SON DAKİKA KIRIKKALE HABERLERİ

Son Dakika Kırıkkale Haberleri

 • 13:55Trafik Kazası: 4 YaralıTrafik Kazası: 4 YaralıGÖRÜNTÜ DETAYI: - Kazanın meydana geldiği kavşak-Kazada yaralanan kişiler- Yaralıların ambulansa bindirilmesi- Polis ekiplerinin çalışmaları Kırıkkale'de trafik kazası: 4 yaralı- Kırıkkale-Ankara karayolunda hafif ticari araç ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı Kırıkkale'de hafif ticari araç ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
 • 10:23Freni Boşalan Kamyonet Uçuruma Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıFreni Boşalan Kamyonet Uçuruma Devrildi: 1 Ölü, 1 YaralıKırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde freni tutmayan bir kamyonet uçuruma yuvarlandı.
 • 17:23İnşaattan Düşen İşçi Hayatını KaybettiKırıkkale’de bir inşaatın 2’inci katından düşen taşeron işçisi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 13:26İnşaatta Düşen Taşeron İşçisi Öldüİnşaatta Düşen Taşeron İşçisi ÖldüAtış poligonu inşaatında çalışan taşeron işçisi Emrah Kayabaş, çalıştığı 2'nci kattan düşmesi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 13:06Yolcu Otobüsü Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 YaralıYolcu Otobüsü Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 YaralıKırıkkale'nin Delice İlçesi'nde yolcu otobüsü ile traktörün çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 12:34KPSS'nin İlk Oturumu Sona ErdiKPSS'nin İlk Oturumu Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Okul önünden ailelerin bekleyişi- Adayların sınavdan çıkışı - Röportajlar KIRIKKALE - Kırıkkale'de öğretmenlik ve kamudaki A grubu kadrolar için düzenlenen Kamu Personel Seçme Sınavının (KPSS), ilk oturumu sona erdi.
 • 13:20Mke'deki Patlamada Ölen İşçi, Mezarı Başında AnıldıMke'deki Patlamada Ölen İşçi, Mezarı Başında AnıldıKırıkkale'deki Makine Kimya Enstitüsü (MKE) Mühimmat Fabrikası'nın İmla İşletmesi TNT atölyesinde 3 Temmuz 1997 tarihinde meydana gelen patlamada ölen 2'si çocuk 4 kişiden MKE işçisi İsmet Altınışık, mezarı başında anıldı.
 • 13:16Kırıkkale'de Korkunç Patlamanın 18. YıldönümüKırıkkale'de Korkunç Patlamanın 18. YıldönümüKırıkkale MKE Mühimmat Fabrikası'nın İmla İşletmesi TNT atölyesinde 3 Temmuz 1997'de meydana gelen ve 2'si çocuk 4 kişinn öldüğü patlamanın 18'inci yıl dönümünde hayatını kaybeden MKE işçisi İsmet Altınışık mezarı başında anıldı.
 • 12:27Mke İmla İşletmesi'ndeki Patlamada Ölen İşçi İçin Anma TöreniMke İmla İşletmesi'ndeki Patlamada Ölen İşçi İçin Anma TöreniKırıkkale'deki Makine Kimya Enstitüsü (MKE) Mühimmat Fabrikası'nın İmla İşletmesi TNT atölyesinde 3 Temmuz 1997 tarihinde meydana gelen patlamada ölen 2'si çocuk 4 kişiden MKE işçisi İsmet Altınışık, mezarı başında anıldı.
 • 00:48Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarDoğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarKırıkkale'de, Doğu Türkistan'da Müslümanlara yönelik saldırılar protesto edildi.
 • 03:55Kırıkkale - Emekliler Meydana İndi, Verilen Sözlerin Tutulmasını İstediKırıkkale - Emekliler Meydana İndi, Verilen Sözlerin Tutulmasını İstediEmekliler meydana indi, verilen sözlerin tutulmasını istedi Kırıkkale'de DİSK'e bağlı Tüm Emekliler Sendikası Kırıkkale Şubesi tarafından Hüseyin Kahya Parkı önünde toplanan emekliler, verilen sözlerin tutulmasını istediler.
