SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

 • 10:13Körfez Köprüsünde Giriş Viyadükleri TamamlandıKörfez Köprüsünde Giriş Viyadükleri TamamlandıOrhangazi-izmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü giriş viyadükleri tamamlandı.
 • 23:54Kemalpaşa'da Tavuk Çiftliğinde YangınKemalpaşa'da Tavuk Çiftliğinde YangınKemalpaşa'da tavuk çiftliğinde yangın İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'ndeki bir tavuk çiftliğinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
 • 20:54Manisa'da Tavuk Çiftliğinde YangınTurgutlu ilçesinde tavuk çiftliğinde çıkan yangın, hasara yol açtı.
 • 20:29Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir milletvekili adayı İbrahim Turhan, birilerinin, Türkiye'nin kazanmış olduğu istikrardan rahatsız olduğunu bildirdi.
 • 20:26Kemalpaşa'da Tavuk Çiftliğinde YangınKemalpaşa'da Tavuk Çiftliğinde Yangınİzmir'in Kemalpaşa İlçesi'ndeki bir tavuk çiftliğinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
 • 12:41İzmir ve Manisa Çevresinde Sağanak Yağış Uyarısıİzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar bekleniyor.
 • 12:20Ege ile Marmara'nın Güneyinde Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve DoluMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege ile Marmara'nın güneyinde kuvvetli yağış, Balıkesir çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar, İzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli gökgürültülü sağanak yağışla birlikte lokal dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar uyarısı yaptı.
 • 11:58Meteoroloji'den Sağanak ve Dolu Uyarısıİzmir Valiliği’nden yapılan açıklamada, bugün saat 11.00-15.00 arasında İzmir ve Manisa çevrelerinde kısa süreli kuvvetli ve gök gürültülü sağanakla birlikte yer yer dolu yağışı ve kuvvetli rüzgar uyarısı yapıldı.
 • 11:52Meteorolojik Uyarıİzmir ve Manisa çevrelerinde, kuvvetli gök gürültülü sağanak ve dolu ile kuvvetli rüzgar uyarısında bulunuldu.
 • 11:50Meteorolojik UyarıEge ile Marmara'nın güneyi için kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
 • 11:29Dolu Uyarısıİzmir Valiliği, İzmir ve Manisa'nın bazı ilçeleri için şiddetli sağanak ve dolu uyarısı yaptı.
 • 10:41Körfez Köprüsü Yılda 650 Milyon Dolar Tasarruf SağlayacakKörfez Köprüsü Yılda 650 Milyon Dolar Tasarruf Sağlayacakİstanbul-Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü giriş viyadükleri tamamlandı.
 • 22:42Kemalpaşa Devlet Hastanesi'nin Ek Binası Törenle AçıldıKemalpaşa Devlet Hastanesi'nin Ek Binası Törenle AçıldıKemalpaşa Devlet Hastanesi'nin ek binası törenle açıldı Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Kemalpaşa Devlet Hastanesi Ek Hizmet binası, İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.
 • 15:03Kemalpaşa Tırmanmaya HazırKemalpaşa Tırmanmaya Hazır2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın üçüncü yarışı, Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından 30-31 Mayıs tarihlerinde İzmir Kemalpaşa'da düzenleniyor..
 • 20:16Bakan Eroğlu ve AK Parti Adayları Ebso'daBakan Eroğlu ve AK Parti Adayları Ebso'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Erğlu'nun üyelerle selamlaşması ve konuşması - Salondaki üyelerden detaylar Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de- Eroğlu: - "Ekonomide 4 sacayağı var. İstihsal, istihdam, ihracat ve istikrar. Bu çok önemli. Türkiye'deki ekonomiyi '4İ' üzerine oturtmalıyız. Hükümetimiz her türlü desteği veriyor.
 • 09:44Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Seyhan, Kozan ve Yumurtalık ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 02:31Foça'da Lise Açılışı YaptıFoça'da Lise Açılışı YaptıBakan Eroğlu Kura çekip köylülere 49 yıllığına parsel parsel dağıtıyoruz - (2) İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlediği yangın söndürme tatbikatına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; lise açılışı için Foça'ya geldi.
 • 19:48Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz (2)Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz (2)Foça'da LİSE AÇILIŞI YAPTI İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlediği yangın söndürme tatbikatına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; lise açılışı için Foça'ya geldi.
