SON DAKİKA KENAN IŞIK HABERLERİ

Son Dakika Kenan Işık Haberleri


KENAN IŞIK

Yusuf Kenan Işık, (d. 1947, Yeşilyurt, Malatya) Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu.
Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış,... Devamı

08:31
Acun Ilıcalı, Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak Ünlü televizyoncu, 25 Haziran Çarşamba akşamı 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasını sunacak.
Acun Ilıcalı, Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak
09:26
Kim Milyoner Olmak İster'i Kenan İmirzalıoğlu Sundu Kenan İmirzalıoğlu, Kenan Işık'a destek için sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de beğeni topladı.
Kim Milyoner Olmak İster'i Kenan İmirzalıoğlu Sundu
15:35
Kenan Işık İçin Duaya Davet Haber- Kamera Yaprak Karadeniz, İstanbul DHA Beyin kanaması nedeniyle Mart ayından beri tedavisi süren Kenan Işık'a destek olmak için, yattığı Amerikan Hastanesi önüne gelen 'Suriye'den Kaçış filmi ekibi, filmin yönetmeni Murat Uygur ve estetisyen uzman Necla Batum, hastane önünde yaptıkları açıklamadan sonra Kuran-ı Kerim dağıttılar.
Kenan Işık İçin Duaya Davet
15:34
Kenan Işık İçin Duaya Davet I Kerim dağıttılar.
14:45
Kenan Işık İçin Kur'an-ı Kerim Dağıtıldı Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren usta sanatçı Kenan Işık için meslektaşları, Işık’ın tedavi gördüğü hastane önünde Kur'an-ı Kerim dağıttı.
Kenan Işık İçin Kur'an-ı Kerim Dağıtıldı
14:22
Meslektaşları Kenan Işık İçin Kur'an-I Kerim Dağıttı 'Kaçış' filmi ekibi, bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ünlü sanatçı Kenan Işık için Amerikan Hastanesi önünde şifa niyetine Kur’an-ı Kerim dağıttı.
Meslektaşları Kenan Işık İçin Kur'an-I Kerim Dağıttı
17:27
Yeşilyurt 20. Kültür Kiraz ve Spor Festivali İki gün sürecek festival, açılış programıyla başladı.
15:18
Kiraz Festivalinin Açılışı Yapıldı Yeşilyurt 20. Kültür, Kiraz ve Spor Festivalinin açılışı gerçekleştirildi.
Kiraz Festivalinin Açılışı Yapıldı
10:34
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak Kim Milyoner Olmak İster'in 23 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 357. bölümünü Kenan İmirzalıoğlu sunacak.
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'i Sunacak
10:31
İlber Ortaylı Tarih Sorusunu Bilemedi Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan İlber Ortaylı, 60 bin liralık tarih sorusunu bilemedi.
İlber Ortaylı Tarih Sorusunu Bilemedi
10:02
İlber Ortaylı'nın Bilemediği Soru Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını Kenan Işık'ın yerine, tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı sundu.
İlber Ortaylı'nın Bilemediği Soru
13:06
Kim Milyoner Olmak İster'i İlber Ortaylı Sunacak Kim Milyoner Olmak İster'de bu haftanın konuk sunucusu ünlü tarihçi İlber Ortaylı olacak.
Kim Milyoner Olmak İster'i İlber Ortaylı Sunacak
10:57
Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek Yoğun bakımda tedavisi devam eden Kenan Işık tedavi için Almanya'ya götürülecek.
Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek
18:42
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hastanede tedavi gören tiyatrocu Kenan Işık ve Beşiktaş’ın Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti
18:24
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tiyatro sanatçısı Kenan Işık ile Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'yı tedavi gördükleri Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde ziyaret etti.
18:12
Kılıçdaroğlu, Işık ve Seba'yı Hastanede Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Amerikan Hastanesi'nde Sanatçı Kenan Işık ve Eski Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Süleyman Seba'yı ziyaret ederek "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu.
18:00
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı Hastanede Ziyaret Etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hastanede tedavi gören tiyatrocu Kenan Işık ve Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı ziyaret etti.
