SON DAKİKA KEMERKAYA HABERLERİ

Son Dakika Kemerkaya Haberleri

15:59
EMITT Fuarında Aksaray Standına Büyük İlgi 22-25 Ocak tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen EMITT Fuarına Aksaray'ın standı büyük ilgi gördü.
EMITT Fuarında Aksaray Standına Büyük İlgi
16:26
Aksaray'da Etkili Ders Çalışma Konferansı Aksaray Belediyesi’nin organize ettiği konferansta Kişisel Gelişim Uzmanı Mehmet Ali Çiçekçi, anne ve babalara etkili ders çalışma yöntemleri konusunda, çocuklarına nasıl davranmaları gerektiğini sıralarken, öğrencilerin verimli ders çalışmasında motivasyonun önemli olduğuna dikkat çekti.
Aksaray'da Etkili Ders Çalışma Konferansı
17:21
DSİ'den Bolvadin Kemerkaya Göleti Açıklaması Afyonkarahisar Bolvadin Devlet Su İşleri (DSİ) 18. Bölge Müdürlüğü 183. Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada Bolvadin Kemerkaya Göleti ve inşaatında su tutulmaya başlandığı bildirildi.
DSİ'den Bolvadin Kemerkaya Göleti Açıklaması
15:39
Trabzon Sahil Dolgu Projesi İmzalanıyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin, merkez Ortahisar ilçesinin Kemerkaya ve Beşirli mahalleleri arasında gerçekleştireceği sahil dolgusu projesine ilk adım atılıyor.
Trabzon Sahil Dolgu Projesi İmzalanıyor
15:56
İşitme Engelliler Spor Kulübü Konya Gezisinde Aksaray Belediyesi öncülüğünde Aksaray İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Eğitim Derneği Konya gezisine uğurlandı.
İşitme Engelliler Spor Kulübü Konya Gezisinde
17:31
Başkan Yazgı Belediye Personeli ile Bayramlaştı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Başkan Yardımcıları Yılmaz İlhan, Güven Kemerkaya ve Serdar Baydar ile birlikte belediye personeli ile bayramlaştı.
Başkan Yazgı Belediye Personeli ile Bayramlaştı
16:25
112 Acil Çağrı Merkezi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Aksaray Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyon Toplantısı, Vali Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı.
15:30
Acil Çağrıların Yüzde 90'ı Gereksiz Çağrılardan Oluşuyor Aksaray’da Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyon Toplantısı Vali Şeref Ataklı Başkanlığında yapıldı.
Acil Çağrıların Yüzde 90'ı Gereksiz Çağrılardan Oluşuyor
13:11
AKMEK'te Marka Ürünlerimiz Üretilecek Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, incelemelerde bulunmak üzere Aksaray Belediyesi Meslek Edindirme ve Kadın Aktivite Merkezi'ni ziyaret etti.
AKMEK'te Marka Ürünlerimiz Üretilecek
17:23
Aksaray'da Bisiklet Şenliği Aksaray'da 32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür Turizm ve Sanat Festivali kapsamında Aksaray Belediyesi önünden bisiklet yarışması başladı.
Aksaray'da Bisiklet Şenliği
19:39
İLBANK'tan Adıyaman'a Ödenek Desteği Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'nun bir süre önce yönetim kurulu üyeliğine seçildiği İller Bankası, Adıyaman için meyvelerini vermeye başladı.
İLBANK'tan Adıyaman'a Ödenek Desteği
20:05
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak Trabzon'da il merkezi ile Vakfıkebir ve Çarşıbaşı ilçelerindeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak
17:14
DSİ Bölge Müdürü Coşkun Afyon'da Şantiyeleri Gezdi DSİ Isparta 18. Bölge Müdürlüğü görevine atanan Adem Coşkun, Afyonkarahisar'da yapımı süren çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.
DSİ Bölge Müdürü Coşkun Afyon'da Şantiyeleri Gezdi
13:09
Adıyaman Harfane Ekibi Aksaraylıları Coşturdu Adıyaman Harfhane ekibi Aksaray’da müzik ziyafeti sundu.
Adıyaman Harfane Ekibi Aksaraylıları Coşturdu
13:06
Aksaray'da Murat İnce Coşkusu Aksaray’da belediye tarafından organize edilen Ramazan Sokağı’nda yapılan programlar tüm hızıyla devam ediyor.
Aksaray'da Murat İnce Coşkusu
17:44
Aksaray'da Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Aksaray Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği verildi.
Aksaray'da Şehit Aileleri ve Gazilere İftar
17:29
Başkan Yazgı Medyayla İftarda Buluştu Aksaray’da görev yapan ulusal ve yerel medya temsilcileri, Aksaray Belediyesi'nin düzenlendiği iftarda buluştu.
Başkan Yazgı Medyayla İftarda Buluştu
14:53
Aksaray'da Ramazan Sokağı Etkinlikleri Aksaray Belediyesi’nin organize ettiği Ramazan Sokağı’nda etkinlikler devam ediyor.
