SON DAKİKA KINIK HABERLERİ

Son Dakika Kınık Haberleri

 • 09:18Tarihe SaygılarımızlaTarihe Saygılarımızlaİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 13. kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri" için başvurular başladı.
 • 09:08Gaziantep'te Ali Kınık KonseriGaziantep'te Ali Kınık KonseriTürk müziğinin sevilen seslerinden Ali Kınık, Gaziantep Demokrasi Meydanı’nda konser verdi.
 • 18:11Kınık'ta TOKİ Konutlarına Başvurular BaşladıKınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) ilçede dar gelirli ailelerin konut sahibi olmasına yönelik ev yapacağını, vatandaşlardan başvuru almaya başladıklarını bildirdi.
 • 14:38AK Parti Adayı Aydın, İlçe Ziyaretlerine Devam EdiyorAK Parti Adayı Aydın, İlçe Ziyaretlerine Devam EdiyorSeçim çalışmalarını ağırlıklı olarak Manavgat ve Alanya’da yoğunlaştıran AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Aydın, Antalya’nın kuzey ve batı ilçelerini ziyaret etti.
 • 13:36Kınık: Kınık: "Kamu Stk'larla Çalışmayı Bilmiyor"Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Karadoğan Kınık, “Kamu kurumları ve yerel yönetimler, kadın alanında çalışma yapmak istiyor ama sivil toplum kuruluşları (STK) ile çalışmak için bir takım endişeleri var” dedi.
 • 09:41Dünya Mazlumları Bu Seçimi BekliyorDünya Mazlumları Bu Seçimi BekliyorAK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, seçim çalışmaları kapsamında Akçakoca’nın köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 17:59Alaplı'da "Temsili Askerlik" UygulamasıZonguldak'ın Alaplı ilçesinde doğuştan bipolar bozukluğu bulunan Temel Anıl Kınık (25) bir günlük asker olmanın mutluluğunu yaşadı.
 • 13:27MHP'li Tanrıkulu: Tarım Alanları Avm'ye AçıldıMHP'li Tanrıkulu: Tarım Alanları Avm'ye AçıldıMhp İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir Ticaret Borsası'nda tarım alanlarının daraldığına dikkat çekerek, "2002 yılında 41.1 milyon hektar, 2012 yılında 38.3 milyon hektara düşmüş. Tarımdan sanayiye gidilmemiş.
 • 12:43Bakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut SözüBakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut SözüOrman ve Su İşleri Bakanı, İzmir Milletvekili adayı Veysel Eroğlu, Alsancak Kordon'da seçim ofisi açtı.
 • 17:25Genel Seçimlere DoğruMHP İzmir Milletvekili adayı Senem Kılıç, "Bugün en çok neye ihtiyacımız var biliyor musunuz? Ahlak seferberliğine ihtiyacımız var. Sonuç olarak bugün tüm Türkiye'yi kutlu bir yürüyüşe davet ediyoruz" dedi.
 • 14:22Bergamalı Pazarcıdan MHP Adayı Işık'a: Ampülü Söndürcez MHP'ye Oy Vercez GariBergamalı Pazarcıdan MHP Adayı Işık'a: Ampülü Söndürcez MHP'ye Oy Vercez Gari7 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını sürdüren siyasi partilerin adayları zaman zaman vatandaşların gülümseten tavır ve sözlerine muhatap oluyor.
 • 10:53AK Parti'li Atay Uslu Kaş'ta Hal Esnafıyla BuluştuAK Parti'li Atay Uslu Kaş'ta Hal Esnafıyla BuluştuAK Parti Antalya Milletvekili Adayı Atay Uslu, Kaş’ın Batısındaki büyük mahallelerde seçim çalışması gerçekleştirdi.
 • 13:56Tarkan Akıllı: 'Belde ve Köyler Yeniden Açılacak'Tarkan Akıllı: 'Belde ve Köyler Yeniden Açılacak'MHP Antalya Milletvekili Adayı Tarkan Akıllı, 30 Mart seçimleriyle birlikte uygulamaya başlanan Büyükşehir Yasası’yla kapanan köy ve beldelere hizmet getirilemediğini ifade ederek, MHP’nin tek başına iktidar olması durumunda bu yasayı değiştireceklerini söyledi.
