SON DAKİKA KINIK HABERLERİ

Son Dakika Kınık Haberleri

 • 13:12 Dünya Hayırseverler Forumu Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, dünyada çatışmaların uzamaması için uluslararası politik ve ekonomik mekanizmaların insani yardım aktörleriyle birlikte çalışması gerektiğini söyledi.
 • 09:42 Hentbol: Yıldızlar Grup Müsabakaları Hentbol Federasyonu tarafından Malatya'da düzenlenen Kulüplerarası Yıldız Erkek ve Kızlar Grup Müsabakalarında Diyarbakır Ergani Spor Kulübü yarı finale yükseldi.
 • 21:18 Emine Erdoğan: İnsan Onuruna Yakışır Ekonomik Sistem Kurmak Zorundayız Emine Erdoğan: İnsan Onuruna Yakışır Ekonomik Sistem Kurmak Zorundayız Emine Erdoğan, BM Dünya İnsani Zirvesi kapsamında düzenlenen 'Kadın ve Çocuk Ekseninde Türkiye İnsani Yardım Perspektifi' konulu panelde yaptığı konuşmada, "Umuyorum ki, Dünya İnsani Zirvesi, ahlaki ve insani açıdan bir paradigma değişikliği için milat olur.
 • 20:53 Dünya İnsani Zirvesi - Oturumlar Dünya İnsani Zirvesi - Oturumlar GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : TİKA Başkanı Çam'ın konuşması AFAD Başkanı Oktay'ın konuşması Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık'ın konuşması Dünya İnsani Zirvesi TİKA Başkanı Çam: "Temel nokta aslında insanların erişebilme sıkıntısı ve devlet yönetebilmek kapasitesinin arttırılamamasıyla, dış müdahaleler.
 • 19:21 Dünya İnsani Zirvesi Türk Kızılayı Başkanı Kerem Kınık, Kızılay'ın krizin başladığı günden bu yana Suriyeli mültecilerin yanında olmaya çalıştığını belirterek, "200 kişilik bir organizasyonla Kızılay, Suriye krizine karşı müdahalede bulunuyor.
 • 19:16 Dünya İnsani Zirvesi Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam, dünyadaki insani krizlere ilişkin, "Temel nokta aslında insanların erişebilme sıkıntısı ve devlet yönetebilmek kapasitesinin arttırılamamasıyla, dış müdahaleler.
 • 18:30 Kınık Soma'daki Faciadan Kurtulan İşsiz 3 Madenciden Çadırlı Eylem Kınık Soma'daki Faciadan Kurtulan İşsiz 3 Madenciden Çadırlı Eylem Soma'daki faciadan kurtulan işsiz 3 madenciden çadırlı eylemManisa'nın Soma İlçesi'ndeki faciada 301 arkadaşını yitiren İzmir Kınıklı üç madenci, haklarını aramak için katıldıkları eylemler sonrası iki yıldır iş bulamadıkları gerekçesiyle eyleme başladı.
 • 18:20 Faciadan Kurtulan 3 Madenci, İşsizlikle Mücadele Ediyor Faciadan Kurtulan 3 Madenci, İşsizlikle Mücadele Ediyor Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki faciada 301 arkadaşını yitiren İzmir Kınıklı üç madenci, haklarını aramak için katıldıkları eylemler sonrası iki yıldır iş bulamadıkları gerekçesiyle eyleme başladı.
 • 17:31 Hentbol: Yıldızlar Grup Müsabakaları Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüplerarası Yıldız Erkek ve Kızlar Grup Müsabakaları Malatya'da sona erdi.
 • 15:20 Göç Eden Ailelere Kızılay'dan Yardım Göç Eden Ailelere Kızılay'dan Yardım Bölgede yaşanan olaylardan dolayı Batmana göç edenlere Kızılay tarafından yardım kartları dağıtıldı.
 • 13:14 Dünya İnsani Zirvesi Türk Kızılayı, "5 Kıtadan 10 Çorba" etkinliği kapsamında, Dünya İnsani Zirvesi'ne katılanlara Türkiye, Suriye, Pakistan, Somali, Haiti, Endonezya, Filistin, Sudan ve Bosna'nın yerel çorbalarından ikram ediyor.
 • 16:45 Afyonkarahisar'da Afyonkarahisar'da "Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Pencereme Konmuştu" Afyonkarahisar’da “Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Pencereme Konmuştu” projesi kapsamında, kış günlerinde hayvanları yemleyerek aç kalmalarını önleyen Sinanpaşa ilçesi Kınık Köyü İlkokulu’nda öğrenim gören 41 öğrenci ödüllendirildi.