 • 17:20Kemalpaşa'da Festival HeyecanıKemalpaşa'da Festival HeyecanıDünyanın en iyi kirazlarını yetiştiren Kemalpaşa, bu yıl 45’ncisi gerçekleştirilecek olan Kemalpaşa Altın Kiraz Festivaline hazırlanıyor.
 • 16:45İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden Yangın Söndürme Tatbikatıİzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden Yangın Söndürme Tatbikatıİzmir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, Kemalpaşa Karaorman Deposu’nda orman yangınlarıyla mücadele tatbikatı yapıldı.
 • 16:36Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniAnkara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin gelişi ve detaylar - Bakan Feridun Bilgin konuşması - Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ın konuşması - AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması - Kavşak açılışı ve temel atma töreni Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: "Ülkemizde gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımları tespit ettik. Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 16:17İzmir Bakan Eroğlu,?kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruzİzmir Bakan Eroğlu,?kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlenen yangın söndürme tatbikatına katıldı.
 • 15:24Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel DağıtıyoruzBakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel DağıtıyoruzOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlenen yangın söndürme tatbikatına katıldı.
 • 13:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin orman varlığını alan ve odun servetini artıran nadir ülkelerden olduğunu ifade etti.
 • 13:17Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 09:39MHP Adayı Işık Sabah Hayvan Pazarı Esnafıyla BuluştuMHP Adayı Işık Sabah Hayvan Pazarı Esnafıyla BuluştuMHP İzmir 2. bölge milletvekili adayı Taşkın Işık, saat 05.00’t Türkiye’nin en büyük bölge hayvan pazarı olan Ödemiş Hayvan Pazarı'nı ziyaret etti.
 • 16:32Genel Seçime DoğruMHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, "Kapatılan belde belediyeleri, özel idare ve köyleri yeniden kuracağız" dedi.
 • 14:59Başkan Toçoğlu Kemalpaşa Sakinleri ile Bir Araya GeldiBaşkan Toçoğlu Kemalpaşa Sakinleri ile Bir Araya GeldiSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Kemalpaşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
 • 13:23Tanrıkulu: Kapatılan Beldeler Yeniden AçılacakTanrıkulu: Kapatılan Beldeler Yeniden AçılacakMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Ahmet Kenan Tanrıkulu, yaklaşık üç yıl önce belde belediyelerini kapatılıp mahallelere dönüştürülmesiyle vatandaşların mağdur edildiğini söyledi.
 • 15:11Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir 2. bölgeden milletvekili adayı İbrahim Turhan, yeni dönemde yaratıcı fikirlerin hayata geçmesi için daha önce Borsa İstanbul'da başlattıkları "özel pazar modelini" Türkiye ölçeğine yaygınlaştıracaklarını belirtti.
 • 13:29Kirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduKirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduTürkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden olan ve ilk hasatın yapıldığı İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, rekolte geçen yılın çok üzerinde beklenmesine rağmen, üreticiler, 23 Nisan gecesi yaşanan donun özellikle ihracat ürünü olan Napolyon türü kirazı vurmasından yakındı.
 • 13:29Kirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduKirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduTürkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden olan ve ilk hasatın yapıldığı İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, rekolte geçen yılın çok üzerinde beklenmesine rağmen, üreticiler, 23 Nisan gecesi yaşanan donun özellikle ihracat ürünü olan Napolyon türü kirazı vurmasından yakındı.
 • 10:28Kirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduKirazda İç Piyasada Sorun Yok, İhracat Ürününü Don VurduTürkiye'nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden ve ilk hasatın yapıldığı İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, rekolte geçen yılın üzerinde beklenirken; üreticiler 23 Nisan gecesi meydana gelen donun özellikle ihracat ürünü olan Napolyon türü kirazı vurmasından yakındı.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 18:22İzmir ve Manisa'da Yağış ve Dolu UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, İzmir ve Manisa çevresinde gök gürültülü sağanak yağış ve dolu uyarısında bulundu.
 • 16:53İzmir'de Sağanak ve Doluİzmir'de etkili olan sağanak ve dolu, yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 15:11Proje Kapsamında Öğrencilere ÖdülProje Kapsamında Öğrencilere ÖdülSamsun Bafra Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Sevgiye Uzanan Eller” projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri sinemaya götürüldü.
 • 08:32Kosbi'nin Eğitime Desteği SürecekKOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, sanayiciler olarak eğitim adına ne görev varsa yapmaya hazır olduklarını ve dünden bugüne verdikleri desteğin artarak süreceğini söyledi.
