SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 13:39Kocaoğlu'dan İlçe ZiyaretleriKocaoğlu'dan İlçe Ziyaretleriİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş, Beydağ ve Kiraz’da vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18:45Çiçekçinin Kardeşi: Çiçekçinin Kardeşi: "Kanında Ne Vardı da Bugüne Kadar Kaçtı"İstanbul’un Kadıköy ilçesinde, 3 ay önce çiçekçi Mehmet Emin Kaya’yı aracı ile ezerek öldüren ve kaçan sürücü Murathan Ö.’nün teslim olduğunu duyan İzmir’de yaşayan Kaya’nın kardeşi Cengiz Kaya, "Sürücü Murathan Ö.’nün kanında uyuşturucu mu vardı?
 • 09:29Rodoplu, Kemalpaşa'da Gençlerle BuluştuRodoplu, Kemalpaşa'da Gençlerle BuluştuCHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Ülkümen Rodoplu, ilçede sahaya çıkan ilk aday olarak gençlerle de sahaya çıktı, partisinin gençlere adadığı seçim bildirgesini anlattı.
 • 10:58Çamaş'ta Kırmızı Benekli Alabalık AlarmıÇamaş'ta Kırmızı Benekli Alabalık AlarmıOrdu’nun Çamaş ilçesindeki derelerde bilinçsiz avlanma nedeniyle kırmızı benekli alabalıkların neslinin tehlikede olduğunun ortaya çıkması üzerine çalışma başlatıldı.
 • 18:04AK Parti'nin AK Parti'nin "Tek Sevdamız Türkiye" Seçim ŞarkısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti seçim beyannamesini açıkladı- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (12)- "Dünyanın en büyük havaalanı projesini de İstanbul'da inşallah hizmete açacağız. Toplam 10,2 milyar avro yatırım ve 22,2 milyar avro kira bedeli bulunan bu proje bu ölçekte dünyanın önde gelen projeleridir.
 • 17:29AK Parti Seçim Beyannamesini AçıkladıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dünyanın en büyük havaalanı projesini de İstanbul'da inşallah hizmete açacağız. Toplam 10,2 milyar avro yatırım ve 22,2 milyar avro kira bedeli bulunan bu proje bu ölçekte dünyanın önde gelen projeleridir.
 • 10:58Saint-gobain Weber'den, Saint-gobain Weber'den, "Bal" DestekKültür, sanat ve spor etkinliklerini destekleyen Saint-Gobain Weber, Bornova Anadolu Lisesi (BAL) Spor Kulübü’nün voleybol takımına Altın Sponsor kategorisinde destek veriyor.
 • 14:01Tokat Valisi'nden Kadın Girişimcilere DestekTokat Valisi'nden Kadın Girişimcilere DestekTokat Valisi'nden kadın girişimcilere destek Mustafa TURAPOĞLU/TOKAT,(DHA) - TOKAT Valisi Cevdet Can, merkeze bağlı Kemalpaşa köyünde birlikte keçi besleyip süt üreticiliği yapan 50 yaşındaki Hülya Solmaz ile 39 yaşındaki Canan Tek'i ziyaret ederek önce tebrik etti, ardından destek sözü verdi.
 • 13:42Bal Spor, Saint Gobain Weber'le Göğüs Reklamı Anlaşması SağladıBal Spor, Saint Gobain Weber'le Göğüs Reklamı Anlaşması SağladıErkekler Voleybol 1'inci Ligi'nin yeni ekiplerinden Bornova Anadolu Lisesi (BAL) Spor, dünyanın lider endüstriyel harç üreticilerinden Saint Gobain Weber'le forma göğüs reklamı anlaşması sağladı.
 • 13:22Tokat Valisi'nden Kadın Girişimcilere DestekTokat Valisi'nden Kadın Girişimcilere DestekTokat Valisi Cevdet Can, merkeze bağlı Kemalpaşa köyünde birlikte keçi besleyip süt üreticiliği yapan 50 yaşındaki Hülya Solmaz ile 39 yaşındaki Canan Tek'i ziyaret ederek önce tebrik etti, ardından destek sözü verdi.
 • 11:44İzmir'de Kaçak Akaryakıt Operasyonuİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde bir fabrikada yapılan operasyonda 61 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.
 • 11:35Kemalpaşa'da, 238 Bin 510 Bin Lira Değerinde Kaçak AkaryakıtKemalpaşa'da, 238 Bin 510 Bin Lira Değerinde Kaçak Akaryakıtİzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, piyasa değeri yaklaşık 238 bin 510 lira olan 61 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi, 3 kişi gözaltına alındı.