Aksaray'da Ramazan Sokağı Etkinlikleri
14:22
Peygamber Sevgisini Kum Sanatıyla Anlattı Türkiye Koreografi Şampiyonu Oğuz Kızıklı, Ramazan etkinlikleri kapsamında geldiği Aksaray'da Peygamber sevgisini kum sanatıyla anlattı.
Peygamber Sevgisini Kum Sanatıyla Anlattı
14:35
Bisiklet Tutkunları Aksaray'da Buluştu Aksaray Güzelyurt'ta düzenlenen 1. Aksaray Güzelyurt (Gelveri) Bisiklet Festivali başladıFestival, Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Güven Kemerkaya'nın işaretiyle başladı.
Bisiklet Tutkunları Aksaray'da Buluştu
14:29
Aksaray'da Bisiklet Festivali Aksaray’ın Güzelyurt İlçesi’nde düzenlene 1’inci Aksaray Güzelyurt Bisiklet Festivali başladı.
Aksaray'da Bisiklet Festivali
17:28
Aksaray Protokolü Gazetecilerle Dostluk Maçı Yaptı Aksaray’da protokolü ile gazeteciler dostluk maçında karşı karşıya geldi.
Aksaray Protokolü Gazetecilerle Dostluk Maçı Yaptı
17:25
Protokol ve Gazeteciler Arasındaki Dostluk Maçı Dostça Bitti 4-4 Aksaray protokolü ile Gazeteciler dostluk maçında karşı karşıya geldi.
Protokol ve Gazeteciler Arasındaki Dostluk Maçı Dostça Bitti 4-4
15:06
ASÜ'de Mezuniyet Sevinci Aksaray Üniversitesinde 266 öğrenci mezuniyet sevinci yaşadı.
ASÜ'de Mezuniyet Sevinci
12:10
Aksaray'da Kaldırım İşgaline Son Aksaray Belediyesi, Eski Sanayi Caddesi’nde yeni bir düzenleme yaparak kaldırım işgaline son veriyor.
Aksaray'da Kaldırım İşgaline Son
11:06
Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Açıklaması "Belediyedeki parolamız, personellerimizin vatandaşlarımıza güler yüzlü olmasıdır.
Aksaray Belediye Başkanı Yazgı Açıklaması
18:01
Müteahhitler Başkan Yazgı ile İstişare Yaptı Aksaray Müteahhitler Birliği (AKMÜB) yönetimi Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve ekibi ile tanışma ve istişare yemeği düzenledi.
Müteahhitler Başkan Yazgı ile İstişare Yaptı
14:15
Aksaray'da Şiir Dinletisi Aksaray’da, ‘Efendimiz’ konulu şiir dinletisi programı düzenlendi.
Aksaray'da Şiir Dinletisi
15:14
Başkan Yazgı, Kalanlar Mahallesi'nde İnceleme Yaptı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediyeye ait olan ve şehrin muhtelif yerlerinde faaliyet gösteren dış birimleri denetlemeye devam ediyor.
Başkan Yazgı, Kalanlar Mahallesi'nde İnceleme Yaptı
16:25
Aksaray'da Hayır Çarşısı Açıldı Aksaray’da Buhara Hizmet ve Eğitim Derneği tarafından organize edilen Hayır Çarşısı düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Aksaray'da Hayır Çarşısı Açıldı
14:25
Başkan Yazgı Pazar Pazarı'nı İnceledi Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, yardımcılarıyla birlikte belediye ait olan ve şehrin muhtelif yerlerinde faaliyet gösteren dış birimleri denetledi.
Başkan Yazgı Pazar Pazarı'nı İnceledi
16:37
Aksaray'da İnşaat Sektörü Kurulu Toplandı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Şubesi’nin İnşaat Sektör Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Aksaray'da İnşaat Sektörü Kurulu Toplandı
19:01
Özel Öğrencilere Özel Park Aksaray'da SODES Projesi kapsamında Aksaray Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesine çocuk oyun parkları açıldı.
Özel Öğrencilere Özel Park
16:53
Öğrencilere Oyun Parkı Aksaray’da SODES Projesi kapsamında Aksaray Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesine çocuk oyun parkları açıldı.
Öğrencilere Oyun Parkı
19:48
Devlet Su İşleri Genel Müdürü Akif Özkaldı Türkiye'de Yaşanan Kuraklığa Değindi Devlet Su İşleri Genel Müdürü (DSİ) Akif Özkaldı, Türkiye’de bu yıl yağışlarda yaşanan yüzde 32 oranlarında düşüşe bağlı olarak bir kuraklık olduğunu söyleyerek, “Biz bu kuraklığı önceden tahmin ettiğimiz için, içme suyu maksatlı olsun, enerji maksatlı olsun tüm barajlarımızda gerekli önlemlerimizi aldık” dedi.
Devlet Su İşleri Genel Müdürü Akif Özkaldı Türkiye'de Yaşanan Kuraklığa Değindi
17:26
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması "Birinci önceliğimiz, içme suyunu kullandığımız barajlarımızdadır.
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması
16:37
Başkan Yazgı'nın Yardımcıları Belirlendi Aksaray Belediye Başkanı olan Haluk Şahin Yazgı’nın yardımcılıklarını yapacak kişiler belirlendi.
Başkan Yazgı'nın Yardımcıları Belirlendi
15:44
Aksaray Belediyesi Başkan Yardımcıları Belli Oldu Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Belediye Başkan Yardımcılarını belirledi.
Aksaray Belediyesi Başkan Yardımcıları Belli Oldu
18:54
Kuru Ekmek ve Hoşaf ile Çanakkale Ruhu Yaşatıldı Saadet Güney Imam-Hatip Ortaokulu’nda Çanakkale ruhunun anlaşılması ve o günlerin farkına varılabilmesi için hoşaf ve ekmek ikramı yapıldı.
Kuru Ekmek ve Hoşaf ile Çanakkale Ruhu Yaşatıldı
19:01
Borsa Istanbul A.s. Camıs Menkul Degerler A.s. Nın Irtıbat Burosu Kapanıs Bıldırımlerı. 21.03.2014... KAP:BORSA ISTANBUL A.S. / [] CAMIS MENKUL DEGERLER A.S. NIN IRTIBAT BUROSU KAPANIS BILDIRIMLERI. 21.03.2014 17:14
Borsa Istanbul A.s. Camıs Menkul Degerler A.s. Nın Irtıbat Burosu Kapanıs Bıldırımlerı. 21.03.2014...
17:23
Trabzon Kısmen Suyla Buluştu Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon-Maçka yolu Kutlugün Köyü mevkiinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları nedeni ile ana ishale hattında meydana gelen su patlaması neticesinde Trabzon’da kesilen sular Trabzon Belediyesi’nin yoğun çalışmaları neticesinde şehre yeniden verilmeye başlandı.
Trabzon Kısmen Suyla Buluştu
16:49
Trabzon'daki Su Kesintisi Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu: "Beklenmedik boru patlamasından ötürü Trabzon planlanandan 24 saat fazla susuz kaldı"
11:24
Asü'de Lisansüstü Eğitim İmkanı Aksaray Üniversitesi (ASÜ) ve Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şubesi arasında lisansüstü eğitim imkanlarını genişleten bir protokol imzalandı.
Asü'de Lisansüstü Eğitim İmkanı
14:51
Eroğlu: Beni Başkan Olarak Kabul Eder Misiniz? Orman Bakanı Veysel Eroğlu, belde kapanacak diye sitem eden vatandaşa "5 çocuk yapın dedim ama olmadı. Beni başkan olarak kabul eder misiniz." dedi.
Eroğlu: Beni Başkan Olarak Kabul Eder Misiniz?
13:55
Eroğlu: En Az 5 Çocuk Yapın Dedim Olmadı Orman Bakanı Veysel Eroğlu, belde kapanacak diye sitem eden vatandaşa "5 çocuk yapın dedim ama olmadı. Beni başkan olarak kabul eder misiniz." dedi.
Eroğlu: En Az 5 Çocuk Yapın Dedim Olmadı
13:12
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Eroğlu, Bolvadin ilçesinde, Kemerkaya Göleti ve Sulamasının temel atma töreninde yaptığı konuşmada, 4 bin 320 dekar arazinin sulanacağını bildirdi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da
12:01
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Afyonkarahisar'da (1) Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu, milliyetçiliğin, vatanseverliğin millete hizmet edip itibarını arttırmak ile olacağını belirterek, "Başımız dik olarak tüm dünyada gezebiliyorsak, şanlı bayrağımızı dalgalandırabiliyorsak...
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Afyonkarahisar'da (1)
15:27
Bakan Eroğlu Memleketi Afyonkarahisar'a Geliyor Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nun, çeşitli bir dizi açılış ve temel atma törenine katılmak üzere yarın Afyonkarahisar'a geleceği bildirildi.
Yarın kente gelecek olan Bakan Eroğlu'nun önce Bolvadin ilçesinde...
Bakan Eroğlu Memleketi Afyonkarahisar'a Geliyor
13:45
Trabzon'da Hırsızlık Olayları Şaşırtıyor Trabzon'da meydana gelen hırsızlık olayında bir kişinin kümese sakladığı bilezikleri çalındı.
Trabzon'da Hırsızlık Olayları Şaşırtıyor
18:00
Borsa Istanbul A.s. Oyak Yatırım Menkul Degerler A.s. Nın Kapatılan Trabzon Subesı. 22.10.2013 (TEKRAR) KAP:BORSA ISTANBUL A.S. / [] OYAK YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S. NIN KAPATILAN TRABZON SUBESI. 22.10.2013
Borsa Istanbul A.s. Oyak Yatırım Menkul Degerler A.s. Nın Kapatılan Trabzon Subesı. 22.10.2013
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:42:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEMERKAYA HABERLERİ
[Hata Bildir]