SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ

Son Dakika Kemalpaşa Haberleri

14:10
Küçükbay Orkide Ve Ekiz'le 2015'Te De Rakipsiz Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, Orkide'nin yanı sıra markaları arasına kattığı Ekiz Yağ ile yurt ve dünya pazarlarındaki paylarını ikiye katına çıkarmayı hedeflediklerini bildirdi.
13:55
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi İzmir'in su trafiği, işte buradan yönetiliyor
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi
20:58
Kemalpaşa'da Yoğun Kış Mesaisi İzmir son 50 yılın en soğuk kışını yaşarken; Kemalpaşa Belediyesi yolların kapanmaması için yoğun mesai veriyor.
Kemalpaşa'da Yoğun Kış Mesaisi
17:35
İzmir'deki Taş Ocağı Eylemi Yöre sakinlerinin avukatı Mercan: "Tesisin kurulması için dayandırılan ÇED kapsam dışı kararının iptali için İzmir 5. İdare Mahkemesi'nde dün davamızı açtık" Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Oray: "Bu tesis kurulduğunda ilçemizin yıllık 90 bin ton olan kiraz üretim kapasitesi olumsuz etkilenecektir"
14:58
Ege Ovalarını Don Vurdu, Sebze Fiyatları İkiye Katlandı Dondurucu soğukların yaşandığı İzmir, Manisa ve Aydın'da ekili araziler, bahçeler ve ısıtılmayan seralarda don zararı oluştu.
Ege Ovalarını Don Vurdu, Sebze Fiyatları İkiye Katlandı
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
13:17
Taş Ocağı İstemeyen Akalan Köylülerinin Nöbeti Sürüyor İzmir- İstanbul Otoyolu inşaatında kullanılmak üzere malzeme alınacak taşocağının kurulmak istendiği İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'ne bağlı Akalan Köyü'nde, çalışmaların başlaması üzerine dün şantiye binasını basıp iş makinelerine zarar veren 200 kadar köylü, bekleyişlerine devam ediyor.
Taş Ocağı İstemeyen Akalan Köylülerinin Nöbeti Sürüyor
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
11:04
Aşırı Soğuk Hava Hava sıcaklığın mevsim normallerinin 10 derece altında seyrettiği İzmir'de, gece kent merkezindeki sıcaklık sıfırın altında 4,6 derece oldu.
Aşırı Soğuk Hava
10:27
İzmir'de Aşırı Soğuk Hava Hava sıcaklığın mevsim normallerinin 10 derece altında seyrettiği İzmir'de, gece kent merkezindeki sıcaklık sıfırın altında 4,6 derece oldu.
İzmir'de Aşırı Soğuk Hava
09:55
Kemalpaşa Kışa Teslim Olmadı İzmir son 50 yılın en soğuk kışını yaşarken; Kemalpaşa Belediyesi yolların kapanmaması için yoğun mesai veriyor.
16:49
İzmir'de Taş Ocağı Eylemi İzmir İstanbul Otoyolu yapımında ihtiyaç duyulan malzeme temini için Kemalpaşa iliçesi Akalan Mahalesi'nde açılmak istenen taş ocağına karşı çıkan yöre sakinleri, iş makinesini taş atarak tahrip etti Yaşanan arbedede 2'si jandarma 3 kişi yaralandı.
16:19
Taş Ocağı Eylemi İzmir'de taş ocağı eylemi- İzmir-İstanbul Otoyolu yapımında ihtiyaç duyulan malzeme temini için Kemalpaşa iliçesi Akalan Mahalesi'nde açılmak istenen taş ocağına karşı çıkan yöre sakinleri, iş makinesini taş atarak tahrip etti- Yaşanan arbedede 2'si jandarma 3 kişi yaralandı Kemalpaşa ilçesi Akalan Mahallesi'nde açılmak istenen taş ocağına karşı eylem yapan yöre sakinleri, şantiyeden çıkan iş makinesini taş atarak tahrip etti, arbedede 2'si jandarma 3 kişi yaralandı.
Taş Ocağı Eylemi
15:18
Kaymakam Geldi Ortalık Sakinleşti İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, otoyol çalışması için açılacak taş ocağını protesto eden köylüler, kepçeyi taşlayıp şantiyeyi bastı.
Kaymakam Geldi Ortalık Sakinleşti
14:24
Taş Ocağı Eyleminde Olaylar Çıktı (3) İş MAKİNASI ÇEKİLDİ, KÖYLÜLER BEKLEME ALANLARINA DÖNDÜ İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'ne bağlı Akalan Köyü'nde, taş ocağına karşı çıkan köylülerin iş makinası çevresinde bekleyişinin sürdüğü sırada CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel bölgeye geldi.
