SON DAKİKA KENAN İMİRZALIOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kenan İmirzalıoğlu Haberleri


KENAN İMİRZALIOĞLU

Ankara'nın Bala ilçesinin Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara'da, yüksek tahsilini ise İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde yaptı.1995 yılında mankenlik yapmaya başladı ve arkadaşlarının teşvikiyle girdiği Best Model of The World mankenlik... Devamı

11:29
Berrak Tüzünataç, Hala Nejat İşler'i Seviyor Adı Kenan İmirzalıoğlu'yla anılan Berrak Tüzünataç'ın kalbinin hala eski sevgilisi Nejat İşler'de olduğu söyleniyor.
Berrak Tüzünataç, Hala Nejat İşler'i Seviyor
16:21
Sadece Erkek Oyuncularla Çalışıyorum Tiyatro aşkıyla oyunculuğa başlayıp, menajerlikle yoluna devam eden, sektöre kaliteli isimlerin katılmasını sağlayan Ahmet Koraltürk, Filmstudio'ya misafir oldu.
Sadece Erkek Oyuncularla Çalışıyorum
09:02
Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç Baş Başa Tatilde Adları farklı isimlerle anılan ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç, ters köşe yaparak yılın aşkına imza attı.
Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç Baş Başa Tatilde
08:48
Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç, Baş Başa Tatile Çıktı Ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç, ters köşe yaparak yılın aşkına imza attı.
11:23
Dizilerin Kısalması İçin Reklam Pastası Yeniden Bölüşülmeli Bu güne kadar iyi, derin ve güzel karakterlere ruh veren Erkan Can, Kara Para Aşk'ta hayranlarının karşısına bir hayli "kötü" Tayyar karakteriyle çıktı.
Dizilerin Kısalması İçin Reklam Pastası Yeniden Bölüşülmeli
15:34
Oyuncu Düzyatan'a, "Uyuşturucu Bulundurmak" Suçundan Beraat Hakkında "kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak" suçundan dava açılan oyuncu Engin Altan Düzyatan, ilk duruşmada beraat etti.
Oyuncu Düzyatan'a, 'Uyuşturucu Bulundurmak' Suçundan Beraat
09:26
Kim Milyoner Olmak İster'i Kenan İmirzalıoğlu Sundu Kenan İmirzalıoğlu, Kenan Işık'a destek için sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de beğeni topladı.
Kim Milyoner Olmak İster'i Kenan İmirzalıoğlu Sundu
10:34
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak Kim Milyoner Olmak İster'in 23 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 357. bölümünü Kenan İmirzalıoğlu sunacak.
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak
21:59
Yazı Tura Filmi Yazı Tura filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yazı Tura filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Yazı Tura  Filmi
19:27
Ünlülerin Uyuşturucu Davası'nda 5 Sanık Tahliye Oldu Ünlülerin uyuşturucu davasına İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi 5 sanık hakkında tahliye, 8 sanık içinde tutukluk hallerinin devamına karar verdi.
Ünlülerin Uyuşturucu Davası'nda 5 Sanık Tahliye Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:21:38. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KENAN İMİRZALIOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]