 • 12:54 Dünya İnsani Zirvesi'ne Doğru - Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık Dünya İnsani Zirvesi'ne Doğru - Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ın konuşması Programdan genel görüntü Dünya İnsani Zirvesi'ne doğru Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık, zirve kapsamında dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen gençlerle bir araya geldi Kınık: -"Siz gençler, bu adalet ve paylaşma duygularınızla bu dünyayı değiştirebileceğinize olan inancınızla bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 • 12:46 Dünya İnsani Zirvesi'ne Doğru Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, gençlerin, adalet, paylaşma duyguları ve dünyayı değiştirebileceklerine olan inançlarıyla sorunların üstesinden gelebileceğini belirterek, "Çünkü sizler bu dünyanın geleceği ve geleceğin liderlerisiniz.
 • 19:41 Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum - Kızılay Başkanı Kınık Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum - Kızılay Başkanı Kınık GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Forumdan genel ve detay görüntüler Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın konuşması Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Jemilah Mahmood'un konuşması İHH Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Oruç'un konuşması Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Mahmood: "Pek çok sivil toplum kuruluşuyla, Kızılay'la, Kızılhaç'la, akademisyenlerle, gençlerle, kadınlarla, çocuklarla, engellilerle konuştum. Ortaya çıkan net şey şuydu: İnsani yardım yerel olarak sürdürülüyor.
 • 17:56 Dünya İnsani Zirvesi Akademik Forum Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Jemilah Mahmood, pek çok sivil toplum kuruluşuyla, Kızılay'la, Kızılhaçla, akademisyenlerle, gençlerle, kadınlarla, çocuklarla, engellilerle konuştuğunu belirterek, "Ortaya çıkan net şey şuydu: İnsani yardım yerel olarak sürdürülüyor.
 • 15:29 Kınık'ta "Tarımsal Ambulans Projesi" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kınık İlçe Tarım Müdürlüğünün "Tarımsal Ambulans Projesi" ile oluşturulan laboratuvar donanımlı mobil araç, çiftçilere yerinde gübre ve ilaç tavsiyelerinde bulunmak üzere hizmete sunuldu.
 • 12:12 Kilis Kızılay İyilik Mağazası, 270 Üniversite Öğrencisini Giydirdi Kilis Kızılay İyilik Mağazası, 270 Üniversite Öğrencisini Giydirdi 148 yıldır insanlığın hizmetinde olan ve milyonlarca insana yardım elini uzatan Türk Kızılayı, Kilis'te kurduğu Kızılay İyilik Mağazası'nda 270 ihtiyaç sahibi üniversite öğrencisini giydirdi.
 • 11:53 Dünya İnsani Zirvesi'ne Doğru Türk Kızılayı, Dünya İnsani Zirvesi'nde insani yardım alanındaki tecrübelerini anlatacak.
 • 16:38 İzmir'den FETÖ/PDY Lideri Fetullah Gülen'e 50 Milyon Lira Gidiyor İzmir'de FETÖ/PDY operasyonunda "Karşıyaka Eyaleti" adlı muhasebe takip programı ele geçirildi. Kayıtlarda Fetullah Gülen'e 50 milyon gönderildi bilgisine ulaşıldı.
 • 14:34 Kınık İlçesinde Törenle Safkan Kıvırcık Cinsi Koçlar Dağıtıldı "Koyun ve Keçilerde Verimliliği Artırma Projesi" kapsamında, Kınık İlçesinde 23 üreticiye 57 adet kıvırcık cinsi koç dağıtımı yapıldı.
 • 19:00 İzmir'deki Fetö/pdy Operasyonu İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan zanlıların sayısı 32'ye yükselirken, itirafçı olan bir kişinin örgütün amaçlarını ve işleyişini ortaya koyar ifade verdiği öğrenildi.
 • 18:00 İzmir'den Kısa Kısa Bergama ilçesine bağlı Kozak Çamavlu Mahallesi'nde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından finanse edilen ve Ege Üniversitesi'nin işbirliğiyle yürütülen "Mera Amenajman ve Islah Projesi" kapsamına alınan meranın açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
 • 19:15 Güncelleme 2 - İzmir'de Fetö/pdy Operasyonu İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, örgütün "okullar ve dershaneler Türkiye sorumlusu" olan aynı zamanda Fetullah Gülen'in yeğeni Mehmet Mezher Gülen'in de aralarında bulunduğu 29 kişi gözaltına alındı.