 • 10:30İzmir'de 61 Bin Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildiİzmir'de 61 Bin Litre Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildiİzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, bir fabrikaya düzenlenen operasyonda, piyasa değeri 238 bin 510 lira olan 61 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.
 • 09:53Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Ceyhan, Yumurtalık, Karataş, Sarıçam, Yüreğir, Çukurova, Kozan, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:54CHP'li Sındır: Milletimiz Bu Sefer AKP'ye Kırmızı Kart GösterecekCHP'li Sındır: Milletimiz Bu Sefer AKP'ye Kırmızı Kart GösterecekGenel seçim çalışmalarına Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde devam eden CHP İzmir adayı Kamil Okyay Sındır, demokratik kitle örgütlerini ziyaret etti, kahvehane toplantılarında hemşehrilerinden destek istedi.
 • 12:20Bağcılar İstanbul'a Değer KatıyorTürkiye nüfusunun yüzde 1’inin yaşadığı Bağcılar, ilçe statüsü kazandığı 1992 yılından bu yana mimari, sosyal ve kültürel anlamda önemli değişimler yaşadı.
 • 11:00İzmir'de Ev Fiyatları Tüm Zamanların En Yüksek SeviyesindeSon yıllarda yapılan dev yatırımlarla gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren İzmir'de konut fiyatlarında yükseliş seyri hızlandı.
 • 16:57Kaçak Kazıya 4 İlde Operasyon: 20 GözaltıKaçak Kazıya 4 İlde Operasyon: 20 GözaltıMuğla başta olmak olmak üzere 4 ayrı ilde kaçak tarihi eser kazı yaptıkları ileri sürülen bir çeteye yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 20 şüpheli gözaltına alınarak, adliyeye sevk edildi.
 • 12:19"Arıda Tüm Hastalıklara Karşı Çare Var"Ziraat Teknikeri Hüseyin Ceylan, "Arı ve arı ürünlerinde tüm hastalıkları karşı bir çare var" dedi.
 • 17:33Atık Sular En Az İki Yıl Daha Gediz'e AkacakAtık Sular En Az İki Yıl Daha Gediz'e AkacakManisa Valisi Erdoğan Bektaş, Gediz Nehri'ndeki kirliliğin bugünün sorunu olmadığını belirterek, eylem planı kapsamında çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
 • 11:57Efes'in Tarihini Değiştiren TakıEfes'in Tarihini Değiştiren TakıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Efes antik kentinden genel görüntü, - Efes Müzesinden genel görüntü, Efes'in tarihini değiştiren takı- Efes'teki Çukuriçi Höyüğü'nde yapılan kazı çalışmalarında ortaya çıkan 9 bin yıllık amulet figür, Efes Antik Kenti'nde yaşamın, bilinenin aksine milattan önce 6 binlerde değil, 7 binli yıllarda başladığını ortaya çıkardı- Efes Müzesi Müdürü Topal: "Çukuriçi Höyüğü kazılarında ele geçmiş, müzemize teslim edilmiş siyah taştan bir figür, kazı ekibinin değerlendirmelerine göre milattan önce 7 bin yıl öncesine, yani Neolitik Döneme tarihlendirildi"- "Bu figür, bölgedeki hatta bütün batı Anadolu'daki yerleşim tarihini yeniden gözden geçirmemizi sağladı" AHMET BAYRAM - UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne giren Efes Antik Kenti'nin güneydoğusunda bulunan Çukuriçi Höyüğü'nde yapılan kazı çalışmalarında ortaya çıkan amulet figür (taşıyanı tehlikeli dış etkilerden, hastalıklardan koruyacağına inanılan, doğal ya da el yapımı nesne), Efes'in, 9 bin yıllık bir şehir olduğunu ortaya çıkardı.
 • 11:22Efes'in Tarihini Değiştiren TakıUNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne giren Efes Antik Kenti'nin güneydoğusunda bulunan Çukuriçi Höyüğü'nde yapılan kazı çalışmalarında ortaya çıkan amulet figür (taşıyanı tehlikeli dış etkilerden, hastalıklardan koruyacağına inanılan, doğal ya da el yapımı nesne), Efes'in, 9 bin yıllık bir şehir olduğunu ortaya çıkardı.
 • 19:35Gediz Nehri'nde Ürküten Toplu Balık ÖlümüGediz Nehri'nde Ürküten Toplu Balık ÖlümüGediz Nehri'nin Manisa Ovası'ndan geçen kısmında yaşanan kirlilik, yayın ve sazan balıklarının kıyıya vurmasına neden oldu.
