12:0200
SON DAKİKA KIRIKKALE HABERLERİ

Son Dakika Kırıkkale Haberleri

   

  Bu Yarışmaya Katılan Herkes Ödülünü Aldı

  Bu Yarışmaya Katılan Herkes Ödülünü Aldı

  Kırıkkale’de 'Herkes O'nu Okuyor' isimli yarışmada dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. (Bugün 10:43)

   

  Meteoroloji'den 21 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Meteoroloji'den 21 İle Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Yağışlı hava dalgasının etkisine giren Türkiye'de, sel baskınlarına karşı Meteoroloji vatandaşları uyardı. (Bugün 08:47)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin çok bulutlu, bugün Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz ile Isparta, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Konya, Kırıkkale, Samsun, Çorum ve Amasya ile yarın sabah saatlerinde Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sinop, Samsun,Ordu, Giresun, Trabzon, Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 08:39)

   

  Bahşılı'da Sosyal Denge Ücreti Yeniden Belirlendi

  Bahşılı ilçesinde, belediye ile Memur Sen’e bağlı Bem Bir Sen sendikası arasında sosyal denge sözleşmesi imzalandı. (Dün 18:14)

   

  Ebeler Haftası

  İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun, anne ve bebek sağlığı açısından ebelik mesleğinin büyük önem taşıdığını bildirdi. (Dün 17:08)

   

  Halk Oyunları Grup Yarışmaları Bitlis'te Yapılacak

  Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Bitlis İl Temsilcisi Suat Uludil, federasyon tarafından organize edilen halk oyunları grup yarışmalarının Bitlis'te yapılacağını açıkladı. (Dün 16:22)

   

 

  Kırıkkaleli İzciler Çanakkale'ye Uğurlandı

  Kırıkkaleli 43 izci ve 4 lider, Türkiye İzcilik Federasyonu'nun "Dedeciğim ben geldim" sloganıyla düzenlediği Milli Bilinç Kampına katılmak üzere Çanakkale'ye hareket etti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  CHP'nin Çözüm Bulmaya Çalıştığı Tablo

  CHP'nin Çözüm Bulmaya Çalıştığı Tablo

  CHP'nin 41 ildeki oylarının, Ankara'nın Çankaya ilçesinde aldığı oydan daha düşük çıkması partide kırmızı alarm verilmesine neden oldu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri