastaneye taşındı.
 • 02:39 İzmir'de Zincirleme Trafik Kazası: 1'i Ağır 4 Yaralı İzmir'de Zincirleme Trafik Kazası: 1'i Ağır 4 Yaralı İzmir, Kemalpaşa karayolu Belkahve mevkisinde meydana gelen zincirleme kazada 7 araç birbirine girdi.
 • 02:14 İzmir'de Zincirleme Kaza: 1'i Ağır 4 Yaralı İzmir'de Zincirleme Kaza: 1'i Ağır 4 Yaralı izmir'in Bornova İlçesi'nde 7 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1'i ağır 4 kişi yaralandı.
 • 23:09 Zincirleme Trafik Kazası: 3 Yaralı Zincirleme Trafik Kazası: 3 Yaralı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İzmir'de trafik kazası İzmir'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı Belkahve mevkisinde 7 aracın karıştığı zincirleme kazada 3 kişi yaralandı Trafik akışının durması nedeniyle yaralılar, karayoluna inen ambulans helikopterle hastaneye götürüldü İzmir-Kemalpaşa karayolu Belkahve mevkisinde 7 aracın karıştığı zincirleme kazada 3 kişi yaralandı.
 • 23:03 İzmir'de Zincirleme Trafik Kazası: 3 Yaralı İzmir-Kemalpaşa karayolu Belkahve mevkisinde 7 aracın karıştığı zincirleme kazada 3 kişi yaralandı.
 • 18:02 Serdivan'da Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti Serdivan'da Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti Serdivan Belediye Meclisi 23 maddelik gündemle Mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.
 • 07:15 17 Yaşındaki Melisa Not Bırakıp Ortadan Kayboldu 17 Yaşındaki Melisa Not Bırakıp Ortadan Kayboldu İzmir'de annesi terk ettiği için koruyucu ailenin yanında kalan Melisa Keser, "Annemi bulmak için gidiyorum ve bulacağım. Hakkınızı helal edin" yazılı not bırakıp evden ayrıldı. 1 haftadır kayıp.
 • 09:52 BTM Uluslararası Yapı Fuarı'nda yeni ürünlerini tanıtacak Yalıtım sektörünün öncü firması BTM, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Uluslararası Yapı Fuarı'na katılıyor.
 • 19:14 Bakan Yıldırım'dan Vatandaşlara Bakan Yıldırım'dan Vatandaşlara "Çılgın Proje" Uyarısı: Kumar Oynamayın Bakan Binali Yıldırım, Kanal İstanbul Projesi ile ilgili "Birkaç güzergah var. Bunlardan birisi olacağı kesin. Ama vatandaşın kumar oynamamasını tavsiye ederim" dedi.
 • 17:51 Kats Sahne'de Bir Heykel Sergisi Alternatif performansların sanat merkezi Kats Sahne 12-18 Mayıs tarihleri arasında Dinçer Güngörür'ün heykel sergisine ev sahipliği yapıyor…
 • 13:10 Peynirin En Tatlı Halleri - Peynir Helvası Peynirin En Tatlı Halleri - Peynir Helvası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çanakkale'deki peynir helvası işletmesinin helva yapım çalışmalarından görüntüler Akın Kuyucu'nun röportajı Peynirin en tatlı halleri Türk mutfağında pek çok ürüne lezzet katan peynir, Hatay'ın künefesi, Bursa'nın Kemalpaşa tatlısı, Balıkesir'in höşmerimi ile lor tatlısı, Çanakkale ve Tekirdağ'ın peynir helvasında ana malzeme olarak kullanılıyor Süt, şeker, un, irmik, yumurta gibi malzemelerle buluşan farklı özelliklerdeki peynirle yapılan bu tatlılardan bazıları, ünü sınırları aşan eşsiz lezzeti, bazıları da ortaya çıkış hikayeleriyle biliniyor En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 12:30 Peynirin En Peynirin En "Tatlı" Halleri - Lor Tatlısı - Balıkesir GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Tatlı yapımından detaylar Tatlı ustası ve işletme sahibi Ahmet Tarçın ile röportaj Peynirin en tatlı halleri Türk mutfağında pek çok ürüne lezzet katan peynir, Hatay'ın künefesi, Bursa'nın Kemalpaşa tatlısı, Balıkesir'in höşmerimi ile lor tatlısı, Çanakkale ve Tekirdağ'ın peynir helvasında ana malzeme olarak kullanılıyor Süt, şeker, un, irmik, yumurta