SON DAKİKA KIRKAĞAÇ HABERLERİ

Son Dakika Kırkağaç Haberleri

 • 15:23Gençlik Merkezleri Yaz Tatilinde Fırsatlar SunuyorGençlik Merkezleri Yaz Tatilinde Fırsatlar SunuyorKayseri Valisi Orhan Düzgün, pek çok alanda kursların düzenlendiği gençlik merkezlerinden yararlanan gençlerin sayısının 16 bini bulduğunu belirterek, gençlerin bu tür merkezlerden daha çok faydalanması çağrısında bulundu.
 • 15:54Gençlik Merkezlerinden Yararlananların Sayısı 16 Bine UlaştıGençlik Merkezlerinden Yararlananların Sayısı 16 Bine UlaştıKayseri Valisi Orhan Düzgün, pek çok alanda kursların düzenlendiği gençlik merkezlerinden yararlanan gençlerin sayısının 16 bini bulduğunu belirtti.
 • 10:59Gençlik Merkezleri Yaz Tatilinde Fırsatlar SunuyorGençlik Merkezleri Yaz Tatilinde Fırsatlar SunuyorKayseri Valisi Orhan Düzgün, pek çok alanda kursların düzenlendiği gençlik merkezlerinden yararlanan gençlerin sayısının 16 bini bulduğunu belirterek, gençlerin bu tür merkezlerden daha çok faydalanması çağrısında bulundu.
 • 13:13Kırkağaç Kaymakamı Sırmalı Edremit İlçesine AtandıKırkağaç Kaymakamı Sırmalı Edremit İlçesine AtandıYaklaşık 6 yıldır Kırkağaç Kaymakamlığı görevini yürüten ve ilçede sevilen Ali Sırmalı, Balıkesir’in Edremit ilçesine atandı.
 • 10:53Ölüm Kiraz Satarken YakaladıÖlüm Kiraz Satarken YakaladıManisa’nın Kırkağaç ilçesinde bir kişi, kiraz sattığı esnada kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 16:09Edremit ve Burhaniye Kaymakamlıklarına Yeni Atamalar YapıldıEdremit ve Burhaniye Kaymakamlıklarına Yeni Atamalar YapıldıYayınlanan Valiler ve Kaymakamlar Kararnamesine göre, Edremit ve Burhaniye Kaymakamlıklarına yeni atamalar gerçekleştirildi.
 • 09:33Kırkağaç'ta Organik Tarım Sözleşmesi İmzalandıKırkağaç'ta Organik Tarım Sözleşmesi İmzalandıKırkağaç Kaymakamlığı ve İlçe Gıda ve Tarım Müdürlüğü önderliğinde, İlçe Ziraat Odası Başkanlığı Koordinasyonuyla ICEA firması ve Kırkağaçlı çiftçiler arasında İlçe Ziraat Odası Başkanlığı arasında organik tarım sözleşmesi imzalandı.
 • 14:54Kırkağaç Halk Eğitimi Merkezi'nin Sergisi BeğenildiKırkağaç Halk Eğitimi Merkezi'nin Sergisi BeğenildiKırkağaç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün 2014-2015 eğitim öğretim yılı sonu dolayısıyla açtığı sergi büyük beğeni topladı.
 • 14:25Kırkağaç'ta Fırınlar DenetlendiKırkağaç'ta Fırınlar DenetlendiKırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla ilçede hizmet veren fırınları denetledi.
 • 13:55Kırkağaç'ta Yılın İlk Çileği Hasat EdildiKırkağaç'ta Yılın İlk Çileği Hasat EdildiManisa’nın Kırkağaç ilçesinde geçtiğimiz yıl başlayan ve bu ikincisi düzenlenen tarla günü etkinliği kapsamında yılın ilk çileği hasat edildi.
 • 13:45Kırkağaçlı Bin Öğrenciye Karne HediyesiKırkağaçlı Bin Öğrenciye Karne Hediyesiİş Bankası Kırkağaç Şubesi "Karneni Göster Kitabını Al" projesi kapsamında ilçede yaklaşık bin öğrenciye karne ödülü olarak kitap dağıttı.
 • 13:08Kırkağaç'ta Zabıtadan Dilenci ve Seyyar Satıcılara OperasyonKırkağaç'ta Zabıtadan Dilenci ve Seyyar Satıcılara OperasyonKırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarında vatandaşları rahatsız eden dilenci ve seyyar satıcılara karşı çalışma yaptı.
