SON DAKİKA KEMERHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Kemerhisar Haberleri

 • 17:04 Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı Yapıldı Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı Yapıldı Kemerhisar Belediyesi yeni hizmet binası ve İçmeceler Şifalı Su Tesisinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
 • 15:08 Kemerhisar'da Çanakkale Deniz Zafer Etkinliği Düzenlendi Kemerhisar'da Çanakkale Deniz Zafer Etkinliği Düzenlendi Şehitler Haftası ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı ve Kemerhisar Belediyesinin ortaklaşa hazırladığı "Türkülerle Çanakkale Zaferi" programı İçmeceler Tesisinde gerçekleştirildi.
 • 13:05 Niğde'de Uyuşturucu Satıcısı Yakalandı Niğde'de Uyuşturucu Satıcısı Yakalandı Niğde’de 2 kilo 250 gram esrar maddesi ele geçirildi.
 • 10:55 Kardeş Kentler Buluştu Kardeş Kentler Buluştu Çankaya Belediyesi’nin “Kardeş Kent” olduğu Niğde Kemerhisar Belediyesi Başkanı Beytullah Kirazcı ve Belediye Meclis üyeleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.
 • 10:35 Niğde'nin Tarihi Yapılar İçin Meclis Araştırması İstedi CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'nin turizm değerlerinin açığa çıkarılması ve var olan değerlerin de korunması adına başlattığı çalışmalar kapsamında Meclis Araştırması istedi.
 • 15:45 Niğde' de İlçe ve Kasaba Dolmuşları Şehir İçine Girmeyecek Niğde' de İlçe ve Kasaba Dolmuşları Şehir İçine Girmeyecek Son yıllarda bankaların, alışveriş merkezlerinin ve kafelerin gözde caddeleri konumuna gelen Niğde’nin en işlek caddesi olan Bor Caddesi artan trafik yükünü kaldırmıyor.
 • 11:41 Kemerhisar'da TOKİ'nin Yaptığı 165 Konut Anahtar Teslim Töreni Yapıldı Kemerhisar'da TOKİ'nin Yaptığı 165 Konut Anahtar Teslim Töreni Yapıldı Niğde’nin Bor İlçesine bağlı Kemerhisar Beldesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut, sahiplerine törenle teslim edildi.
 • 21:07 TOKİ Anahtar Teslim Töreni TOKİ Anahtar Teslim Töreni GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen'in konuşması, - Vali Necmeddin Kılıç'ın konuşması, - Anahtar teslimi töreni, - TOKİ açılış detayları, TOKİ Anahtar Teslim Töreni- Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde TOKİ tarafından yaptırılan 165 konut, sahiplerine törenle teslim edildi Niğde'nin Kemerhisar Beldesi'nde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut törenle teslim edildi.
 • 18:04 TOKİ Anahtar Teslim Töreni Niğde'nin Kemerhisar Beldesi'nde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut törenle teslim edildi.
 • 09:12 Başkanlar'dan Niğde'nin Tanıtım Eksikliğine Eleştirisel Değerlendirme Başkanlar'dan Niğde'nin Tanıtım Eksikliğine Eleştirisel Değerlendirme Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Turgut Özdemir ile İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Osman Hakan Kiracı; Niğde’nin tarihi ve turistik değerlerinden etkilendiklerini belirterek, “Niğde’nin zengin ve köklü kültürünü mutlaka ulusal ve uluslararası düzeyde yansıtılması lazım, Niğde tarih, kültür ve turizm değerleri açısından bakir bir alan” şeklinde görüşlerini ifade ettiler.
 • 14:21 Ngc Başkanı Alparslan Başaran; Ngc Başkanı Alparslan Başaran; Niğde Gazeteciler Cemiyeti(NGC), 2 gün süren etkinliklerin; son gününde, konuk cemiyet başkanları ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim kurulu Üyelerine Niğde ve çevresinin tarihi ve turistik yerlerine gezi ve tanıtım programları gerçekleştirildi.
 • 13:04 Cemiyet Başkanları Niğde'de Buluştu Cemiyet Başkanları Niğde'de Buluştu Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) tarafından organize edilen "Yerel Medyanın yerel kalkınmadaki rolü" Paneli düzenlendi.
 • 10:38 CHP Açıklama Yaptı: PKK'yı 13 Yıldır Ülkeyi Yönetenler Güçlendirdi CHP Açıklama Yaptı: PKK'yı 13 Yıldır Ülkeyi Yönetenler Güçlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanlığı, tırmanan terör olayları karşısında hükümetin ve Cumhurbaşkanı'nın tutumunu eleştirdi.
 • 10:34 15. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali Başladı 15. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali Başladı Niğde’nin Bor İlçesine bağlı Kemerhisar Beldesinde 15. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali düzenlendi.
