09:5100
SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ

Son Dakika Kıbrıs Haberleri

  Rumlar Adım Adım KKTC'yi İstemeye Başladı

  Önceki gün Güzelyurt Rumlara verilmeden herhangi bir çözümü kabul etmeyeceğini söyleyen Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis dün de Maraş’ın Güney Kıbrıs’a iade edilmesi gerektiğini açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  AK Parti 13. Kuruluş Yıl Dönümü Resepsiyonu

  AK Parti 13. Kuruluş Yıl Dönümü Resepsiyonu

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: ''(Adli yıl açılış töreninde TBB Başkanının konuşması) Eğer Yargıtay, Baro Başkanını çağırıp orada konuşturacak olursa oraya ben katılmam. Cumhurbaşkanı gelip de orada Baro Başkanını dinlemek durumunda değil. Bugüne kadar bu tür şeyler olduysa artık bunların reforme edilmesi lazım. Bütün bunlara rağmen Yargıtay Başkanı orada konuşacaksa, Yargıtay Başkanını ben de seve seve dinlerim, Yargıtay'ın başı olduğu için dinlerim" ''Şimdi nasip olursa perşembe günü bir (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, muhalefetin köşk davetlerine çağırılmasına ilişkin, “Davetlerimizi yaparız. Bu davetlerimize toplumsal barış çerçevesine icabet ettikleri süre içerisinde biz de 1 kere, 2 kere davetlerimizi yaparız. Bundan önce yaşanan bazı örnekler var ki bu davetlerde 1 kere, 2 kere davet edersiniz. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Perşembe Günü MYK'yı Toplayacağız

  Erdoğan: Perşembe Günü MYK'yı Toplayacağız

  Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğan, Perşembe günü MYK'nın toplanacağını söyledi. Perşembe günü yapılacak toplantı sonrasında yeni Başbakanın belli olması bekleniyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Vali Güzeloğlu, KKTC Mersin Konsolosu İnanıroğlu'nu Kabul Etti

  Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Mersin Konsolosluğu'na atanan Ayşen Volkan İnanıroğlu’nu kabul etti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  KKTC Mersin Konsolosu Göreve Başladı

  KKTC Mersin Konsolosu Göreve Başladı

  Zalihe Erden’den boşalan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Mersin Konsolosluğu görevine Ayşen Volkan İnanıroğlu atandı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yazdığı Şiir, Festivale Konu Oldu

  Yazdığı Şiir, Festivale Konu Oldu

  Balıkesirli şair Gönül Ünver, bu güne kadar hazırladığı şiir kitaplarıyla adını duyururken, ‘Hoş Mu Erim’ adlı şiiri de Havran da festivale konu oldu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bilim Adamları Ormanların İklimlere Etkisini İnceleyecek

  Bilim Adamları Ormanların İklimlere Etkisini İnceleyecek

  5. Uluslar arası Yaz Okulu kapsamında dünyanın farklı ülkelerinden Kahramanmaraş’a gelen bilim adamları, ormanlarda incelemelerde bulundu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Eroğlu: 81 İl İçin İçmesuyu Eylem Planı Hazırlandık

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, su meselesinin kökten çözümüne yönelik olarak 81il için içmesuyu Eylem Planı hazırlandıklarını söyledi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Altay Transferde 'Amatör'

  Altay Transferde "Amatör"

  Yeni sezon öncesi renklerine bağlamak istediği pek çok futbolcuyu başka kulüplere kaptıran Altay, son olarak kendisi için İzmir'e gelen bir oyuncuyu da para sorunu yüzünden amatör küme takımlarından Kastamonuspor 1966'ya kaptırdı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 09:51:32. #1.12#