 • 15:10 Güncelleme - İzmir'de Fetö/pdy Operasyonu İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, örgütün "okullar ve dershaneler Türkiye sorumlusu" olan aynı zamanda Fetullah Gülen'in yeğeni Mehmet Mezher Gülen'in de aralarında bulunduğu 30 kişi gözaltına alındı.
 • 15:06 Fetö/pdy Operasyonu - Fetullah Gülen'in Yeğeni Mehmet Mezher Gülen, İzmir'e Getirildi Fetö/pdy Operasyonu - Fetullah Gülen'in Yeğeni Mehmet Mezher Gülen, İzmir'e Getirildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Mehmet Mezher Gülen'in İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan polisler eşliğinde çıkışı Gülen'in polis otosuna bindirilişinden görüntüler GÜNCELLEME - İzmir'de FETÖ/PDY Operasyonu Operasyon kapsamında örgütün "okullar ve dershaneler Türkiye sorumlusu" olan, aynı zamanda Fetullah Gülen'in yeğeni Mehmet Mezher Gülen'in de aralarında bulunduğu 30 kişi yakalandı GÖZALTI SAYISI GÜNCELLENDİ, DETAYLAR EKLENDİ İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, örgütün "okullar ve dershaneler Türkiye sorumlusu" olan aynı zamanda Fetullah Gülen'in yeğeni Mehmet Mezher Gülen'in de aralarında bulunduğu 30 kişi gözaltına alındı.
 • 14:40 Dünya İnsani Zirvesi'ne Doğru Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Dünya İnsani Zirvesi'nde İslam İşbirliği Teşkilatına (İİT) üye Kızılay ile Kızılhaç örgütlerinin güçlendirilmesi ve birleştirilmesine dönük "nabız yoklayacaklarını" bildirdi.
 • 19:09 Kınıklı Çiftçilere Tarım Ambulansı İzmir'in Kınık İlçesinde, çiftçilerin ürünlerinden daha fazla verim alabilmesi, ekim yapılacak toprağın önceden analiz edilebilmesi için Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Kınık Kaymakamlığı'nın ortaklaşa yürüttüğü "Tarım Ambulansı" projesi hayata geçirildi.
 • 15:50 U-12 Hüsamettin Çetinkaya Futbol Ligi Kupa Töreni Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Antalya İl Temsilciliği ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından düzenlenen U-12 Hüsamettin Çetinkaya Futbol Ligi müsabakaları kupa töreni yapıldı.
 • 14:29 Kurumsal Yönetim ve Emeklilik Fonları Zirvesi Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkanı (TSPB) Başkanı İlhami Koç, "Emeklilik fonu şirketleri ile fon yönetim şirketleri, yatırımcılardan, şahıslardan mevduat, tasarruf toplama ve bunu yönetme hakkına sahipler.
 • 14:02 Fun Run Series" Yol Yarışları İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ'nin "İstanbul'u Koşuyorum" sloganıyla düzenlediği, "Fun Run Series"in üçüncü etabı Pendik'te gerçekleştirildi.
 • 16:28 Türk Telekom ile İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden Mobese Protokolü Türk Telekom ile İzmir Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında İzmir ve ilçelerinde MOBESE sisteminin tüm alt yapısı Türk Telekom tarafından geliştirilecek.
 • 15:51 Kınık'ta Termik Santral Çed Toplantısında Gerginlik Kınık'ta Termik Santral Çed Toplantısında Gerginlik Kınık'ta termik santral ÇED toplantısında gerginlikOben ULU/KINIK (İzmir), (DHA)- İZMİR'in Kınık İlçesi'ne kurulmak istenen termik santral için gerekli Enerji Santrali ve Atık Düzenli Depolama Alanı Projesi Çevre Etki Değerlendirme Toplantısı (ÇED), Kalemköy Mahallesi'ndeki kahvede yapıldı.
 • 15:36 Kınık'ta Termik Santral Çed Toplantısında Gerginlik Kınık'ta Termik Santral Çed Toplantısında Gerginlik İzmir'in Kınık İlçesi'ne kurulmak istenen termik santral için gerekli Enerji Santrali ve Atık Düzenli Depolama Alanı Projesi Çevre Etki Değerlendirme Toplantısı (ÇED), Kalemköy Mahallesi'ndeki kahvede yapıldı.
