SON DAKİKA KENDİRLİ HABERLERİ

Son Dakika Kendirli Haberleri

09:48
Genç Nesillere Tarih ve Kültür Bilinci Aşılanıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Gaziantep'in Kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında gezi düzenliyor.
Genç Nesillere Tarih ve Kültür Bilinci Aşılanıyor
12:07
Gaziantep'te "Kültür Gezileri" Sürüyor Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığının, 25 Aralık Gaziantep'in kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği Kültür Gezileri sürüyor.
Gaziantep'te 'Kültür Gezileri' Sürüyor
15:08
Öğrencilerimiz "Gaziantep Tarih ve Kültür Gezisi"ne Katıldı GAÜN Kültür Müdürlüğüne bağlı faaliyetlerini sürdüren Atatürkçü Düşünce Topluluğu tarafından üyesi öğrencilerin katılımıyla "Gaziantep Tarih ve Kültür Gezisi" düzenledi.
Öğrencilerimiz 'Gaziantep Tarih ve Kültür Gezisi'ne Katıldı
11:54
Özcan Aktaş'tan Görkemli Toplantı Gazeteci, Radyo sahibi, radyo programcısı, CHP Çayırova Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Özcan Aktaş Şekerpınar'da düzenlediği toplantıya ilgi büyük oldu.
Özcan Aktaş'tan Görkemli Toplantı
10:57
Abuzer Kabakaş, Yeşilyurt'a Bağlı Köyleri Ziyaret Etti AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Abuzer Kabakaş, Yeşilyurt ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren Kabakaş, Yeşilyurt ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Abuzer Kabakaş, Yeşilyurt'a Bağlı Köyleri Ziyaret Etti
11:25
Rize'de İki Mescite 25 Metrelik Minare Yapıldı Rize Derepazarı'nda kadın ve erkekler için 5'er metrekarelik mescit inşa ettiren Cemal Sirkeci, mescit binasının yanına 25 metrelik minare yaptırdı.
Rize'de İki Mescite 25 Metrelik Minare Yapıldı
09:06
Türkiye'nin Gazileri Türkiye'nin Tek Gazi Şehri ile Buluştu Türkiye Muharip Gaziler Derneği'nin 81 ilinde bulunan "Şube Başkanları Meclis Toplantısı" Gaziantep'te gerçekleşti.
Türkiye'nin Gazileri Türkiye'nin Tek Gazi Şehri ile Buluştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:47:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KENDİRLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]