 • 18:43Gediz Nehri'nde Ürküten Toplu Balık ÖlümüGediz Nehri'nde Ürküten Toplu Balık ÖlümüGediz Nehri'nin Manisa Ovası'ndan geçen kısmında yaşanan kirlilik, toplu balık ölümlerine neden oldu.
 • 11:04İzmir- İstanbul Otoyolu'nun Yüzde 48'i Tamamlandıİzmir- İstanbul Otoyolu'nun Yüzde 48'i Tamamlandıİstanbul ve İzmir arasında ulaşımın süresi 3.5 saate düşürecek 384 kilometre otoyol ve 49 kilometre bağlantı yolu olmak üzere toplam 433 kilometreden oluşan İstanbul- İzmir Otoyolu Projesi'nin yüzde 48'inin tamamlandığı bildirildi.
 • 10:52İzmir-İstanbul Otoyolu'nun Yüzde 48'i Tamamlandıİzmir-İstanbul Otoyolu'nun Yüzde 48'i Tamamlandıİstanbul ve İzmir arasında ulaşımın süresini 3.5 saate düşürecek İstanbul-İzmir Otoyolu Projesi'nin yüzde 48'i tamamlandı.
 • 10:42Kosbi, Yatırımları İşbirliği Yaparak Hayata GeçiriyorKosbi, Yatırımları İşbirliği Yaparak Hayata GeçiriyorArıtma tesisi, enerji yatırımları ve eğitim projeleri ile öne çıkan Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgeleri arasında yer alan Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) örnek güç birliği çalışmalarına da imza atıyor.
 • 23:56Kemalpaşa'da Silahla Yaralamaİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde bir kişi, pompalı tüfekle açılan ateş sonucu yaralandı.
 • 11:27İzmir Büyükşehir Belediyesi Bayramda 24 Saat Hizmet Verecekİzmir Büyükşehir Belediyesi Bayramda 24 Saat Hizmet VerecekKurban Bayramı'nda İzmirlilere daha küçük maliyetlerle ulaşım olanağı sağlayabilmek amacıyla toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan Büyükşehir Belediyesi, arife günü ve bayram süresince kabristanlara ücretsiz otobüs seferleri düzenleyecek.
 • 13:43Tokat'ta Kurbanlık Fiyatları YükseldiTokat'ta Kurbanlık Fiyatları YükseldiTokat’ta kurbanlık fiyatlarının artması hem alıcıyı hem satıcıyı düşündürüyor.
 • 13:15Suşehri'nde Altyapı ÇalışmalarıSuşehri Belediyesi, altyapı çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12:11Esentepe Yeni Meydanına KavuşuyorEsentepe Yeni Meydanına KavuşuyorSerdivan Belediyesi, Bahçelievler, Kazımpaşa ve Kemalpaşa’dan sonra şimdi de Esentepe’de yeni meydan çalışmalarına başladı.
 • 22:01Şans Topu Çekildi (2)Şans Topu oyununun 744. hafta çekilişinde, 5 artı 1 bilen 2 kişi, 340 bin 689 lira 75 kuruş ikramiye kazandı.
 • 12:46İzmir'de Konut Fiyatları Yüzde 16 Arttıİzmir’de konutların ortalama metrekare fiyatı, bir yılda yüzde 16 artarak 2 bin liraya ulaştı.
 • 17:03M. Kemalpaşa'da Kurtuluş CoşkusuM. Kemalpaşa'da Kurtuluş CoşkusuBursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü törenlerle kutlandı.
 • 16:29İzmir'de Çiftçilere "İyi Tarım" Sertifikası VerildiKemalpaşa ilçesinde kiraz üretimi yapan 51 çiftçiye "İyi Tarım" sertifikası verildi.
 • 15:14Güvenilir Ürün Ürettiler, Sertifikalarını AldılarGüvenilir Ürün Ürettiler, Sertifikalarını AldılarKemalpaşa İlçesi Kamberler ve Beşpınar Köyleri kiraz üreticileri İyi Tarım Uygulaması yaparak sertifikalarını aldı.
 • 12:58Sanayicilerin Desteğiyle 9 Bin Yıllık Ulucak Höyüğü Ortaya ÇıkıyorSanayicilerin Desteğiyle 9 Bin Yıllık Ulucak Höyüğü Ortaya ÇıkıyorYatırımcıları için hayata geçirdiği çalışmalarının yanısıra sosyal projelere de kucak açan Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ), kazılarına 1995 yılında başlanan Ulucak höyüğü için 2009 yılından beri destekte bulunarak, bölgenin tarihine de sahip çıktığını gösterdi.
 • 17:50İnegöl'den Hollanda'ya Salça İhracatıİnegöl'den Hollanda'ya Salça İhracatıBursa’nın İnegöl ilçesindeki Kulaca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, bu yıl Hollanda’ya 600 ton biber salçası ihraç edecek.