 • 20:32 TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TOKİ'ye başvuru yapanlardan genel görüntü- Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması- Kura çekimi- Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı'nın konuşması TOKİ konutları sahiplerini buldu- Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut için kura çekildi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.
 • 18:28 TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.
 • 09:18 Kemerhisar'da Bayram Coşkusu Kemerhisar'da Bayram Coşkusu Geçtiğimiz yıl itibariyle başlayan Kemerhisar Belediyesi Bayramlaşma Programı bu yılda yoğun ilgi gördü.
 • 18:30 Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli Uzandı Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli Uzandı Çöp konteynerlerinden banklara, fitness aletlerinden çim biçme makinelerine kadar çok sayıda ihtiyaç malzemesi, belediye araçlarıyla yerlerine ulaştırıldı.
 • 16:28 Karşıyaka'dan Kemerhisar'a Yardım Karşıyaka'dan Kemerhisar'a Yardım Kemerhisar Belediyesi ile İzmir’in Karşıyaka Belediyesi arasındaki kardeş belediyecilik protokolü devam ediyor.
 • 12:56 İzmir Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli İzmir Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli İzmir'in Karşıyaka Belediyesi, kardeş şehirlerinin sosyal eksiklerini tamamlayabilmek yürüttüğü çalışlar kapsamında Niğde ve Karaman’a yardım eli uzattı.
 • 12:14 Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli Uzandı Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli Uzandı Anadolu’nun farklı il ve ilçeleriyle dayanışma ruhunu güçlendirmek ve kardeş kentlerin sosyal eksiklerini tamamlayabilmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Niğde ve Karaman’a yardım elini uzattı.
 • 14:25 Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Niğde’nin Bor ilçesinde elektrik işçisi olarak çalışan bir kişi tamir için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hayatını kaybetti.
 • 09:35 Eski Karakol, Gençlerin Kafeteryası Oldu Eski Karakol, Gençlerin Kafeteryası Oldu 2010 yılında kurulan, oldukça başarılı projelere imza atan Tyana Gençlik Meclisi, yeni kafeteryası ve gençlik merkezi ile yoluna devam ediyor.
 • 14:10 Belediye Başkanı Kirazcı'dan Seçim Değerlendirmesi Belediye Başkanı Kirazcı'dan Seçim Değerlendirmesi Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı, 7 Haziran seçimlerini değerlendirdiği basın toplantısında, toplumun verdiği mesajı algılamak ve bu eksende siyaset üretmek zorunluluktur diyerek, “gerek Niğde, gerekse Türkiye’de alternatifsiz değiliz” ifadeleriyle kişisel hiçbir siyasal beklentisi olmadığını deklare etti.
 • 14:27 Çevre Koruma Haftası'nda Gençler Çöp Topladı Çevre Koruma Haftası'nda Gençler Çöp Topladı Niğde Gençlik Merkezi Üyeleri 8-14 Haziran Çevre Koruma Haftası kapsamında Niğde’de tarihi alanlarda çöp topladı.
 • 18:10 Kemerhisar'da Halk Eğitim Sergisi Kemerhisar'da Halk Eğitim Sergisi Bor Halk Eğitim Merkezi tarafından Kemerhisar Kasabası’nda makina nakışları kursu sergisi açıldı.
 • 23:09 MHP Genel Başkan Bahçeli MHP Genel Başkan Bahçeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması MHP'nin Niğde mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)-"İnançlı kadrolarımızla yürümeye başladık.
 • 22:00 MHP'nin Niğde Mitingi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iktidara geldikleri takdirde işsizlere iş imkanı sağlayacaklarını, yoksul vatandaşların sorunlarını bitireceklerini belirterek, "İnançlı kadrolarımızla yürümeye başladık.
 • 00:06 Gündem Özeti / 14 Mayıs 2015 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920 1 -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Caddesi'nde ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek.
 • 13:12 İnce: Elinde Kur'an, Kursağında Haram, Dilinde Yalan Olan Siyasetçiler Var İnce: Elinde Kur'an, Kursağında Haram, Dilinde Yalan Olan Siyasetçiler Var Niğde’de CHP milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyareti yaptıktan sonra, seçim bürosu açılışına katılan Muharrem İnce, hükümeti eleştirdi.
 • 10:16 Kemerhisar-Pozantı Otoyolu'nun Bir Bölümü Trafiğe Açıldı Kemerhisar-Pozantı Otoyolu'nun, Niğde Kuzey Kavşağı ile Gölcük bağlantısı kesimi trafiğe açıldı.
 • 17:01 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Niğde'de Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yetkisiz mahkemenin tahliye kararına ilişkin, "Bir mahkemenin kararını 'Ben uygulamayacağım. Çünkü o mahkeme kararını tanımıyorum' demek demokrasilerde olmaz, doğru değil. Bu bir anayasal suçtur.
