SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 18:06Kesiad'dan Vali Ayyıldız'a ZiyaretKesiad'dan Vali Ayyıldız'a Ziyaretİzmir Valisi Erol Ayyıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kemalpaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem ve yönetim kurulu üyeleri, Belkahve’de bulunan Atatürk anıtına dev Türk bayrağı dikilmesi için Ayyıldız’dan destek istedi.
 • 17:02Türkçe Yaz Okulu BaşladıYurtdışında kurulan Yunus Emre Enstitüsü tarafından 16 şehir ve 20 merkezde yapılacak Türkçe Yaz Okulu programı, Bursa'da 40 yabancı öğrencinin katılımıyla başladı.
 • 16:24Tertip Komitesinden Başkan Kayda'ya Plaketli TeşekkürTertip Komitesinden Başkan Kayda'ya Plaketli TeşekkürDoğu Türkistan’ın milli bağımsızlık mücadelesi önderlerinden Zuvka Batur için doğumunun 150’nci yılında anma programı düzenleyen Tertip Komitesi Üyeleri İlyas Vural ve eski Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Akarsu, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti.
 • 15:41Zuvka Batur Düzenlenen Programla AnıldıZuvka Batur Düzenlenen Programla AnıldıDoğu Türkistan’ın milli bağımsızlık mücadelesi önderlerinden Zuvka Batur doğumunun 150. yılında düzenlenen programla anıldı.
 • 19:29Zuvka Batur Düzenlenen Programla AnıldıZuvka Batur Düzenlenen Programla AnıldıDoğu Türkistan’ın milli bağımsızlık mücadelesi önderlerinden Zuvka Batur doğumunun 150’inci yılında düzenlenen programla anıldı.
 • 19:12Tarih, Pamuk ve Kadın Bir Projede BuluştuTarih, Pamuk ve Kadın Bir Projede BuluştuKültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes işbirliğinde, "Gelecek Turizmde" Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu'na; proje ortakları Söke Beşparmak (Latmos) Doğa ve Kültür Derneği ile Söke Belediyesi başvuru yaptı.
 • 15:03Fetö'nün Darbe Girişimiİzmir'de, Olağanüstü Hal (OHAL) Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde, milli güvenliğe tehdit oluşturduğu tespit edilen 3 üniversite, 41 özel okul, 8 vakıf, 61 dernek ve 2 sağlık merkezi kapatıldı.
 • 14:33Söke Tarih, Pamuk ve Kadını Bir Projede BuluşturduSöke Tarih, Pamuk ve Kadını Bir Projede BuluşturduKültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes işbirliğinde, “Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu"na proje ortakları Söke Beşparmak (Latmos) Doğa ve Kültür Derneği ile Söke Belediyesi başvuru yaptı.
 • 16:35İzmir'de Elektrik Kesintisiİzmir'de bazı ilçelerde 26-27 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 10:38Söke Yunanlı Öğrenciler Hasır Şemsiye Yapmayı ÖğrendiSöke Yunanlı Öğrenciler Hasır Şemsiye Yapmayı ÖğrendiYunanlı öğrenciler hasır şemsiye yapmayı öğrendiAvrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 'Art in Village-Köyde Sanat Var' projesi kapsamında Türkiye ve Yunanistan'dan gelen üniversite öğrencileri Aydın'ın Söke İlçesi'nde hasırdan şemsiye yapmayı öğrendi.
 • 10:16Yunanlı Öğrenciler Hasır Şemsiye Yapmayı ÖğrendiYunanlı Öğrenciler Hasır Şemsiye Yapmayı ÖğrendiAvrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 'Art in Village-Köyde Sanat Var' projesi kapsamında, Türkiye ve Yunanistan'dan gelen üniversite öğrencileri Aydın'ın Söke İlçesi'nde hasırdan şemsiye yapmayı öğrendi.
 • 10:53Elmas Lojistik'in Serbest Depolama YatırımıElmas Lojistik'in Serbest Depolama YatırımıElmas Grup, dünya devleri ile rekabet edebilen güçlü yapısıyla lojistik sektöründe dikkat çekiyor.
 • 16:51Geleceğinizi Çöpe AtmayınGeleceğinizi Çöpe Atmayın Üniversite sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih döneminde giren öğrencilere bir destekte Kemalpaşa Belediye Dershanesi tarafından sağlanıyor.
 • 15:30İzmirim Kart'ta yeni dönemİzmirlilerin toplu ulaşım kartı İzmirim Kart'ın kapsamı genişliyor.
 • 14:53İzmirim Kart'ta yeni dönemİzmirim Kart'ta yeni dönem İzmirlilerin toplu ulaşım kartı İzmirim Kart'ın kapsamı genişliyor.
 • 13:44Sanat Elçisi Türk ve Yunan Öğrenciler Söke'deSanat Elçisi Türk ve Yunan Öğrenciler Söke'deAvrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen “Art in Village-Köyde Sanat Var” projesi kapsamında Türkiye ve Yunanistan’dan gelen gençler Söke’de.“Köyde Sanat Var” projesi temel olarak sosyal hayata tam anlamıyla dahil olamamış kırsal kesimde yaşayan farklı dezavantajlara sahip gençlerin kültür-sanat etkinlikleri aracılığıyla yaratıcılıklarını ortaya çıkararak girişimci ruhlarını teşvik etmeyi, farklı kültürlerden gelen gençlerin birlikte ortak kültür-sanat faaliyetleri yürütmelerini sağlayarak aralarındaki sosyal uyumu güçlendirmeyi, kültürel paylaşımın en somut şekliyle onları tanıştırarak var olan ön yargıların yıkılmasına katkıda bulunmak ve çözüm önerileri üretmelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.
 • 02:27İzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Başbakanlık ofisi ve Emniyet önünde önlemİzmir'de Konak Meydanı'ndaki Başbakanlık Ofisi ile İl Emniyet Müdürlüğü önünde TOMA ve polis ekipleriyle güvenlik önlemi alındı.
 • 01:29İzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Başbakanlık ofisi ve Emniyet önünde önlemİZMİR, (DHA) - İZMİR'de Konak Meydanı'ndaki Başbakanlık Ofisi ile İl Emniyet Müdürlüğü önünde TOMA ve polis ekipleriyle güvenlik önlemi alındı.
 • 00:11İzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Başbakanlık Ofisi ve Emniyet Önünde Önlemİzmir'de Konak Meydanı'ndaki Başbakanlık Ofisi ile İl Emniyet Müdürlüğü önünde TOMA ve polis ekipleriyle güvenlik önlemi alındı.
 • 03:04İzmir'de 3.4'lük Depremİzmir'de 3.4'lük Depremİzmir'de gece yarısı 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 • 13:43AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya: "Hdp'li Belediyeler Hesabını Verecekler"2015 yerel yönetimler maliyetinin 100 milyar lira olduğunu açıklayan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, yaşanan terör olaylarına destek verdikleri iddia edilen HDP’li belediyelerin hukuk önünde gereken hesabı vereceklerini söyledi.
 • 09:45Vali Özefe, Bülbülan Yayla Şenliklerine KatıldıVali Özefe, Bülbülan Yayla Şenliklerine KatıldıArdahan Valisi İbrahim Özefe, Bağdeşen köyünün Bülbülan Yaylasında her yıl geleneksel olarak yapılan yayla şenliğine katıldı.
 • 23:38Beydağ'da Baraj Yakınında 3 El Bombası Bulunduizmir'in Beydağ İlçesi'nde, Beydağ Barajı yakınlarında kayalık alanda 3 el bombası bulundu.
 • 11:57İzmir'de Yapılaşma Kuzeye Kayıyorİzmir'de Yapılaşma Kuzeye KayıyorTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre İzmir'de geçen yıl toplam 77 bin 796, bu yılın ilk 5 ayında ise toplam 32 bin 532 konut satışı gerçekleşti.
 • 11:13İzmir'de Yapılaşma Kuzeye Kayıyorİzmir'de Yapılaşma Kuzeye Kayıyorİzmir'de yapılaşma kuzeye kayıyorTÜRKİYE İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre İzmir'de gelen yıl toplam 77 bin 796, bu yılın ilk 5 ayında ise toplam 32 bin 532 konut satışı gerçekleşti.
 • 11:58İzmir'de Polis Terör Örgütlerine Geçit Vermediİzmir'de son 1,5 yılda terör örgütlerine yönelik 310 operasyonda bin 210 kişi gözaltına alındı, 164 şüpheli cezaevine gönderildi.
 • 18:19Gasp Edilen Araçta Otomatik Silah Bulundu, 2 Kişi Aranıyor (2)Gasp Edilen Araçta Otomatik Silah Bulundu, 2 Kişi Aranıyor (2)Otomobilden ATLAYIP KURTULMUŞİzmir'in Bayındır İlçesi'nde gasp edilen ve Kemalpaşa'da terk edilmiş bulunan hafif ticari aracın sahibi Erdal K., yaşadığı korku dolu anları anlattı.
 • 17:26Güncelleme - Şüpheli Araçta Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildiİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde gasbedildikten sonra terk edilen araçta uzun namlulu silah ele geçirildi.
 • 08:28Şüpheli Araçta Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi - İzmirŞüpheli Araçta Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi - İzmirGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Jandarma Ekiplerinden görüntüler Çevirmeden görüntüler Şüpheli araçta uzun namlulu silah ele geçirildi İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde gasbedildikten sonra terk edilen araçta uzun namlulu silah ele geçirildi.
 • 08:20Gasp Edilen Araçta Otomatik Silah Bulundu, 2 Kişi AranıyorGasp Edilen Araçta Otomatik Silah Bulundu, 2 Kişi Aranıyorİzmir'in Bayındır İlçesi'nde, gasp edildiktan monra Kemalpaşa'da terk edilmiş bulunan hafif ticari araçta otomatik silah bulundu.
 • 03:56İzmir- Gasp Edildikten Sonra Terk Edilen Araçtan Uzun Namlulu Silah Çıktıİzmir- Gasp Edildikten Sonra Terk Edilen Araçtan Uzun Namlulu Silah ÇıktıGasp edildikten sonra terk edilen araçtan uzun namlulu silah çıktıİZMİR'in Bayındır İlçesi'nde, gasp edilen ve Kemalpaşa'da terk edilmiş halde bulunan hafif ticari araçta uzun namlulu silah bulundu.
 • 02:29Şüpheli Araçta Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildiİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde gasbedildikten sonra terk edilen araçta uzun namlulu silah ele geçirildi.
 • 09:44Baklavaya 'Hafif' RakipBaklavaya 'Hafif' RakipBayram sofralarında yerini almaya hazırlanan baklavanın yerine yaz sıcaklarında daha hafif tatlı yemek isteyenler Balıkesir’in meşhur höşmerim tatlısını tercih ediyor.
 • 11:41İki Dilim Baklavaya Yarım Litre Suİki Dilim Baklavaya Yarım Litre SuSıcak yaz günlerine denk gelen ve oruç tutma süresinin 17 saati aştığı Ramazan ayının ardından bayram hazırlıkları başladı.
 • 08:38Osmangazi Köprüsü 78 Kilometrelik Yoldan Nasıl 1,5 Saat Tasarruf SağlıyorOsmangazi Köprüsü 78 Kilometrelik Yoldan Nasıl 1,5 Saat Tasarruf Sağlıyorİstanbul-İzmir arasını 6-8 saatten 3,5 saate indirecek otoyolun sırrı Osmangazi Köprüsünde. Uzmanlar köprünün 78 kilometre eksiltmesine rağmen yolu 1.5 saat nasıl kısalttığının formülünü anlattı.
 • 17:03Başkan Can: Başkan Can: "Kavgamız Hizmet Kavgasıdır"Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus’a hizmet için çalıştıklarını, kavgalarının hizmet kavgası olduğunu söyledi.
 • 10:56Osmangazi Köprüsü'nde Mutlu Sona Böyle UlaşıldıOsmangazi Köprüsü'nde Mutlu Sona Böyle UlaşıldıHaber: Ali AKSOYER/ İSTANBUL DHAİstanbul-İzmir arasındaki yolun 3,5 saate inmesini sağlayacak Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli ayağı olan ve 'Osmangazi " adı verilen İzmit Körfez Geçiş köprüsü bugün açılıyor.
 • 10:23Osmangazi Köprüsü'nde Mutlu Sona Böyle UlaşıldıOsmangazi Köprüsü'nde Mutlu Sona Böyle Ulaşıldıİzmir arasındaki yolun 3,5 saate inmesini sağlayacak Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli ayağı olan ve 'Osmangazi " adı verilen İzmit Körfez Geçiş köprüsü bugün açılıyor.
 • 08:38Körfezin İki Yakasını Bağlayan Osmangazi Köprüsü Bugün AçılıyorKörfezin İki Yakasını Bağlayan Osmangazi Köprüsü Bugün Açılıyorİstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun en önemli ayağını oluşturan ve Körfez'in iki yakasını birbirine bağlayan Osmangazi Köprüsü açılışı bugün Cumhurbaşkanı tarafından yapılacak.
 • 15:0583 Yaşında Dünyayı Yeniden GördüGözlerinde oluşan ileri derecedeki katarakt nedeniyle 2 yıl önce görme yetisini kaybeden 83 yaşındaki Emine Antep, Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan katarakt ameliyatı ile yeniden görmeye başladı.
 • 13:47Osmangazi Köprüsü Açılışa HazırOsmangazi Köprüsü Açılışa Hazırİstanbul-İzmir arasını 3,5 saate indirecek İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun en önemli ayağını oluşturan ve Körfez'in iki yakasını birbirine bağlayan Osmangazi Köprüsü iki gün sonra trafiğe açılıyor.
 • 09:47Kamulaştırma Kanunu'na Kısmi İptalAnayasa Mahkemesi, taşınmazların kamulaştırma bedelinin tespitinde, kamulaştırma tarihindeki kullanılma şeklinin esas alınmasını öngören kanun hükmünü iptal etti.
 • 08:37İstanbul'da Elektrik KesintisiBeykoz, Pendik, Sancaktepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 30 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 16:00Yediveren İncirini İhracat VurduYediveren İncirini İhracat VurduRusya ile ihracatın durması, Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde bir ağaçtan 7 kez meyve alınmasıyla bilinen 'yediveren inciri'nde fiyatların düşmesine neden oldu.
 • 12:44İzmir Feci Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralıİzmir Feci Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralıİzmir’in Torbalı ilçesinde aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, otomobilin takla atması sonucu feci şekilde can verdi.
 • 16:02İzmir Tabip Odası Başkanı Hastaya Kötü Muamele Olayı İle ilgili Açıklama Yaptıİzmir Tabip Odası Başkanı Hastaya Kötü Muamele Olayı İle ilgili Açıklama Yaptıİzmir Tabip Odası Başkanı Kemalpaşa'da yaşanan, '70 yaşındaki adama doktor hakareti' olayında üzüntü duyduğunu açıkladı. Asıl suçlunun görüntüleri sosyal medyaya veren kişi olduğunu söyledi.
 • 11:22İstanbul-İzmir Otoyolu'nun Yarıdan Fazlası BittiTAHİR TURAN EROĞLU - İstanbul ile İzmir arası ulaşımı 9 saatten 3,5 saate indirecek olan 433 kilometre uzunluğundaki Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun yüzde 64'ü tamamlandı.
 • 17:45Güncelleme 5 - İzmir'deki Terör Saldırısıİzmir'de Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen roketatarlı saldırıda teröristlerin ateşlediği iki roket mermisinden biri emniyet binası yakınındaki evin çatısına, diğeri de depo olarak kullanılan alana isabet etti.
 • 13:56Doktorun Hakaret Ettiği Erdoğan Dedeye Vatandaşlardan DestekDoktorun Hakaret Ettiği Erdoğan Dedeye Vatandaşlardan DestekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olayın geçtiği sağlık ocağından görüntü Halk Sağlığı Müdürü Bediha Salnur'un ziyaretinden detaylar Erdoğan Gül ve Bediha Salnur ile röportaj Doktorun hakaret ettiği Erdoğan dedeye vatandaşlardan destek İzmir Halk Sağlığı Müdürü Salnur: "Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezini çok sayıda insan aradı, doktorun cezalandırılmasını istedi.
 • 13:19Güncelleme 4 - İzmir'de Terör Saldırısıİzmir'de Bayındır İlçe Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen roketatarlı saldırıda teröristlerin ateşlediği iki roket mermisinden biri emniyet binası yakınındaki evin çatısına, diğeri de depo olarak kullanılan alana isabet etti.