 • 22:31Kınık Maden Faciası Şehitleri AnıldıKınık Maden Faciası Şehitleri AnıldıKınık Maden faciası şehitleri anıldı Manisa'nın Soma ilçesinde geçen yıl meydana gelen ve Türkiye'nin en büyük maden faciası olarak kayıtlara geçen olayda can veren 301 madenci, facianın yıldönümünde İzmir'in Kınık ilçesinde anıldı.
 • 22:12Maden Faciası Şehitleri AnıldıMaden Faciası Şehitleri Anıldıizmir'in Kınık İlçesi'nde, Maden İşçileri Dayanışma ve Mücadele Derneği Kınık Şubesi madenci üyeleri geçen yıl Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen ve 51'i kınıklı olan 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciada ölenler, olayın yıldönümünde anıldı.
 • 21:28Karareis Barajı Temel Atma Töreni - EroğluKarareis Barajı Temel Atma Töreni - EroğluBakan Veysel Eroğlu Protokolde otururken Protokolde oturanların detayıVatandaş detaylarıBakan Eroğlu'nun konuşmasıBarajın tamamlanma süresi için pazarlıkTemel atma Karareis Barajı Temel Atma Töreni- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Lafla peynir gemisi yürümez, onlar konuşur, biz yaparız"- Eroğlu, 3 yıl olan baraj inşaatının tamamlanma süresini müteahhit firma yetkilisi ile pazarlık yaparak 23 aya indirdi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Lafla peynir gemisi yürümez, onlar konuşur, biz yaparız" dedi.
 • 20:33Karareis Barajı Temel Atma TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Lafla peynir gemisi yürümez, onlar konuşur, biz yaparız" dedi.
 • 20:23Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, seçim meydanlarında verilen vaatleri eleştirerek, "Muhalefet atıyor, biri bin 400, biri bin 500, diğeri yüksekten atıyor 5 bin diyor.
 • 19:46Kınık - Binali Yıldırım, Hayatını Kaybeden Madencilerin Kınık'taki Ailelerini Ziyaret Etti EkKınık - Binali Yıldırım, Hayatını Kaybeden Madencilerin Kınık'taki Ailelerini Ziyaret Etti EkKınık - Binali Yıldırım, hayatını kaybeden madencilerin Kınık'taki ailelerini ziyaret etti ek (Tür: Yurt)
 • 18:45Kınık - Binali Yıldırım, Hayatını Kaybeden Madencilerin Kınık'taki Ailelerini Ziyaret EttiKınık - Binali Yıldırım, Hayatını Kaybeden Madencilerin Kınık'taki Ailelerini Ziyaret EttiBinali Yıldırım, hayatını kaybeden madencilerin Kınık'taki ailelerini ziyaret etti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Soma'daki 301 madencinin yaşamını yitirdiği kömür ocağı faciasının yıldönümünde, ölen madencilerden 51'inin ailelerinin bulunduğu İzmir'in Kınık İlçesi'ni ziyaret etti.
 • 17:50Başkan Kocaoğlu, Kınık'taki Madenci Aileleriyle BuluştuBaşkan Kocaoğlu, Kınık'taki Madenci Aileleriyle Buluştuİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Soma faciasının birinci yıldönümünde, Kınık ilçesinde 14 şehit veren Köseler, 11 şehidin bulunduğu Elmadere ve 3 canın yitirildiği Çanköy'ü ziyaret etti.
 • 17:27Binali Yıldırım Kınık'ı Ziyaret Etti, Partililere SeslendiBinali Yıldırım Kınık'ı Ziyaret Etti, Partililere SeslendiUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Soma'daki 301 madencinin yaşamını yitirdiği kömür ocağı faciasının yıldönümünde, ölen madencilerden 51'inin ailelerinin bulunduğu İzmir'in Kınık ilçesi'ni ziyaret etti.
 • 16:36Kocaoğlu'ndan Kınıklı Madenci Ailelerine Yıldönümü ZiyaretiKocaoğlu'ndan Kınıklı Madenci Ailelerine Yıldönümü Ziyaretiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Soma faciasının birinci yıldönümünde, 28 madencinin öldüğü Kınık'a bağlı Köseler, Çanköy ve Elmadere mahallelerini ziyaret ederek ailelerin acılarına ortak oldu.