 • 17:10Emekliler Meydana İndi, Verilen Sözlerin Tutulmasını İstediEmekliler Meydana İndi, Verilen Sözlerin Tutulmasını İstediKırıkkale'de DİSK'e bağlı Tüm Emekliler Sendikası Şubesi tarafından Hüseyin Kahya Parkı önünde toplanan emekliler, verilen sözlerin tutulmasını istedi.
 • 09:13Meteoroloji'den 12 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji'den 12 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji; Kütahya, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Kırıkkale, Yozgat, Çorum, Amasya, Tokat, Samsun, Ordu ve Giresun'da kuvvetli yağış beklendiğini açıklayıp uyardı.
 • 01:13Kırıkkale'de Ramazan EtkinlikleriKırıkkale'de Ramazan EtkinlikleriKırıkkale Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında, Teravih namazı sonrası Nur Camisi'nde bulunan vatandaşlara şerbet dağıtımı yapılırken, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinliklere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
 • 17:08Hafta Sonu İçin Yağış UyarısıHafta sonunda batı, iç ve kuzey kesimlerde kuvvetli yağışlar bekleniyor.
 • 15:51Milletvekili Koksal: Halkı Sokağa Çekmeye Çalışanlar HaindirMilletvekili Koksal: Halkı Sokağa Çekmeye Çalışanlar HaindirKobani olaylarını değerlendiren eski TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, bu olaylarda veya başka olaylarda halkı sokağa çekmeye çalışanların bir halk düşmanı olduğunu söyledi.
 • 12:46Zmo: Dolu ve Yağış Tarım Arazilerine Zarar Verdi, Bakanlık Devreye GirmeliZiraat Mühendisleri Odası (ZMO), geçen hafta başlayarak hala devam eden dolu ve yoğun yağıştan, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan tarım arazilerinin zarar gördüğünü hatırlatarak, Bakanlığın acil olarak devreye girerek üreticinin mağduriyetini giderecek çalışmalar yapması gerektiğini bildirdi.
 • 06:05Otomobil, Aydınlatma Direğine Çarptı: 1 YaralıOtomobil, Aydınlatma Direğine Çarptı: 1 YaralıGÖRÜNTÜDÖKÜMÜ: -Aydınlatma direğine çarpmış otomobil-Polis ekiplerinin çalışmaları -Kavşaktan geçen diğer araçlar-Kazaya tanık olan çevredeki kişiler,-Otomobilin çarptığı aydınlatma direği -Ambulansın olay yerinden ayrılması Kırıkkale'de otomobilin aydınlatma direğine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 17:30Yağmurla Gelen Sel Suları Karayolunu Uşıma KapattıYağmurla Gelen Sel Suları Karayolunu Uşıma KapattıGÖRÜNTÜ DETAYI: - Kırıkkale Samsun karayolu, sağanak yağış nedeniyle karayolunda kalan araçlar- Yaya alt geçide su girmesi -Okulun sel suları içinde kalması - Mahsur kalan okul görevlisinin telefonla yardım istemesi- Karayolları ve belediye ekiplerinin yolu açma çalışmaları - Otomobilin ve ambulansın sel sularının içinde kalması - Karayolunda oluşan uzun araç kuyruğu ve oluşan sel sularıyla ilgili diğer detay görüntüler.
 • 17:24Bağ-Kur Emeklisi 'Cennet Dede' Her Gün Bin Kişiye İftar VeriyorBağ-Kur Emeklisi 'Cennet Dede' Her Gün Bin Kişiye İftar VeriyorSosyal yardımların doruğa çıktığı Ramazan'da birçok kişi ihtiyaç sahiplerine yardım için çalışıyor. Bu yardımların bazıları ise herkese örnek olacak türden.
 • 15:16Kırıkkale'nin Mezarlığını Sel Suyu BastıKırıkkale'nin Mezarlığını Sel Suyu BastıKırıkkale’nin en büyük mezarlığı olan Yenimahalle Mezarlığını sağanak yağışla birlikte oluşan sel suyu bastı.
 • 14:46Mezarlık Su AltındaMezarlık Su AltındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yolların su altında kalması- Mezarların sular altında kalması Kırıkkale'de etkili olan sağanak nedeniyle Yahşihan ve Yenimahalle mezarlıklarındaki çok sayıda mezar sular altında kaldı.