17:59
Kılıçdaroğlu: Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzun süredir hastanede tedavi gören Kenan Işık ve Süleyman Seba’yı ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu: Kenan Işık Almanya'da Tedavi Görecek
17:52
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı Ziyaret Etti CHP lideri Kılıçdaroğlu, tedavi gören Tiyatro Sanatçısı Kenan Işık ve Beşiktaş Spor Kulubü Eski Başkanı Süleyman Seba'yı ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı Ziyaret Etti
11:20
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu! Gecede sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu!
22:08
Sun'ullah Gaybi'nin Türbesine Restorasyon Kütahyalı Tasavvuf Şairi Sun'ullah Gaybi'nin türbesinde başlatılan restorasyon çalışmalarının 2 ay içeresinde tamamlanacağı bildirildi.
Sun'ullah Gaybi'nin Türbesine Restorasyon
21:33
Başbakan Erdoğan Kenan Işık'ı Ziyaret Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık ile Beşiktaş eski Başkanı Süleyman Seba'yı tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
Başbakan Erdoğan Kenan Işık'ı Ziyaret Etti
21:20
Başbakan Erdoğan, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, tiyatro sanatçısı Kenan Işık'ı, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Başbakan Erdoğan, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti
21:12
Başbakan Erdoğan Kenan Işık'ı Ziyaret Etti Ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ı ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hastaneden ayrıldı.
21:04
Başbakan Erdoğan Kenan Işık'ı Ziyaret Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık ile Beşiktaş eski Başkanı Süleyman Seba'yı tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
20:49
Başbakan Erdoğan'dan Kenan Işık ve Süleyman Seba'ya Ziyaret Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören Kenan Işık ve Süleyman Seba'yı ziyaret etti.
20:34
Başbakan ve Emine Erdoğan, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti Başbakan ve eşi Emine Erdoğan, Amerikan Hastanesi'nde tedavi gören Kenan Işık ile Süleyman Seba'yı ziyaret etti.
Başbakan ve Emine Erdoğan, Kenan Işık'ı Ziyaret Etti
21:44
Kenan Işık Gözlerini Açtı Ünlü sunucu Kenan Işık'ın gözlerini açmasıyla beraber sağlık durumu giderek umut vermeye başladı.
Kenan Işık Gözlerini Açtı
15:09
Öyle Bir soruya Joker Kullandı Ki 'Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı sesli soruda programın sunucusu Engin Altan Düzyatan'ın sesini tanıyamayarak seyirci joker hakkını kullandı.
Öyle Bir soruya Joker Kullandı Ki
16:50
Kim Milyoner Olmak İster'i Bu Hafta Murat Bardakçı Sunacak Ünlü yarışma programının 348. bölümünün sunuculuğunu Murat Bardakçı üstleniyor.
Kim Milyoner Olmak İster'i Bu Hafta Murat Bardakçı Sunacak
10:21
Matematik ile Şiiri Birleştirip, Kitap Çıkardı Ünlü Tiyatro Sanatçısı Kenan Işık'ın akrabası Matematik Öğretmeni ve Şair Adem Özdemir, Kenan Işık'ı örnek aldığını söyledi.
Matematik ile Şiiri Birleştirip, Kitap Çıkardı
17:01
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Aziz Nesin'in klasikleşen oyunu Kenan Işık yönetimiyle İBB Şehir Tiyatroları sahnesinde.
21:13
Kenan Işık'ın Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama Amerikan Hastanesi, 55 gündür yoğun bakımda tutulan ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.
Kenan Işık'ın Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama
18:30
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Işık'ın sistemik organ fonksiyonları yönünden stabil olması nedeniyle servis odasına çıkartıldığı, bilinci kapalı olmasına rağmen bulguları itibariyle şu anda yaşam tehlikesi bulunmadığı bildirildi.
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu
18:25
Kenan Işık Servis Odasına Çıkarıldı 21 Mart günü kaldığı otelin saunasında fenalaşarak düşen ve başını sert zemine çarparak beyin kanaması geçiren teyatro sanatçısı Kenan Işık yaklaşık 2 aydır tedavi altında oldouğu yoğun bakım servisinden normal servis odasına çıkarıldı.