 • 21:3417 Yıl Sonra" Yapılan Kayıp İhbarı Cinayeti Ortaya Çıkardıİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde jandarmaya başvurarak "17 yıl önce geçirdikleri trafik kazası sonrasında üvey oğlunun kaybolduğu" ihbarında bulunan kişi ile yeğeni, kayıp olduğu bildirilen çocuğun 17 yıl önce ölü bulunduğunun belirlenmesi üzerine cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı.
 • 18:34Babanın Kayıp Başvurusu, 17 Yıllık Cinayeti Çözdüİzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, 17 yıl önce kaybolan oğlunun bulunması için müracatta bulunan babanın ardından, o zaman çocukla birlikte yaşayan üvey baba da kayıp tarihinde yaşadıkları bir trafik kazası sonrasına üvey oğlunun kaçırıldığı ihbarında bulununca, sır cinayet çözüldü.
 • 18:0117 Yıl Önce Öldürdü Kayıp Başvurusu Yaptıİzmir’de, 17 yıl önce üvey oğlunu öldüren ve yedi ay önce jandarmaya kayıp ihbarı veren M.A., polis ekiplerince geriye dönük yapılan araştırmada, cinayet zanlısı olarak yeğeni M.K. ile yakalandı.
 • 17:52Genel Seçimlere DoğruAK Parti İzmir milletvekili adayı Cemil Şeboy, "Hangi partiden belediye başkanı Ankara'ya gelirse, bakanlıkları dolaştıracağım. İzmir'e faydalı her projenin arkasında duracağım" dedi.
 • 17:51Üvey Çocuğunu Öldürdü, 17 Yıl Sonra Yakalandıİzmir’in Kemalpaşa ilçesinde 1998 yılında öldürdüğü 5 yaşındaki üvey çocuğu için kayıp başvuruşu yapınca yakalandı.
 • 12:38Kiraz İhracatında Kiraz İhracatında "Rusya Endişesi"Kiraz bahçesinden ve kiraz ağaçlarından detay görüntüler - Kirazların ağaçlardan toplanması - Kirazları banttan geçişi ve paketlenmesi - Kemalpaşa Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Serdar Karasüyek ile röportaj Kiraz ihracatında "Rusya endişesi"- Dünyanın en büyük kiraz üreticilerinden Türkiye'de olumsuz hava koşullarına rağmen sezon iyi başlarken, üretici ve ihracatçı en büyük alıcı olan Rusya'da alım gücünün düşmesi nedeniyle fiyatların gerilemesinden endişe ediyor- Ege Yaş Sebze ve Meyve İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Göksel: - "Rusya'da satın alma gücündeki düşüş, kiraz gibi ürünlerin tüketimini etkileyecektir.
 • 11:45Kiraz İhracatında "Rusya Endişesi"Türkiye tarımının en önemli ihracat ürünlerinden kirazda, olumsuz hava koşullarına rağmen sezona iyi başlandı.
 • 22:00İzmir - Bakan Eroğlu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nu İncelediİzmir - Bakan Eroğlu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nu İncelediBakan Eroğlu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nu inceledi ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yapımı devam eden İstanbul- İzmir Otoyolu'nda incelemelerde bulundu.
 • 21:54Bakan Eroğlu, Belkahve Tüneli'nde İncelemelerde BulunduBakan Eroğlu, Belkahve Tüneli'nde İncelemelerde BulunduGörüntü Dökümü: - Belkahve Tüneli'nin detay görüntüleri - İşçilerden detaylar - baret ve işçi kıyafeti giyen Bakan Erdoğlu'nun gelişi - Eroğlu'nun tünelde çalışan işçilerle selamlaşması - Bakan Eroğlu'na proje ile ilgili sunum yapılması - Bakan Eroğlu'nun açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de- "(İstanbul- İzmir Otoyol Projesinde) İzmir için günde 1 milyon lira, proje geneli için günde 4 milyon dolar harcıyoruz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul- İzmir Otoyol Projesinin İzmir kısmı için günde ortalama 1 milyon lira, proje geneli için günde 4 milyon dolar harcandığını söyledi.
 • 21:30Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul- İzmir Otoyol Projesinin İzmir kısmı için günde ortalama 1 milyon lira, proje geneli için günde 4 milyon dolar harcandığını söyledi.
 • 21:02Bakan Eroğlu İstanbul- İzmir Otoyolu'nu İncelediBakan Eroğlu İstanbul- İzmir Otoyolu'nu İncelediOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yapımı devam eden İstanbul- İzmir Otoyolu'nda incelemelerde bulundu.