 • 14:36Kırıkkale'de Dolu ve Sağanak Yağış Ulaşıma Engel OlduKırıkkale'de Dolu ve Sağanak Yağış Ulaşıma Engel OlduKırıkkale’de etkisini gösteren dolu ve sağanak yağış, Kırıkkale-Kayseri karayolunu trafiğe kapattı.
 • 14:24Kırıkkale'de Sağanak Yağış Hayatı Felç EttiKırıkkale'de Sağanak Yağış Hayatı Felç EttiKırıkkale’de etkisini gösteren dolu ve sağanak yağış hayatı adeta felç etti.
 • 13:38Kırıkkale'de Sel Hayatı Olumsuz EtkilediKırıkkale'de Sel Hayatı Olumsuz EtkilediKırıkkale merkez ve çevrelerinde meydana gelen sağanak yağış etkili oldu.
 • 13:16Kırıkkale'de Yağmur ve Dolu Hayatı Felç EttiKırıkkale'de Yağmur ve Dolu Hayatı Felç EttiKırıkkale merkez ilçelerinde yaklaşık bir saat süren yağmur ve dolu hayatı felce uğrattı.
 • 12:30Cennet DedeCennet Dede" Bu Ramazan da İş BaşındaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yapılan yemekler- "Cennet Dede" olarak tanınan Niyazi Akbudak- Akbudak'ın konışması- Dağıtılan yemekler "Cennet Dede" bu ramazan da iş başında- Kırıkkale'de "Cennet dede" olarak tanınan 88 yaşındaki emekli aşçı, maaşından artırdığı parayla ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği veriyor Kırıkkale'de "Cennet Dede" olarak tanınan Niyazi Akbudak, 16 yıldır sürdürdüğü ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği dağıtıma uygulamasını bu yıl da sürdürüyor.
 • 11:12Bağ-Kur Emeklisi 'Cennet Dede' Her Gün Bin Kişiye İftar VeriyorBağ-Kur Emeklisi 'Cennet Dede' Her Gün Bin Kişiye İftar VeriyorSosyal yardımların doruğa çıktığı Ramazan'da birçok kişi ihtiyaç sahiplerine yardım için çalışıyor. Bu yardımların bazıları ise herkese örnek olacak türden.
 • 02:13Koyun Otlatan 2 Kardeş Doludan YaralandıKoyun Otlatan 2 Kardeş Doludan YaralandıKırıkkale'de dağda koyun otlatırken doludan yaralanan iki çoban kardeş, tedavi altına alındı.
 • 01:56Kırıkkale'de Sağanak Nedeniyle Ev ve İş Yerlerini Su BastıKırıkkale'de Sağanak Nedeniyle Ev ve İş Yerlerini Su BastıKırıkkale'nin Keskin ilçesinde aniden başlayan sağanak nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı.
 • 14:37Bol Yağışlar Ürünü Bollaştırdı Kaliteyi DüşürdüBol Yağışlar Ürünü Bollaştırdı Kaliteyi DüşürdüBu yıl bol yağış alan Kırıkkale’de hububat ürünlerinde 2015 yılı hasat sezonu başladı.
 • 09:38Meteoroloji'den 'Sel' UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü; Batı Karadeniz’in batısı ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Kırıkkale ve Afyonkarahisar çevrelerinde görülecek kuvvetli yağışların sel ve su baskınlarına yol açabileceği konusunda uyarıda bulundu.
 • 09:03Yurtta Hava DurumuMeteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre; Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun batısı, Batı Karadeniz’in batısı, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kırıkkale, Nevşehir, Kırşehir, Aksaray, Kayseri, Niğde, Yozgat, Kastamonu, Ordu, Artvin ve Ardahan çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 01:32Kırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015. KaKırıkkale imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Kırıkkale ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 22:38Meteorolojiden Kuvvetli Sağanak UyarısıBu gece Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Ankara ve Bolu ile yarın Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Ankara, Kırıkkale ve Sakarya'nın doğu çevrelerinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği bildirildi.
 • 18:43Genç İşçinin Cesedi BulunduKırıkkale’nin Karakeçili ilçesi Kapulukaya Barajına serinlemeye giren Karayolları işçisinin cesedi bulundu.
