20:1900
SON DAKİKA KIRGIZİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Kırgızistan Haberleri

  Yabancı Askeri Okul Öğrencileri İstanbul'da

  Uluslararası Harbiyeli Askeri Eğitim, Atış ve Tatbikat Haftası etkinliği için Türkiye'ye gelen 21 ülkenin kara harp okulu öğrencileri, tekne ile İstanbul turu yaptı Yabancı askeri okul öğrencilerine Dolmabahçe Sarayı, Savanora Yatı ile üçüncü köprü inşaatına ilişkin bilgi verildi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Şiö Son 10 Yılın Kapsamlı Tatbikatına Hazırlanıyor

  Rusya ve Çin'in üyesi olduğu Şanghay İşbirliği Örgütüne üye ülkelerin katıldığı askeri tatbikatın, son 10 yılın en kapsamlı tatbikatı olacağı kaydedildi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kırgızistan, 1. Dünya Göçebe Oyunları'na hazırlanıyor -

  Kırgızistan, 1. Dünya Göçebe Oyunları'na hazırlanıyor -

  Kırgızistan, Türk topluluklarının milli spor geleneklerini geliştirmeyi ve tanıtmayı amaçlayan 1. Dünya Göçebe Oyunları'na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kırgızistan, 1. Dünya Göçebe Oyunları'na Hazırlanıyor

  Türklerin milli spor geleneklerini tanıtmayı amaçlayan organizasyon için, çok sayıda ülkeden sporcu grupları Çolpon Ata kentinde bir araya gelecek. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hamdi Alkan'dan Şiddet İddialarına Yanıt

  Hamdi Alkan'dan Şiddet İddialarına Yanıt

  Çiftin evliliklerinde sorunlar olduğu ve tartışmalar sırasında Alkan'ın eşine şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Alkan bu iddialara paylaştığı fotoğrafla cevap verdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  En İyi 22 Boksör Olimpiyatlara Hazırlanıyor

  Adana Bölgesi ve Milli Takım Boks Antrenörü Ercüment Erdoğan, Türkiye’nin en iyi 22 boksörünü dünya ve olimpiyat oyunlarına hazırladıklarını söyledi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Yabancı Askeri Okul Öğrencileri İstanbul'da

  Uluslararası Harbiyeli Askeri Eğitim, Atış ve Tatbikat Haftası" etkinliği için Türkiye'ye gelen 21 ülkenin kara harp okulu öğrencileri, Kapalıçarşı'yı gezdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  'Dünyadaki Mazlumlar Başbakanımız İçin Dua Etti'

  "Dünyadaki Mazlumlar Başbakanımız İçin Dua Etti"

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde dünyanın her köşesindeki mazlumların Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için dua ettiğini söyledi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türkçe'yi, Türkiye'yi Tanıyarak Öğreniyorlar

  Türkçe'yi, Türkiye'yi Tanıyarak Öğreniyorlar

  YTB ile Yunus Emre Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen yaz okuluna katılan öğrenciler, hem Türkçe eğitimi alıyor hem de gezdikleri illerin kültürlerini öğreniyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 20:19:50. #1.12#