 • 08:33 Kemerhisar'a, Ali İsmail Korkmaz Hatıra Ormanı Oluşturuldu Kemerhisar'a, Ali İsmail Korkmaz Hatıra Ormanı Oluşturuldu Kemerhisar Belediyesi ile Çukurova Üniversitesi 1907 ÜNİFEB Topluluğu ortak olarak Gezi eylemlerinde hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz için hatıra ormanı oluşturdu.
 • 14:06 Kemerhisar'da Kutlu Doğum Paneli Kemerhisar'da Kutlu Doğum Paneli Bor Müftülüğü ile Kemerhisar Belediyesi’nin beraber organize ettikleri Kutlu Doğum Paneline Kemerhisarlılar yoğun ilgi gösterdi.
 • 15:56 İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Niğde İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 Yılı 2. Toplantısı Vali Necmeddin Kılıç’ın Başkanlığında Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapıldı.
 • 15:58 Tyana Kent Konseyi Geliyor Tyana Kent Konseyi Geliyor Geçtiğimiz Cumartesi günü Kemerhisar’da düzenlenen 1. Tyana Kent Konseyi paneli ile yeni bir süreç başladı.
 • 13:18 Özgecan Aslan Kemerhisar'da Yaşayacak Özgecan Aslan Kemerhisar'da Yaşayacak 1907 ÜNİFEB Niğde Üniversitesi topluluğuyla Kemerhisar Belediyesi ortak projeye imza atarak, geçtiğimiz ay katledilen ve kadın cinayetlerinin sembolü olan Özgecan Aslan için kütüphane açtılar.
 • 11:08 Bor'da Trafik Kazası 1 Yaralı Bor'da Trafik Kazası 1 Yaralı Niğde’nin Bor ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 12:54 Niğde'nin Kültür ve Turizmine 42 Proje Hazırlandı Niğde'nin Kültür ve Turizmine 42 Proje Hazırlandı Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak, Kültür ve Turizm Stratejik Planı kapsamında 2015 yılı ve sonrasında gerçekleştirilmesi planlanan projeler konusunda kamuoyunu bilgilendirdi.
 • 15:00 Şüpheli Otomobilden Esrar Çıktı Şüpheli Otomobilden Esrar Çıktı Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonda, şüphelenilen bir otomobilde esrar ele geçirildi.
 • 16:45 Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği, Kıbrıs'taki Belediyelerle İşbirliği Yapacak Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) Başkanı Soner Çetin, faaliyetlerini KKTC’ye de taşıma kararı aldı.
 • 15:31 Bor'da 3 Bin 650 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bor'da 3 Bin 650 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bor İlçe Jandarma KOM ekiplerinin yoğun çalışması sonrası Kemerhisar beldesinde 3 bin 650 paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 15:38 Tyana Kent Konseyi Modeli Türkiye'ye Yayılıyor Tyana Kent Konseyi Modeli Türkiye'ye Yayılıyor Cumartesi günü Adana’da düzenlenen CHP Kent Konseyleri Bölge Toplantısı’nda, Kemerhisar’da yapılanan Tyana Kent Konseyi masaya yatırıldı.
 • 13:10 Kirazcı'dan Havaalanına Tam Destek Kirazcı'dan Havaalanına Tam Destek Niğde Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen “Niğde Havaalanı İstiyor” kampanyasına Kemerhisar Belediyesi Başkanı Beytullah Kirazcı tam destek verdi.
 • 08:13 Tyana Çocuk Meclisi, Ata'sının Yanında Tyana Çocuk Meclisi, Ata'sının Yanında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya geliş yıl dönümünde Tyana Çocuk Meclisi, resmi programlara katılarak, Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 08:29 Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 08:28 Kirazcı ile Kemerhisar Değişiyor Kirazcı ile Kemerhisar Değişiyor Kemerhisar Belediyesi tarafından yapılan Tyana 3. Halk Toplantısı’nda Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı ufuk açıcı projelerin müjdesini verdi.
 • 18:26 CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Niğde’nin Bor ilçesinde Kemerhisar Belediyesi Kardeş Belediyeler Toplantısı’na katıldı.
 • 16:01 Başkan Kirazcı Dabb, Toplantısına Katıldı Başkan Kirazcı Dabb, Toplantısına Katıldı 27-29 Eylül 2014 tarihleri arası Mersin’de toplanan Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği, üye belediyeler arası iletişim ve proje ortaklığı noktasında bir çok konuda çözüm ürettiler.
 • 15:58 Kemerhisar'da İşsizlik Sıfırlanacak Kemerhisar'da İşsizlik Sıfırlanacak Kemerhisar Belediye Başkanı ve Tyana Yerel Yönetim Teorisyeni Beytullah Kirazcı, inşa edilen belediyecilik anlayışının meyvelerini vermeye başladığını, emeğin işverenle buluştuğunu ifade etti.