 • 18:06Kırıkkale'de Baraj Gölünde Kaybolan İşçi BulunduKırıkkale'de Baraj Gölünde Kaybolan İşçi BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -- Baraj Gölü'ne giren işçinin barajdan çıkarılması Kırıkkale'de baraj gölünde kaybolan işçi bulundu Karakeçili ilçesinde serinlemek için girdiği Kapulukaya Baraj Gölü'nde kaybolan işçinin cesedi bulundu.
 • 17:36Serinlemek İçin Baraj Göletine Giren İşçi BoğulduSerinlemek İçin Baraj Göletine Giren İşçi BoğulduKırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde serinlemek için baraj göletine giren 4 işçiden 1’i boğularak hayatını kaybetti.
 • 17:27Serinlemek İçin Baraja Giren İşçi Boğularak ÖldüSerinlemek İçin Baraja Giren İşçi Boğularak ÖldüKırıkkale'nin Karakeçili İlçesi'nde, 3 arkadaşı ile birlikte serinlemek için Kapalukaya Baraj Gölü'ne giren 19 yaşındaki Ali Kocabaş, derin sulara gömülüp ortadan kayboldu.
 • 17:14Serinlemek İçin Suya Giren İşçi BulunamıyorKırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde Kapulukaya Barajı'na serinlemeye giren Karayolları işçisi kayboldu.
 • 16:16Serinlemek İçin Baraj Gölüne Giren İşçi KaybolduSerinlemek İçin Baraj Gölüne Giren İşçi KaybolduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Baraj Gölü'ne giren işçiyi dalgıçların araması Kırıkkale'de serinlemek için baraj gölüne giren işçi kayboldu Karakeçili ilçesinde serinlemek için Kapulukaya Baraj Gölü'ne giren işçi kayboldu.
 • 08:38Meteoroloji'den Kritik Uyarı! Sağanak Yağış GeliyorMeteoroloji'den Kritik Uyarı! Sağanak Yağış GeliyorMeteoroloji'den gelen son bilgilere göre bazı bölgelerde kuvvetli yağış görülecek.
 • 12:41Kırıkkaleli Memurun Sır İntiharıKırıkkaleli Memurun Sır İntiharıKırıkkale'de oturan ve İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan evli 2 kız çocuğu babası 46 yaşındaki Ömer Şen, evde kimsenin olmadığı bir sırada yatak odasında kendisine ait av tüfeğini başına dayayıp ateşleyerek yaşamına son verdi.
 • 01:32Kırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015. KaKırıkkale imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Kırıkkale ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 14:01Kırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015. KaKırıkkale imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Kırıkkale ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 12:09Aşırı Yağışlar Hububatın Rekoltesini Artırdı, Kalitesini DüşürdüAşırı Yağışlar Hububatın Rekoltesini Artırdı, Kalitesini DüşürdüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hububat tarlalarından detay,- Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Recep Kırbaş ile röportaj,- Hububat alanlarına keklik salımı detayları, Aşırı yağışlar hububatın rekoltesini artırdı, kalitesini düşürdü- Türkiye'de bahar aylarında başlayan ve yazın ilk aylarında da devam eden yoğun yağışlar Kırıkkale'deki hububatın verimini artırırken, kalitesini olumsuz etkiledi- Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kırbaş: - "Bu yıl aşırı sağanak ve dolu yağışından hububat yetiştiriciliği yer yer zarar gördü.
 • 17:38Çekirge Mücadelesinde Doğaya 750 Keklik BırakıldıÇekirge Mücadelesinde Doğaya 750 Keklik BırakıldıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü iş birliğiyle, süne ve çekirge ile mücadele için Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesi Dinek Dağı’na 750 keklik bırakıldı.
 • 11:23Süne ve Çekirge Mücadelesinde Doğaya 750 Keklik BırakıldıSüne ve Çekirge Mücadelesinde Doğaya 750 Keklik BırakıldıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü işbirliğiyle, süne ve çekirge ile mücadele için Kırıkkale'nin Balışeyh İlçesi Dinek Dağı eteklerinde doğaya 750 keklik bırakıldı.
 • 09:13Meteoroloji'den 7 İle Sağanak, 8 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji'den 7 İle Sağanak, 8 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji; 7 ilde sağanak yağış, 8 ilde kuvvetli yağış beklendiğini açıklayıp yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı uyardı.
 • 01:33Kırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriKırıkkale Ramazan imsakiyesi 2015. KaKırıkkale imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Kırıkkale ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.