10:4000
SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ

Son Dakika Kilis Haberleri

  Sınırda Gümrük Kaçağı Emtia Yakalandı

  Sınırda Gümrük Kaçağı Emtia Yakalandı

  Kilis’te, 6 ayrı operasyonda Suriye’den Türkiye’ye getirilen 33 bin 770 paket kaçak sigara, 19 şişe kaçak içki ile 2 bin 50 litre kaçak motorin ele geçirildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Büyükelçi Basat Öztürk'ten Vali Tapsız'a Ziyaret

  Büyükelçi Basat Öztürk'ten Vali Tapsız'a Ziyaret

  Dışişleri Bakanlığı Çok Taraflı Siyasi İşler Genel Müdürü Büyükelçi Basat Öztürk, Daire Başkanı Cem Utkan ile birlikte, Vali Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İl Özel İdaresi'nden Çiftçilere Hizmet

  İl Özel İdaresi'nden Çiftçilere Hizmet

  İl Özel İdaresi tarafından damla sulama sistemini yerin istenilen derinliğine gömebilen ve traktörlere uyumlu damlama sulama makinesini yaptırarak çiftçilerin hizmetine sunuldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • 'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar

  'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar Geçtiğimiz haftalarda İsrail'in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa'ya baskın yapması görüntülerine Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:40:35. #1.12#