 • 12:41 Ramazanda Mülteciler ve Terör Mağdurları Yalnız Kalmayacak Ramazanda Mülteciler ve Terör Mağdurları Yalnız Kalmayacak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık ile röportaj Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık: "Şimdiye kadar yaklaşık 50 bin terör mağduruna Kızılay yardım ulaştırdı.
 • 11:05 Ramazanda Mülteciler ve Terör Mağdurları Yalnız Kalmayacak Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, 50 bin terör mağduruna yardım ulaştırdıklarını söyleyerek, "Bu rakamı ramazan ayında ikiye katlamayı düşünüyoruz" dedi.
 • 09:01 Gündem / 12 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da, "Türk Siyasi Tarihinde Yerli ve Milli İrade Programı"na katılacak.
 • 16:13 Kızılay Başkanı Kerem Kınık'tan Patrik Bartholomeos'a ziyaret Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Rum Ortodoks Patrikliği ile Kızılay arasındaki ilişkilerin çok eskiye dayandığını ve bu köklü işbirliğinin süreceğini vurguladı.
 • 15:39 Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık Açıklaması Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Türkiye'nin 2,6 milyon üniteye ulaşan kan ihtiyacını karşılayabilmek için en büyük güvencelerinin gençler olduğunu belirtti.
 • 14:16 Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık'tan Patrik Bartholomeos'a Ziyaret Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Fener Rum Patriği Bartholomeos'u ziyaret etti.
 • 19:29 Kızılay Genel Başkanı Vali Alimoğlu'nu Ziyaret Etti Kızılay Genel Başkanı Vali Alimoğlu'nu Ziyaret Etti Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık beraberinde Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Ulukaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 • 16:56 Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık Açıklaması Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, gelecek yıl sonuna kadar plazma fraksinasyon fabrikası kurulacağını, böylece dışarıya ödenen 1 milyar liranın ülkede kalacağını söyledi.
 • 16:29 Karabük Kızılay Genel Başkanı: Kan Bağışını Yılda 3.5 Milyonlara Çıkarmalıyız Karabük Kızılay Genel Başkanı: Kan Bağışını Yılda 3.5 Milyonlara Çıkarmalıyız Kızılay Genel Başkanı: Kan bağışını yılda 3.5 milyonlara çıkarmalıyızTÜRK Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Türkiye'de yılda 2.6 milyon ünite kan bağışını 3.5 milyonlara çıkarmaları gerektiğini söyledi.
 • 16:16 Ankara Üniversitesinde Genç Kızılay Topluluğu Kuruldu Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, yeni dönemde gönüllülüğe ve gönüllüye daha fazla yer açacaklarını belirterek, "Özellikle gençleri Kızılay hareketinin içinde daha fazla görmek istiyoruz.
 • 15:38 Karabük Üniversitesi'nden Üçüncü Türkiye Rekoru Hedefi Karabük Üniversitesi'nden Üçüncü Türkiye Rekoru Hedefi Karabük Üniversitesi (KBÜ) ile Türk Kızılayı Karabük Şubesi işbirliğiyle Cumhuriyetin 200’üncü yıl özlemi doğrultusunda ‘1 dakika için harekete geçin’ kampanyasında, bir günde 2 bin 123 ünite kan toplanarak üçüncü kez rekor kırılması hedefleniyor.
 • 14:27 Tika Başkanı Çam'dan Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık'a Ziyaret Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serdar Çam ve beraberindeki heyet, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık'ı ziyaret etti.
 • 16:49 Katar Hayır Kurumu Ankara Şubesi Açılışı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Avrupa'nın ve Batının Suriye politikasının dünyanın bugün çok ihtiyaç duyduğu insaniliği bir tarafa bıraktığını belirterek, bunun Türkiye açısından kabul edilemez olduğunu söyledi.
 • 14:53 İyilik Gemisi Somali Yolunda Uzun yıllar kuraklık ve iç savaşla mücadele eden Somali için başlatılan uluslararası seferberliğe öncülük eden Türkiye, Anneler Günü'nde İyilik Gemisi ile 11 bin ton insani yardım daha gönderdi.
 • 19:58 Kaza Anı Güvenlik Kamerasında Kaza Anı Güvenlik Kamerasında GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Güvenlik kamerası görüntüleri - Bergama'da belediye otobüsünün çarptığı kişi, hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı İzmir'in Bergama ilçesinde, belediye otobüsünün çarptığı kişi hayatını kaybetti.
 • 18:16 İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü İzmir'in Bergama ilçesinde, belediye otobüsünün çarptığı kişi hayatını kaybetti.