SON DAKİKA KIRKAĞAÇ HABERLERİ

Son Dakika Kırkağaç Haberleri

09:09
Eyüp Belediyesi'nden Gençlere Karne Hediyesi 240 Eyüplü Genç Manisa Şehzadeler Kampı'na Gönderiliyor.
08:36
Eyüp Belediyesinden Gençlere Karne Hediyesi Eyüp Belediyesi, yarıyıl tatiline giren gençleri karne hediyesi olarak Manisa Şehzadeler Kampına yolladı.
13:12
Bakan Eroğlu'ndan Manisa'ya 5 Tesis Müjdesi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Manisa’da inşa edilecek 5 adet gölet ve sulama projesinin kamulaştırmalarının yapılabilmesi için gerekli olurları imzaladı.
10:38
AK Parti Kırkağaç Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kılınç Oldu AK Parti Kırkağaç Gençlik Kolları 4. olağan kongresinde, tek listeyle seçime giren Ahmet Kılınç, yeni başkan oldu.
AK Parti Kırkağaç Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kılınç Oldu
10:30
Mercedes-Benz Ege Kupası Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası’nda, Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Romanya’yı 2-0 mağlup etti.
Mercedes-Benz Ege Kupası
15:23
Ege Kupası Başlıyor Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası yarın Manisa'nın ilçelerinde başlayacak.
Ege Kupası Başlıyor
14:37
2015 Mercedes Benz Ege Kupası TFF İcra Kurulu Üyesi Koşar: "Önümüzdeki yıl 4 ülkeyi daha alıp, 12 takımla branşında, kulvarında tipik bir dünya kupası haline gelecek"
12:05
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti MANİSA Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, önceki gün etkili olan kar yağışı nedeniyle yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti
19:39
Gelenbe Yolu Tedbir Amaçlı Kapatılıp Önlemler Alındıktan Sonra Tekrar Açıldı 10 gün önce İzmir-İstanbul karayolunun Gelenbe bölgesi, kar esareti, olumsuz hava koşulları ve karayolları ekiplerinin yetersiz kalmasından dolayı 45 saat sürmüş ve sürücüler önemli tehlikeler atlatmıştı.
Gelenbe Yolu Tedbir Amaçlı Kapatılıp Önlemler Alındıktan Sonra Tekrar Açıldı
17:41
İzmir-İstanbul Karayolunda Ulaşıma 1 Saatlik Kar Engeli İzmir- İstanbul karayolu, Manisa'nın Kırkağaç İlçesi Geleben mevkisinde kar yağışı nedeniyle bir saat süreyle tedbir amacıyla çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
İzmir-İstanbul Karayolunda Ulaşıma 1 Saatlik Kar Engeli
09:14
Manisa'da Yangın Kırkağaç ilçesinde bir evde çıkan yangında, dumandan etkilenen 7 kişi tedavi altına alındı.
Manisa'da Yangın
08:29
Kırkağaç'ta Evde Yangın Çıktı, 6 Kişi Zehirlendi Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde, sobadan çıktığı tahmin edilen yangında 6 kişi dumandan etkilenerek zehirlendi.
Kırkağaç'ta Evde Yangın Çıktı, 6 Kişi Zehirlendi
05:54
Kırkağaç'ta Evde Çıkan Yangında 6 Kişi Dumandan Zehirlendi Manisa'nın Kırkağaç İlçesinde, sobadan çıkan yangında 6 kişi dumandan etkilenerek zehirlendi.
Kırkağaç'ta Evde Çıkan Yangında 6 Kişi Dumandan Zehirlendi
03:05
Kırkağaç'ta İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde, iki otomobil kavşakta çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
Kırkağaç'ta İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
01:46
Manisa'da İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde, iki otomobil kavşakta çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.
Manisa'da İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralı
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
11:01
Gedüz Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçedeki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
10:54
Manisa'da Koca Dehşeti Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde bir kişi, evde tartıştığı eşine kurşun yağdırdı.
Manisa'da Koca Dehşeti
17:40
"Manisa'da 120 Bin Dekar Zeytinlik Zarar Gördü" MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa'da kar yağışı sebebiyle yaklaşık 120 bin dekar zeytinlik alan ile 860 dekar seranın zarar gördüğünü söyledi.
18:52
2015 Mercedes-Benz Ege Kupası 19 Ocak'ta Başlıyor Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 16. kez düzenlenecek olan Mercedes-Benz Ege Kupası, 19-24 Ocak 2015 tarihlerinde Manisa'da oynanacak.
