SON DAKİKA KIRŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Kırşehir Haberleri

17:33
Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci Açıklaması "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ahi ocağı Kırşehir’e gelerek ilk defa Kırşehirlilerle Cacabey Meydanı'nda buluşacak.
16:45
Kırşehir Valisi Şentürk, Engelsiz Yaşam Merkezini Ziyaret Etti Kırşehir Valisi Necati Şentürk, devletin muhtaç, yaşlı, engelli ve kimsesizlere sahip çıkarak onlara sağlıklı mekanlarda yaşama imkanı sunduğunu söyledi.
15:38
Çiçekkdağı'na Yeni MYO Binası Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve Çiçekdağı Kaymakamı Yusuf Turhan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Kudret Saylam'ı makamında ziyaret etti.
Çiçekkdağı'na Yeni MYO Binası
12:17
MHP Kırşehir İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni Gerçekleşti Milliyetçi Hareket Partisinde (MHP) yapılan il kongresi sonrası yeni yönetim görev teslim aldı.
MHP Kırşehir İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:51
Karakuş, Tüik'de Daire Başkanı Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş’un, TÜİK İnsan Kaynakları Daire Başkanı olarak atandı.
Karakuş, Tüik'de Daire Başkanı Oldu
22:27
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maça az sayıda taraftar ilgi gösterdi.
Kayserispor-Fenerbahçe Maçına İlgi Az Oldu
16:29
Nevşehir'de 3 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Nevşehir'de Jandarma ekipleri tarafından iki ayrı yolcu otobüsünde yapılan aramada 3 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Nevşehir'de 3 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
12:20
40 Bin Kilometrekare Alan Havadan Fotoğraflanıyor Kentsel alanlarda, turizm ve kıyı bölgelerinde durum tespiti yapmak amacıyla yürütülen ''Ortofoto Projesi'' kapsamındaki görüntüleme çalışmalarının yüzde 45'i, arazi çalışmalarının ise yüzde 70'i tamamlandı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Tüzel: "Eski teknoloji ile 4, 5 senede yapacağımız işi 40.
10:20
Park Halinde ki Otomobil Yandı Kırşehir'de park halinde ki otomobil de bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Park Halinde ki Otomobil Yandı
19:24
Kırşehir'de, Akılcı İlaç Kullanımı Bilgilendirme Toplantısı Kırşehir'de, Akılcı İlaç Kullanımı Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
17:12
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kırşehir'e Geliyor Cuma günü Kırşehir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mucur İlçesinde bulunan ’Geycek Rüzgar Enerji Santrali’nin açılışını gerçekleştirecek.
14:28
Gazeteci Adnan Yılmaz Açıklaması Kırşehir’i dergicilikle tanıştıran Gazeteci-Yazar Adnan Yılmaz, yeni çıkardığı dergide Kırşehir’in bilinmeyen ‘Siyasi Tarihini’ anlattı.
Gazeteci Adnan Yılmaz Açıklaması
14:25
Anadolu Lisesi Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonasına Katılacak Yozgat'ta düzenlenen Okullararası Genç Kızlar Hentbol Liginde il birinciliğini kazanan Atatürk Anadolu Lisesi takımı gözünü Türkiye şampiyonası finallerine dikti.
Anadolu Lisesi Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonasına Katılacak
09:39
Dualı Açılış Geleneği Bozulmadı Haftanın ilk gününe Kırşehir Belediyesi geleneği bozmadan ’Ahi Duası’ ile başladı.
Dualı Açılış Geleneği Bozulmadı
20:26
MHP Kırşehir İl Kongresi'nde Gerginlik Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Kırşehir İl Kongresi’nde gergin anlar yaşandı.
MHP Kırşehir İl Kongresi'nde Gerginlik
20:09
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Açıklaması "MHP olarak siyasi, sosyal ve ekonomik anlamda Türkiye'de bir uzlaşmanın gerekli olduğunu söylüyoruz"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Açıklaması
19:02
Kırşehir'de, Hdp'nin Basın Açıklaması Sırasında Arbede Çıktı Kırşehir'de, HDP'li bir grubun basın açıklaması sırasında arbede çıktı.
Kırşehir'de, Hdp'nin Basın Açıklaması Sırasında Arbede Çıktı
18:09
Kırşehir'de Asayiş Çalışmaları Kırşehir'de, vatandaşın huzur ve güven ortamında yaşaması amacıyla çalışmaların devam ettiği bildirildi.
Kırşehir'de Asayiş Çalışmaları
17:42
Hdp'nin Basın Açıklamasında Arbede Kırşehir'de Ahi Evran Üniversitesi öğrencisi oldukları öğrenilen HDP'li grup, Cacabey Meydanında basın açıklaması yaptıktan sonra slogan atarak parti binasına dönerken saldırıya uğradı.
Hdp'nin Basın Açıklamasında Arbede
17:30
Kırşehirspor Kırıkkalespor Maçında Kavga Kırşehirspor-Kırıkkalespor maçının bitiş düdüğü ile birlikte sahada arbede yaşandı.
Kırşehirspor Kırıkkalespor Maçında Kavga
17:15
Basın Açıklamasında Olay Kırşehir’de Ahi Evran Üniversitesi öğrencisi oldukları öğrenilen HDP’li grup, Cacabey Meydanında basın açıklaması yaptıktan sonra slogan atarak parti binasına dönerken saldırıya uğradı.
Basın Açıklamasında Olay
16:48
Amatör Lig Maçında Gerginlik Yeşil Kırşehirspor ile MKE Kırıkkalespor arasında oynanan maçın ardından olaylar çıktı.
