SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ

Son Dakika Kilis Haberleri

20:37
Irak'a İnsani Yardım Irak'a insani yardım- Irak'a temel gıda malzemesi ve battaniyelerden oluşan 8 tır insani yardım malzemesi gönderildi Irak'a temel gıda malzemesi ve battaniyelerden oluşan 8 tır insani yardım malzemesi gönderildi.
Irak'a İnsani Yardım
17:06
Sınır Olayları Kilis'te, yasa dışı yollarla Suriye'ye geçmeye çalışan yabancı uyruklu 9 kişi gözaltına alındı.
16:31
Suriye Sınırında 9 Doğu Türkistanlılar Yakalandı Kilis'te, yasa dışı yollarla Suriye'ye geçmek isteyen Doğu Türkistan uyruklu 9 kişi yakalandı.
16:24
Suriye'ye Geçmek İsteyen 10 Kişi Yakalandı Kilis’te, Türkiye’den Suriye’ye geçmek isteyen 10 kişi yakalandı.
16:17
Irak'a İnsani Yardım Irak'a temel gıda malzemesi ve battaniyelerden oluşan 8 tır insani yardım malzemesi gönderildi.
Irak'a İnsani Yardım
16:05
CHP İş Dünyası Grubu, Gaziantep'te CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak başkanlığındaki heyet GSO Başkanı Konukoğlu'nu ziyaret etti.
15:32
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Merkepçioğlu'ndan Memur-Sen'e Ziyaret Yaklaşan Milletvekili Genel seçimler öncesi AK Parti'den aday adaylığını açıklayan Mehmet Merkepçioğlu Memur-Sen'i ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Merkepçioğlu'ndan Memur-Sen'e Ziyaret
15:27
Irak'taki Türkmenlere 8 Tırlık Yardım İHH İnsani Yardım Vakfı ile Katar RAF Kurumu iş birliğinde hazırlanan 8 tırlık yardım, Irak'ın çeşitli kentlerindeki Türkmenlere ulaştırılmak üzere yola çıktı.
Irak'taki Türkmenlere 8 Tırlık Yardım
15:23
Irak'taki Türkmenlere 8 Tır Yardım İnsani Yardım Vakfı (İHH) ile Katar Yardım kuruluşu RAF Vakfı iş birliği ile toplanan 8 TIR yardım, Irak'ın çeşitli kentlerindeki Türkmenlere ulaştırılmak törenle uğurlandı.
Irak'taki Türkmenlere 8 Tır Yardım
13:34
Siccu Konteyner Kenti'ne Yeni Mahalle Siccu Konteyner Kenti'ne yeni mahalle Suriye'de, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde yaptırılan Siccu Konteyner Kenti'nde bir mahallenin daha temeli atıldı.
Siccu Konteyner Kenti'ne Yeni Mahalle
10:35
Sgk'dan Osb Bilgilendirme Çalışmaları Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Kilis Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde işverenlere 6111, 5510, 56486, 4447 ve 16322 sayılı kanunlardan sağlanan teşvikler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Sgk'dan Osb Bilgilendirme Çalışmaları
09:28
Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen İl Spor Merkezleri kış dönemi hızlandırılmış spor eğitim kursları yarıyıl tatilinde 81 ilde olduğu gibi Kilis’de ‘’Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun’’ sloganı ile gerçekleştirileceğini söyledi.
Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun
08:53
Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat! Sağanak Yağış Var Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ve Akdeniz ile Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu kıyıları, Denizli, Sivas, Gaziantep ve Kilis'te sağanak yağış görülecek.
Bu İllerde Yaşayanlar Dikkat! Sağanak Yağış Var
18:38
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi Lübnan’da çalınan lüks cip, Kilis'te uzman bir polis ekibi tarafından ele geçirildi.
Lübnan'da Çalınan Lüks Cip Kilis'te Ele Geçirildi
17:26
Kilis'te 3 Faili Meçhul Hırsızlık Olayı Aydınlatıldı Kilis’te hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltıa alınan 2 şüpheli tutuklandı.
15:45
Lübnan'dan Çalınan Araç Kilis'te Yakalandı Kilis’te emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği yol kontrolü sırasında, Lübnan’dan çalınan bir araç yakalandı.
15:45
Kilis'te Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı Kilis’te hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kadın çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanırken, çaldıkları eşyalar ise sahiplerine iade edildi.
Kilis'te Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı
15:43
Suriyeye Bin Yardım Tır'ı Daha Kampanyası" İHH Kayseri Temlisciliği tarafından "Suriyeye Bin Yardım Tır’ı Daha Kampanyası" kapsamında temin edilen 3 tır dolusu yardım, Kilis’ten Suriye’ye gönderildi.
15:43
Lübnan'da Çalınan Cip Kilis'te Bulundu Kilis'te, polisin şüphelenerek durdurduğu Suriye plakalı cip yapılan incelemesinde Lübnan'da çalındığı ortaya çıktı.
Lübnan'da Çalınan Cip Kilis'te Bulundu
15:03
Kaçakçılık Operasyonunda 30 Güvercin Ele Geçirildi Kilis'teki kaçakçılık operasyonlarında, çeşitli miktarlarda, av tüfeği, güvercin, sigara, cep telefonu, otomobil ve tekstil makinası yedek parçaları ele geçirildi.
Kaçakçılık Operasyonunda 30 Güvercin Ele Geçirildi
14:31
Suriye Sınırında Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kilis'te, Suriye sınırında devriye gezen güvenlik güçleri,araziye atılan çuvallarda 63 bin 320 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Suriye Sınırında Kaçak Sigara Ele Geçirildi
13:33
Buram Buram Tarih Kolan Kilis'in Hamamları Kilis’te, tarihi 5 hamam bulunurken, bu hamamlardan sadece 2 tanesi faaliyette olduğu bildirildi.
Buram Buram Tarih Kolan Kilis'in Hamamları
13:20
Misafir" Kilis'te Sahnelendi Konya Devlet Tiyatrosu’nun ‘Misafir’ isimli tiyatro oyunu Kilis’te sahnelendi.
Misafir' Kilis'te Sahnelendi
13:17
Mevlevihane'nin Yanındaki Parkta Düzenleme Çalışmaları Bitti Kilis’te, tarihi 1500’lü yıllara dayanan Mevlevihane Mescidi’nin restorasyonu önceki ay tamamlanırken, Mevlevihane ile bitişik olan parkın düzenlenmesine bitti.
Mevlevihane'nin Yanındaki Parkta Düzenleme Çalışmaları Bitti
11:13
Kilis'te Bağbudama Başladı Türkiye'de önemli bir bağcılık merkezi olan Kilis'te bağ budaması ocak ayının 15'inden itibaren başladı.
Kilis'te Bağbudama Başladı
11:12
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak Kilis’te, EDAŞ tarafından 29-30 Ocak tarihlerinde bazı semt ve mahallelerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:18
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı
10:00
Mezitli Kadın Üretici Pazarı İlgi Odağı Oldu Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarı Mersin’in yeni ilgi odağı oldu.
Mezitli Kadın Üretici Pazarı İlgi Odağı Oldu
09:38
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı
19:15
İHH, 35 Suriyeli Aileye Yakacak Yardımında Bulundu İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, ihtiyaç sahibi 35 Suriyeli aileye yakacak yardımında bulundu.
İHH, 35 Suriyeli Aileye Yakacak Yardımında Bulundu
19:05
Alanya 44 İli Solladı Hazine'ye 2014 yılında 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Antalya'nın Alanya İlçesi, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla, 44 ili geride bıraktı.
Alanya 44 İli Solladı
18:09
Alanya, Vergide 44 İli Geride Bıraktı Alanya Kaymakamı Tanrıseven: "2014 yılında hazineye 599 milyon 921 bin lira gelir aktaran Alanya, devlet ekonomisine sağladığı katkı ile 44 ili geride bıraktı"
17:27
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler İHH, Kilis'te yaşayan 35 aileye yakacak yardımında bulundu.
14:25
Emlak, Su ve Çtv Borçları PTT'den de Ödenebilecek Kilis Belediyesi ve PTT arasında emlak, su ve ÇTV borçları ile ilgili protokol imzalandı.
Emlak, Su ve Çtv Borçları PTT'den de Ödenebilecek
10:19
Kilis Musiki Cemiyeti'nden Müzik Ziyafeti “Yeni Yıla Hoşgeldin Konseri” ile Kilis Musiki Cemiyeti, Türk Sanat Müziği severlere eşsiz bir gece yaşattı.
Kilis Musiki Cemiyeti'nden Müzik Ziyafeti
09:40
Halk Sağlığı Laboratuvarına Mikrobiyolojik Analizleri Yapma Yetkisi İl Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürü Sinan Eğdemir, laboratuvarında mikrobiyolojik analizleri yapma yetkisi verildiğini söyledi.
Halk Sağlığı Laboratuvarına Mikrobiyolojik Analizleri Yapma Yetkisi
17:11
Kilis'te 20 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kilis’te polisin bir araçta yaptığı aramada piyasa değeri 142 bin TL olan 20 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Kilis'te 20 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
17:08
Yeni Ordu Emniyet Müdürü Görevde İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Isparta İl Emniyet Müdürü iken Ordu İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Caner Tayfur, bugün görevine başladı.
Yeni Ordu Emniyet Müdürü Görevde
15:05
Kilis'te Kaçakçılık Operasyonu Suriye sınır hattında 80 bin 740 paket sigara, 1 tabanca, 1 pompalı tüfek, 615 mermi, 300 otomobil ve tekstil makinası yedek parçası ile çok miktarda gıda malzemesi bulundu.
Kilis'te Kaçakçılık Operasyonu
13:18
Sınırda 615 Fişek Ele Geçirildi Kilis'in Suriye sınırında devriye gezen güvenlik güçleri, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bırakılan 615 tüfek fişeği ele geçirdi.
Sınırda 615 Fişek Ele Geçirildi
13:15
Sınırda 83 Bin 740 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kilis'in Suriye sınırında devriye gezen güvenlik güçleri tarafından boş araziye bırakılmış kutu ve çuvallarda gümrük kaçağı toplam 83 bin 740 paket sigara ele geçirildi.
11:36
1 Kan 1 Fidan Projesi Hayat Veriyor Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Zeynep Oya Erdem, 2014 yılı için 3 bin 800 adet fidanı bağışçıları adına toprakla buluşturmayı planladıklarını, bu çerçevede gönüllü kan bağışçıları adına Polateli Polatbey mevkiinde fidanlık alanı oluşturulduğunu söyledi.
1 Kan 1 Fidan Projesi Hayat Veriyor
10:57
Pervari İlçesinde Havan Mühimmatı Ele Geçirildi Siirt'in Pervari liçesinde bataklık alanda gizlenmiş vaziyette iki sandık içerisinde dört adet 81. mm’lik havan mühimmatı ele geçirildi.
Pervari İlçesinde Havan Mühimmatı Ele Geçirildi
10:11
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak Kilis’te, EDAŞ tarafından 27-28 Ocak tarihlerinde bazı semt ve mahallelerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak
10:09
Elektrik Kesintileri Tartışması Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı, yayımladığı yazılı bir açıklamayla Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin devletleştirilmesi gerektiğini belirtti.
Elektrik Kesintileri Tartışması
10:02
Ülkü Ocakları Başkanılığına İbrahim Halil Yıldız Atandı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kilis Şubesi Başkanlığı’na İbrahim Halil Yılmaz getirildi.
Ülkü Ocakları Başkanılığına İbrahim Halil Yıldız Atandı
09:49
Kilis'e En İyi Tanıtan İl Ödülü 22-25 Ocak tarihleri arasında 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı İstanbul Beylikdüzü Tuyap Fuarında Kilis, bölgesini en başarılı tanıtan il seçildi.
Kilis'e En İyi Tanıtan İl Ödülü
07:43
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi Sultanahmet'te patlayan canlı bombadan sonra Emniyet, DHKP-C, MLKP, TKPM-L/TİKKO ve Devrimci Karargah'a mensup 6'sı kadın 35 teröriste karşı alarma geçti.
4 Ayrı Örgüt, Türkiye'ye 35 Canlı Bomba Gönderdi
15:26
Siirt? Te Havan Mühimmatı Ele Geçti Siirt' in Pervari İlçesi'nde jandarma ekiplerinin yaptığı aramada bataklık alana sandık içinde gizlenmiş 4 havan mühimmatı ele geçirildi.
Siirt? Te Havan Mühimmatı Ele Geçti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:19:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ
[Hata Bildir]