SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 08 Aralık 2016 17:42"Halep Keçisi" ile Tanıştı, Çiftlik Kurup Yüksek Verim AldıBandırma ilçesinde bir üretici yüksek et ve süt verimine sahip Halep keçisi yetiştiriciliğine başladı. Alternatif olarak başlayıp yüksek verim alan üretici keçi sayısını yükseltmek istiyor.
 • 06 Aralık 2016 14:09Ege Vitrifiye'ye "Tse Çift Yıldız Belgesi"Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri ve Ticaret AŞ, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen TSE Çift Yıldız Belgesi'ni almaya hak kazandı.
 • 06 Aralık 2016 12:37İzmir'de 346 Bin Hane Kapısında Doğalgaz Olduğu Halde Kullanmıyor"İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Burçin Yandımata, İzmir'de doğalgaza geçiş hızının yavaş olduğunu belirterek "İzmir'de 1 milyon 100 bin haneye doğalgaz ulaştırdık.
 • 05 Aralık 2016 17:53Söke AK Parti'den Kemalpaşa İlköğretim Okulu'na Kitap DesteğiSöke AK Parti'den Kemalpaşa İlköğretim Okulu'na Kitap DesteğiAdalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Söke İlçe Teşkilatı Kemalpaşa İlköğretim Okulu’na kitap desteğinde bulundu.
 • 03 Aralık 2016 22:26Cumhurbaşkanı'nın TL Çağrısına Bir Destek de YörüklerdenCumhurbaşkanı'nın TL Çağrısına Bir Destek de Yörüklerdenİzmir’de Kemalpaşa Belediyesi’nin gecesinde bir araya gelen Türkiye’nin bütün Yörükleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘dövizleri TL’ye çevirin’ çağrısına destek olduklarını açıkladı.
 • 03 Aralık 2016 20:42Masal Kahramanı Kostümleri ile YürüdülerMasal Kahramanı Kostümleri ile YürüdülerİZMİR'in Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren Bir Dilek Özel Rehabilitasyon Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte masal kahramanlarının kostümlerini giyen merkez çalışanları ve eğitim gören çocuklar, mehteran takımı eşliğinde kortej yürüyüşü yaptı.
 • 03 Aralık 2016 19:14Izmir Masal Kahramanı Kostümleri Ile YürüdülerIzmir Masal Kahramanı Kostümleri Ile YürüdülerMasal kahramanı kostümleri ile yürüdülerİZMİR'in Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren Bir Dilek Özel Rehabilitasyon Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte masal kahramanlarının kostümlerini giyen merkez çalışanları ve eğitim gören çocuklar,...
 • 03 Aralık 2016 19:11Kemalpaşa'da 8 PKK Deposu BulunduKemalpaşa'da 8 PKK Deposu BulunduİZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nde jandarmanın 3 ayrı bölgede düzenlediği operasyonda, terör örgütü PKK'ya ait, bir sığınak ve 8 depo bulundu.
 • 03 Aralık 2016 18:25İzmir'de Jandarma, Terör Örgütü PKK'ya ait Sığınak ve Depolar Buldu!İzmir'de Jandarma, Terör Örgütü PKK'ya ait Sığınak ve Depolar Buldu!İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda terör örgütü PKK'ya ait 3 ayrı bölgede bir sığınak ve 8 depo buldu.
 • 03 Aralık 2016 18:19Dha Yurt Bülteni - 12Silopi'de araçta 30 tabanca ele geçirildiŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde, bir araçta yapılan aramada 30 adet tabanca ele geçiridi, 2 kişi gözaltına alındı.
 • 03 Aralık 2016 17:48Masal Kahramanı Kostümleri ile YürüdülerMasal Kahramanı Kostümleri ile YürüdülerİZMİR'in Kemalpaşa İlçesinde faaliyet gösteren Bir Dilek Özel Rehabilitasyon Merkezi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte masal kahramanlarının kostümlerini giyen merkez çalışanları ve eğitim gören çocuklar, mehteran takımı eşliğinde kortej yürüyüşü yaptı.
 • 03 Aralık 2016 15:07Terör Örgütü PKK'nın Ege Açılımı ÇökertildiTerör Örgütü PKK'nın Ege Açılımı Çökertildiİzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin Kemalpaşa ilçesinde 3 ayrı bölgede gerçekleştirdiği operasyonda, terör örgütü PKK'ya ait bir sığınak ve 8 depo bulundu.
 • 03 Aralık 2016 15:05Türkiye Karate Şampiyonası Devam EdiyorTürkiye Karate Şampiyonası Devam EdiyorTürkiye Karate Federasyonu tarafından Kuşadas’nda düzenlenen Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası devam ediyor.
 • 03 Aralık 2016 15:00Jandarma, İzmir'de Terör Örgütüne Ait Sığınak ve Depolar BulduJandarma, İzmir'de Terör Örgütüne Ait Sığınak ve Depolar Bulduİzmir’in Kemalpaşa ilçesinde jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda terör örgütü PKK’ya ait 3 ayrı bölgede bir sığınak ve 8 depo buldu.
 • 03 Aralık 2016 14:35Karate Şampiyonası Açılışında Engelli Yiğit'ten GösteriKarate Şampiyonası Açılışında Engelli Yiğit'ten GösteriTÜRKİYE Karate Federasyonu tarafından Kuşadası'nda düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri'nin açılış seremonisinde gösteri yapan engelli Yiğit Türk, büyük alkış topladı.
 • 02 Aralık 2016 14:18Karşıyaka'da Bomba PaniğiHABER ALİ ÖLMEZ Karşıyaka'nın en işlek caddesi olan 1717 Kemalpaşa Caddesi'nde yer alan ve ek adliye binasının da içinde yer aldığı Vakıf İşhanı'nda bulunan iş mahkemesinde şüpheli bir paket ihbarında bulunulması Karşıyaka'da hareketli saatler yaşanmasına yol açtı.
 • 02 Aralık 2016 12:25İzmir'de Büyük Bomba Paniği: 20 Bina Boşaltıldı, Aramalar Yapıldıİzmir'de Büyük Bomba Paniği: 20 Bina Boşaltıldı, Aramalar Yapıldıİzmir’in Karşıyaka ilçesinde, adliyeye bağlı İcra Mahkemeleri ve İcra Müdürlüklerinin bulduğu iş hanında bomba ihbarı yapılması üzerine bölgede bulunan bankalar, iş yerleri ve evler boşaltıldı.
 • 01 Aralık 2016 10:17İlkokul Öğrencileri Kurduğu Hentbol Takımı Milli Takıma 8 Oyuncu VerdiİZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nin eskiden belde olan Bağyurdu Mahallesi'nde görevli öğretmenin girişimleri, Belediye eski Başkanı Rıdvan Üreten'in desteğiyle kız öğrencilerden kurulan Ataspor kadın hentbol takımı, birinci lige kadar yükseldi, ekipteki kızlardan 8'i milli takıma çağırıldı.
 • 01 Aralık 2016 10:12Ilkokul Öğrencileri Kurduğu Hentbol Takımı Milli Takıma 8 Oyuncu VerdiIlkokul Öğrencileri Kurduğu Hentbol Takımı Milli Takıma 8 Oyuncu VerdiIzmir'in Kemalpaşa ilçesinin eskiden belde olan Bağyurdu Mahallesi'nde görev yapan öğretmenin girişimleri, eski Belediye Başkanı Rıdvan Üreten'in desteğiyle kız öğrencilerden kurulan Ataspor kadın hentbol takımı, birinci lige kadar yükseldi, kızlardan 8'i milli takıma çağırıldı.
 • 01 Aralık 2016 09:53Dha Yurt Bülteni-2Dha Yurt Bülteni-21)YANARAK ÖLEN ÇOCUKLAR SON YOLCULUKLARINA UĞURLANIYORADANA'nın Aladağ İlçesi'nde yurtta çıkan yangında yaşamlarını yitiren 10 kız öğrencinin cenazesi toprağa verilmek üzere Aladağ'a 1 çocuğun ise, Kozan İlçesi'ne eğitmenin cenazesi de Mersin'in Çamlıyayla İlçesi'ne gönderildi.
 • 01 Aralık 2016 09:09İlkokul Öğrencileri Kurduğu Hentbol Takımı Milli Takıma 8 Oyuncu Verdiİlkokul Öğrencileri Kurduğu Hentbol Takımı Milli Takıma 8 Oyuncu VerdiİZMİR'in Kemalpaşa İlçesi'nin eskiden belde olan Bağyurdu Mahallesi'nde görevli öğretmenin girişimleri, Belediye eski Başkanı Rıdvan Üreten'in desteğiyle kız öğrencilerden kurulan Ataspor kadın hentbol takımı, birinci lige kadar yükseldi, ekipteki kızlardan 8'i milli takıma çağırıldı.
 • 30 Kasım 2016 15:22Eximbank Genel Müdürlüğüne Yıldırım GetirildiEkonomi Bakanı Başdanışmanı Adnan Yıldırım, Eximbank Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atandı.
 • 30 Kasım 2016 13:34Eximbank'a Egeli Genel MüdürEkonomi Bakanı Başdanımşanı Adnan Yıldırım, Türkiye'de ihracatçıların en büyük finansman kaynağı Eximbank Genel Müdürlüğü'ne atandı.
 • 30 Kasım 2016 10:16Söke'nin Ödüllü Projesi Kemalpaşa Mahallesi Turizme AçılacakSöke'nin Ödüllü Projesi Kemalpaşa Mahallesi Turizme AçılacakSöke Belediyesi tarafından yürütülen Kemalpaşa Mahallesi Projesi yeni bir ivme kazandı.
 • 29 Kasım 2016 17:44Aydın Tarihi Kentler Birliği'nden Söke Belediyesi'ne ÖdülAydın Tarihi Kentler Birliği'nden Söke Belediyesi'ne ÖdülAydın Tarihi Kentler Birliği'nden Söke Belediyesi'ne ödülTarihi Kentler Birliği'nden Söke Belediyesi'ne ödülSÖKE Belediyesi'nin, Kemalpaşa Mahallesi'ndeki tarihi evler için yaptığı restorasyon çalışması 'Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda Jüri...