Taş Ocağı Eyleminde Olaylar Çıktı (3)
22:23
İzmir'de "Soğuk Hava" Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşları İzmir Büyükşehir Belediyesi koruma altına aldı.
İzmir'de 'Soğuk Hava' Seferberliği
16:50
İzmir'de Kaçak Sigaraya Geçit Yok İzmir polisi, doğu illerinden getirilen gümrük kaçağı bandrolsüz 81 bin 100 paket sigara ele geçirdi.
İzmir'de Kaçak Sigaraya Geçit Yok
16:11
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği
14:51
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu ile karşılaşanlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
İzmir'de Soğuk Hava Seferberliği
13:31
İzmir'de "Soğuk Seferberliği" Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşlar İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı.
10:47
Yurtta Kış İzmir'in son 50 yılın en soğuk kışını yaşayacağı bildirildi Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Şahin: "Son yıllarda görülmüş en soğuk hava kütlelerinden biri. En son 18 Ocak 1964 tarihinde Güzelyalı'da hava sıcaklığı eksi 6,4 ölçülmüştü, bu akşam da eksi 4 dereceye düşmesini bekliyoruz" "Yarından itibaren İzmir'de.
Yurtta Kış
10:14
İzmir Son 50 Yılın En Soğuk Günlerini Yaşıyor Yurdun dört bir yanını etkisini altına alan soğuk ve kar yağışı, İzmir'e son 50 yılın en soğuk günlerini yaşatmaya başladı.
10:06
Yurtta Kış İzmir'in bazı ilçelerinde kar nedeniyle okula ulaşamayan taşımalı sistem öğrencileri için eğitime bir gün ara verildi Manisa'da da 3 ilçede eğitime ara verildi.
13:35
Balçova Yaşamspor "Bornova 1881" Olacak Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup takımlarından Balçova Yaşamspor'un isminin önümüzdeki sezon "Bornova 1881" olarak değişmesi için harekete geçildiği açıklandı.
23:33
CHP'li Susam'dan, TARSİM'e Çağrı CHP'li Mehmet Ali Susam, aşırı soğuk ve yağışların tarımı olumsuz etkilediğini belirterek, "TARSİM kazanç peşinde koşmasın, çiftçinin kara gün dostu olsun." dedi.
CHP'li Susam'dan, TARSİM'e Çağrı
13:55
Yüzerek Açık Denizde Karaya Çıkan Türk Gemicinin Ailesi Umutlu Haber Bekliyor İtalya limanında, iki kargo gemisinin çarpışması sonrası Türk kargo gemisinden denize düşüp kaybolan gemi ustası Zeynel Üstün’ün kardeşi Ulvi Üstün, umutla ağabeyinin hayatta kaldığı haberini bekliyor.
Yüzerek Açık Denizde Karaya Çıkan Türk Gemicinin Ailesi Umutlu Haber Bekliyor
15:13
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle İzmir'de kapanan köy yollarına Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
14:17
Kemalpaşa Yamanlar Koleji Futbolda İzmir Şampiyonu Oldu İzmir'deki liseler arası futbol müsabakaları sonucunda, Özel Kemalpaşa Yamanlar Koleji Şampiyon oldu.
Kemalpaşa Yamanlar Koleji Futbolda İzmir Şampiyonu Oldu
10:38
Kendi Dilleri ve Dinlerinde Özel Eğitim Bursa'da çalışan yabancıların çocukları için Sınav Kolejinde açılan sınıflarda kendi dillerinde eğitimler veriliyor.
Kendi Dilleri ve Dinlerinde Özel Eğitim
13:02
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı sebebiyl İzmir’de de kapanan bazı köy yollarına, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
12:41
İzmir Köylerinde Kar Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yüksek kesimlerdeki ilçe ve köylerin kardan kapanan yolları açmak için aralıksız çalışıyor.
İzmir Köylerinde Kar Alarmı
22:10
Ak Partili Kemerli: "İzmir'i İstemezükçülere Teslim Etmeyiz" Yerel seçimlerde AK Parti’den Karşıyaka Belediye Başkan adayı olan Harita Mühendisi Tanfer Kemerli, son zamanlarda gündemden düşmeyen Karşıyaka Stadı ile ilgili Aziz Kocaoğlu ve Hüseyin Mutlu Akpınar’a yüklendi.