gibi malzemelerle buluşan farklı özelliklerdeki peynirle yapılan bu tatlılardan bazıları, ünü sınırları aşan eşsiz lezzeti, bazıları da ortaya çıkış hikayeleriyle biliniyor En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 12:25 Peynirin En Tatlı Halleri - Kemalpaşa Tatlısı Peynirin En Tatlı Halleri - Kemalpaşa Tatlısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kemalpaşa tatlısı üretiminden detaylar Kemalpaşa tatlısının tadılması Peynirin en tatlı halleri Türk mutfağında pek çok ürüne lezzet katan peynir, Hatay'ın künefesi, Bursa'nın Kemalpaşa tatlısı, Balıkesir'in höşmerimi ile lor tatlısı, Çanakkale ve Tekirdağ'ın peynir helvasında ana malzeme olarak kullanılıyor Süt, şeker, un, irmik, yumurta gibi malzemelerle buluşan farklı özelliklerdeki peynirle yapılan bu tatlılardan bazıları, ünü sınırları aşan eşsiz lezzeti, bazıları da ortaya çıkış hikayeleriyle biliniyor En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 12:18 Peynirin En Peynirin En "Tatlı" Halleri - "Hoş mu Erim"Den Höşmerime GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Balıkesir'in geleneksel peynir tatlılarından höşmerimin çıkış hikayesi Höşmerimin yapılışı İmalatçı İbrahim Gençdemir ile röportaj Peynirin en tatlı halleri Türk mutfağında pek çok ürüne lezzet katan peynir, Hatay'ın künefesi, Bursa'nın Kemalpaşa tatlısı, Balıkesir'in höşmerimi ile lor tatlısı, Çanakkale ve Tekirdağ'ın peynir helvasında ana malzeme olarak kullanılıyor Süt, şeker, un, irmik, yumurta gibi malzemelerle buluşan farklı özelliklerdeki peynirle yapılan bu tatlılardan bazıları, ünü sınırları aşan eşsiz lezzeti, bazıları da ortaya çıkış hikayeleriyle biliniyor En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 12:03 Peynirin En Tatlı Halleri En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 11:08 Peynirin En Tatlı Halleri En çok tüketilen süt ürünlerinden peynirin, bazı gıda ürünleriyle buluşması sonucu ortaya çıkan künefe, Kemalpaşa tatlısı, höşmerim, peynir helvası gibi Türk mutfağının damak tatları, yıllardır yiyenlerin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor.
 • 21:46 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru - Binali Yıldırım GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım'ın konuşması - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Bugün sadece Marmara'nın iki yakasını değil Türkiye'nin iki yakasını bir araya getiren, 50 yıldır Türkiye'nin gündeminde olan dünyanın 4'üncü büyük köprüsünü tamamlamanın haklı gururunu milletçe yaşıyoruz" "Buradan ayrıca Altınova'dan Gemlik'e kadar 40 kilometrelik otoyolun da açılışını gerçekleştiriyoruz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 20:25 Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi Körfez'de Tarihi Gün... Dünyanın 4.büyük Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü İsmi Verildi -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendilerinin inşa etmek için mücadele ederken, birilerinin Paralel Yapı ile beraber yıkmak için çalıştığını belirterek, "Adı Mimar Mühendis Odaları. İşleri güçleri durdurmak.
 • 20:11 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplam yatırım bedeli 9 milyar doları bulan İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun, Türkiye'nin 2023 projeleri içinde ilk tamamlananlar arasında yer alacağını bildirdi.
 • 20:10 İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nda Sona Doğru Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsünün sadece Marmara'nın değil, Türkiye'nin iki yakasını bir araya getirdiğini söyledi.