 • 15:03Ak Portföy'den Yeni Bir Varlık Sınıfı "Gayrimenkul Yatırım Fonları"Ak Portföy Genel Müdürü Alp Keler, "Gayrimenkul yatırım fonlarının birkaç yılda 10 milyar TL'ye ulaşması beklediğimiz bir olasılık" dedi.
 • 13:58Yepyeni Bir Varlık Sınıfı Yepyeni Bir Varlık Sınıfı "Gayrimenkul Yatırım Fonları"AK Portföy'ün düzenlediği organizasyonda yeni regülasyon ile birlikte kurulmasının önü açılan Gayrimenkul Yatırım Fonları çeşitli başlıklarda ele alındı.
 • 11:51Soma'da Bir Yıl Sonra Aynı Acı, Aynı AğıtSoma'da Bir Yıl Sonra Aynı Acı, Aynı AğıtSoma'da 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıl dönümünde, yüreklerde aynı acı vardı. Türkiye'nin en büyük maden faciasında aileler, yakınlarının mezarına koştu.
 • 15:59Organ Nakli ve Bağışı" Konferansıİzmir İl Sağlık Müdürlüğü, organ bağışı konusunda toplumsal duyarlılığını artırmak amacıyla başlattığı "Organ Nakli ve Bağışı Konferansı" serisinin üçüncüsü Bergama'da din görevlilerin katılımı ile devam etti.
 • 00:04İzmir - Maden İşçisinin Umudu Eroğluİzmir - Maden İşçisinin Umudu EroğluMaden işçisinin umudu Eroğlu (2) BERGAMA'YA GİTTİ Ak Parti İzmir milletvekili adayı olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Kınık'tan sonraki durağı Bergama oldu.
 • 20:03Maden İşçisinin Umudu Eroğlu (2)Maden İşçisinin Umudu Eroğlu (2)Bergama'ya GİTTİ Ak Parti İzmir milletvekili adayı olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Kınık'tan sonraki durağı Bergama oldu.
 • 19:22Maden İşçisinin Umudu EroğluMaden İşçisinin Umudu EroğluAk Parti İzmir milletvekili adayı olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir programı kapsamında Kınık ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 19:22Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Veysel Eroğlu'nun Bergama'da esnaf ziyareti, vatandaşlarla çay içmesi- Hacı Hekim Hamamı'nda inceleme- Otobüsle gelişi- Küçük çocuklarla sohbeti- Bakan Eroğlu'nun Bergama İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda yaptığı konuşma - Bakan Eroğlu: "İzmir'in dağlarından yağ, bal akacak.
 • 18:12Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, İzmir'de AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'i yüksek teknoloji ürün üretimi konusunda teşvikte 5. bölge ilan ettiklerini belirterek, "İzmir'in dağlarından yağ, bal akacak.
 • 16:04Maden İşçisinin Umudu EroğluMaden İşçisinin Umudu EroğluAk Parti İzmir milletvekili adayı olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir programı kapsamında Kınık ilçesinde muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 13:20Bakan Eroğlu, Kınık'ta Muhtar ve Stk'larla BuluştuBakan Eroğlu, Kınık'ta Muhtar ve Stk'larla Buluştuİzmir’in Kınık ilçesinde muhtarlar ve STK’lar ile buluşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kınık ve İzmir’i yatırımlarla uçuracaklarını ifade etti.
 • 09:19Öğrenciler Baharın Geç Gelişini FotoğrafladıÖğrenciler Baharın Geç Gelişini FotoğrafladıKula 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen İlkokulunda düzenlenen ’Kula’ya sonunda bahar geldi’ konulu fotoğraf yarışmasıyla öğrenciler baharın geç gelmesini esprili bir şekilde fotoğraflarıyla anlattı.
 • 09:04Gündem/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tu¨rkiye Ziraat Odaları Birligˆi tarafından Büyük Anadolu Otelde düzenlenecek 26. Olagˆan Genel Kurulu Toplantısı'na katılacak.
 • 00:00Gündem Özeti/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kepsut, Dursunbey, Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret edecek, partisince Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitinge katıldıktan sonra Saruhan ve Akhisar ilçelerinde halka hitap edecek.