Kenan Işık Servis Odasına Çıkarıldı
18:15
Kenan Işık Yoğun Bakımdan Çıktı Yoğun bakımda tedavisi süren ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık’tan iyi haber geldi.
Kenan Işık Yoğun Bakımdan Çıktı
13:32
Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan Işık Sürprizi Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık rahatsızlığından sonra bant kayıtlarının da bitmesi ile yapılan ilk programda ünlü sunucu sesi ile geceye damga vurdu.
Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan Işık Sürprizi
11:32
Kenan Işık'ın Koltuğu Onlara Emanet Beyin kanaması geçirdikten sonra yoğun bakım servisinde tedavi edilen "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının sunucusu Kenan Işık’ın koltuğu şimdilik ünlü dostları Zafer Ergin ve Halil Ergün’e emanet.
Kenan Işık'ın Koltuğu Onlara Emanet
11:27
Kenan Işık'ın Koltuğu Onlara Emanet "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının sunucusu Kenan Işık'ın koltuğu şimdilik ünlü dostları Zafer Ergin ve Halil Ergün'e emanet.
Kenan Işık'ın Koltuğu Onlara Emanet
07:50
Kim Milyoner Olmak İster'i Zafer Ergin Sunacak 21 Mart'tan bu yana komada yatan Kenan Işık'ın durumunun netleşmemesi üzerine yapım şirketi programı sunması için Zafer Ergin ile anlaştı.
Kim Milyoner Olmak İster'i Zafer Ergin Sunacak
07:49
Kenan Işık'ın Yerine Zafer Ergin Gelecek Kim Milyoner Olmak İster'i artık Arka Sokaklar'ın Rıza Babası olan Zafer Ergin sunacak.
Kenan Işık'ın Yerine Zafer Ergin Gelecek
09:51
Kenan Işık Gözlerini Açtı İstanbul Beşiktaş'ta 21 Mart'ta beyin kanaması geçiren ve o tarihten bu yana Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören usta tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık gözlerini açtı.
Kenan Işık Gözlerini Açtı
09:43
Kenan Işık'ın Yerine Erdal Özyağcılar mı Geçiyor "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasını Kenan Işık iyileşinceye kadar Erdal Özyağcılar'ın sunabileceği iddia edildi.
Kenan Işık'ın Yerine Erdal Özyağcılar mı Geçiyor
14:20
Tiyatro Sanatçısı Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi: "Kenan Işık, bugün beyin omurilik sıvısının basıncını azaltmaya yönelik bir girişim geçirmiştir"
Tiyatro Sanatçısı Kenan Işık'ın Sağlık Durumu
13:09
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Stabil Geçirdiği kaza sonucunda beyin kanaması geçiren ve halen yoğun bakımda tedavisi süren Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı.
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu Stabil
08:49
Kenan Işık'la İngiliz Meslektaşının Kaderleri Ortak "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının İngiltere'deki 16 yıllık sunucusu Chris Tarrant'ın, Kenan Işık'la benzer bir kaderi paylaştığı ortaya çıktı.
Kenan Işık'la İngiliz Meslektaşının Kaderleri Ortak
09:24
Kenan Işık Tepki Göstermeye Başladı Bir aydır komada yatan ünlü sunucu Kenan Işık, kendisinin sevdiği şiirlerin okunmasına tepki vermeye başladı.
Kenan Işık Tepki Göstermeye Başladı
13:51
Beyin Kanamalarına En Çok Travma Sebep Oluyor… Beyin kanamaları ölüm nedenleri arasında ilk sıralardaki yerini koruyor.
Beyin Kanamalarına En Çok Travma Sebep Oluyor…
11:37
Türkiye'de Beyin Kanamalarında Travma İlk Sırada Yer Alıyor Prof. Dr. Kuday: "Türkiye'de hastaneye gelen kanamaların en önemli nedeni travmadır.
16:18
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu: Hayati Tehlikesi Sürüyor Kenan ışık'ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı.
Kenan Işık'ın Sağlık Durumu: Hayati Tehlikesi Sürüyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:34:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KENAN IŞIK HABERLERİ
[Hata Bildir]