 • 18:37 Fatsa'ya Bu Yaz 10 Milyonluk Doğalgaz Yatırımı Fatsa'ya Bu Yaz 10 Milyonluk Doğalgaz Yatırımı Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa ilçesinde bu yaz sezonunda 10 milyon liralık bir yatırımla 50 kilometrelik doğalgaz hattı döşeme çalışmasının yapılacağını söyledi.
 • 18:37 Körfez'in İki Yakasını Birleştiren Tarihi Tören... İstanbul İzmir karayolunu 8 saatten 3,5 saate indirecek projenin Körfez Köprüsü ayağı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun son tabliyeyi birleştirmesiyle tamamlandı.
 • 17:25 İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün Adı Belli Oldu: Osman Gazi İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün Adı Belli Oldu: Osman Gazi İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün son tabliyesi Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın katılımı ile yerine yerleştirildi. Erdoğan, köprünün adının Osman Gazi olacağını söyledi.
 • 15:15 Körfez Köprüsü'nde Son Montaj Bugün Körfez Köprüsü'nde Son Montaj Bugün İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen köprüye son tabliyenin montajı dolayısıyla düzenlenecek törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılması bekleniyor.
 • 10:52 İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru - Kocaeli İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru - Kocaeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Körfez Geçiş Köprüsünden genel ve detay planlar İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde sona doğru Dünyanın en büyük orta açıklığa sahip dördüncü asma köprüsü olacak İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'ne son tabliyesinin montajı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun katılması beklenen törenle yapılacak İzmit Körfezi'nin gerdanlığı olarak nitelendirilen köprünün kuzey ve güney ankraj bloklarının bugün itibarıyla yüzde 99,5'i tamamlandı Üst yapı imalatları ve diğer imalatların bitirilmesiyle köprünün mayıs sonunda trafiğe açılması planlanıyor ŞENGÜL OYMAK - TAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçiş Köprüsündeki çalışmalarda sona gelindi.
 • 10:11 İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü'nde Sona Doğru TAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arasındaki ulaşım süresini 9 saatten 3,5 saate indirecek Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en büyük ayağını oluşturan İzmit Körfez Geçiş Köprüsündeki çalışmalarda sona gelindi.
 • 15:18 Körfez Geçiş Köprüsü'nde Son Tabliye Perşembe Günü Körfez Geçiş Köprüsü'nde Son Tabliye Perşembe Günü İstanbul-İzmir arasındaki yolun 3,5 saate inmesini sağlayacak projenin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye Perşembe günü düzenlenecek törenle yerine yerleştirilecek.
 • 14:56 Körfez Geçiş Köprüsü'nde Son Tabliye Perşembe Günü Körfez Geçiş Köprüsü'nde Son Tabliye Perşembe Günü İzmir arasındaki yolun 3,5 saate inmesini sağlayacak projenin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nde son tabliye Perşembe günü düzenlenecek törenle yerine yerleştirilecek.
 • 13:34 İstanbul'da İmalat Sanayisinde 1,1 Milyon Kişi Çalışıyor İstanbul'da geçen yıl sonu itibarıyla imalat sanayisinde faaliyet gösteren 47 bin 876 firmada 1 milyon 127 bin 217 kişi istihdam ediliyorİstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, 2015 sonu itibarıyla İstanbul'da imalat sanayisinde toplam 47 bin 876 firma faaliyette bulunuyor.
 • 12:36 İzmir Kocaoğlu Kiraz Topladı 1 İzmir Kocaoğlu Kiraz Topladı 1 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden Kemalpaşa'da üreticilerle buluşup hem ilk hasatlarına hem de ürün paketlemesine yardım etti.
 • 12:36 İzmir Kocaoğlu Kiraz Topladı 2 İzmir Kocaoğlu Kiraz Topladı 2 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden Kemalpaşa'da üreticilerle buluşup hem ilk hasatlarına hem de ürün paketlemesine yardım etti.
 • 10:46 Kemalpaşa'da Kirazda Sezonun İlk Hasadı Yapıldı Türkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden Kemalpaşa ilçesinde, sezonun ilk hasadı yapıldı.
