06:4900
SON DAKİKA KIRIKKALE HABERLERİ

Son Dakika Kırıkkale Haberleri

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz: "Allah’a, peygamberlerine, kitabına, yöneticilerimize samimiyetle ama daha çok kendi kardeşlerimize, dostlarımıza, aile fertlerimize daha yüksek seviyede samimiyetle sahip çıkalım ki bu vatan, bu millet, birlik ve kardeşlik duygularıyla ebediyete kadar. (Bugün 00:15)

   

  Kutlu Doğum Haftası

  Kutlu Doğum Haftası

  Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Yılmaz: ''Sosyal medya, güzel bir imkan ama bir taraftan da insanları çok sarsan tarafları var. Hiç kimsenin hiçbir suretle mahremiyetine hulul etme gibi bir hakkı yok'' (Dün 20:31)

   

  Sağlık Müdürü Uzun, "Yıkılacak Hastane ve Yerleşkesi Sağlık Kompleksine Dönüştürülecek"

  Kırıkkale Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun, Hacı Hidayet Doğruer Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi binasının yıkılarak sağlık kompleksine dönüştürüleceğini söyledi. (Dün 17:43)

   

  Kırıkkale Belediyesi'nden Çiçek Ekimi

  Kırıkkale Belediyesi kent genelinde bulunan park, cadde, kavşak ve refüjlere 150 bin mevsimlik çiçek dikimine başladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Turizm Haftası etkinlikleri -

  Turizm Haftası etkinlikleri -

  Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Kırıkkale Valiliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından tören düzenlendi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kırıkkale'de Turizm Haftası Etkinlikleri

  Kırıkkale'de Turizm Haftası Etkinlikleri

  Kırıkkale'de, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kırıkkale Mevsim Çiçekleri ile Renklendi

  Kırıkkale Mevsim Çiçekleri ile Renklendi

  Kırıkkale, Park ve Bahçeler Müdürlüğünce dikilen çeşitli mevsimlik çiçeklerle rengarenk bir görünüme kavuşuyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri