SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ

Son Dakika Kilis Haberleri

13:42
Karşılıksız Çek Adedi Azaldı, Tutar İse Arttı Karşılıksız çek adedi geçen yıl bir önceki yıla göre yüzde 10 azaldı, karşılıksız çek tutarı ise yüzde 10 yükseldi.
Karşılıksız Çek Adedi Azaldı, Tutar İse Arttı
13:27
Gaffar Okkan'ın Anısına Düzenlenen Karate Turnuvası Sona Erdi Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 'Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan' anısına düzenlenen Karate Turnuvası kıyasıya mücadelelere sahne oldu.
Gaffar Okkan'ın Anısına Düzenlenen Karate Turnuvası Sona Erdi
12:59
Kaldırım Üzerine Park Edilen Motosikletler Kaldırıldı Kilis’te, kaldırımlara motosiklet park edilmesinin yoğunlaşması üzerine kaldırımdaki motosikletler kaldırıldı.
Kaldırım Üzerine Park Edilen Motosikletler Kaldırıldı
12:16
İlbank Ülkesel Ölçekte En Üst Kademe Planını Üretecek Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ilgili kuruluşu İller Bankası, ülkesel ölçekte en üst kademe plan olarak nitelendirilen Mekansal Strateji Planını hazırlıyor.
11:33
2014'te Karşılıksız Çek Adedi Yüzde 10 Azaldı Bankalar Birliği Risk Merkezi, karşılıksız çek adedinin bir önceki yıla göre %10 azalırken, karşılıksız işlemi yapılan çeklerin tutarının ise %10 arttığını açıkladı.
2014'te Karşılıksız Çek Adedi Yüzde 10 Azaldı
10:40
2014'te Karşılıksız Çek Yüzde 10 Azaldı, Tutar Yüzde 10 Arttı Ocak-Aralık 2014 dönemindeki karşılıksız çek adedi, bir önceki yıla göre yüzde 10 azalırken, karşılıksız işlemi yapılan çeklerin tutarı ise yüzde 10 arttı.
2014'te Karşılıksız Çek Yüzde 10 Azaldı, Tutar Yüzde 10 Arttı
10:12
Suriyeli Kadınlar, Katalogtan Kuma Olarak Seçiliyor Türkiye'de en çok Suriyeli'nin yaşadığı Kilis'te kadınlar katalogtan kuma olarak seçiliyor. Suriyeli kadınlar için İstanbul, İzmir ve Ankara'dan bile gelenler var.
Suriyeli Kadınlar, Katalogtan Kuma Olarak Seçiliyor
09:10
Kilis'teki Kabak Ağacı Görenleri Şaşırtıyor Kilis'te, tarihi bir konağın bahçesinde bulunan ve kabak meyvesi veren ağaç görenleri şaşırtıyor.
Kilis'teki Kabak Ağacı Görenleri Şaşırtıyor
08:57
Soğuktan Korunmak İçin Motosikletine Naylon ile Koruma Yaptı Kilis’te, bir vatandaş, soğuktan korunmak için motosikletine naylon ile koruma yaptı.
Soğuktan Korunmak İçin Motosikletine Naylon ile Koruma Yaptı
08:54
Sokak Kedilerinin Yemek Mücadelesi Kilis'te, lokanta ve kebapçıların artık yemeklerini döktüğü çöp konteynırında karnını doyuran sokak kedileri ilginç görüntüler oluşturuyor.
Sokak Kedilerinin Yemek Mücadelesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:28:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KİLİS HABERLERİ
[Hata Bildir]