 • 09:12 Kemalpaşa'ya Tenis Kortu Kemalpaşa'ya Tenis Kortu Menderes Belediyesi tarafından Kemalpaşa Mahallesi'ne kazandırılacak tenis kortu için çalışmalar devam ediyor.
 • 15:56 MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Şanlı Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir teşkilatlarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayit Şanlı, "Partimizde, teşkilat anlayışımızın merkezini oluşturan dava şuuru, disiplin ve hiyerarşi her şeyden önce gelir." dedi.
 • 15:30 Nevvar Salih İşgören Vakfı Şehitleri Unutmadı Nevvar Salih İşgören Vakfı Şehitleri Unutmadı İzmir’de, eğitim ve sağlık alanında yaptığı katkılarla ön plana çıkan Nevvar Salih İşgören Vakfı, İzmir’in dört camiinde şehitler için Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutup lokma döktürdü.
 • 13:32 MHP İzmir'de Artçı Deprem MHP İzmir'de Artçı Deprem Mhp'nin İzmir teşkilatında olağanüstü Kurultay'a imza verenlerin görevden alınması tepkiye ve yeni istifalara neden oldu.
 • 20:09 Mhp, Buca ve Torbalı İlçe Yönetimlerini Feshetti MHP'de, Buca ve Torbalı ilçe yönetimleri feshedildi.
 • 14:51 Balıkesirsporlu Okan Atay, Sağlığına Kavuşuyor Balıkesirsporlu Okan Atay, Sağlığına Kavuşuyor Balıkesirspor'un eski oyuncusu ve teknik direktörü Okan Atay'ın, Özel Sevgi Hastanesinde geçirdiği başarılı ameliyat sonrasında sağlık durumu iyiye gidiyor.
 • 13:07 MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon (2) 'yeniden YAPILANMA'İzmir'de tüzük kurultayını toplamak isteyen muhafelete imza veren ilçe başkanları ile yollarını ayıran MHP, yazılı açıklama yaptı.
 • 12:20 MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon MHP İzmir'de İmzacılara Operasyon Mhp'de tüzük kurultayının toplanması için İzmir'den imza veren Buca ve Torbalı ilçe başkanları görevden alındı.
 • 08:55 Deniz Ticaret Odası Resim Yarışması Sonuçlandı Deniz Ticaret Odası Resim Yarışması Sonuçlandı İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi'nin, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlediği "İMEAK DTO İzmir Şubesi 12. Resim ve Kompozisyon Yarışması" sonuçlandı.
 • 10:31 AK Parti'li Kadınlardan İlçe İlçe Kılıçdaroğlu Protestosu AK Parti'li Kadınlardan İlçe İlçe Kılıçdaroğlu Protestosu AK Parti’li kadınlar, 17 ilçede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri üzerine eylem yaptı.
 • 13:37 Şimdi de tarım makinesi dağıtacak Şimdi de tarım makinesi dağıtacak Tarıma yaptığı büyük yatırımlarla dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de 18 ilçenin Ziraat Odası ile 175 araçlık protokol imzalayarak çiftçilere tarım makinesi desteğine başladı.
 • 14:47 Körfez Geçiş Köprüsü Bittiğinde Belgeseli Yapılacak Körfez Geçiş Köprüsü Bittiğinde Belgeseli Yapılacak Önümüzdeki ay sonunda ulaşıma açılması beklenen İzmit Körfez Geçiş köprüsünde 113 tabliyeden 91'i yerleştirildi.
 • 11:22 Körfez Geçiş Köprüsü Bittiğinde Belgeseli Yapılacak Körfez Geçiş Köprüsü Bittiğinde Belgeseli Yapılacak İzmir arasındaki yolun 3,5 saate inmesini sağlayacak projenin en önemli ayağı olan İzmit körfez geçiş köprüsünde çalışmalar hızla sürüyor.
 • 11:26 Sezonun İlk Kirazı, Kilogramı 125 Liradan Satıldı Sezonun İlk Kirazı, Kilogramı 125 Liradan Satıldı İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde normal hasat döneminden yaklaşık bir ay önce yetişen kiraz, kilogramı 125 liradan alıcı buldu.