16:3000
SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ

Son Dakika Kilis Haberleri

   

  Enerji Kaynakları Çalıştayı

  Enerji Kaynakları Çalıştayı

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda iki gün sürecek çalıştaya, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa ve Kilis'te faaliyet gösteren kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı. (Bugün 15:54)

   

  Askeri Aracın Geçişi Sırasında Mayın Patladı

  Askeri Aracın Geçişi Sırasında Mayın Patladı

  Kilis’in Elbeyli ilçesinde, Türkiye-Suriye sınırında devriye görevi yapan askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen mayının patlaması sonucu araçta hasar oluştu. (Bugün 14:41)

   

  Teknosa, 81 İli Şırnak Cizre ile Tamamladı

  Teknosa, 81 İli Şırnak Cizre ile Tamamladı

  TeknoSA, Türkiye’nin her köşesine teknoloji götürme hedefine, dünyada robot teknolojilerinin atası kabul edilen İslam alimi Ebû’l İz İbni İsmail İbni Rezzaz El Cezeri’nin vatanı Cizre ile ulaştı. (Bugün 13:47)

   

  Okullarla Açıldı, Trafik Arttı

  Okullarla Açıldı, Trafik Arttı

  Kilis Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadullah Büyükköşker, 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başladığını bu nedenle trafik kurallarında öncelikle ticari araç kullanan sürücülerin uyması gerektiğini söyledi. (Bugün 12:58)

   

  Gaziantep'te Yenilenebilir Enerji Kaynakları Çalıştayı Yapıldı

  Kalkınma Bakanlığı İdaresi Başkanlığı tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNPD) işbirliğiyle yürütülen, "Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Artırılması Projesi (YEEV)" kapsamında, "Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi Eğitim ve Çalıştayı" düzenlendi. (Bugün 12:46)

   

  Öğrenci Sayısı 4 İlin Nüfusunu Geçti

  Öğrenci Sayısı 4 İlin Nüfusunu Geçti

  İzmir'deki 9 üniversitede öğrenim gören öğrenci sayısı, 150 bini aşarak 4 ilin nüfusunu geride bıraktı. (Bugün 12:41)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
17.09.2014 16:30:15. #1.13#