14:18
2015 Mercedes Benz Ege Kupası TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Koşar: "Bu yıl 19 ile 24 Ocak tarihlerin arasında Manisa'da düzenlenecek turnuvaya Türkiye, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Norveç, Fransa, ABD ve Yunanistan U16 Milli takımları katılacak"
14:04
2015 Mercedes Benz Ege Kupası Manisa'da TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, 2015 Mercedes Benz Ege Kupası'nın 8 ülkenin U16 takımının katılımıyla 19-24 Ocak tarihleri arasında Manisa'da gerçekleştirileceğini bildirdi.
2015 Mercedes Benz Ege Kupası Manisa'da
13:27
112 Acil Servis Ekipleri Paletli Ambulanslarla Hastalara Ulaştı Uşak ve Manisa'da kar yağışı nedeniyle yolu kapanan köydeki hastalara paletli ambulansla ulaşılarak hastanelere sevk edildi.
17:04
Soma'daki Madenciler İçin İş Talebi Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Akçul: "Ermenek maden işçilerine uzanan devlet eli, Soma'da iş bekleyen 3 bin maden işçisine de uzanmalıdır"
17:53
Kar Yağışı ve Su Taşkınlarının Ardından Hasar Tespit Çalışmaları Manisa'da hasar tespit çalışmaları- Manisa'da kar yağışı ve su taşkınlarının zirai alan ve besiciliğe verdiği zararın tespiti için çalışmalar sürüyor- Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çebi: "50 bin 550 dekar zeytinlik, 860 dekar sera ve örtü altı alan, broyler ve yumurta tavukçuluğu yetiştiriciliği yapılan kümes ve barınaklarda 4 bin yumurta tavuğu, 233 bin 840 etlik piliç zarar görmüştür.
Kar Yağışı ve Su Taşkınlarının Ardından Hasar Tespit Çalışmaları
16:59
Manisa'da Karın Bilançosu Ağır Oldu Manisa il genelinde 30- 31 Aralık tarihlerinde meydana gelen yoğun kar yağışı nedeniyle 50 bin 550 dekarlık zeytinlik, 860 dekarlık sera, 4 bin yumurta tavuğu ile 233 bin 840 etlik tavuğun zarar gördüğü açıklandı.
Manisa'da Karın Bilançosu Ağır Oldu
16:47
Manisa'da Hasar Tespit Çalışmaları Manisa'da kar yağışı ve su taşkınlarının zirai alan ve besiciliğe verdiği zararın tespiti için çalışmalar sürüyor Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çebi: "50 bin 550 dekar zeytinlik, 860 dekar sera ve örtü altı alan, broyler ve yumurta tavukçuluğu yetiştiriciliği yapılan kümes ve barınaklarda 4 bin yumurta tavuğu, 233 bin 840 etlik piliç zarar görmüştür.
16:05
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu Manisa merkez ve ilçelerinde 30-31 Aralık 2014 tarihleri arasında meydana gelen yoğun kar yağışı nedeni ile zarara uğrayan çiftçilerin hasar tespit çalışmaları tamamlandı.
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu
14:01
Yurtta Kış Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde yaklaşık 250 çam ağacı, karın ağırlığı ve şiddetli rüzgar nedeniyle yıkıldı Yıkılan ağaçlar arasında bir asırı geçirmiş olanların da bulunduğu bildirildi.
17:03
Kar Yolu Kapattı, Yaşlı Kadının Yardımına AKUT Koştu Manisa'nın Kırkağaç ilçesindeki bir mahallede evinde rahatsızlanan 78 yaşındaki Gülsüm Aka'nın yardımına, kar nedeniyle ulaşımda yaşanan güçlük sonrası AKUT yetişti.
Kar Yolu Kapattı, Yaşlı Kadının Yardımına AKUT Koştu
10:14
Kırkağaç'ta Kar Sebebiyle Yaklaşık 250 Bin Tavuk Telef Oldu Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde, yoğun kar yağışını etkisiyle bazı tavuk çiftliklerinde kümesler çöktü.
Kırkağaç'ta Kar Sebebiyle Yaklaşık 250 Bin Tavuk Telef Oldu
18:34
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde, yoğun kar nedeniyle tavuk çiftlikleri ve seraların çatıları çöktü, yüzlerce tavuk telef olurken, büyük oranda maddi hasar meydana geldi.