 • 18:35Ayşegül Öğretmen Kırkağaç'taAyşegül Öğretmen Kırkağaç'taAyşegül öğretmen Kırkağaç'ta Manisa'nın Soma İlçesi'nde, 35 yıldır beden öğretmenliği yapan ve 301 işçinin öldüğü faciadan sonra ilçeye gelip polislerce dövülen Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi avukatlarla birlikte gözaltına alındığı için önce kınama cezasına çarptırılan ardından Kırkağaç'taki bir başka okula tayin edilen Ayşegül Ersoy, bugün ilçeye gelerek göreve başlamak için evrağını teslim etti.
 • 18:11Ayşegül Öğretmen Kırkağaç'taAyşegül Öğretmen Kırkağaç'taManisa'nın Soma İlçesi'nde, 35 yıldır beden öğretmenliği yapan ve 301 işçinin öldüğü faciadan sonra ilçeye gelen ÇHD üyesi avukatlarla birlikte gözaltına alındığı için önce kınama cezasına çarptırılan, ardından Kırkağaç'taki bir başka okula tayin edilen Ayşegül Ersoy, bugün ilçeye gelerek göreve başlamak için evrağını teslim etti.
 • 14:54Akhisar Ticaret Borsası'ndan En Çok İşlem Yapan Firmalara ÖdülAkhisar Ticaret Borsası'ndan En Çok İşlem Yapan Firmalara ÖdülAkhisar Ticaret Borsası (ATB) tarafından en çok işlem yapan firmalara ödülleri düzenlenen törenle verildi.
 • 13:29Şehzadeler Gençlik Kampı Gençleri Ağırlamaya BaşladıŞehzadeler Gençlik Kampı Gençleri Ağırlamaya BaşladıTürkiye’nin dört bir yanından gelen farklı kültürlerin buluşma noktası olan Yaz Gençlik Kampları’ndan biri olan Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kırkağaç Şehzadeler Gençlik Doğa kampı ilk misafirlerini ağırladı.
 • 05:44İzmir, Manisa ve Balıkesir İçin Sağanak Uyarısıİzmir, Manisa ve Balıkesir İçin Sağanak UyarısıMeteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü; İzmir, Manisa ve Balıkesir için sağanak uyarısında bulundu.
 • 17:18İzmir ve Manisa'da Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak Uyarısıİzmir'in kuzeyi ile Manisa'nın kuzeybatısı için kuvvetli gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu.
 • 15:33Eğitim-Sen Tayin Edilen Somalı Öğretmen İçin Basın Açıklaması YaptıEğitim-Sen Tayin Edilen Somalı Öğretmen İçin Basın Açıklaması YaptıManisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasından sonra yapılan bir eyleme katıldığı gerekçesiyle Kırkağaç ilçesine tayin edilen Beden Eğitimi öğretmeni Ayşegül Ersoy için Eğitim-Sen üyelerinin katılımıyla bir basın açıklaması yapıldı.
 • 15:30Soma'da Ayşegül Öğretmene Destek EylemiSoma'da Ayşegül Öğretmene Destek EylemiManisa'nın Soma İlçesi'nde, 35 yıldır beden öğretmenliği yapan Ayşegül Ersoy'un, 301 işçinin öldüğü faciadan sonra ilçeye gelen Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi avukatlarla birlikte gözaltına alındığı için önce kınama cezasına çarptırılıp, ardından Kırkağaç'taki bir başka okula tayin edilmesi protesto edildi.
 • 17:47Manisa'dan Kısa KısaAkhisar'da, ramazan pidesinin 1 lira 25 kuruşa satılacağı bildirildi.
 • 12:22Cbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıCbü İibf Bin 135 Mezununu İş Hayatına KazandırdıManisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Süleyman Demirel Kültür Merkezi Açık Amfide gerçekleştirildi.
 • 12:20Manavgat'ta Karpuz Üretimi Bir Önceki Yıla Göre 27 Bin Ton ArttıManavgat'ta Karpuz Üretimi Bir Önceki Yıla Göre 27 Bin Ton ArttıAntalya'nın Manavgat ilçesinde karpuz üretim rekoltesi bir önceki yıla göre 27 bin ton arttı.
 • 08:53HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (3)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 19:35Kırkağaç - Tek Katlı Ev Yangında Kül OlduKırkağaç - Tek Katlı Ev Yangında Kül OlduTek katlı ev yangında kül oldu Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde tek katlı bir ev, elektrik kontağından çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
 • 18:15Manisa'dan Kısa KısaManisa'dan Kısa KısaSalihli'de, kalp krizi sonucu ölen polis memuru Halil Altınkaya'nın cenazesi, törenle memleketine gönderildi.
 • 21:46Somalı Öğretmen 'Polise Direndi' Gerekçesiyle İlçeden SürüldüSomalı Öğretmen 'Polise Direndi' Gerekçesiyle İlçeden SürüldüSomalı öğretmen 'polise direndi' gerekçesiyle ilçeden sürüldü Manisa'nın Soma İlçesi'nde, 35 yıldır beden öğretmenliği yapan Ayşe Gül Ersoy, 301 işçinin öldüğü faciadan sonra ilçeye gelip polislerce dövülen Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi avukatlarla birlikte gözaltına alındığı için önce kınama cezasına çarptırıldı, ardından Kırkağaç'taki bir başka okula tayin edildi.
 • 21:05Somalı Öğretmen 'Polise Direndi' Gerekçesiyle İlçeden SürüldüSomalı Öğretmen 'Polise Direndi' Gerekçesiyle İlçeden Sürüldümanisa'nın Soma İlçesi'nde, 35 yıldır beden öğretmenliği yapan Ayşe Gül Ersoy, 301 işçinin öldüğü faciadan sonra ilçeye gelip polislerce dövülen Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi avukatlarla birlikte gözaltına alındığı için önce kınama cezasına çarptırıldı, ardından Kırkağaç'taki bir başka okula tayin edildi.
 • 20:12Soma'daki Maden FaciasıSoma'daki maden facianın ardından düzenlenen eylemlere katılıp gözaltına alınan beden eğitimi öğretmeninin, müfettiş raporu doğrultusunda Soma'dan Kırkağaç'a atamasının yapıldığı bildirildi İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, AA muhabirine, 301 işçinin hayatını kaybettiği facianın ardından bazı olaylara karıştığı tespit edilen beden eğitimi öğretmeni Ayşegül Ersoy hakkında müfettiş görevlendirildiğini ve hakkında idari soruşturma sürdürüldüğünü belirtti.
 • 17:20Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara ve çevresinde gök gürültülü sağanak yağış, Çanakkale'nin güneydoğu, Balıkesir ilinin güney ve doğusu, İzmir ve Manisa ilinin kuzeyinde gökgürültülü sağanak yağış, Marmara'nın güneyine kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
 • 16:45Meteoroloji'den Gök Gürültülü Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara ve çevresinde, Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Manisa, Bursa, Bilecik ve Kütahya'da gökgürülülü sağanak yağış uyarısında bulundu.
 • 17:07Meteoroloji'den İzmir Manisa ve Aydın İçin Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Manisa ve ilçelerinde, İzmir ve ilçelerinde, Aydın ve ilçelerinde önümüzdeki saatlerde kısa süreli kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini açıkladı.
 • 16:28Ege'de Sağanak Uyarısıİzmir, Aydın, Manisa ve ilçelerinde bugün akşam kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği bildirildi.
 • 14:40Manisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da 2011 milletvekilliği genel seçiminde 405 bin 652 oy alarak birinci olan ve Ankara’ya 5 vekil gönderen AK Parti’nin, bu seçimde kesin olmayan sonuçlarına göre oyu 325 bin 723’e düştü.
 • 16:49Manisa genel seçim sonuçları, 2015 Manisa oy oranları Manisa genel seçim sonuçları, 2015 Manisa oy oranlarıManisa 2015 genel seçim sonuçları. Manisa ili ve ilçeleri detaylı oy dağılımı ve sonuçları. Geçtiğimiz seçimlerde bu ilde alınan sonuçlar ve seçim gecesi bölgeden haberler.
 • 16:02Manisa Soma 2015 genel seçim sonuçları (Soma ilçesi sandıkları) Manisa Soma 2015 genel seçim sonuçları (Soma ilçesi sandıkları)Manisa Soma 2015 genel seçim sonuçları. Soma 2015 genel seçim sonuçları. Manisa ilçeleri ve Soma'da genel seçim sonuçları. Manisa Soma'dan seçim gecesi tüm gelişmeler.
