21:2400
SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ

Son Dakika Kıbrıs Haberleri

   

  İzmir'de Derbi Sevinci

  İzmir'de Derbi Sevinci

  Spor Toto Süper Lig'de oynanan Galatasaray- Fenerbahçe derbisinden sonra sarı-kırmızılı taraftarlar İzmir'de galibiyeti kutladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Milli Atıcı Akgün'den Bir Madalya Daha

  Milli Atıcı Akgün'den Bir Madalya Daha

  Diyarbakırlı Milli Atıcı Ömer Akgün, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki Uluslar arası Spor Oyunlarında ikincilik elde ederek önemli bir başarıya daha imza attı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bursa Tarım Fuarını 268 Bin Kişi Ziyaret Etti

  Bursa Tarım Fuarını 268 Bin Kişi Ziyaret Etti

  TÜYAP Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 7. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı'nı 41 ülkeden 268 bin 125 kişinin ziyaret ettiği bildirildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kıbrıs Müzakere Süreci

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, BM Genel Sekreteri Ban'a mektup gönderdi Eroğlu, Kıbrıs Rum tarafının, adil, sürdürülebilir, müzakere edilmiş bir çözüme varmak için ön şartsız, müzakere masasına dönmesini istedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Taşpınar: "Yasaklı Ülkeler Listesinden Çıktık"

  Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, dopingle mücadele sıfır noktasına gelindiğini belirterek, Türkiye’nin Dünya Anti Doping Ajansı (WADA) yasaklı ülkeler listesinden çıktığını açıkladı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  MHP Belediye Başkanları Toplantısı

  MHP Belediye Başkanları Toplantısı

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partilerinden belediye başkanı seçilip, menfaatlerine boyun eğerek ayrılanları eleştirerek, kısa zamanda ayrıklanmalarının isabetli bir gelişme olduğunu söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bahçeli: 'Çiğ Süt İçmediğimiz İçin Karnımızda Ağrı da Yoktur'

  Bahçeli: "Çiğ Süt İçmediğimiz İçin Karnımızda Ağrı da Yoktur"

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Antalya'da (2)- Bahçeli: - "Rüşvet ve yolsuzluk çeteleri, kara paracılar, altın kaçakçıları, kutucular, kasacılar, arazi yağmacıları, hazine hortumcuları AKP'yi hücrelerine kadar ele geçirmiştir. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gazilerden Togar'a Ziyaret

  Gazilerden Togar'a Ziyaret

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Yönetim kurulu üyeleri ile Kıbrıs ve Kore gazileri Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret ettiler. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Antalya'da

  Bahçeli: "Rüşvet ve yolsuzluk çeteleri, kara paracılar, altın kaçakçıları, kutucular, kasacılar, arazi yağmacıları, hazine hortumcuları AKP'yi hücrelerine kadar ele geçirmiştir. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 21:24:53. #1.12#