SON DAKİKA KEMERHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Kemerhisar Haberleri

 • 17:04Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı YapıldıKemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı YapıldıKemerhisar Belediyesi yeni hizmet binası ve İçmeceler Şifalı Su Tesisinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
 • 15:08Kemerhisar'da Çanakkale Deniz Zafer Etkinliği DüzenlendiKemerhisar'da Çanakkale Deniz Zafer Etkinliği DüzenlendiŞehitler Haftası ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı ve Kemerhisar Belediyesinin ortaklaşa hazırladığı "Türkülerle Çanakkale Zaferi" programı İçmeceler Tesisinde gerçekleştirildi.
 • 13:05Niğde'de Uyuşturucu Satıcısı YakalandıNiğde'de Uyuşturucu Satıcısı YakalandıNiğde’de 2 kilo 250 gram esrar maddesi ele geçirildi.
 • 10:55Kardeş Kentler BuluştuKardeş Kentler BuluştuÇankaya Belediyesi’nin “Kardeş Kent” olduğu Niğde Kemerhisar Belediyesi Başkanı Beytullah Kirazcı ve Belediye Meclis üyeleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti.
 • 10:35Niğde'nin Tarihi Yapılar İçin Meclis Araştırması İstediCHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'nin turizm değerlerinin açığa çıkarılması ve var olan değerlerin de korunması adına başlattığı çalışmalar kapsamında Meclis Araştırması istedi.
 • 15:45Niğde' de İlçe ve Kasaba Dolmuşları Şehir İçine GirmeyecekNiğde' de İlçe ve Kasaba Dolmuşları Şehir İçine GirmeyecekSon yıllarda bankaların, alışveriş merkezlerinin ve kafelerin gözde caddeleri konumuna gelen Niğde’nin en işlek caddesi olan Bor Caddesi artan trafik yükünü kaldırmıyor.
 • 11:41Kemerhisar'da TOKİ'nin Yaptığı 165 Konut Anahtar Teslim Töreni YapıldıKemerhisar'da TOKİ'nin Yaptığı 165 Konut Anahtar Teslim Töreni YapıldıNiğde’nin Bor İlçesine bağlı Kemerhisar Beldesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut, sahiplerine törenle teslim edildi.
 • 21:07TOKİ Anahtar Teslim TöreniTOKİ Anahtar Teslim TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen'in konuşması, - Vali Necmeddin Kılıç'ın konuşması, - Anahtar teslimi töreni, - TOKİ açılış detayları, TOKİ Anahtar Teslim Töreni- Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde TOKİ tarafından yaptırılan 165 konut, sahiplerine törenle teslim edildi Niğde'nin Kemerhisar Beldesi'nde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut törenle teslim edildi.
 • 18:04TOKİ Anahtar Teslim TöreniNiğde'nin Kemerhisar Beldesi'nde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 165 konut törenle teslim edildi.
 • 09:12Başkanlar'dan Niğde'nin Tanıtım Eksikliğine Eleştirisel DeğerlendirmeBaşkanlar'dan Niğde'nin Tanıtım Eksikliğine Eleştirisel DeğerlendirmeTürkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Turgut Özdemir ile İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Osman Hakan Kiracı; Niğde’nin tarihi ve turistik değerlerinden etkilendiklerini belirterek, “Niğde’nin zengin ve köklü kültürünü mutlaka ulusal ve uluslararası düzeyde yansıtılması lazım, Niğde tarih, kültür ve turizm değerleri açısından bakir bir alan” şeklinde görüşlerini ifade ettiler.
 • 14:21Ngc Başkanı Alparslan Başaran;Ngc Başkanı Alparslan Başaran;Niğde Gazeteciler Cemiyeti(NGC), 2 gün süren etkinliklerin; son gününde, konuk cemiyet başkanları ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim kurulu Üyelerine Niğde ve çevresinin tarihi ve turistik yerlerine gezi ve tanıtım programları gerçekleştirildi.
 • 13:04Cemiyet Başkanları Niğde'de BuluştuCemiyet Başkanları Niğde'de BuluştuNiğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) tarafından organize edilen "Yerel Medyanın yerel kalkınmadaki rolü" Paneli düzenlendi.
 • 10:38CHP Açıklama Yaptı: PKK'yı 13 Yıldır Ülkeyi Yönetenler GüçlendirdiCHP Açıklama Yaptı: PKK'yı 13 Yıldır Ülkeyi Yönetenler GüçlendirdiCumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanlığı, tırmanan terör olayları karşısında hükümetin ve Cumhurbaşkanı'nın tutumunu eleştirdi.
 • 10:3415. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali Başladı15. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali BaşladıNiğde’nin Bor İlçesine bağlı Kemerhisar Beldesinde 15. Uluslararası Tyana Kültür ve Turizm Festivali düzenlendi.
