SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ

Son Dakika Kıbrıs Haberleri

22:16
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül Adalet nöbeti tutan avukat Şule Erol'a ödül ANTALYA Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül
21:03
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül Antalya Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül
20:22
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi"- Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu Eskişehir'de Trakya Ressamlar Derneği'nin düzenlediği "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" 4 ülkeden sanatçıların katılımıyla açıldı.
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi'
18:34
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
18:17
KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Taçoy Hatay'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy ve beraberindeki heyet, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'u ziyaret etti.
17:24
Kıbrıs Gazisi Akdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde düzenlenen cenaze törenine, Donanma Komutanlığı Kurmay Başkanı Tuğamiral Ekici ve Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral İmren de katıldı.
17:18
Bakan Yardımcısı Balta, Paralel Yapıyı Vatan Hainliğiyle Suçladı Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, paralel yapıyı vatan hainliğiyle suçladı.
Bakan Yardımcısı Balta, Paralel Yapıyı Vatan Hainliğiyle Suçladı
16:41
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti Kocaeli’nde kanser tedavisi gören Kıbrıs Gazisi Tayyar Akdemir hayatını kaybetti.
Kocaeli'nde Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti
14:06
Şemdinli'de Bir Terörist Teslim Oldu Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bir teröristin teslim olduğu bildirildi.
12:30
Denktaş Özgürlüğü Foça'da Buldu… Foça Rauf Denktaş Parkı ve Büstü açıldı. Park açılışına ilgi çok büyük oldu.
12:08
İzmir'de Ağrı'ya Ödül Yağdı. Kaya Haber Ajansının düzenlemiş olduğu "yılın en iyileri" ödül töreni gerçekleşti.
11:07
Görevden Alındı, Kıbrıs'ta Cumhurbaşkanı Adaylarından En Güçlüler Arasına Girdi Kıbrıs Türk tarafı adına uzun yıllar müzakereleri yürüten Kudret Özersay, bu görevine son verilmesinin ardından Cumhurbaşkanı adayı oldu.
Görevden Alındı, Kıbrıs'ta Cumhurbaşkanı Adaylarından En Güçlüler Arasına Girdi
19:48
Büyükler Judo Şampiyonası Büyükler Judo Şampiyonası- Zonguldak'ta düzenlenen şampiyonada 52 ilden 479 sporcu mücadele ediyor Türkiye Büyükler Judo Şampiyonası, Zonguldak'ta başladı.
Büyükler Judo Şampiyonası
18:17
Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Vefatı KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, yeni Kral Selman bin Abdulaziz'e taziye mesajı yolladı.
17:33
Büyükler Judo Şampiyonası Zonguldak'ta düzenlenen şampiyonada 52 ilden 479 sporcu mücadele ediyor.
16:28
İskenderun - KKTC Ulaştırma Bakanı Taçoy: Limanlar Özelleşebilir KKTC Ulaştırma Bakanı Taçoy: Limanlar özelleşebilir KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, Kıbrıs limanlarının kapasitesinin çok düşük olduğunu ve bunu artırmak istediklerini belirterek, "Bunun değiştirilmesi ve bu yıl içerisinde özele devredilmesi mevzubahis" dedi.
İskenderun - KKTC Ulaştırma Bakanı Taçoy: Limanlar Özelleşebilir
16:11
Tenis: Avustralya Açık Turnuvanın 5. gününde tek erkeklerin favori isimlerinden Rogerg Federer elendi Kadınlarda seribaşı tenisçiler Maria Sharapova ile Simona Halep üst tura yükseldi.
15:41
KKTC Ulaştırma Bakanı Taçoy: Limanlar Özelleşebilir KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Taçoy, Kıbrıs limanlarının kapasitesinin çok düşük olduğunu ve bunu artırmak istediklerini söyledi.
KKTC Ulaştırma Bakanı Taçoy: Limanlar Özelleşebilir
15:06
KKTC Bakanı Taçoy'dan Başkan Savaş'a Anlamlı Ziyaret KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy ve beraberindeki heyet, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
14:29
Rum Savunma Bakanı Fokaides: Türkiye'ye Göz Dağı Verilmeli Rum Savunma Bakanı Hristoforos Fokaides, Güney Avrupa ve Doğu Akdeniz konularından sorumlu ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Amanda Sloat'la bir araya geldi.
13:53
Rumlar, İngiltere'nin KKTC İçin Doğrudan Ticaret Çalışmalarına Tepki Gösterdi İngiltere Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Barones Joyce Anelay’ın, Avrupa Birliği (AB) ile KKTC arasında doğrudan ticaretin başlatılmasını desteklediklerine ilişkin açıklamasının ardından Rum hükümeti girişim başlatma kararı aldı.