 • 13:41Manisalı Bin 600 Genç 'Şehirler ve Kültürler Projesi' ile BuluşuyorManisalı Bin 600 Genç 'Şehirler ve Kültürler Projesi' ile BuluşuyorManisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki gençlik merkezleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ’Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz’ projesi kapsamında İzmir Efes Antik Kenti Denizli Pamukkale ve İzmir Şirince’ye gezi düzenledi.
 • 12:13CHP Milletvekili Özel'den İthal Kuru Üzüm Olmadığı Açıklamasına Tepkiİran’dan ithal edilen kuru üzüm soru önergelerine konu olmasına rağmen TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in, “Bu ülkeye ne İran’dan ne başka ülkeden bir gram üzüm girmemiştir, giremez.” şeklindeki açıklaması tepkiye sebep oldu.
 • 19:53Soma'da 9 Maden İşçisine Dava AçıldıSoma'da 9 Maden İşçisine Dava AçıldıManisa'nın Soma İlçesi'ndeki, 301 madencinin can verdiği faciadan sağ kurtulan 9 madenci hakkında 'mala kasten zarar vermek' ve '2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na muhalefet etmek' suçundan toplam 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 17:29Kırkağaç'ta Doktorlar 15 Dakika İş BıraktıKırkağaç'ta Doktorlar 15 Dakika İş BıraktıManisa Kırkağaç Devlet Hastanesi'nde çalışan doktor, hemşire ve diğer sağlık personeli, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde görevli Op. Dr. Kamil Furtun'un uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirmesini protesto edip, 15 dakika iş bırakma eylemi yaptı.
 • 15:57Kırkağaç'ta Sağlıkçılar 15 Dakika İş BıraktıKırkağaç'ta Sağlıkçılar 15 Dakika İş BıraktıManisa Kırkağaç Devlet Hastanesi'nde çalışan doktor, hemşire ve diğer sağlık personeli, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde görevli Op. Dr. Kamil Furtun'un uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirmesini protesto edip, 15 dakika iş bırakma eylemi yaptı.
 • 13:35Manisa'da Seçmen Sayısı 1 Milyonu AştıManisa'da Seçmen Sayısı 1 Milyonu Aştı7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde Manisa’da 3 bin 318 sandıkta 1 milyon 6 bin 697 seçmenin 9 milletvekilini seçmek için oy kullanacağı öğrenildi.
 • 13:16AK Parti'li Baybatur Kırkağaç'ta Yoğun İlgi GördüAK Parti'li Baybatur Kırkağaç'ta Yoğun İlgi GördüAK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kırkağaç ilçesinde sağanak yağışa rağmen vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.
 • 17:36Ege'de Sağanak Yağış, Dolu ve Fırtına Uyarısıİzmir Valiliği, meteoroloji radarından alınan son veriler sonucunda sağanak yağış, lokal dolu hadisesi ve kısa süreli fırtına uyarısında bulundu.
 • 06:25Eroğlu; Eroğlu; "Zeytinlikler Köylülere Kiralanacak"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, orman arazisindeki "delice" ağaçlarının aşılanacağını ve zeytinliklerin talep eden köylülere 49 yıllığına kiralanacağını bildirdi.
 • 22:18Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Manisa'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, orman arazisindeki "delice" ağaçlarının aşılanacağını ve zeytinliklerin talep eden köylülere 49 yıllığına kiralanacağını bildirdi.
 • 22:02Manisa - Bakan Eroğlu Soma'daManisa - Bakan Eroğlu Soma'daBakan Eroğlu Soma'da (ek) KIRKAĞAÇ'TA AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Soma'daki ilkokul ve anaokulu açılış töreninin ardından Kırkağaç'a geldi.
 • 21:03Bakan Eroğlu Soma'da (3)Bakan Eroğlu Soma'da (3)Kırkağaç'ta AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Soma'daki ilkokul ve anaokulu açılış töreninin ardından Kırkağaç'a geldi.
 • 19:18Bakan Eroğlu, Akhisar'ı Ziyaret EttiBakan Eroğlu, Akhisar'ı Ziyaret EttiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa temasları kapsamında Akhisar ilçesini ziyaret etti.