 • 20:32TOKİ Konutları Sahiplerini BulduTOKİ Konutları Sahiplerini BulduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TOKİ'ye başvuru yapanlardan genel görüntü- Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması- Kura çekimi- Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı'nın konuşması TOKİ konutları sahiplerini buldu- Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut için kura çekildi Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.
 • 18:28TOKİ Konutları Sahiplerini BulduToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Niğde'nin Kemerhisar Beldesinde yaptırılan 165 konut, kura çekimiyle sahiplerini buldu.
 • 09:18Kemerhisar'da Bayram CoşkusuKemerhisar'da Bayram CoşkusuGeçtiğimiz yıl itibariyle başlayan Kemerhisar Belediyesi Bayramlaşma Programı bu yılda yoğun ilgi gördü.
 • 18:30Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli UzandıKarşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli UzandıÇöp konteynerlerinden banklara, fitness aletlerinden çim biçme makinelerine kadar çok sayıda ihtiyaç malzemesi, belediye araçlarıyla yerlerine ulaştırıldı.
 • 16:28Karşıyaka'dan Kemerhisar'a YardımKarşıyaka'dan Kemerhisar'a YardımKemerhisar Belediyesi ile İzmir’in Karşıyaka Belediyesi arasındaki kardeş belediyecilik protokolü devam ediyor.
 • 12:56İzmir Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eliİzmir Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eliİzmir'in Karşıyaka Belediyesi, kardeş şehirlerinin sosyal eksiklerini tamamlayabilmek yürüttüğü çalışlar kapsamında Niğde ve Karaman’a yardım eli uzattı.
 • 12:14Karşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli UzandıKarşıyaka'dan Anadolu'ya Dostluk Eli UzandıAnadolu’nun farklı il ve ilçeleriyle dayanışma ruhunu güçlendirmek ve kardeş kentlerin sosyal eksiklerini tamamlayabilmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Niğde ve Karaman’a yardım elini uzattı.
 • 14:25Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını KaybettiElektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını KaybettiNiğde’nin Bor ilçesinde elektrik işçisi olarak çalışan bir kişi tamir için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hayatını kaybetti.
 • 09:35Eski Karakol, Gençlerin Kafeteryası OlduEski Karakol, Gençlerin Kafeteryası Oldu2010 yılında kurulan, oldukça başarılı projelere imza atan Tyana Gençlik Meclisi, yeni kafeteryası ve gençlik merkezi ile yoluna devam ediyor.
 • 14:10Belediye Başkanı Kirazcı'dan Seçim DeğerlendirmesiBelediye Başkanı Kirazcı'dan Seçim DeğerlendirmesiKemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı, 7 Haziran seçimlerini değerlendirdiği basın toplantısında, toplumun verdiği mesajı algılamak ve bu eksende siyaset üretmek zorunluluktur diyerek, “gerek Niğde, gerekse Türkiye’de alternatifsiz değiliz” ifadeleriyle kişisel hiçbir siyasal beklentisi olmadığını deklare etti.
 • 14:27Çevre Koruma Haftası'nda Gençler Çöp TopladıÇevre Koruma Haftası'nda Gençler Çöp TopladıNiğde Gençlik Merkezi Üyeleri 8-14 Haziran Çevre Koruma Haftası kapsamında Niğde’de tarihi alanlarda çöp topladı.
 • 18:10Kemerhisar'da Halk Eğitim SergisiKemerhisar'da Halk Eğitim SergisiBor Halk Eğitim Merkezi tarafından Kemerhisar Kasabası’nda makina nakışları kursu sergisi açıldı.
 • 23:09MHP Genel Başkan BahçeliMHP Genel Başkan BahçeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması MHP'nin Niğde mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)-"İnançlı kadrolarımızla yürümeye başladık.
 • 22:00MHP'nin Niğde MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iktidara geldikleri takdirde işsizlere iş imkanı sağlayacaklarını, yoksul vatandaşların sorunlarını bitireceklerini belirterek, "İnançlı kadrolarımızla yürümeye başladık.
 • 00:06Gündem Özeti/ 14 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1 -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Caddesi'nde ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek.
 • 13:12İnce: Elinde Kur'an, Kursağında Haram, Dilinde Yalan Olan Siyasetçiler Varİnce: Elinde Kur'an, Kursağında Haram, Dilinde Yalan Olan Siyasetçiler VarNiğde’de CHP milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyareti yaptıktan sonra, seçim bürosu açılışına katılan Muharrem İnce, hükümeti eleştirdi.
 • 10:16Kemerhisar-Pozantı Otoyolu'nun Bir Bölümü Trafiğe AçıldıKemerhisar-Pozantı Otoyolu'nun, Niğde Kuzey Kavşağı ile Gölcük bağlantısı kesimi trafiğe açıldı.
 • 17:01CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Niğde'de AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yetkisiz mahkemenin tahliye kararına ilişkin, "Bir mahkemenin kararını 'Ben uygulamayacağım. Çünkü o mahkeme kararını tanımıyorum' demek demokrasilerde olmaz, doğru değil. Bu bir anayasal suçtur.