 • 12:15CHP Adayı Çalıkuşu, CHP Adayı Çalıkuşu, "Ben Siyasetin Meşru Gerillasıyım"Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Antalya Milletvekili adayı Figen Albuga Çalıkuşu, Antalya’nın Kaş ilçesinin Kınık köyünde çiftçilerle Hıdırellez pikniğinde buluştu.
 • 21:03Afyonkarahisar'da "Yeryüzü Konuşmaları"Yeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kınık, gönüllü ekiplerinin, her yıl 30 civarında farklı bölgeye giderek oradaki hekimlerin gerçekleştiremediği tedavileri gerçekleştirdiğini söyledi.
 • 17:46Şehit Madenci Eşi, Kimse Yok mu Derneğine Yapılan Operasyona Tepki GösterdiŞehit Madenci Eşi, Kimse Yok mu Derneğine Yapılan Operasyona Tepki GösterdiManisa'da, dün Kimse Yok Mu Derneği'ne polis baskınlarıyla yapılan operasyona, Somalı maden şehidi eşi Zülfe Yıldırım da tepki gösterdi.
 • 13:31Yeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı KınıkYeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı KınıkToplantının yapıldığı salondan dinleyici detayları- Yeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kınık'ın açıklaması - Yeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kınık: "Yeryüzü Doktorları, bu dönemde özellikle yıkılan bazı sağlık tesislerinin onarımını yaptıktan sonra ayağa kalkma, yani sabit sürecine yöneldi.
 • 11:47Nepal'deki DepremYeryüzü Doktorları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kınık, Nepal'de meydana gelen deprem sonrasında özellikle yıkılan sağlık tesislerinin onarımına ilişkin projeler yürüttüklerini söyledi.
 • 14:24Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir milletvekili adayı İbrahim Turhan, yatırımcıların izinler ve yönetmeliklerle uğraştırılmaması gerektiğine dikkati çekerek, "Devleti, anonim şirket mantığı ile çalıştırmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
 • 13:58Selendi Kınık'ın Altyapısı YenilendiSelendi Kınık'ın Altyapısı YenilendiMANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları ile mahallerin sorunlarını ortadan kaldırıyor.
 • 13:12Ak Partili Turhan: Ak Partili Turhan: "Önceliği Devletin İşleyişine Verdik"AK Parti İzmir Milletvekili adayı İbrahim Turhan, "Geçen 12 yılda biz önceliği devletin işleyişine verdik.
 • 11:20Minibüsün Altına Kaçan Topunu Almak İsterken Canından OlduMinibüsün Altına Kaçan Topunu Almak İsterken Canından Olduİzmir'in Kınık İlçesi'nde, yolcu minibüsünün altına kaçan topunu almak isteyen ilkokul öğrencisi, 7 yaşındaki Zekeriya Yılmaz öldü.
 • 11:07Kınık Minibüsün Altına Kaçan Topunu Almak İsterken Canından OlduKınık Minibüsün Altına Kaçan Topunu Almak İsterken Canından Olduİzmir'in Kınık İlçesi'nde, yolcu minibüsünün altına kaçan topunu almak isterken ezilen 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Zekeriya Yılmaz, olay yerinde yaşamını yitirdi.
 • 13:30BEBKA Mali Destek Verdi, Kınık Turizm Merkezi OlduBEBKA Mali Destek Verdi, Kınık Turizm Merkezi OlduBursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın mali desteğiyle Kırsal Turizm Köyü'ne dönüştürülen Bilecik'in Kınık Köyü turizm sezonunu açtı.
 • 10:35Pazaryeri'nde Çilek Bahçelerinde Çalışmalara BaşlanıldıPazaryeri'nde Çilek Bahçelerinde Çalışmalara BaşlanıldıBilecik’in Pazaryeri ilçesinde, Pazaryeri Kaymakamlığı, Pazaryeri Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Orköy Şube Müdürlüğü katkıları ile hazırlanan 2015 yılı "Malçlı Çilek Yetiştiriciliği" projesinde çalışmalara başlanıldı.
 • 17:44İzmir'de Uyuşturucu Operasyonuİzmir'de Uyuşturucu OperasyonuİZMİR (İHA) – İzmir’in Bakırçay bölgesinde belirlenen adreslere eş zamanlı düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 13 kişi gözaltına alındı.