13:57
Güvenli Okul, Güvenli Eğitim, Güvenli Yarınlar" Projesi Proje kapsamında anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.
13:57
Kırşehir'de Hırsızlık İddiası Ev ve kamu binalarından hırsızlık gerçekleştirdiği iddiasıyla 4 kişi yakalandı.
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
11:20
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir ve Niğde illerinin medya temsilcilerinin katılımıyla Radison Otel'de kahvaltılı basın toplantısında buluştu.
Taner Yıldız - Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
10:11
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreninde konuşan Yıldız, gazetelerin okunmadığını, bu yüzden yazılı basının daha aktif olması gerektiğini söyledi.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:36
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Türkiye'nin eksen kayması yaşadığı, Avrupa Birliği'nden(AB) uzaklaştığı gibi propagandalar, uluslararası medya kuruluşlarının bir çalışması olarak ortaya çıkıyor.
Yalçın Akdoğan: Türkiye AB'den Uzaklaştığı Gibi Propaganda Yapılıyor
20:08
İha'ya 3 Ödül Birden Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Kayseri İl Müdürlüğü ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği 1. Bölgesel Medya Yarışması’nda ödüller törenle sahiplerine verildi.
İha'ya 3 Ödül Birden
19:57
Kırşehir'de Gazeteci Mumcu ve Şehit Emniyet Müdürü Okkan, Anıldı Kırşehir'de gazeteci Uğur Mumcu ve şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, anıldı.
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
18:36
Trafik Kazası Geçiren Enes'in Koma Hali Devam Ediyor Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu’nun trafik kazası geçiren yeğeni Enes Turpçu’nun (19) koma hali devam ediyor.
Trafik Kazası Geçiren Enes'in Koma Hali Devam Ediyor
18:09
Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi Yrd. Doç. Dr. Çalış: "Kadınların meme muayenelerini yapması, 40 yaş ve üzerindekilerin tarama programlarını artırması hastalığın erken dönemde saptanmasında önemli rol oynamaktadır"
16:53
Tgb Aksaray ve Kırşehir Teşkilatları Uğur Mumcu ve Gaffar Okan'ı Andı Türkiye Gençlik Birliği (TGB), Aksaray ve Kırşehir teşkilatlarının katılımı ile Gazeteci Merhum Uğur Mumcu ile Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Gaffar Okan basın açıklaması ile ölüm yıl dönümlerinde anıldı.
Tgb Aksaray ve Kırşehir Teşkilatları Uğur Mumcu ve Gaffar Okan'ı Andı
16:52
Eski Milletvekili Hacı Turan'ın Teyzesi Vefat Etti Kırşehir 22. dönem milletvekili Hacı Turan’ın teyzesi Meryem Gökşen haytını kaybetti.
Eski Milletvekili Hacı Turan'ın Teyzesi Vefat Etti
15:51
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:41
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Kral Abdullah, Türkiye dostuydu BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan Kayseri'de yaptığı açıklamada, "Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışıyor" dedi.
Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan Kral Abdullah, Türkiye Dostuydu
15:11
CHP Çarşamba Teşkilatı Mumcu ile Okkan'ı Andı CHP Samsun Çarşamba teşkilatı, Uğur Mumcu ile Gaffar Okkan’ı, düzenlenen suikastın yıl dönümünde andı.
14:24
Kırşehir'de Hakkında Hapis Cezası Olan 8 Kişi Yakalandı Kırşehir'de haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 8 kişi yakalandı.
14:19
Kırşehir'de Hırsızlık İddiası Kırşehir'de hırsızlık iddiası- Üç hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddiasıyla 2 kişi yakalandı Kırşehir'de, yaklaşık iki yıl içinde üç hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddia edilen 2 kişi yakalandı.
Kırşehir'de Hırsızlık İddiası
13:36
Kırşehir'de Trafik Eğitimi Trafik Şube Müdürlüğünce, 2014 yılında 10 bin 756 kişiye eğitim verildi.
13:33
Kırşehir'de Kent Bilgi Sistemi Çalışmaları Belediye Başkanı Bahçeci: "Kent Bilgi Sistemi oluşturmanın, kurumsallaşma adına çok önemli çalışma olduğuna inanıyorum"
13:30
Kırşehir'de Hırsızlık İddiası Üç hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddiasıyla 2 kişi yakalandı.
13:26
Kırşehir'de Eğitime Hayırsever Katkısı Kırşehir'de hayırsever kadın, okul onarımında kullanılması için bağışta bulundu.
13:23
CHP Gazeteci Mumcu İçin Karanfil Dağıttı CHP, İl Teşkilatı Gazeteci Uğur Mumcu'nun ölümünün 22. yılı nedeni ile Cacabey Meydanında toplanarak karanfil dağıttı.
CHP Gazeteci Mumcu İçin Karanfil Dağıttı
13:06
Kırşehir Tso Başkanı Ekicioğlu'ndan, Kendirli'ye Ziyaret Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli'yi ziyaret etti.
12:30
Kartal Yuvası Mobil Tırı 3 Gün Kırşehir'de Kırşehir’e gelen Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü’nün resmi ürünlerini satan ’Kartal Yuvası’ mobil TIR’ı taraftarlarına kapılarını açtı.
Kartal Yuvası Mobil Tırı 3 Gün Kırşehir'de
12:29
CHP İl Başkanından Uğur Mumcu Açıklaması CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, 22. ölüm yıl dönümünde merhum gazeteci Uğur Mumcu’yu andıklarını söyledi.
CHP İl Başkanından Uğur Mumcu Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:07:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIRŞEHİR HABERLERİ
[Hata Bildir]