 • 15:42İzsu'dan 2015'E Muhteşem Finalİzsu'dan 2015'E Muhteşem FinalİZSU Genel Müdürlüğü, 2015 sonuna kadar 1090 kilometrelik içme suyu ile 500 kilometrelik yağmur suyu ve kanal hattının ihalesini yapacak.
 • 12:19Ege Bölgesi'nde Develer Bu Sene 76 Arenada GüreşecekEge Bölgesi'nde Develer Bu Sene 76 Arenada GüreşecekEge Bölgesi'nde gelenek haline gelen deve güreşlerinin 2015-2015 sezonu tarihleri ve güreş alanlarında dikkat edilmesi gereken kurallar belirlendi.
 • 09:48İzmit'te Ambalaj Atık Toplamada Yeni Yöntemİzmit'te Ambalaj Atık Toplamada Yeni Yöntemİzmit’teki ambalaj atıklarının toplanması için mahalle program hazırlayarak, yeni firma ile protokol imzaladı.
 • 23:06Borusan Enbw Enerji'den 70 Milyon Dolarlık Enerji YatırımıBorusan Enbw Enerji'den 70 Milyon Dolarlık Enerji YatırımıSantralin kurulma aşamasından görüntüler- Bursa Valisi Karaloğlu'nun konuşması- Açılışın yapılması ve hatıra fotoğrafı çektirilmesi- Rüzgar tribünlerinden görüntüler Borusan ENBW Enerji'den 70 milyon dolarlık enerji yatırımı- Borusan ENBW Enerji Genel Müdürü Acarla: - "2014 yılında başlattığımız, Avrupa'nın en büyük karasal rüzgar enerji yatırımlarından biri olarak gösterilen projemizin sonuna hayli yaklaşmış oluyoruz" Borusan ENBW Enerji tarafından Karacabey ilçesine bağlı Harmanlık Mahallesi'ne inşa edilen 70 milyon dolarlık 16 adet rüzgar tribünü, törenle hizmete açıldı.
 • 19:40Borusan Enbw Enerji'den 70 Milyon Dolarlık Enerji YatırımıBorusan ENBW Enerji tarafından Karacabey ilçesine bağlı Harmanlık Mahallesi'ne inşa edilen 70 milyon dolarlık 16 adet rüzgar tribünü, törenle hizmete açıldı.
 • 17:09Bursa'ya 70 Milyon Dolarlık Enerji YatırımBursa'ya 70 Milyon Dolarlık Enerji YatırımBursa'nın Karacabey İçesi Harmanlık Köyü'ne 70 milyon dolarlık 16 rüzgar tribünü yerleştiren Borusan EnBW Enerji, yapımı tamamlanan tesisini bugün törenle hizmete soktu.
 • 17:08Kemalpaşa'ya Dev Türk BayrağıKemalpaşa'ya Dev Türk BayrağıKESİAD son günlerde vatanları için şehit olan asker ve polisler anısına 9 Eylül İzmir'in kurtuluş gününde bölgeye dev Türk bayrağı kazandırdı.
 • 16:22Borusan Enbw Enerji'den Bursa'ya 70 Milyon Dolarlık Rüzgar YatırımıBorusan Enbw Enerji'den Bursa'ya 70 Milyon Dolarlık Rüzgar YatırımıBorusan, Bursa’nın Karacabey ilçesinde Harmanlık Rüzgâr Enerji Santrali’ni devreye soktu.
 • 15:10Borusan'dan Karacabey'e Rüzgar SantraliBorusan'dan Karacabey'e Rüzgar SantraliRüzgâr enerjisinde Türkiye’nin lideri olmayı hedefleyen Borusan EnBW Enerji, Bandırma rüzgar santrali kapasite artışı, Koru ve Mut rüzgâr santrallerinden sonra Bursa’nın Karacabey ilçesindeki Harmanlık santralini de açtı.
 • 17:2617 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Sanıklar, Yargılanmaya Başlandıİzmir'in Buca İlçesi'nde, cesedi bulunan 6 yaşındaki Barış Özütemiz'i başına taşla vurup öldürdükleri iddiasıyla olaydan 17 yıl sonra tutuklanan üvey babası Mustafa A. ve yeğeni Murat K., ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle ilk kez hakim önüne çıktı.
 • 17:10CHP Hopa Teşkilatı Terör Saldırılarını KınadıCHP Hopa Teşkilatı Terör Saldırılarını KınadıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hopa yöneticileri, son günlerde yaşanan terör olaylarını kınadı.