SON DAKİKA KIRIKKALE HABERLERİ

Son Dakika Kırıkkale Haberleri

12:09
Kırıkkale Valisi Kolat'tan Vali Ataklı'ya Ziyaret Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Aksaray Valisi Şeref Ataklı’yı ziyaret etti.
Kırıkkale Valisi Kolat'tan Vali Ataklı'ya Ziyaret
12:09
Ahika Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir'de Yapıldı Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Nevşehir Valiliği Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Ahika Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir'de Yapıldı
11:41
Kırıkkale'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kişi hastaneye kaldırıldı.
11:01
Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu İle Hem Eğlendi Hem Öğrendi Tüm Erzincan halkının davetli olduğu oyun, 10-11 Ocak tarihlerinde Erzincan İl Müftülüğü Konferans Merkezi'nde ücretsiz olarak sahnelendi.
18:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık edeceği ilk Bakanlar Kurulu’na ilişkin bir açıklama yaparak, cumhurbaşkanının bakanlar kuruluna başkanlık etmesinin anayasal ve kendi görev alanı içinde bir husus olduğunu, yasa dışı veya kural dışı bir şey olmadığını söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay Açıklaması
17:24
Ahika Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) aylık olağan yönetim kurulu toplantısı, Nevşehir Valiliği Konferans Salonu’nda yapıldı.
17:22
Kırıkkale Atalay İslam Kimliğiyle Terör Yapanlar, İslam'a Zarar Veriyor Atalay: İslam kimliğiyle terör yapanlar, İslam'a zarar veriyor (ek) 'BAKANLAR KURULU'NA BAŞKANLIK ETMESİ GÖREV ALANI İÇİNDE' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Beşir Atalay, bir gazetecinin, 'Cumhurbaşkanının Bakanalr Kurulu'na başkanlık yapmasının sakıncası olup olmayacağına ilişkin sorusuna "Cumhurbaşkanımızın şu anda Bakanlar Kurulu'na başkanlık etmesi anayasal ve kendi görevi alanı içinde bir husustur.
Kırıkkale Atalay İslam Kimliğiyle Terör Yapanlar, İslam'a Zarar Veriyor
16:41
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'na başkanlık etmesi anayasal ve kendi görev alanı içerisinde bir husustur.
13:54
Kırıkkale Atalay: İslam Kimliğiyle Terör Yapanlar, İslam'a Zarar Veriyor Atalay: İslam kimliğiyle terör yapanlar, İslam'a zarar veriyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Beşir Atalay, terörün her türlüsünü lametlediklerini belirtirken, herhangi bir dinle, özellikle de İslam'la terörün irtibatlanmasının çok yanlış olduğunu söyledi.
Kırıkkale Atalay: İslam Kimliğiyle Terör Yapanlar, İslam'a Zarar Veriyor
13:45
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay Açıklaması "Peygambere hakaret edilmesi, onunla alay edilmesi, onun karikatürünün ve resminin çizilmesi gibi herhangi bir faaliyete Türkiye'de izin vermeyiz" "(Fransa'daki terör saldırıları) Türkiye her seviyede tepkisini gösterdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:53:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIRIKKALE HABERLERİ
[Hata Bildir]