Rumlar, İngiltere'nin KKTC İçin Doğrudan Ticaret Çalışmalarına Tepki Gösterdi
13:01
KKTC Su Temin Projesi KKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda, 26 Ocak'ta su tutulmasına başlanacak.
11:06
Kıbrıs Eşeği Koruma Altına Alındı Dünyaca ünlü olan Kıbrıs Eşeği, son yıllarda sayısının azalması sonrası Karpaz bölgesinde oluşturulan bariyerlerle koruma altına alındı.
Kıbrıs Eşeği Koruma Altına Alındı
11:05
Kıbrıs'ın 'Karakaçan'ı Koruma Altında Dünyaca ünlü olan Kıbrıs Eşeği, son yıllarda sayısının azalması sonrası Karpaz bölgesinde oluşturulan bariyerlerle koruma altına alındı.
Kıbrıs'ın 'Karakaçan'ı Koruma Altında
10:48
KKTC Su Temin Projesinde Önemli Bir Eşik Daha Aşılıyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen ve dünyada ilk kez uygulan deniz boru hattı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) su sağlayacak KKTC Su Temin Projesi’nde önemli bir eşik daha aşılıyor.
04:21
Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
Davutoğlu: 'Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı'
04:02
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
03:07
Davutoğlu: "Bizimle Çalışmak İstiyorlarsa Ciddi Olmalılar" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (2)- "(Güney Akım Projesi) Biz daha tam olarak kabul etmedik.
Davutoğlu: 'Bizimle Çalışmak İstiyorlarsa Ciddi Olmalılar'
02:31
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Başbakan Davutoğlu, Dünya Ekonomi Forumunun katılımcısı olan iş dünyasının üst düzey temsilcileri ile akşam yemeğinde buluştu.
20:32
İsipab 10. Konferansı Sona Erdi Konferansın sonunda İstanbul Deklarasyonu açıklandı Deklarasyonda, artan sayıda acil durumlara daha iyi cevap verebilmek adına küresel insani sistemin reforme edilmesine ivedilikle ihtiyaç duyulduğu, mezhepçilik ve etnik bölünmelere dayalı politikaların geniş bölgede istikrarsızlıklar ve tehditlerin artmasını tetiklediği, bu tür politikaların DEAŞ ve benzeri şiddet yanlısı radikal gruplar için mümbit bir zemin oluşumuna yol açtığı vurgulandı Paris'teki terör saldırıları kınanırken, bu
19:38
TBMM Genel Kurulu Türkiye ile CERN arasında CERN'de Ortak Üye Statüsü Verilmesi ve KKTC ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisinin Kurulmasına ilişkin tasarılar kabul edildi.
19:07
Askeri Kanunlarında Değişiklik Milli Mayın Faaliyet Merkezi kurulması ve bazı askeri kanunlarda değişiklik yapan tasarı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi Türkiye sınırları dahilinde gerçekleştirilecek insani amaçlı mayın veya patlamamış mühimmat temizliğine yönelik "Milli Mayın Faaliyet Merkezi" kurulacak Merkez, Bakanlar Kurulu kararı ile görevlendirilmesi halinde yurt dışında da faaliyet gösterebilecek.
18:36
Bolulu Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi Bolu’da 62 yaşında vefat eden Kıbrıs gazisi Sebahattin Demirer düzenlenen askeri törenle toprağa verildi.
Bolulu Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi
18:16
Dernek Başkanı, Gazi Cenazesinde Devlete Sitem Etti Zonguldak'ta, karaciğer kanserinden vefat eden Kıbrıs Gazisi Mehmet Özdağ(62), son yolculuğuna uğurlandı.
Dernek Başkanı, Gazi Cenazesinde Devlete Sitem Etti
18:13
Hamza Hamzaoğlu 'Fenerbahçeliydim' Sözlerine Açıklık Getirdi Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, TRTSpor'a samimi açıklamalarda bulundu.
18:02
Ecb'nin 60 Milyar Avroluk Varlık Alımı TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü ve Avrupa Birliği Temsilcisi Kaleağası: "AB'nin bu şekilde canlanmaya doğru gidiyor olması ABD'nin beklenen faiz artırımının Türkiye'ye olumsuz etkisini dengeleyici bir rol oynayacak" İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yülek: "Karar, dünya ekonomisi,
17:16
Kıbrıs Gazisi Özdağ, Son Yolculuğuna Uğurlandı Kıbrıs gazisi Özdağ, son yolculuğuna uğurlandı Zonguldak'ta vefat eden Kıbrıs gazisi Mehmet Özdağ'ın cenazesi toprağa verildi.
Kıbrıs Gazisi Özdağ, Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:14
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Zonguldak’ta yaşayan Kıbrıs Gazisi Mehmet Özdağ (62), tedavi edildiği Zonguldak Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:04
Kanserden Ölen Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi Zonguldak'ta, karaciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi 62 yaşındaki Mehmet Özdağ, askeri törenle toprağa verildi.
Kanserden Ölen Kıbrıs Gazisi Toprağa Verildi
16:11
Kadınlar Tasarıma, Erkekler Fiyata ve Güvenliğe Bakıyor Sur Çelik Kapı Çağrı Merkezi en çok erkekler tarafından aranırken, en çok danıştıkları konular fiyat ve ürün teslimi oldu.
15:11
Emıtt 2015" Fuarı Başladı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Arıcı: "Bu yıl da istikrarlı yükselişimizi sürdürererek, gerek turzim gelirleri gerekse turist sayısında dünya ortalamalarının üzerinde bir büyüme bekliyoruz" İstanbul Büyükeşehir Belediye Başkanı Topbaş: "İnanıyorum ki bu buluşmalar bize dünya barışında önemli mesafe.
Emıtt 2015' Fuarı Başladı
14:58
Kültür Sanatta Büyükşehir Belediyesi'ne Üç Ödül Kültür sanat alanında daha önce defalarca ödül alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi üç ayrı ödüle daha layık görüldü.
14:20
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti Avro Bölgesinde birçok ülkede uygulanan kemer sıkma tedbirlerine karşın son 4 yıldır artmaya devam eden kamu borçları, 2014'ün üçüncü çeyreğinde düşüşe geçti.
Avro Bölgesinde Kamu Borçları 4 Yıl Aradan Sonra Düşüşe Geçti
13:46
Tüsiad 45. Genel Kurul Toplantısı TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer: (1) "Hiç şüphesiz ifade özgürlüğü vazgeçilmez bir değerdir ve hangi hallerde sınırlanabileceği Türkiye'nin de taraf olduğu Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi çerçevesinde tanımlanmıştır" "Aksi halde keyfi sınırlamalar basın ve ifade özgürlüğünü ortadan kaldırır. İfade.
13:24
Fransız Total Doğu Akdeniz'den Çekiliyor Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Enerji Bakanı: "Fransız enerji şirketi Total'in Kıbrıs'ın güneyinde arama yaptığı bölgeden önümüzdeki hafta ayrılabilir"
12:15
Kayseri Komandonun Kıbrıs ve İç Terör Müzesi Komandonun Kıbrıs ve İç Terör Müzesi KAYSERİ'deki 1'inci Komando Tugayı'ndaki Kıbrıs ve İç Terör Müzesi, Mehmetçiğin Kıbrıs çıkarması ve Güneydoğu'da gösterdiği kahramanlığın bir kanıtı olarak duruyor.
Kayseri Komandonun Kıbrıs ve İç Terör Müzesi
11:04
TSK: Hukukumuzda 'Gazi' Tanımının Statüsünü Belirleyen Bir Norm Yok Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk hukukunda 'gazi' tanımı ya da 'gazilik' statüsünü belirleyen bir norm bulunmadığını açıkladı.
TSK: Hukukumuzda 'Gazi' Tanımının Statüsünü Belirleyen Bir Norm Yok
10:12
Komandonun Kıbrıs ve İç Terör Müzesi Kayseri'deki 1'inci Komando Tugayı'ndaki Kıbrıs ve İç Terör Müzesi, Mehmetçiğin Kıbrıs çıkarması ve Güneydoğu'da gösterdiği kahramanlığın bir kanıtı olarak duruyor.
Komandonun Kıbrıs ve İç Terör Müzesi
22:07
İzmir'de Ali İsmail Korkmaz Eylemi İzmir’de bir grup, Gezi Parkı eylemlerinde hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz davasında verilen kararı protesto etti.
İzmir'de Ali İsmail Korkmaz Eylemi
21:33
İzmir'de Ali İsmail Korkmaz Eylemi İZMİR (İHA) – İzmir’de bir grup, Gezi Parkı eylemlerinde hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz davasında verilen kararı protesto etti.
İzmir'de Ali İsmail Korkmaz Eylemi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:08:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ
[Hata Bildir]