09:0100
SON DAKİKA KEMERKAYA HABERLERİ

Son Dakika Kemerkaya Haberleri

   

  Trabzon Sahil Dolgu Projesi İmzalanıyor

  Trabzon Sahil Dolgu Projesi İmzalanıyor

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin, merkez Ortahisar ilçesinin Kemerkaya ve Beşirli mahalleleri arasında gerçekleştireceği sahil dolgusu projesine ilk adım atılıyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İşitme Engelliler Spor Kulübü Konya Gezisinde

  İşitme Engelliler Spor Kulübü Konya Gezisinde

  Aksaray Belediyesi öncülüğünde Aksaray İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Eğitim Derneği Konya gezisine uğurlandı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Yazgı Belediye Personeli ile Bayramlaştı

  Başkan Yazgı Belediye Personeli ile Bayramlaştı

  Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Başkan Yardımcıları Yılmaz İlhan, Güven Kemerkaya ve Serdar Baydar ile birlikte belediye personeli ile bayramlaştı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Maden Ocağında Çağdışı Yöntem

  Maden Ocağında Çağdışı Yöntem Zonguldak'taki bir ocak, hala taş devrinden çıkamadığımızı gözler önüne serdi. Kömürler 200 yıl öncesinden kalan bir yöntemle yani katırlarla taşındığı tespit edildi.

 • Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda

  Sabri, Kasımpaşa Maçı Kadrosunda Sezon başında kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu'nun Kasımpaşa maçı kadrosuna alındı. Prandelli'nin forma vermesi halinde Sabri, 4 ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

 • Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor

  Ertuğrul Günay Siyaseti Bırakıyor Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, 2015 genel seçimlerinde aday olmayacağını belirtti

[Hata Bildir]
31.10.2014 09:01:03. #1.11#