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü
17:19
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde, yoğun kar nedeniyle tavuk çiftlikleri ve seraların çatıları çöktü, yüzlerce tavuk telef olurken, büyük oranda maddi hasar meydana geldi.
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü
17:02
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde, yoğun kar nedeniyle tavuk çiftlikleri ve seraların çatıları çöktü.
Kırkağaç'ta Kar Yüzünden Sera ve Tavuk Çiftliklerinin Çatıları Çöktü
11:11
Kırkağaç'ta Kar Sebebiyle Elektriksiz Kaldılar Manisa’nın Kırkağaç ilçesi Gelenbe Mahallesi'nde, geçen salı günü sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğun kar yağışının etkisiyle kopan elektrik telleri, Gelenbe ve civarındaki bazı mahalleleri elektriksiz bıraktı.
10:42
Kırkağaç'ta Yeni Yılın İlk Bebeği Evrim Naz Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde yeni yılın ilk bebeği, Kırkağaç Devlet Hastanesinde dünyaya geldi.
Kırkağaç'ta Yeni Yılın İlk Bebeği Evrim Naz
14:46
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı Kar yağışı nenediyle geçen salı günü saat 15.00 sıralarında Akhisar ile Balıkesir arasında kapanan İzmir- İstanbul karayolu, tam 45 saat sonra açıldı.
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı
09:32
Kırkağaç Yol Açılmadı, Vatandaş İsyan Etti Manisa'nın Kırkağaç İlçesinde, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle dün ulaşıma kapanan İzmir-İstanbul karayolu Akhisar-Balıkesir arasında saatlerdir mahsur kalan vatandaşları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Özgür Özel ziyaret etti.
Kırkağaç Yol Açılmadı, Vatandaş İsyan Etti
07:43
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler 2015 yılına İstanbul-İzmir karayolunda 40 saatten fazla bir süre mahsur kalan vatandaşlar araçlarının içinde girdi.
Karda Mahsur Kalan Vatandaşlar Yeni Yıla Araçlarında Girdiler
22:18
Kırkağaç "Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı" Haberine Ek Manisa'nın Kırkağaç İlçesinde, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle dün ulaşıma kapanan İzmir-İstanbul karayolu Akhisar-Balıkesir arasında saatlerdir mahsur kalan vatandaşları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Özgür Özel ziyaret etti.
Kırkağaç 'Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı' Haberine Ek
16:20
Balıkesir Tren Yolcuları da Mahsur Balıkesir -İzmir Karayolu'nun kapanması nedeniyle İzmir'e demiryoluyla ulaşmak isteyenler de hayal kırıklığına uğradı.
Balıkesir Tren Yolcuları da Mahsur
15:57
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı Balıkesir-İzmir Karayolunun kapanması nedeniyle İzmir'e demiryoluyla gitmek isteyenler de hayal kırıklığına uğradı.
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı
15:56
Kırkağaç Tren Yolcuları da Mahsur Balıkesir -İzmir Karayolu'nun kapanması nedeniyle İzmir'e demiryoluyla ulaşmak isteyenler de hayal kırıklığına uğradı.
Kırkağaç Tren Yolcuları da Mahsur
15:10
Yurtta Kış Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde kar yağışı nedeniyle 3 iş yerinin çatısı çöktü.
14:55
Kırkağaç Kara Teslim-2
13:45
Kırkağaç'ta Yol Trafiğe Açıldı - Haberine Ek Manisa'nın Kırkağaç İlçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan İzmir-İstanbul üzerindeki Gelenbe Mahallesi yolu trafiğe çift taraflı açıldı.
Kırkağaç'ta Yol Trafiğe Açıldı - Haberine Ek
12:54
Kırkağaç Kara Teslim-1 (Tür: Yurt)Haberhttp://sondakika.com/haber/haber-kirkagac-kara-teslim-1-6823106/
Kırkağaç Kara Teslim-1
12:32
Kırkağaç Kara Teslim-1
11:33
Kırkağaç'ta Galericiler Sitesi Kardan Çöktü, Traktörler Hasar Gördü Manisa'nın Kırkağaç ilçesinden dünden bu yana aralıksız yağan ve zaman zaman etkisini arttıran kar bazı yolların kapanmasına, çatılarının çökmelerine neden oldu.
Kırkağaç'ta Galericiler Sitesi Kardan Çöktü, Traktörler Hasar Gördü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:35:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIRKAĞAÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]