Ak Partili Kemerli: 'İzmir'i İstemezükçülere Teslim Etmeyiz'
20:34
Elvan: "Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız"- "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
Elvan: 'Limanın Tarama İşlemlerinin Gerçekleşmesi İçin Çalışmalara Derhal Başlayacağız'
20:13
Bakan Elvan, İzmir ve Çandarlı Limanı Haberlerine Açıklık Getirdi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, ‘Çandarlı Limanı yapılınca İzmir Limanı kapatılacak’ şeklindeki haberlerin kesinlikle doğru olmadığını, İzmir Limanı’nın canlandırılarak tarama çalışmalarının yapılacağını söyledi.
Bakan Elvan, İzmir ve Çandarlı Limanı Haberlerine Açıklık Getirdi
19:51
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Elvan: "Biz gerekli talimatları verdik, yasal süreçler tamamlanır tamamlanmaz limanın tarama işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalara derhal başlayacağız" "İzmirliler olarak Kemalpaşa Lojistik Merkezi'ni alın ve işletin.
19:09
İzmir Elvan: En Zor Kısım İzmir Bölümü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İstanbul ile İzmir arasında yapımı devam eden Belkahve Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
İzmir Elvan: En Zor Kısım İzmir Bölümü
18:58
Bakan Elvan: "İstanbul-İzmir Otoyolundaki Gerçekleşme Oranı Yüzde 40 Seviyesinde" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan İzmir'de- "İstanbul-İzmir otoyolundaki gerçekleşme oranı yüzde 40 seviyesinde"- "Otoyol projemizin en önemli parçası İzmit Körfez geçişidir.
Bakan Elvan: 'İstanbul-İzmir Otoyolundaki Gerçekleşme Oranı Yüzde 40 Seviyesinde'
18:30
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (3) Elvan: EN ZOR KISIM İZMİR BÖLÜMÜ Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul ile İzmir arasında yapımı devam eden 433 kilometre uzunluğundaki otoyol güzergahındaki Belkahve Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (3)
18:19
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan İzmir'de "İstanbul İzmir otoyolundaki gerçekleşme oranı yüzde 40 seviyesinde" "Otoyol projemizin en önemli parçası İzmit Körfez geçişidir.
18:16
Bergama'da Kar Yağışı Yurtta kış- Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İzmir-Manisa yolu ulaşımı kapandı- Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerinde kar yağdı- Seferihisar'da fırtına nedeniyle bazı balıkçı teknelere zarar gördü Yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle İzmir-Manisa yolu ulaşıma kapandı, İzmir'in Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerine de kar yağdı.
Bergama'da Kar Yağışı
17:07
Yurtta Kış Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İzmir Manisa yolu ulaşımı kapandı Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerinde kar yağdı Seferihisar'da fırtına nedeniyle bazı balıkçı teknelere zarar gördü.
16:58
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık" Haberine Ek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'inin tamamlandığını, Ocak ayının ortalarına doğru tünelde ışığın görüleceğini ve Mayıs ayında hizmete açılacağını kaydetti.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık' Haberine Ek
16:18
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (2) Siyaset YAPMA ARENASI TÜNELLER DEĞİL Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'inin tamamlandığını, Ocak ayının ortalarına doğru tünelde ışığın görüleceğini ve Mayıs ayında hizmete açılacağını kaydetti.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık (2)
14:59
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Bakan Elvan: "Konak Tüneli kazı çalışmalarının yüzde 95'i tamamlandı.
10:25
Menderes'e Tematik Parklar Menderes Belediyesi tarafından ilçe merkezinde hayata geçirilen tema parklarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Menderes'e Tematik Parklar
16:28
Suşehri Kaymakamı Perçi, İncelemelerde Bulundu Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Kemalpaşa İlkokul'u ek binası inşaatında incelemelerde bulundu.
14:42
Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Bağcılar'da kentsel dönüşüm kapsamında şimdiye kadar bin 394 riskli yapı, konut ve iş yeri yıkıldı.
12:55
Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Devam Ediyor Bağcılar’da toplam bin 394 riskli yapı, konut ve işyerinin yıkımı gerçekleşti.
Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Devam Ediyor
07:43
Kemalpaşa'daki Pompalı Tüfekli Cinayetin Zanlıları Yakalandı İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, pompalı tüfekle öldürülen Cevdet Demir’in cinayet zanlısı tutuklandı.
Kemalpaşa'daki Pompalı Tüfekli Cinayetin Zanlıları Yakalandı
22:41
Pompalı Tüfekli Cinayetin Zanlıları Yakalandı izmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, evinin önünde arabasını park ettiği sırada uğradığı pompalı tüfekle saldırıda hayatını kaybeden Cevdet Demir'in cinayet zanlısı tutuklandı.
Pompalı Tüfekli Cinayetin Zanlıları Yakalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:09:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEMALPAŞA HABERLERİ
[Hata Bildir]