 • 08:33Kemerhisar'a, Ali İsmail Korkmaz Hatıra Ormanı OluşturulduKemerhisar'a, Ali İsmail Korkmaz Hatıra Ormanı OluşturulduKemerhisar Belediyesi ile Çukurova Üniversitesi 1907 ÜNİFEB Topluluğu ortak olarak Gezi eylemlerinde hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz için hatıra ormanı oluşturdu.
 • 14:06Kemerhisar'da Kutlu Doğum PaneliKemerhisar'da Kutlu Doğum PaneliBor Müftülüğü ile Kemerhisar Belediyesi’nin beraber organize ettikleri Kutlu Doğum Paneline Kemerhisarlılar yoğun ilgi gösterdi.
 • 15:56İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldıİl Koordinasyon Toplantısı YapıldıNiğde İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 Yılı 2. Toplantısı Vali Necmeddin Kılıç’ın Başkanlığında Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapıldı.
 • 15:58Tyana Kent Konseyi GeliyorTyana Kent Konseyi GeliyorGeçtiğimiz Cumartesi günü Kemerhisar’da düzenlenen 1. Tyana Kent Konseyi paneli ile yeni bir süreç başladı.
 • 13:18Özgecan Aslan Kemerhisar'da YaşayacakÖzgecan Aslan Kemerhisar'da Yaşayacak1907 ÜNİFEB Niğde Üniversitesi topluluğuyla Kemerhisar Belediyesi ortak projeye imza atarak, geçtiğimiz ay katledilen ve kadın cinayetlerinin sembolü olan Özgecan Aslan için kütüphane açtılar.
 • 11:08Bor'da Trafik Kazası 1 YaralıBor'da Trafik Kazası 1 YaralıNiğde’nin Bor ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 12:54Niğde'nin Kültür ve Turizmine 42 Proje HazırlandıNiğde'nin Kültür ve Turizmine 42 Proje HazırlandıNiğde İl Kültür ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak, Kültür ve Turizm Stratejik Planı kapsamında 2015 yılı ve sonrasında gerçekleştirilmesi planlanan projeler konusunda kamuoyunu bilgilendirdi.
 • 15:00Şüpheli Otomobilden Esrar ÇıktıŞüpheli Otomobilden Esrar ÇıktıNiğde'nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonda, şüphelenilen bir otomobilde esrar ele geçirildi.
 • 16:45Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği, Kıbrıs'taki Belediyelerle İşbirliği YapacakDoğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) Başkanı Soner Çetin, faaliyetlerini KKTC’ye de taşıma kararı aldı.
 • 15:31Bor'da 3 Bin 650 Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiBor'da 3 Bin 650 Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiBor İlçe Jandarma KOM ekiplerinin yoğun çalışması sonrası Kemerhisar beldesinde 3 bin 650 paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 15:38Tyana Kent Konseyi Modeli Türkiye'ye YayılıyorTyana Kent Konseyi Modeli Türkiye'ye YayılıyorCumartesi günü Adana’da düzenlenen CHP Kent Konseyleri Bölge Toplantısı’nda, Kemerhisar’da yapılanan Tyana Kent Konseyi masaya yatırıldı.
 • 13:10Kirazcı'dan Havaalanına Tam DestekKirazcı'dan Havaalanına Tam DestekNiğde Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen “Niğde Havaalanı İstiyor” kampanyasına Kemerhisar Belediyesi Başkanı Beytullah Kirazcı tam destek verdi.
 • 08:13Tyana Çocuk Meclisi, Ata'sının YanındaTyana Çocuk Meclisi, Ata'sının YanındaGazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya geliş yıl dönümünde Tyana Çocuk Meclisi, resmi programlara katılarak, Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 08:29Kara Yollarında DurumKara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 08:28Kirazcı ile Kemerhisar DeğişiyorKirazcı ile Kemerhisar DeğişiyorKemerhisar Belediyesi tarafından yapılan Tyana 3. Halk Toplantısı’nda Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı ufuk açıcı projelerin müjdesini verdi.
 • 18:26CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'deCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Niğde'deCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Niğde’nin Bor ilçesinde Kemerhisar Belediyesi Kardeş Belediyeler Toplantısı’na katıldı.
 • 16:01Başkan Kirazcı Dabb, Toplantısına KatıldıBaşkan Kirazcı Dabb, Toplantısına Katıldı27-29 Eylül 2014 tarihleri arası Mersin’de toplanan Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği, üye belediyeler arası iletişim ve proje ortaklığı noktasında bir çok konuda çözüm ürettiler.
 • 15:58Kemerhisar'da İşsizlik SıfırlanacakKemerhisar'da İşsizlik SıfırlanacakKemerhisar Belediye Başkanı ve Tyana Yerel Yönetim Teorisyeni Beytullah Kirazcı, inşa edilen belediyecilik anlayışının meyvelerini vermeye başladığını, emeğin işverenle buluştuğunu ifade etti.